Dear, Princess | Meet with Dr.Surrean | part 1.

29. září 2012 v 18:18 | Dem. |  |Dear,Princess.|
Plním jeden ze svých slibů a je tu první díl nové povídky s Niallem. :) V další kapitole bude už vystupovat i dívka jejiž jméno je po mé Cheese-girl♥. Začátek je takový nudný a obávám se, že to bude delší dobu. ;) Uvidím, co se s tím dá ještě dělat. :'D
Niall vyšel pár schodů a ocitl se v prázdné hale. Rozhlédl se po světle žluté místnosti v jejímž středu byl dlouhý skleněný stůl a okolo něj už na první pohled nepohodlné židle. Nemohl uvěřit, že se jeho kamarádi na tomhle dohodli. Zayn, Harry, Louis a především Liam. Nikdy to Niall nepřiznával, ale k Liamovi měl nejblíže biť hodně často pokřikoval koho mohl a poroučel. Kluci se k němu chovali, jak k časované bombě, která má vybuchnout. Jenže on takový nebyl, takle nebezpečný. Jen ho cosi trápilo, dusilo, mrzelo a nepřetržitě bolelo.


Stál u zavřených dveří a díval se po místnosti. Ještě před okamžikem to pro něj byla jen světle žutá barva na zdi, ale až teď mu došlo, že na zdi jsou obrazy. Velké obrazy černobílé barvy. Fotografie šťastných lidí, rodin, párů či přátel. Našli se i fotografie zvířat a plno lidí kolem něj. Nechápavě zavrtěl hlavou, protože mu na rozum nešlo, jaký význam tyto fotografie v rámech mají. Náhle mu došlo, že na toto místo bude chodit na dvě hodiny denně.
,,Bláznoství tohle to." řekl pobouřeně a odkašlal si.
Došlo mu, že tu nikdy nikoho kromě své psycholožky nepotká. Je slavný, musí to být utajené. V mozku, pod jeho blonďatýmy vlasy mu také došlo, že místo toho, aby trávil měsíc zaslouženého volna s kamarády, kluky z kapely a rodinou, tak bude muset chodit sem. Každý den.

Niall sevřel obě své dlaně v pevnou pěst a šel ke dveřím. K jediným v této místnosti. Bezmyšlenkovitě zaklepal. Hlasitě, naštvaně, přesně tohle klepání vyjadřovalo jeho pocity.
,,Pan Horan?, ráda Vás poznávám." slyšel ženský hlas po otevření dveří.
Až tehdy odvrátil svůj pohled z podlahy. Spatřil ženu trochu staršího věku a ještě staršího. Její oči se okamžitě uvrtaly v těch jeho. Jen několik sekund, jeden pohled a milá slova z jejích úst - nenáviděl jí. Její hnědé vlasy, které byly přebarvené a pod nima se ukrýval šedivý odstín. Vlasy měla upravené do chaotického drdolu a pár krátkých vlasů čouhalo ze všech stran. Opravdu myslel na to, že žena před ním přávě vylezla z hrobky a dala si udělat trvalou. Její tvář byla trošku vrásčitá, ale čistá. Decentně měla namalované rudě rty. Nějak moc se neupravovala.
Když Niall neodpověděl, doktorka ustoupila stranou a rukou do vybýdla, aby šel do pokoje.
,,Pojď dál, ano? Toto je Vaše první sezení, tak se pokusím aby to nebylo moc dlouhé." věnovala mu přátelský úsměv.
Nereagoval, jen vstoupil. Aniž by čekal na pozvání, tak se svalil na dlouhé bílé pohovce. Naproti byl stůl plný letáků a papírů. Náhle se jeho ruka ocitla na stole a jedním tahem vše schodil. Doktorka s hrůzou vše sledovala. Niall se otočil a podíval se na její výraz. Usmála se na něj a zavřela dveře. Zamračil se. Čekal, že bude vyvádět a vyhodí ho. To by znamenalo, že by k ní už nemusel.

Doktorka si tiše sedla naproti Niallovi do křesla. ,,Dobře, tak pojďme rovnou k věci. Protože je mi úplně jasné, že tady nechcete být."
Málem se tomu zasmál. Všiml si jejího malého úsměvu na tváři. 'Snaží se, abych byl povolnější. Abych jí vše vyklopil.' pomyslel si.
,,Mé jméno je Dr. Surrean, ale můžete mi říkat jak chcete. Dokonce mím křestním jménem, pokud to pro Vás bude lepší." začala a přehodila jednu nohu přes druhou. Niall jen mlčky přikývl. Neměl v plánu říkat jí křestním jménem. Přezdívku pro ní měl už od první chvíle, ale asi by jí ráda neslyšela. Usmála se: ,,Víte, proč jste tady, že? Vaše rodina a členové kapely by chtěli vědět, jak se cítíte a chtějí abych Vám pomohla, Nialle."
Niall obrátil oči v sloup. Zacházela s ním jako s duševně chorým pacientem. 'Proč by mě měl někdo pochopit? Každý má svoje problémy, nechci nikoho zatěžovat.' pomyslel si a během toho si založil ruce na prsou. Pozoroval, její kostnatou ruku, jak se natahuje po kusu prázdného papíru a bere tužku. Položila tyto dvě věci na stůl, který byl díky Niallovi aktivitě prázdný. Poté to přisunula blíže k němu.
,,Mám ještě jednu věc, kterou chci abys dělal. Nebudeš moc hovorný, jak jsem usoudila. Tak tedy budeš psát dopisy. O tom jak se cítíš popřípadě co tě trápí. Dám ti adresu a můžeš být v klidu. Nikdo tyto dopisy nebude číst. Nikomu by neměly přijít a nikdy se nic takového ani nestalo." věnovala mu další z mnoha úsměvů.
Niall na ní jen zíral. 'To myslí vážně? Nebudu posílat dopisy na náhodnou adresu! To je ta nejstupidnější věc, kterou jsem kdy slyšel.'
Pozoroval papír a tužku. ,,Nebudu posílat dopisy, když nevím kdo je dostane!" promluvil.
Dr.Surrean se pousmála. Štěstím. Konečně slyšela jeho hlas, věděla tón jeho hlasu a slyšela irský přízvuk. Byla šťastná.
,,Ne, Nialle, nikomu nepřijdou! Je to 'Faux' a adresa je vymyšlená. Existuje to už delší dobu pro pacienty, jako jsi ty. Prostě napíšeš, dojdeš to odnést na poštu, aby jsi se ujistil, že to já ani nikdo jiný nebude číst a odešleš to na danou adresu, kterou ti dám. Ujišťuji tě, že to nikdo nebude číst!" mluvila k němu mile a přesvědčivě. Stála si za svým, protože měla pravdu, ale k její práci tohle jednání patří.
Niall ovšem cukl a musel si to zrealizovat. Z toho slova se mu dělalo špatně. 'Pacient? Pacienty jako jsi ty? Nejsem nemocný! Copak mám hřipku?!' zlobil se ve svém nitru. Toto místo se každou vteřinou, minutou a každým slovem stávalo jeho vlastním peklem. Aspoň on to tak cítil.
,,Prostě to udělej Nialle. Budeš se cítit lépe." naléhala Dr.Surrean. Niall to nakonec vzdal a shrbený chytil tužku. Podíval se na Dr. Surrean, která ho sledovala s nadějí v očích.
,,No..nebudete na mě koukat!" bručel a sledoval, jak vstala, položila mu ruku na rameno a pak se vrátila ke svému stolu v zadní části místnosti. Při pohledu na ni ještě jednou s odporem, Niall umístil tužku na papír a začal psát.
------------------------
Jen chci ještě říct, že vždy budu psát Dr.Surrean, protože se mi nechce psát doktorka Surreanová nebo Surreanová aj. :'D Přečíst to snad zvládne každý a všem je jasné postavení této osoby. :'D

1. Jaký má problém Niall?
2. Co říkáte na jeho chování u Dr.Surrean?
3. Dostanou se Niallovi dopisy k někomu? :'D
4. Co si myslíte, že Niall napíše?
5. Mám pokračovat?
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karolína Karolína | E-mail | 29. září 2012 v 18:42 | Reagovat

Mám vánoce :D :D Skvělý díl, skvělej Niall prostě skvělý všechno :D Můžeš se těšit, že ti hned napíšu mail ohledně této povídky :D :D
Ta holka se bude jmenovat Cheese? :D :D
1. Netušim ale když to neví ani kluci z 1D tak asi..do prdel..netušim :D
2. Ty jeho myšlenky nejlepší :D :D Ale je prostě naštvaný tak se tak chová :)
3. Tak určitě. :D :D k tomu sýru :D
4. Když přidáš další díl tak to budu vědět :P :D
5. Musíš se ptát? Jasně že pokračuj!! Jsem na to zvědavá a Niall je prostě božskej..bude to jedna z mých nejoblíbenějších povídek!! :D Já to vim :DD

2 nicole. nicole. | Web | 29. září 2012 v 19:10 | Reagovat

[1]: Jaký sýr ?!:D:D No kurňa.. !:D Já a sýr.. heh, fajn.. já mám jen ráda sýrovou pizzu :D

1.Ještě nenašel svoji princeznu.. ? O:):D
2.Jako.. když je naštvanej.. nedivím se mu :D
3.KE MNĚ ♥ !:D
4.tak.. to netuším..
5.To je otázka ? MUSÍŠ jinak tě Nikolka příjde v noci strašit !:D:D

3 nicole. nicole. | Web | 29. září 2012 v 19:11 | Reagovat

heh, spam !:D pardón..:D

4 Lia Lia | Web | 29. září 2012 v 19:35 | Reagovat

NZ :-) Jo jasně chápu to a jsem strašně štastná že se ti ta povídka líbí :-)

5 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 29. září 2012 v 21:00 | Reagovat

1. Ja neviem... nejako nezvláda svoj hnev? :D
2. Hm... no... tá žena s ním bude musieť mať trpezlivosť, ale ona to zvládne, je psychologička :D
3. Áno, lebo nastane chyba a listy sa budú posielať na adresu nejakej baby, ktorá sa na základe tých listov do Nialla zamiluje ♥ :D
4. Ja si nič nemyslím :D
5. Toto je čo za otázku? :D Jasné, že áno! :D

6 Hanina Hanina | 30. září 2012 v 9:51 | Reagovat

I'm happy :D Následovala jsi mě na twitteru :D Od věci já vim :D
**
1. Někdo ho chce zabít? :D Něco s fanoušky?
2. Roztomilé :P
3. lol
4. Něco hezkého, vyleje si srdíčko a ona se do něj pak zamiluje ;)
5. Chceš přes hubu? :D Jasně že jo! <3

7 nicole. nicole. | Web | 30. září 2012 v 11:50 | Reagovat

Koště ?:D Fáj, no.. :D Moment, proč koště ?!:D Ebince dala přezdívku jedna moje kamarádka - smeták, takže se k sobě hodíme :D Koště a Smeták !:D

Fáj, takže Demulínka, Demušíneček nebo snad Demulínýnek ♥ ?:D:D

Přesně, je to idiotka.. ! Zabít !:D Fajn, jdu tam !:D Jdeš se mnou ? :P Ať nezabloudím :D

8 Michell Michell | 30. září 2012 v 15:43 | Reagovat

1. Ůú tak to netušíím :'D
2. No jakože .. kdo by byl rád, že musí chodit k nějakýmu pošukovy doktorovy :D Já bych teda radostí neskákala ;) Takže se mu nedivíím, že se chová tak jak se chová :)
3. :'D Tak néé asi :DD
4. To jak se cítí? :D
5.:'D ještě jedna debilní otázka a seš mrtvá :'D Ty musííš pokračovat :P

9 Christ Christ | 30. září 2012 v 19:09 | Reagovat

1. Chybí mu někdo, s kým by si byl hodně blízkej, mohl mu říct vše atd.? :D
2. Taky bych se takhle chovala. Nemám mu to za zlé! :D
3. Né, vůbec. :D
4. Co asi.. (facepalm) :D
5. Jistě! :)

10 Isa Isa | Web | 30. září 2012 v 21:37 | Reagovat

1. Tak to netuším, nejsem psycholožka. :D
2. Chápu jeho chování a strašně ráda bych někdy někomu takhle rozhodila stůl, ale asi bych to neudělala. :D
3. Jo. :)
4. Tak to nevím. :D
5. Určitě pokračuj. :) (Strašně se mi líbí  odpověď na tuhle otázku v komentáři č. 6 -> Chceš přes hubu? :DDDDDDDDDDDDD No chcípám. :D)

11 Luss Luss | Web | 1. října 2012 v 12:04 | Reagovat

1. I don't know... (už vím! chybím mu já :D :P :D)
2. No tak jako chápu ho... :D
3. určitě jo :D
4. I don't know...
5. Stopro :)

12 Síma* Síma* | Web | 1. října 2012 v 13:14 | Reagovat

1. Chybí mu lááska:D ale netušim, i když studuju školu kde mam psychologii:D
2. Já bych se tak u psycháka chovala taky takže normální (na moje chování:D)
3. No nastopro jo, protože se paní doktorka někde v adrese překlepne:'D
4. Že..že..že..netuším,a le jsem hrozě zvědavá:D!
5. Ty se vážně ještě ptáš když si mě tak navnadila?:'D
tohle je prostě hustokrutosupermňamózní!:D máš novou věrnou čtenřku:')))

13 Ter. Ter. | Web | 12. října 2012 v 11:08 | Reagovat

1.Tak to opravdu netušim!:D
2.Podle mě úplně normální reakce!:D Komu by se chtělo chodit k psychoušovi?:D
3.Já myslim, že určitě jo!:D
4.'Dear Princess...' :DD Jenom tip.
5.Jako fákt?!:D Jdu na další díl!!:3 Je to skvělý!!

14 Ter. Ter. | Web | 12. října 2012 v 11:08 | Reagovat

spam:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama