Dear, Princess | words vs. wounds | part 4.

13. října 2012 v 11:49 | Dem. |  |Dear,Princess.|
Další díl je na světě. Doufám, že si najdu dnes čas, abych přidala i jiné povídky. ;) Tohle je takové..no, neplánovala jsem, že se hned Nicole dozví, co s Niallem je a Vy také. :D Když by jste to mermomocí nechtěli vědět, tak by to bylo úplně jinak. :D
Er-forma, Nicole:
Přišel další den, ale Nicole si nemohla pomoci. Dala si rychlou ranní sprchu a ani se nenamalovala. Podívala se z okna a byla trošku rozrušená. Venku bylo pod mrakem. Rychle vytáhla ze skříně nějaké džíny, tričko s motivem americké vlajky a černou mikinu s kapucí. Ani se nenasnídala a jakmile byla hotová vyběhla ze svého domu a sedla na kolo. Chtěla vědět jestli jí přišel další dopis. Strávila noc přemýšlením o té osobě. Kdo to může být a jestli to není jen špatný vtip, nějaké její kamarádky. Ale něco jí říkalo, že to tak není a osoba v dopise má problém a ona o této osobě chtěla vědět víc. Stačilo by jí jméno, aby si vyhledala na internetu o jakou celebritu mužského pohlaví jde.


Jízda na kole do města se jí zdála nyní pomalejší a zdlouhavější než včera. Neměla ani dostatečnou energii, ale je zvyklá sportovat a nesnídat. Měla pocit, že se tohle děje z nějakého důvodu, nějaké znamení. Obvykle nevěří na osud, ale mohla na sto procent říct, že tyhle dopisy jsou určeny pro ni. I kdyby žila třeba v Austrálii, stejně by se k ní dostaly. Cítila se také trochu špatně, že čte soukromé dopisy, ale vina není na její straně. Vše se děje z nějakého důvodu.

Nicole rozrazila dveře a všichni na poště se na ní otočili. Zastavila se a snažila se ukrýt své vzrušení. Nahodila pocer-face a všem v místnosti věnovala úsměv. Když na ní došla řada u přepážky zdvořile se zeptala jestli jí nepřišly nějaké dopisy. Upřeně sledovala dámu na druhé straně, která se evidentně nechytala. ,,Jsem Nicole.." začala.
,,Ooo, už vím." přerušila jí a sehla se pod stůl, kde vytáhla malý štos dopisů. Nicole pro ně natáhla vyplašeně ruku a vzala si je. Usmála se, poděkovala a odstoupila kousek od přepážky.
Zběsile začala listovat dopisama, až konečně našla co hledala. I když stála uprostřed místnosti a ještě stále na poště, roztrhla obálku a začala si číst dopis přímo na místě.

Drahá/Drahý, -
Ještě jsem nevymyslel jméno..a vlastně..ani jsem o tom nepřemýšlel. Nevadí mi, že nemáte jméno, dokázal bych psát dopisy i tak, ale pak by to vypadalo více reálnější a to bude podle mě lepší.Právě teď jsem si uvědomil, jak sobecký jsem byl. Je to teprve druhé sezení s doktorkou, ale otevřela mi oči. Myslím..asi..ne..jo..nevim. V něčem má pravdu, asi ve všem, ježibaba. Mám problém a byl jsem uzavřený. Nesnažil jsem se, abych to nějak urovnal a cítil se lépe hlavně z hlediska mé matky. Byla tak smutná, když jsem od ní odcházel a ona mi řekla, že musím chodit k téhle doktorce. Chlapci byli všichni emocionální, než jsem odešel, ale já jsem nebyl. Bylo mi jedno, že mám problém, ale až teď jsem to začal cítit. Proudí ve mě nespočet emocí a začínám si uvědomovat, že jsem sobeckej blbec.
Doktorka se na mé teď podívala, jak píšu. Nejspíš je ráda, že píšu sám od sebe. Před chvilkou jsme vedli rozhovor a ona se mě zeptala, co mě bolí. Našel jsem slova, která bych jí řekl, ale nešlo to. Svírá se mi to v krku a nechce to ven. Jenže, já ani nevím. Chci říct, je možné že v téhle době bolí všechno? Každá jednotlivá věc, která se stane mě zraní a mám menší sebevědomí. Nikdy jsem si nemyslel, že slova co lidé říkají bolí více než rána, kterou by vám mohli dát, nebo tak něco. Oni si asi myslí, že když něco řeknou nebo napíšou veřejně na internetu, nebolí to tak jako kdyby ke mě přišli a praštili mě, ale bolí to víc. Můžete jen sedět a přemýšlet o tom znovu a znovu dokud nezačnete věřit, že tato osoba má pravdu. Věříte jejich slovům, jako kdyby vám říkali váš životopis. Myslím, že jsem tvrdě pracoval, abych se dostal tam kde dnes jsem, ale pak lidé říkají, že si nezasloužím být s chlapci v kapele. Když to říkají média, jsem v pohodě. Když to řeknou fanoušci, bolí to. Kdybych mohl, tak se pro všechny své fanynky rozdám..
Asi přestanu, že? Mám pocit, že teď budete naštvaní kvůli tomu, že tu jen kňučím a stěžuji si. Nejsi skutečná/ý, já vím, takže je vlastně opravdu jedno co si myslíte. Ha ha.
Skončil jsem tady. Slibuji, že zítra už pro vás budu mít jméno.

Nicole se neuvěřitelným způsobem začetla do dopisu, že půl minuty po přečtení otáčela list papíru jestli tam ještě někde není aspoň jedno slovo či jeho jméno. Jeho slova jí příliš zasáhla, protože jim rozuměla. Byla šikanovaná na základní škole, kde se ještě ubránila, ale jakmile šla na střední školu vše nabralo větší směr. Musela se vzdělávat sama doma. Chápala, že slova dokážou ublížit více než cokoliv jiného. Také si uvědomovala, že celebrity jsou jedna skupina nejvíce nenáviděných osob na planetě, jen kvůli tomu, že jsou slavní a dělají co dělají. Nicole však zaskočilo, když četla, že mu lidé říkají, že si nezaslouží být s chlapci v kapele. Muselo ho to opravdu mrzet. Díky tomuto dopisu byla ještě více natěšená na další, který jí přijde. Slíbil, že zítra pro ní bude mít už jméno, což znamená že napíše. Také chtěla vědět, jakže se to bude "jmenovat".

Když Nicole dojela domů, tak zbytek dne strávila tak, že pracovala na svém domě. Chyběla jí vymalovat ložnice. Převlékla se do tepláků a vytahaného trička. Popadla barvu a štětec. Vymalovala si pokoj jen bílou barvu, protože ta se dá vždy přemalovat bez jakýchkoliv problémů. Poté ještě vyměnila žárovky v celém domě a dala si prát nějaké oblečení. Celou tu dobu myslela na poslední dopis, který jí přišel a nemohla si pomoci. Těšila se na další ráno. Také jí vrtalo hlavou, že dopisy jí přijdou takhle rychle. Jeden den to napíše a druhé ráno to má na poště. Když vyměnila poslední žárovku v koupelně, vzpomněla si, že jí přišlo více dopisů. Utíkala do svého nově vymalovaného pokoje a z batohu vytáhla ostatní dopisy. Přišel jí informační dopis o placení za plyn, elektriku a vodu. Přečetla to, ale nesoustředila se. Další dopis byl od její bývalé spolužačky ze středí, která k ní byla vždy hodná. Nepřečetla si ho. Třetí a poslední dopis byl od její babičky z Argentiny. Dokonce ani ten si nepřečetla. Vzala dopis na který musela pořád myslet a přečetla si ho ještě jednou.

A tak začala být Nicole mírně posedlá Niallem Horanem. Nevěděla, kdo to byl, ale přísahala sama sobě, že zjistí kdo to je. Nicole je velmi dobrodružný člověk a když učinila slib, neporuší ho. ,,Jednoho dne najdu toho chlapce! I kdyby to mělo být to poslední co udělám, zjistím o koho jde." řekla do prázdného pokoje po přečtení dopisu od Nialla.
-----------------------------------
Za předešlé komentáře děkuji. :) Udělali jste mi radost, všichni. :) Další díl bude z pohledu Nialla a už se tam objeví i Liam. :D

1. Ví Dr.Surrean, že dopisy chodí Nicole? (záměrně, myslím).
2. Odepíše už ta Nicole?
3. Zjistí Nicole aspoň, že chlapec je Niall?
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lady Fashion Lady Fashion | Web | 13. října 2012 v 11:51 | Reagovat

Ahoj .. zajímáš se o módu ?? :))) .. tak mrkni a můj blog :)) doufám že se bude líbit :))

2 Hanina Hanina | 13. října 2012 v 12:44 | Reagovat

1. Netuším :D Je to možné třeba jsou příbuzné :D Blbost co? :D Se neptej :D
2. Musí!! :)
3. Tak to je jasné :D Jsem ráda, že už konečně vim, co se s Niallem děje. Líbí se mi že sis nevymyslela nějaký jiný problém, ale vzala si fakt, který je současný. :) Dokážu si i živě představit, že Niall by mohl takle jednou skončit. ;) Myslím chodit k psycholožce, protože dostává hodně těch tweetů atd. Nechápu ty lidi a hlavně fanynky, kteří si hrají na Directionerky a pak z nich padaj sračky, že Niall se do skupiny nehodí, neumí zpívat atd!! Vraždila bych. :D :) Promiň, rozepsala jsem se. :D

3 young-love young-love | 13. října 2012 v 12:59 | Reagovat

Diel je zase ako vždy úžastný :) No a uprimne netuším či to doktorka vie :) nechám sa púrekvapiť a mohla by odpísať hmm a určite to zistD :)
Inak-http://young-love.blog.cz/1210/kontrola-a-naber-potatoes-princess

4 nicole. nicole. | Web | 13. října 2012 v 13:31 | Reagovat

"A tak začala být Nicole mírně posedlá Niallem Horanem" :D To sedí !:D
Né, je to báječné :')

1. Jako.. myslím, že ano !:D
2. Jo, niky píš !:D
3. uhm.. doufám, že ano !:)

mimochodem mám teda hotový ten úvodní obrázek :) Mám ti ho poslat na email ?

5 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 13. října 2012 v 15:17 | Reagovat

1. Možno áno! :D
2. Nie, to si nemyslím... bude čakať.
3. Neskôr určite... dúfam :D

6 Luss Luss | Web | 13. října 2012 v 16:46 | Reagovat

1. nevím proč, ale já si myslím, že je to její matka :D :D
2. Já myslím že odepíše... :D
3. Musí!

7 Dem. Dem. | E-mail | Web | 13. října 2012 v 16:55 | Reagovat

[6]: Její matka to být nemůže ze dvou důvodů. 1.Její matka je s jejím tátou pracovně na Floridě (druhý díl) a za 2.Ta doktorka je strašně stará, né?! :'D

8 Alča Alča | 14. října 2012 v 11:17 | Reagovat

1. Já si myslím že ne, že je to spíš náhoda...přece ten dům nebyl předtím obydlenej a ona si akorát zapoměla zjistit, že už tam někdo bydlí.
2. Možná až po dalším dopise...ale je to jen na tobě :D :D
3. No zjistí, ale kdy toť je tprve otázka :D :D :D Třeba se jednou podepíše...když už jí chce vymyslet jméno a myslísi že to nikomu nechodí(ten dopis) tak se podepíše aby ty dopisy byly takový "oficiálnější" :DDDDDD
PS: Už se moc těším na pohled Nialla a ještě k tomu se tam objeví Liam...doufám že nebudou na sebe zlý :)

9 nicole. nicole. | Web | 14. října 2012 v 12:33 | Reagovat

Tak to máš odeslaný :) Nevím jestli se ti to bude vůbec líbit :D
Já se obávám, že na to umřu !:D Vůbec se na ně netěším.. musím si těch 5 měsíců do rovnátek patřičně užít. I když nechápu, že jdu na ten otisk asi 25.1. Né, nestěžuji si :D Ale všichni tam chodí tak za měsíc a já celkem za dlouho.

Taky by mě zajímalo kdo to vyhraje :D

10 Dizz. Dizz. | E-mail | Web | 14. října 2012 v 17:23 | Reagovat

1. To netuším :D
2. Snad jo..
3. Samozřejmě :D

11 Nicole* Nicole* | E-mail | Web | 15. října 2012 v 15:44 | Reagovat

1. Já bych řekla, že věděla, že předtím v tom domě nikdo nebydlel a že nepočítala s tím, že se tam ještě někdo nastěhuje. :)
2. Myslím až se dozví Niallovo jméno :D
3. Musí. Teda doufám :DD
Úžasný díl znovu :)

12 Luss Luss | 15. října 2012 v 16:14 | Reagovat

[7]: njn to mi nedošlo :D :D tak to bude její babička :D

13 Christ Christ | 15. října 2012 v 16:24 | Reagovat

1. Myslím, že ne. Protože si oba myslí že v tom domě nikdo nebydlí, když tam tak dlouho nikdo nebyl.
2. Myslím, že kdyby odepsala, tak by mu ta doktorka dala jinou adresu, aby si ty dopisy Nicole dál nečetla. Ale napadlo mě, že ten dopis od ní by si mohl vyzvednout Niall a té doktorce by to neřekl, a dál si s ní psal. Uvidíme, jak to vymyslíš. :D
3. Já si myslím že jo, měla by. :D

14 Nicole* Nicole* | E-mail | Web | 19. října 2012 v 22:06 | Reagovat

NA kdy asi vidíš další kapitolku Dem. ? :)) :D

15 Dem. Dem. | E-mail | Web | 20. října 2012 v 15:15 | Reagovat

[14]: Chtěla jsem v týdnu přidat novou kapitolu a přidat ještě dvě další povídky, ale nějak mi to časově nevyšlo kvůli škole. A jelikož dnes jedu do kina, tak zítra tu určitě bude další díl téhle povídky a ta nová s Louisem a Selenou. :)

16 Ter. Ter. | Web | 30. října 2012 v 12:05 | Reagovat

Muhahá.. Konečně jsem se k tomu dostalal..:D Docela povedený zpříjemnění ranního vyučování :') :D
1.No.. Netušim:D ale jestli jo, je to dost podlý.. Jó, ta ženská se mi líbí..:'D
2.Měla by:D
3.Po tom jejim přiznání nakonci.. Urcitě jo!!!:D

Aww.. Ješte mi zbývá dvacet minut do oběda.. To bych ještě něco přečíst stihla...:D:3

17 Hanča Hanča | Web | 3. ledna 2013 v 1:12 | Reagovat

Dem., čtu to teď a nemůžu přestat. Měla bych spát, ale to nejde! Ta povídka je tak napínavá a poutavá, že... argh, zabiju tě. :D:)
1. Myslím, že jo! ona kuje pikle! :D vím to! :D
2. A ona ví zpáteční adresu? Jestli jo, piš Nicole, piš! :D
3. Ne hned, až po nějaké době.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama