Dear, Princess | 'Liam'? Payne | part 5.

26. října 2012 v 11:38 | Dem. |  |Dear,Princess.|
Nechtělo se mi psát, že Niall jde k doktorce a píše u ní dopis takže máte vlastně dva dny v jednom díle. :D Toho Liama tam moc není, tak se omlouvám pokud jste se na něj tolik těšili. :D
Er-forma, Niall:
,,Haló?"
"Hej Ni, jak se máš?"
Niall se snažil, aby jeho povzdech byl zřejmný a nemusel svou náladu říkat. Čekal, že mu kluci zavolají, aby se ho zeptali jak se má a co je popřípadě nového, ale teď? Zrovna dojedl večeři při sledování fotbalu a chystal se jít spát. Také věděl, že když by nezvedl telefon, bylo by to ještě horší. 'Chci prostě spát a ráno jít k doktorce, abych mohl napsat dopis!' pomyslel si a poté se sám zadivil: 'Opravdu to vážně chci?'


"Nialli?"
Niall zamrkal a dostal se z jeho myšlenek. Nelíbilo se mu, že neustále myslí na dopisy a na situaci, která se právě odehrává. On byl obvykle tak bezstarostný, ale věci se teď změnily.
,,Promiň, ale no..hm..mám se dobře, a ty?"
Liam si začal na druhé straně telefonu uvědomovat, že toto bude jen formální hovor, jak se zdálo. Stýskalo se mu po starém Niallovi. On prostě vždy jedl, vždy se smál. Liamovi dokonce chybělo, že se nemá momentálně jak o Nialla starat, jako o miminko.

Vklad, Liam to neví:Ale všechny ty holky tam venku prostě musely přijít a vše zničit. Nevědí, co způsobily.

"Tady je všechno úžasné. Danielle měla pravdu, Bahamy za to stojí. Právě si dáváme relaxaci u bazénu." Liam čekal, že bude Niall reagovat nazpět, ale vše co se Liamovi dostalo nazpět, byl povzdech. Povzdechl si také: "Ale co ty? Musí to být víc než jen dobré. Jaká je doktorka?"
Niall nechtěl Liamovi vyprávět o doktorce. Naprosto jí nenáviděl, ale věděl, že Liam chce prostě mluvit. ,,Je stará, vrásčitá a...já jí nemám rád! Ona se na mě vždy dívá a ptá se mě na otázky. Nesnáším to tam!"
Niall slyšel, jak si Liam povzdechl do telefonu. 'Dobře.' pomyslel si Niall. 'Liam by měl vědět, jak moc to tam nenávidím. Jak by se cítil asi on, když by byl na mém místě? Nenáviděl by to tam stejně. Nikdo mi nerozumí!'
"No tak Niallery, nemůže být tak hrozná. Je to její práce, zeptat se tě na otázky. Spolupracuješ s ní? Musíš s ní mluvit o svých pocitech a problémech, aby vše bylo jako dřív."
Niall ve své podrážděné hlavičce diskutoval s jednou stranou, která říkala: řekni Liamovi, že si nechtěl spolupracovat a tak teď musíš psát dopisy, jak nějakej blázen ve filmu. Či má snad předstírat, že spolupracuje a odpovídá na otázky bez problémů? 'Liam by pak chtěl vědět, co jsem tam napsal! Co mě bolí a co cítím. To by bylo nepříjemné, stačí mít doktorku na krku!' pomyslel si na závěr.
,,Jde to docela v pohodě."
"A pomáhá ti to? Zapomínáš na všechno? Doufám, stejně jako zbytek, že se brzy uzdravíš a nebudeš si nechávat vše pro sebe."

Niall si promlun unavené oči. Opravdu, nechtěl aby se tenhle rozhovor konal právě teď. Byla skoro půlnoc a on byl vážně unavený. A samozřejmě, že mu doktorka nepomáhá. Chtěl zapomenout na to, co mu ty holky někdy řekly a napsaly, ale ta doktorka ho nutila vybavit si každé to slovo po slově, které kdy četl nebo slyšel. Dalo by se říct, že to ho bolelo ještě víc. Mnohem víc, ale začal si uvědomovat, že když bude nemocný, tak ty holky dostanou co chtějí. Čtyř členou skupinu One Direction, ale ne na vždy. Aspoň na nějaký čas.

,,Jo, je to dobré. Mluvím tam o všem. Myslím, že se brzy od tamtud dostanu." začal dělat Liamovi plané naděje. Nebyl rád, že mu lže, protože to byl jeho nejlepší přítel.
Liam se na druhém konci telefonu usmál, zcela lhostejné pro lhaní z druhé strany. "Opravdu? To je skvělé! Pak můžeme mít všichni společnou pauzu a poté všichni společně do Ameriky, znovu!"
Niall se opravdu nechtěl zúčastnit další konverzace, tak si velice nahlas zívl a povzdechl si: ,,Hele, myslím, že půjdu do postele. Brzy ti zavolám."
Liam si povzdechl též. Byl rád, že ho slyší. "Mám tě rád, Niallere."
A to z jakéhokoliv důvodu, vyvolalo na Niallovi tváři úsměv. Věděl, že ho všichni kluci mají rádi, ale připomínání mu to, to bylo příjemné.
,,Dobrou Liame." a Niall zavěsil, aniž by čekal na odpověď, protože právě vymyslel jméno pro jeho fiktivní osobu z dopisů. Nebylo to skutečné jméno, ale přezdívka a proto se to Niallovi tolik líbilo. Bylo to více holčičí než pro kluka. Niall si vždy přál mít přítelkyni, jako přítelkyni s kterou by mohl chodit za ruku a ukazovat jí světu, ale žádnou takovou ještě nepotkal, tak asi proto holčičí oslovení.

Skočil do postele a zhasl lampičku. Ulehl a mlčky poslouchal, jak jeho dech je jediným zvukem v místnosti. V tom se Niall začal cítit ještě osamělejší, než už byl.

Er-forma, Nicole:
Hele, všiml/a jsi si, že jsem nenapsal "Drahý/á" ? Vybral jsem si pro Vás jméno, včera pozdě v noci, když mi volal Liam. No, jo..volal mi těsně předtím, než jsem šel spát, ale byl jsem rád, že ho slyším a zajímá se o mě. Sice se neustále ptal na doktorku, ale neřekl jsem mu o Vás. Nechtěl jsem aby se vyptával. Cítím se tak špatně, dělat mu to a ostatním hochům taky. Stačí mi slyšet smutek v jeho hlase. Nesnáším se!
Dobře, dobře Vaše jméno je trochu romantické..myslím. Ať už chcete nebo nechcete. Vlastně ani neexistujete. Je to více přezdívka, ale myslím že se mi bude s Vámi mluvit lépe. Od této doby to budu brát, že existujete a že jste dívka. Jsem divnej já to vím. Dobře, Vaše jméno je nyní princezna. Moje princezna.
Vždycky jsem chtěl dívku, kterou bych mohl takle oslovovat. Dívku, která mě miluje pro to jaký jsem. Většina dívek mě miluje, protože jsem slavný. Liam mi v minulosti vždy říkal, ať se jdu seznamovat s dívkami, ale já vždy jen řekl ,,Moje princezna je na cestě." musím si počkat na tu pravou. To jsou asi důvody, proč Vám tak budu říkat.
Každopádně, zpět k tomu, co se stalo dnes ráno. Probudil jsem se a šel jsem za doktorkou. Na ulici stála dívka. Zdálo se, že je to fanynka, protože se rozeběhla a objala mě. Objal jsem jí nazpět samozřejmě, ale ona mě nechtěla pustit. Doslova jsem jí musel ruce z mého těla sundat. Asi se ptáš..všimni si, že už nevykám..proč tě tímhle obtěžuji? Děje se to hodněkrát, ale jde o věc kterou mi řekla, když jsem jí od sebe odtáhl. Ona řekla ,,Ty jsi ta nejkrásnější osoba, kterou jsem kdy viděla." vykouzlila mi úsměv na tváři. Objala mě ještě jednou a odešla. Ptám se, jsem opravdu krásný? Přemýšlí o mě některé holky tak jako ona a ne o tom, že jsem k ničemu? Doufám, že jednou potkám svou princeznu a ona mi odpoví na všechny mé otázky. Vzhledem k tomu, tobě teď můžu věřit, princezno. Řekneš mi popravdě někdy odpovědi? Doufám, že ano.
Wow, tento dopis je opravdu dlouhý! Jsem na sebe pyšný. No, napíšu ti zase zítra, princezno.

Nicole si nemohla pomoci, ale její srdce vybuchlo radostí po tomto dopise. 'Ten kluk je tak sladký.' pomyslela si. Dávno si už totiž začala myslet, že kluci jako on, vymřeli. Cítila jak romantickou duši tenhle kluk ukrývá, on chce aby ho dívka milovala proto jaký je a ne, čím je. Také cítila, že jemu nejde jen o sex, ale nemohla si tím být jistá na stoprocent. Touha setkak se s ním byla teď ještě větší než včera, předevčírem..

Začala dopis číst znovu, jako to vždy dělá. Nicole si všimla, že použil jméno jednoho svého kamaráda, kterého má evidentě velmi rád. Pocit jakéhosi znamení, že má možnost zjistit kdo jí vůbec píše. Nicole nasedla na kolo a rychle jela domů. Projela lesem a kolemdoucí nebo cyklisti jen zírali. Věnovala jim všem úsměv a už byla metry za nima. Ještě za jízdy vyskočila z kola a nechala do dopadnout na svojí malou zahrátku a vběhla do domu. Sedla si k notebooku, jakmile se usadila a ještě si vyndala z baťohu ten dopis. Její internet nechtěl spolupracovat.

,,No to snad ne! Teď? To jako vážně wifi?!" zlobila se, div jí notebook nespadl z klína.
Po dvou minutách, které se zdáli jako jedna celá hodina, konečně najela na 'google' a rychle napsala: Liam

Vyjelo jí hodně jmen. Sportovci, umělci z různých směrů, politici a podobné osoby. Tak se vrátila do vyhledávače a napsala: Slavní lidé s jménem Liam

Zase, tisíce výsledků za méně než jednu sekundu, ale Nicole prostě začala číst všechny články. Úplně poslední odkaz na první stránce se jí líbil. Nicole klikla a seznam slavných mužů s jménem Liam se okamžitě otevřel. Nicole začala hledat ty, kteří vypadali nejmladší. Velmi pochybovala, že nějaký starý člověk by byl v nějaké kapele. Liam Aiken, Liam Hemsworth a Liam Payne, tito tři se jí zdáli dost mladí.

Klika na Liama Hemswortha, ale byl to herec. Pokrčila rameny a vzpoměla si, že s ním vlastně viděla film. Jenže Nicole neměla ponětí kdo jsou ti ostatní dva. Klika na Liama Aikena, který jak se ukázalo byl herec stejně jako první Liam. Začínala mít obavy, že i ten třetí bude herec a ona stráví celý den hledáním nějakého Liama. Napsala do vyhledávače Liam Payne a ukázalo se jí tisíce článků a pár obrázků. Tiše vypískla, jakmile si přečetla, že je v kapele s názvem One Direction.

Nicole rozklikla obrázek a zjevilo se jí pět mladých chlapců. Chlapec, který měl na sobě proužkované triko, chlapec se snědou pletí a černými vlasy, sám osobně Liam Payne, chlapec s bláznivým kudrnatým hárem a chlapec s blond vlasy.
Věděla, že jeden z těchto chlapců píše ty dopisy. Byla to jen intuice, protože to vše bylo tak snadné. Nicole čekala problémy než ho najde, ale do pěti minut zjistila, co chtěla. Byla nesmírně ráda, že našla tu kapelu, ale ještě zbýval ten chlapec. 'Který z nich to je?' pomyslela si, když si prohlížela očima všech pět kluků najednou.
----------------------
1. Jak myslíte, že se Nicole dozví, který z nich je náš Niall?

Opravdu nemám další otázky. :D Pokud chcete můžete se na něco zeptat Vy. ;)
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hanina Hanina | 26. října 2012 v 13:13 | Reagovat

1) Nevím :D Třeba mu konečně odepíše? Jako mohla by :D :D Nebo se Niall nečekaně podepíše :)
Moc se mi tenhle díl líbí. Jen už chci aby se ti dva setkali tváří v tvář. Jsem divnej já to vím. :D :D to mě rozesmálo :D

2 Lia Lia | Web | 26. října 2012 v 13:48 | Reagovat

To samí jsem si říkala i já když jsem to četla <3

3 nicole. nicole. | Web | 26. října 2012 v 14:05 | Reagovat

1. Najde si víc informací a půjde vyřazovací metodu ?:D Né, to je kravina :D Tak asi.. mohla by mu už teda napsat, když už si koupila tu propisku :D

Perfektní, perfektní, perfektní !:) Moc se těším na další díl :) Nenapínej nás !:D

4 Dizz. Dizz. | E-mail | Web | 26. října 2012 v 14:09 | Reagovat

1. Netuším, musím se nechat překvapit :D

Btw. Pokud by jsi tu povídku chtěla číst tak on už první díl je, ale musíš jet trochu níž :D

5 Lena Lena | Web | 26. října 2012 v 14:12 | Reagovat

Ahojky zajímavý blog mrkni ke mně pokud chceš :)

6 nicole. nicole. | Web | 26. října 2012 v 14:39 | Reagovat

Prd, nikoho to nezajímá !  Nějaký deníček holky ze Zábrodí :D Zrzavá ? To říkali všichni !:D Na té fotce mám ještě 'starý' vlasy.. nějako se mi to vybledlo, takže to  vypadalo zrzavé no.. :'D Teď je mám tmavý a odlesk do fialova :) Já tam tak moc chci !! Jestli se tu gramatiku a nový slovíčka budu učit jen tak pro nic za nic.. to naštve :D

7 Isa Isa | Web | 26. října 2012 v 18:25 | Reagovat

Přijde na to tak, že jí Niall na obrázku bude nejvíc sympatickej a prostě si řekne, že to je on, kdo píše ty dopisy. :D Ženský instinkt. :DD Perfektní díl, těším se na další. :)

8 Luss Luss | 26. října 2012 v 18:40 | Reagovat

1.  Podle mě najde někde na netu nějaký drb.. :D :D ano je to blbost ale tak jako nic jiného mě nenapadá :D :D

really perfect! těšing na další :)

9 Alča Alča | 26. října 2012 v 19:27 | Reagovat

1. Instinkt samozřejmě :D...no je to blonďáček a tak se od nich nějak rozlišuje...a tak roztomilýho kluka jak by si mohla nevšimnout??? No prostě na to nějak dojde :P
No prostě tahle povídka je úplně parádní...moc se těším na další díl, ale už by mohla odpovědět.
A moje otázka zní jestli se tam objeví i více kluci,jakože když bude ještě chodit k dotorce, přijedou za ním???

10 Dem. Dem. | E-mail | Web | 26. října 2012 v 22:03 | Reagovat

[9]: Určitě se tam kluci objeví v posledních kapitolách. Nechci nic říkat dopředu, ale řekla bych že tam pak budou mít i svým způsobem důležitou roli :) Nevím jak to ještě pořádně udělám..snad se tam objeví i dříve. ;) Myslím..asi ano. :)

Dem.

11 Christ Christ | 27. října 2012 v 14:32 | Reagovat

1. Tak to vážně netuším.. Niall se podepíše? Pozná to podle toho jak píše? Nebo si zjistí víc informací o 1D a tipne si? Nevím. :D

12 Nicole* Nicole* | E-mail | Web | 29. října 2012 v 21:28 | Reagovat

Najde si o něco o vztazích mezi kluky :-D A zjistí, že si Niall nejvíc rozumí s Liamem atd. atd. :DDD

13 Ter. Ter. | Web | 30. října 2012 v 12:33 | Reagovat

Aww.. Jak já ty toje povídky miluju:3
Ten dopis.. Takovej dojak..:') opravdu, usmívam se jako debil..:'D všichni okolo mě se ptají, co mi je..:D Chytrá holka ta Nicole..:D
1.konečně by třeba mohla odpovědět..:'D

Těšim se na další díl:33

14 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 6. listopadu 2012 v 20:12 | Reagovat

1. Hm... ja neviem, možno ho nejako odhadne, alebo sa nejako Niall prezradí :D

Wow, nádhera. Ten list...

15 Hanča Hanča | Web | 3. ledna 2013 v 1:20 | Reagovat

Myslím, že se Niall v nějakém dopise prozradí, jen nevím, jak. :D :)
A nebo si o něm něco najde, třeba ten jeho výrok, že čeká na svou princeznu.
Dem., tahle povídka. Je nádherná. Jak si to krucinál vymyslela?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama