Trouble | Who? | part 4.

15. září 2012 v 17:45 | Dem. |  |Trouble.|
Po slavných jedenácti dní je tu další díl. :D Nevím, co bych měla napsat. Chce se mi spát a vypadá to, že se půjdu dívat na nějaký film s Ryanem Goslingem. ;) Žeru ho! :D
Vyšla jsem z té místnosti, která se tvářila jako kuchyň. Rozhlédla jsem se, jestli někde neuvidím Louise. Nikde jsem ho neviděla. Jak jsem procházela davem, skoro opilích prváků, tak do mě pořád někdo vrážel. Jakmile jsem spatřila na dvou hodinách Jacoba, tak jsem se rychle otočila a šla jsem na chodbu. Jedna dívka a kluk, které jsem vůbec neznala byli až po uši zabraní do toho, kdo první koho oslintá.
,,Fuj." pronesla jsem znechuceně mezi zuby a prošla jsem okolo nich. Vydala jsem se po bílých schodech nahoru. Zastavila jsem se na další chodbě a přemýšlela jsem, jaké dveře si vybrat. Nervozně jsem se otočila a chtěla jsem jít zase dolů. Pryč z tohodle baráku.
Už jsem stála na druhém schodě, když bouhly dveře. Otočila jsem se, ale na chodbě nikdo nebyl. První dveře jsem vynechala, protože mi bylo jasné, že ty nebouchly. Zkusila jsem bilé dveře se stříbrnou klikou hned vedle baravného obrazu na kterém byla příroda. Vzala jsem za kliku a stiskla ji.


,,Olívie.." vyrušilo mě. Hlas jsem dobře poznala až na to, že byl uplakaný. Otočila jsem se, abych se podívala. Paige, věděla jsem to. Okamžitě se ke mě vydala a v očích měla slzy. Kliku jsem zase povolila a objala jsem jí.
,,Můžeme jít domů?" vzlikla mi do vlasů. Cítila jsem její studené slzy na svém rameni, jak stékají po mé paži.
,,Samozřejmě." pohladila jsem jí po zádech a trošku jsem se od ní vzdálila. Její ruku jsem propletla s tou mojí a vedla jsem jí ven z tohodle domu. Během toho jsem přemýšlela nad tím, jestli ty dveře nebyly od jeho pokoje nebo jestli se v té místnosti aspoň nenacházel.
Přijdu si jako sobec. Jediné co mě zajímá je to, jestli tam Louis nebyl a co se stalo mé nejlepší kamarádce je mi fuk.
***
Když jsme byly před domem, tak mě Paige pustila. Pohlédla jsem jí do tváře. Měla rozteklou řasenku a napuchlé oči od pláče.
,,Co se stalo?" zeptala jsem se a podívala jsem se na svůj mobil kolik je hodin. Nemohla jsem uvěřit, že odcházíme z večírku něco málo po půl dvanácté v noci.
,,Jacob.." vzlikla a zalapala po dechu.
,,Ach, zlatíčko.." pořádně jsem jí znovu objala ,,..já vím! Taky to na mě zkusil a odškrtl si mě v seznamu." pošeptala jsem jí a ona se ode mě rychle odtáhla.
Překvapeně se na mě dívala. Vypadalo to, že každou chvilkou propukne nezastavitelnému smíchu.
,,Řekla jsem něco špatně?" otázala jsem se.
,,Brečím kvůli tomu, že mi ten blbec vyznal lásku a ty mi tady teď říkáš, že na tebe to taky zkusil?" začala se smát.
,,Co je na tom k smíchu?" nechápala jsem.
,,Olí, mě ještě nikdy nikdo nevyznal své city. Chtěla jsem odejít protože jsem o tom chtěla přemýšlet a proto jsem brečela. Teď vím, že ho pošlu někam!" zdůraznila poslední větu. Věnovala jsem jí úsměv, protože jsem nevěděla co říct. To vždy zabírá a každý to dělá.
,,Chceš se tam vrátit?" zeptala se a utírala si slzy.
,,Když vypadáš takle? Ne!" reagovala jsem okamžitě a vydala jsem se dopředu.
,,A co ty a náš tělocvikář?" řekla když mě doběhla.
,,Co?" vyvalila jsem na ní oči.
,,Jak se na tebe díval. Zkus to!" chytla mě za ruku a propletla naše prsty.
,,Co bych měla zkoušet?" zeptala jsem se. Nevím proč jsem ze sebe dělala blbou, ale potřebovala jsem asi nějaké ty vteřiny, abych si všechno promyslela.
,,Co bych měla zkoušet! To jako vážně?! Vsadím se, že z tebe při těláku nezpustí oči."
Na to už jsem neodpovídala. Raději jsem jí jen držela za ruku po celou dobu cesty domů. Řekly jsme si 'ahoj' u autobusové zastávky z které vždy odjíždíme. Poté jsem se podívala na mobil. Šly jsme hodinu a půl. Mé kotníky a lítka to dokazovala. Šíleně mě všechno bolelo a těšila jsem se domů, až si dám teplnou vanu a položím se do postele.
***
,,Konečně doma." zakřičela mamka z obyváku.
,,Ty ještě nespíš?" odvětila jsem. Konečně jsem si sundala boty a šla jsem za ní. Posadila jsem se do křesla. Ona zatím ležela rozvalená na gauči a byla přikrytá slabou dekou.
,,Jsem matka, tvá matka. Počkala bych si třeba do šesti do rána jen abych věděla, že má dcera je v pořádku." věnovala mi úsměv, který jsem jí nuceně oplatila.
,,Jsem unavená, dobrou." dala jsem jí pusu na čelo a odebrala jsem se do svého pokoje.

Sundala jsem ze sebe ty šaty a vrhla jsem se do vany. V té teplé vodě jsem měla pocit, že každou chvilkou usnu. Když jsem si smívala šampón z vlasů, zaslechla jsem vyzvánění mého telefonu. Nejsem mobilní maniak a tak jsem nechala telefon hrát a dál jsem se věnovala svým vlasům.
Odlíčila jsem se a převlékla do věcí na spaní. Nejlépe se mi spí v mém vytahaném tričku po mamce a v kalhotkách. Než jsem lehla do postele, tak jsem vytáhla z kabelky svůj telefon, který jsem hodila na postel a hned poté jsem na postel letěla i já. Zachumlala jsem se do deky a prstem přejela po dispeji mobilu, abych se podívala kdo mi vovalal. Bylo tam číslo, které jsem neznala. Po chvilce uvažování jsem číslo vytočila, mobil jsem přiložila ke svému uchu a čekala, kdo se ozve.
,,Haló?" zeptala jsem se, když byl hovor přijat, ale nikdo nemluvil.
,,Kdo je tam?" ptala jsem se dál. Nic.
,,Tak poslyšte! Volat mi okolo půl druhé a pak ani nepípnout je neslušné! Jsem unavená a připravte se, že zítra budu váše číslo bombardovat esemeskama a hovorama, dokud se neuráčíte říct mi kdo jste! Neomlouvá vás ani to pokud jste prezident spojených států a nebo někdo od Nasa! Dobrou!" hovor jsem zavěsila a mobil položila hned vedle sebe. Až teď mi došlo, že jsem do mobilu křičela.
,,No co." špitla jsem a snažila jsem se usnout.
***
Ráno mě probudila mamky voláním mého jména. Ignorovala jsem to a pořádně jsem se zahrabala do deky. Chtělo se mi ještě spát, nemluvě o mých unavených očích.
,,Olívie! Dole něco máš!" vtrhla po chvíli mamka do pokoje a servala ze mě deku.
,,Mami!" okřikla jsem jí.
,,Možná, že budeš mít radost." mrkla na mě jedním okem a deku na mě hodila. Snažila jsem se usnout, ale nešlo to. Přemýšlela jsem, co to asi může být. 'Že by konečně štěně? Nebo Tablet?' Rozhodla jsem se, že to prozkoumám a tak jsem vstala. Sešla jsem schody a podívala jsem se do kuchyně. Tam nic extra nového nebylo a tak jsem šla do obyváku.

,,Je to tady u mě." řekla mamka.
,,Co to je?" zeptala jsem se, když jsem na zemi ve váze uviděla to masivní množstí rudých růží.
,,Růže, že by?" pronesla mamka. Asi se ze mě snažila udělat blbce. Usmála se na mě a očima mi dala pokyn ať si to vezmu.
,,Musela jsem to dát do vázy, protože ty by jsi určitě spala až do oběda a chudinky květiny by pak chcíply." během jejích slov jsem vytáhla bílý papírek, který byl připnutý na ružích.
,,Četla jsi to?" zeptala jsem se.
,,To by bylo, jako když bych ti četla zprávy na mobilu. Jasně, že nečetla, ale lákalo mě to." neodpustila si její mrknutí oka.
,,Tak to přečti!" řekla nedochvilně.
,,To je moje věc." řekla jsem. Snažila jsem se být vážná, ale nevyšlo mi to. Začala jsem se smát. Posadila jsem se vedle mamky a natočila jsem se tak, aby mi tam nevyděla.
,,Mrzí mě, že se toho včera více nestihlo. Doufám, že budeš mít radost aspoň z tohodle. Přišla jsi mi nějaká otrávená a přísahám, že jsem nic nechtěl pokazit."
,,Co jsi včera na té párty vyváděla?" zeptala se mamka a stoupla si. Ruce založila v bok a koukala se na mě tím pohledem, jako to dělají týpci od FBI v kriminálkách.
,,Nic jsem nedělala. Sama to nechápu. Asi měl někdo špatnou adresu." pokrčila jsem ramenem a znovu jsem začala číst ten vzkaz.
,,Dcero má jediná.."
,,Mami." věnovala jsem jí opovrhovaný pohled.
,,Dobře, dobře..ale je mi jedno, co jsi včera dělala." usmála se.
,,Vážně?" zeptala jsem se trochu překvapeně.
,,Jo, protože podle toho co tam stojím, tak je mi jasné, že se nic nestalo." rozcuchala mi vlasy a odešla. Já jsem vzala vázu s růžemi a odešla jsem do svého pokoje. Postavila jsem je do rohu vedle mé kytary a četla jsem pořád dokola ten vzkaz.
Napadaly mě jen dvě osoby. Louis a Jacob. 'Když by to byl Jacob, tak by šlo jen o nějakou jeho další hru a myslím si, že už by to na mě stejně nezkoušel. Když by to byl Louis, tak by to byla ještě větší blbost. Tak kdo?'
-------------------------------
Nic chváli hodného to není, já vím. :D

1. Kdo Olivii volal?
2. Kdo jí poslal růže?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nicolee. nicolee. | Web | 15. září 2012 v 18:09 | Reagovat

ou bože.. :') to je napínavé !:D
1&2. Louis !:))

2 Alča Alča | 15. září 2012 v 19:45 | Reagovat

1. Louis..ale pak už neměl odvahu jí to říct :)
2. Beztak taky Louis...bude se jí potajnu dvořit...bude to tajemný nápadník :)...až zjistí kdo to je...tak budou spolu,ale tajně...ale pak to praskne...a jestli to jejich láska vydří tak to je ve hvězdách :D :D :D
Sorry trošku jsem se zasnila :D Bezvadnej díl...no od tebe se nic jinýho ani čekat nedá...ty a nějakej blbej díl...to nejde dohromady :D

3 Lou Lou | Web | 15. září 2012 v 19:59 | Reagovat

Louis a Louis :DDD
oooo skvělí!!!! napínaví jak Louiho kšandy! :O skvělí tohle to!

4 Nika Nika | Web | 15. září 2012 v 22:48 | Reagovat

1) Ehmmm ... LOUIS!! :D
2) Louíííík :'**

5 Luss Luss | Web | 18. září 2012 v 16:06 | Reagovat

Dokonalost!!  já chci další!!!!!
1. Louis
2. že by Louis? :D

6 Isa Isa | Web | 18. září 2012 v 21:36 | Reagovat

Louis. :)
Louis

Bože, já tuhle povídku totálně žeru. Ostatně jako všechny, ale tahle je prostě nářezová. :D Jak on je tělocvikář a ona studentka, no prostě nářez, těším se na další díl. :)

7 Christ (Lorenzo) Christ (Lorenzo) | 19. září 2012 v 15:39 | Reagovat

Ahhh, Ryan Gosling. Jak já toho chlapa miluju. (slint) :D

Na obě otázky říkám Loui, samozřejmě. :) :D

8 Joe | reached. Joe | reached. | Web | 21. září 2012 v 18:31 | Reagovat

Louis :D!

9 Luss Luss | Web | 22. září 2012 v 21:04 | Reagovat

víš že mě štveš? :D
sakra já chci další díl, nemůžu normálně spát.. :D :D

10 Alča Alča | 22. září 2012 v 21:43 | Reagovat

[9]:Souhlas...jsem děsně nedočkavá :)

11 Lia Lia | Web | 24. září 2012 v 16:55 | Reagovat

Ahoj na mém blogu je další díl povídky pro tebe :-)

12 Luss Luss | Web | 24. září 2012 v 22:01 | Reagovat

Milá Dem, už jsem to tady psala jednou! a najdeš to i u mě na blogu!
Jestli nepřidáš další díl, tak si tě najdu a něco ti udělám!!!
Víš co to je, když člověk pořád musí myslet na to jak to bude pokračovat a nemůže vážně normálně spát??
Já to myslím vážně!!! :D

13 Ter. Ter. | Web | 28. září 2012 v 23:37 | Reagovat

Ryan Gosling je kus!:3 :D
Ten díl je skvělej!!:):D Akorát teda pořád nemůžu pobrat pláč Paige..:'D Ale tak..třeba na to časem přijdu..:D
Maminka se mi líbí!!:'D Nevím proč..prostě jo..:D Halvně její pohled týpků z FBI!:'DD
Růže? Telfonát? Já mám takový tušení, že to bude Louis..jo, bude!:'D
1.Louis!
2.Louis!:DDD
Jdu na další díl!!:D:)

14 Chachi Chachi | Web | 9. prosince 2012 v 22:27 | Reagovat

1&2 - Louis! :D :D
Rychle na další..to napětí mě nebaví :D

15 nat. nat. | 3. dubna 2013 v 18:53 | Reagovat

Sakra, zase skvělý!:33 miluju ty příběhy!:)
myslim si, že jí volal Louis, a že jí růže dal Jacob :D

16 zarkat zarkat | 28. dubna 2013 v 10:15 | Reagovat

Musel jí ty růže dát Louis, kdo jinej by mluvil dospělácky ... a volal jí myslim tak Louis :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama