Dear, Princess | What hurts? | part 3.

7. října 2012 v 17:04 | Dem. |  |Dear,Princess.|
Tak je tu další díl, ale jen díky Christ. :D Opravdu jsem unavená a líná a to se musím na zítra ještě učit. :/ Pravopisné chyby prosím omluvte. :D
Drahá/Drahý
Měl bych teď napsat Vaše jméno, že? Nenapíšu, protože je to všechno jen falešné a tím pádem je to úplně jedno. To všechno je jedna velká hloupost! Doktorka řekla, že mám napsat všechny své pocity. Mám pocit, že doktorka brzy zemře. Vypadá na sto let. Možná, že když by umřela nemusel bych k ní už chodit. Nejsem typ člověka, který přejeně někomu smrt, protože nejsem svoují inteligencí tak nízko, ale stejně. Teď ani nevím, co mluvím..tedy píšu. Možná jsem se zbláznil? Myslím, že byste měl/a mít nějaké jméno, protože se cítím opravdu hloupě psát dopis a vlastně nikoho neoslovovat. Něco vymyslím, někdy. Také to vypadá, že budu psát více mnohem více dopisů. Co mám dělat? No, není to hloupé? Bolí mě ruka od psaní, ale není to nic ve srovnání, když hodiny a hodiny musím psát své jméno na titulní stranu alb aspoň tisíckrát. Ano, jsem slavný. Zpívám, jsem bohatý..právě to mě dostalo do této situace. Omlouvám se, více nestihnu napsat. Doktorka říká, že už můžu přestat psát, díky Bohu. Myslím, že toho tedy nechám. Tak až příště..


Ich-forma, Nicole:
Přečetla jsem si těch pár řádků na papíře ještě jednou. 'Co tento dopis znamená? Určitě byl zaslán na nesprávnou adresu, ale ta osoba v dopise píše, že ani neví komu píše.' sama jsem se v mých myšlenkách ztratila. Nacpala jsem dopis do baťohu a snažila jsem se na něj zapomenout. Jenže při cestě do potravin jsem na něj musela pořád myslet. 'Někdo prostě udělal chybu v adrese. Tato osoba zněla tak zoufale.' Nemohla jsem si pomoci, ale chtěla jsem té osobě pomoct. Podle všeho to byl kluk.
Když jsem dorazila k nejbliším potravinám, prohrábla jsem si rukou své hnědé dlouhé vlasy a odstavila jsem kolo. Vešla jsem do obchodu a popadla nákupní vozík. Rozhlížela jsem se po zelenině a jogurtech. V mé mysli nebylo nic jiného než seznam potravin, které potřebuji nakoupit.

Er-forma, Nicole:
Mléko, šampón, vejce, kuřecí maso, propisku a papíry. Neuvědomila si, že propisku a balík nelinkovaných papírů vložila do vozíku. Nicole prostě cítila, že osoba z dopisu potřebuje pomoct, protože je třeba mentálně sama tedy sám. Nechtěla a ani nemyslela na dopis pozbytek nakupování. Pravděpodobně jde o nějaký vtip nebo chybu v adrese.

Na cestě domů si na dopis znovu vzpoměla. 'Měla bych odepsat?' pomyslela si, když projížděla lesem. 'Pokud bych odepsala, jak by se ta osoba cítila? Vždyť si myslí, že to vlastně nikomu nepíše, ale ve skutečnosti to píše osmnáctileté dívce a on je slavný.' Nicole tělo se otřáslo, když jí přejel mráz po zádech. Rozhodla se, že počká jestli přijde další dopis. Nechtěla být v kůži toho druhého.

Er-forma, Niall:
Niall šel stejnou chodbou, jako minulý den, ale tentokrát šel velmi pomalu. Celou noc nespal, protože přemýšlel o tom, jak se musí vrátit k doktorce. Děsila ho. Usmyslel si, že když se bude chovat normálně a že je v pořádku, tak se vše vrátí k normálu a ona ho nechá jít. Ačkoli věděl, že hluboko uvnitř, není v pořádku.

Stál před jejíma dveřma a ani nemusel klepat. Zdálo se, že Dr.Surrean na něj už čeká a tak otevřela dveře. Usmála se na něj.
,,Ach, ty už jsi tady? Zrovna jsem chtěla jít na záchod. Udělej si pohodlí, nebudu tam dlouho." nereagoval na ní. Ustoupil stranou, aby mohla projít a pak se vydal do místnosti. Přál si, aby místnost byla menší a on by si tak mohl stěžovat, že trpí klaustrofobií. Šel a posadil se na stejný bílý gauč jako včera. Viděl papír a tužku, jak leží na stole a myslel na to, co by měl tentokrát napsat. 'Napsat něco o mé rodině? Nevbo více o mém životu?' pomyslel si, ale Dr.Surrean ho přerušila. Vstoupila do místnosti a sedla si naproti němu. 'Ona si nedělala srandu, když řekla, že to nebude trvat dlouho.' pomyslel si.

,,Tak jak se máš, Nialle?" zeptala se a upřeně se na něj podívala. On jen pokrčil rameny.
,,Poslouchej, Nialle, vím že, zde nejsi šťastný, ale můžeš zkusit spolupracovat? Tvojí rodinu a přátelé trápí, když tě vydí takle zničeného? Je to to správné slovo? Udělej to pro ně."
Slova zasáhla Nialla jako rána do žaludku. Nedělal nic jiného než to, že koukal na doktorku pár vteřin, možná minut. Vzpoměl si na smutný pohled své matky, když mu zdělila, že musí k doktorce. Vzpoměl si, jak ho Zayn objal než odjel za svojí rodinou a šeptal mu: 'Bude ti pak lépe, brácho.' Tyto vzpomínky ho probudily a v okamžiku se rozhodl, že bude spolupracovat, bez ohledu na to, jak tuhle doktorku a situaci nenávidí.
,,Dobře." bylo vše co řekl. Dr.Surran, ale moc dobře věděla co se mu honilo hlavou těch pár chvil ticha. Musela ho k tomu přinutit, říct mu tyhle slova, aby se mysl mladého blonďáka otevřela. Vzala si Niallovu složku ze stolu a začala.
,,Tak jak jsi se cítil, Nialle? Myslím tím všechny minulé měsíce. Jak jsi se opravdu cítil?"
,,Cítil jsem se..." zhluboka se nadechl ,,špatně. Já už prostě nevím, co ze sebou mám pořád dělat. Můžu chodit, mluvit a dělat všechno jako normální člověk, ale..To všechno prostě bolí." utichl. Prohlížel si své prsty na rukou.
Dr.Surrean psala jako o život, když se Niall rozpovídal. Nečekala, že toho řekne tolik, i když jí vlastně nic neřekl. Už dříve spolupracovala s popovými hvězdami a moc dobře věděla, že za většinu jejich problémů, může sláva. U Nialla si zatím nebyla tak jistá, měla pro něj veliký soucit a chtěla ho nechat chvilku být, ale je to doktorka. Musela se ptát dál.
,,Co bolí? Máš pocit, že nemůžeš zvládnou být ve skupině, která je tak moc populární a je po ní velice vysoká poptávka?"
Niall zavrtěl hlavou. Dlouho vrtěl nesouhlasně hlavou. Naprosto zbožňuje, co dělá a kde je. Věděl do čeho jde a že bude muset být daleko od rodiny, cestovat a zpívat na nekonečných koncertech. To nebyl ten problém.
,,Ne, v tom to vůbec není. Zpívat s kapelou a přátelit se s nimi je jediná věc, která mi dělá dobře. Miluji to!" zdůraznil, jak moc má rád tuhle práci, i když vlastně kvůli ní je právě tady a říká to.
,,Dobře, a co ti tedy ubližuje?"
Niall se zhluboka nadechl, když našel slova která jsou těžká vyslovit. V puse se mu udělal velký a težký knedlík, nemohl ani polknout natož mluvit. 'Mělo by smysl říct jí, co mě všechno bolí? Není to jen emocionální, ale i fyzické, dobře?' nevěděl, co se s ním děje a tahle myšlenka ho bolela také.
,,Mohu.." umlčel se. Jeho hlas se třásl, uklidnil se a nadechl: ,,Mohu napsat ten dopis? Teď?"
Dr.Surrean se usmála na svého pacienta. Jeho hlas byl tak měkký a slabý, že se bála i mluvit. Dokonce i šeptem. Nechtěla ho vystrašit. Vypadal jako malý chlapec, který je ztracen. Byl ztracen a nemohl najít svojí cestu zpět ke štěstí. Přikývla, odtrhla od něj oči, i když nechtěla a šla si sednout ke svému stolu.
Opatrně, aby Nialla nevyrušila si vzala cestou i hrnek se silným kafem a upíjela. Měla zavřené oči a upíjela zatímco, Niall čmáral jako o závod. Pousmála se, věděla že z něj v tento okamžik vychází pocity a byla si jistá, že je to definitivní pokrok a brzy to skončí. Plete se.

------------------------------
Opravdu nevím na co ptát, když se prostě nic neděje. :D Nepoložím žádné otázky a nikdo nenapíše žádný komentář - to znám. :D Takže prostě to pravidlo deseti komentářů platí a tentokrát se nenechám Christ přemluvit!
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hanina Hanina | 7. října 2012 v 17:39 | Reagovat

Óó, děkuji sv. Christ! :D :D Ty se nás nažíš napínat nebo co? :D Že ani v dopise není nic, co by Niallovi bylo a když jí to chce říct, tak ty tam hodíš TEČKY!! :D Opravdu se chystám, že ti jednu vrazim! :D Budu doufat, že v dalším dopise bude něco více, když ho teď ta doktorka navnadila ;'D

2 Isa Isa | Web | 7. října 2012 v 17:57 | Reagovat

Náhodou to byl perfektní díl. Jen bych chtěla vědět, co se s Niallem děje a ráda bych, aby mu Nicole odepsala. Což se určitě stane, teda aspoň doufám. :D Krásný díl, těším se na další. :)

3 Denn. Denn. | Web | 7. října 2012 v 18:22 | Reagovat

Je mi ho líto :D :'( chudák.
Doufám, že se tady dneska objeví těch 10 komentářů a zítra přidáš další díl ;)
jsem zvědavá, jestli ten dopis dojde zase Nicole, snad jo! :D

4 nicole. nicole. | Web | 7. října 2012 v 18:40 | Reagovat

ňůňo :') já to žeru ♥
Děkuju Christ !!:D
Tvoje příběhy prostě nejde nemilovat :') Jak dokážeš člověka vtáhnout do příběhu :) perfektní♥

5 Christ, které by měli být všichni vděční. Christ, které by měli být všichni vděční. | 7. října 2012 v 20:04 | Reagovat

[1]:
[4]: Máte za co, holčičky. Stálo mě to těžké přemlouvání, a to v angličtině. Perlila jsem něžnými slovy o 106.

Moc děkuju že si ten díl nakonec napsala, Dem. :) Ikdyž si unavená, líná a máš před sebou spoustu chystání do školy (heh, já už to mám za sebou.. teda ne, ještě se musím naučit jednu stupidní německou básničku), tak je to super díl a moc se mi líbí. Doufám že až Nialler pošle ten druhej dopis, Nicole mu konečně odpoví. :) Taky jsem natěšená na to drámo, které ještě plánuješ, hahah. :D

6 rebeč rebeč | 7. října 2012 v 22:38 | Reagovat

Dokonale! Bože teším sa na ďalší diel :))

7 Alča Alča | 8. října 2012 v 17:36 | Reagovat

Jak si můžeš myslet že by jsme to neokomentovaly??? MY? To prostě nejde neokomentovat a ještě když je za to slíbená sladká odměna v podobě dalšího dílu... :D No prostě bylo to skvělý...ale jako mohl by se Naill více vypsat aby jsme jeho pocity znaly ještě  líp :) tak snad v příštím dopise :) Doufám že mu Nicol odpoví ale až tak na třetí dopis aby se nezalekl a on tak nepřestal s tím dopisováním...myslím totiž že ona mu dokáže pomoct líp než ta doktorka(i když ta na to má školy) :D Už se moc těším na další díl
PS: Díky Christ...kdyby něco kdyžtak zase perli o 106! :D

8 Ivvy Ivvy | 8. října 2012 v 17:37 | Reagovat

Prosím prosím, daj ďalší diel :)

9 Luss Luss | Web | 11. října 2012 v 17:21 | Reagovat

Ó bože!! já jsem si to myslela :D :D
Těšing na další :)
dokonalost!

10 Christ Christ | 11. října 2012 v 17:22 | Reagovat

[7]: Budu, slibuju. :D Jinak, doufám že to nevyznělo moc nafoukaně, jenom si dělám prču. švandu. srandu. klacky. :) :D

11 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 11. října 2012 v 18:38 | Reagovat

Fuu, žiadne otázky? Nevadí! :D Tento diel sa mi páči, tiež dúfam, že mu Nicole odpovie a začnú si spolu dopisovať... ale podľa ma to tak skoro nebude a Niall sa jej bude pekne- krásne spovedať... Prosím, pridaj fakt ten ďalší diel, prosím! Vidíš? Už je tu 11. komentár! :D

12 Ter. Ter. | Web | 12. října 2012 v 11:28 | Reagovat

Já osobně.. Bych začala mít hrozný bobky..:D Hrozně bych se bála toho, co mi poslala ten dopis, když bych nevěděla, kdo to vlastně je..:D Je fajn, že se Niall konečně otevírá..:) A taky by bylo fajn, kdyby Nicole Niallovi odepsala..:D A taky by bylo fajn, aby jsme se konečně dozvěděli, co že ho tak bolí!:D Sakra Dem.!!:D Wuááá!:D Nemůžu se dočkat dalšího dílu!:3
Když opomenu jednu tu odpověď Christ (klaním se má paní, jsi naše záchrana!!:D), myslim, že tohle už je jedenáctý komentář?:) A ty víš, co to znamená, že?;D:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama