Nevím, proč, ale tak. :'D

15. října 2012 v 18:59 | Dem. |  [Astronaut]
Zdravím, asi by jste čekali povídku..nejlepší by bylo, když bych přidala nějakou povídku, ale já prostě nemůžu. :'D Tenhle článek mám rozepsaný už od včéra, ale ve škole nám šla špatně wifi, tak jsem to nemohla zveřejnit. Inu, trochu jsem se nudila a tak jsem si začala číst nějaká fakta. Tyhle mi přijdou takové..dobré? :D Nevím jestli je to to správné slovo. Buď jsou 'lol' a nebo 'aww' chápete? Jasně! :D Také vím, že určitě budete všechny fakta už znát. Já jsem sem dala nějaké staré, protože se u nich válím po zemi, i když bych je slyšela 500x za den. Také berte na vědomí, že jsem více jak půl roku žádné fakta nevyhledávala, takže mi nepiště komentáře typu: Všechny znam! :D Já to sem nepřidávám proto, aby jsem se dočetla tohle, ale proto, protože to sem prostě chci dát! Konec. :D Dnes jsem spolužačce ukazovala LWWY. Ona na mě ,,Oni maj novou písničku?" ,,Oni maj novej klip?" :'DDD no nemohla jsem, ale tak nevadí. ;) Zkoukly jsme klip a já se znovu zamilovala do Louise♥ Ne, že bych ho přestala mít ráda, ale naše platonické vztahy se znovu obnovily, nemluvě o tom, že Niall a Zayn jsou v tomto klipu úžasní. :D Ale to jsem odbočila. Zítra bych chtěla přidat novou povídku s Louisem a Selenou. ;) Dnes už to nestihnu.
1.Jednou si bodyguard vystřelil z chlapců. Vzal 5 fanynek a pověděl jim aby si lehli každému z kluků do postele. Kluci sa vrátili na hotel a okamžite šli spát. Liam si toho hnen všimnul a zavolal ochranku, Louis nechápavě vyšel ze dveří a ptal se co to má znamenat, Zayn sa smál a vyprovodil fanynku ven a Harry si s ní na hotelu ješte povídal. Najlepší byl Niall. Ten si toho celou noc nevšimnul a fanynka vedle něho spala až do rána. - Nemůžu :D :D :D
(Více v C.Č. + dvě mini otázky)


2. Niall: "Harry je nejmladším členem kapely, ale všichni si myslí, že jsem nejmladší já." Louis: "To je proto, že jsi roztomilý, a Harry je perverzní."
3. Interview: Kdyby jste měli přibrat šestého člena do kapely, kdo by to byl? Liam: BATMAN! - Zabil! :D
4. Harry: "Jsi sprostý, nebo co?" Louis: "Nebo co?"
5. Louis jednou viděl jíst malé děvče mrkev a řekl: "Je na mě moc moc mladá."
6. Louis: "Svatby gayů jsou v New Yorku povoleny? Pojď Harry, stěhujeme se." - Tenhle je nejvíc! :'DDDDDDDDDDDDDDDDDD
7. Louis ukradl husu ze švédského hotelu.
8. Nial: "Radši bych byl dítětem a hrál si s papírovými letadly, než být mužem a hrát si s pocity žen."
9. Louis: "Svém prvnímu synovi by jsem rád dal jméno Tommy Tomlinson."
10. Louis jednou viděl Harryho a dívku jak se blíží do jeho pokoje a tak za nima běžel, zakřičel 'AHOOJ' a odběhl pryč. - Nikdy mě neomrzí. ;)
11. Fanynka se ptala Harryho na číslo a v tom se Louis postavil před Harryho a vykřikl: "On je můj!''
12. On a Liam rozbrečeli Harryho dvakrát. Dělali mu zářez a vyžehlili mu vlasy když spal.
13. "Kterou zemi by jsi rád navštívil?" ,,Narnii!" - Louis
14. Vyhodili ho ze školy, protože ukazoval zadek. - Louis - Tenhle mě taky nikdy neomrzí. :D
15. Harry jednou napsal "Stačí jenom vteřinu mluvit s holkou o tloušce a ona bude celý život držet dietu. Přemýšlejte než to uděláte." - True story bro..
16. "Když jsme byli v New Yorku, byli jsme na kayaku a Niall převrátil loď, bál jsem se, protože jsem si myslel, že nás sní krokodýl nebo něco takovýho." - Liam
17. Liam: Chodil za školu aby se vyhl šikanování od jeho spolužáků.
18. Liam: Zmrzlinu jí vždycky vidličkou.
19. Liam: Když byl malý musel brát denně 32 injekcí aby zůstal naživu.
20. Liam: Když byl malý tak ochutnal lžíci nutellu, pak z toho zvracel. - :'DDDDDDDDDDDD
21. Zayn napodoboval po fanynce jak říká "hello" a ona pak omdlela.
22. Zayn: Vyhodil televizi z okna když mu bylo 6.
23. Interview: Co dělá holku pěknou ? Harry: Těhotenství. - Já nesouhlasím :D :)
24. Fanynka: ,,Liame jsem tvoje největší fanynka.'' Liam: ,,Jak vysoká jsi?''
25. Louis hodil po Zaynovi botu a řekl: "Harold je můj!" poté, co Zayn Harryho objal..
26. Kluci mají účty na tumblr a vystupují za Directionerky. - Nevím zda-li je to pravda.
27. Když byl Harry opilý, mluvil s kočkou 1 celou hodinu.
28. Když má někdo z kluků čepku, znamená to, že s někým spali. Když si ji vezme Harry a Louis najednou, spali oni spolu. - Nevím jestli je to fakt, ale líbí se mi to. :D I když, ta představa :D :D
29. Harry řekl fanynce při podpisu: "Řekni Zaynovi, že tě opravdu vzrušuje!"
30. Nepředstavovali se jako ONE DIRECTION, když byl Zayn zpět ve Velké Británii. - To je z doby, když měli turné po Státech a Zayn odletěl kvůli úmrtí v rodině do Anglie.
-------------------
Tohle je od věci, ale četla jsem nedávno hodně tweetů, že prý Larry Stylinson je falešný. Já tedy nevím. :D I kdyby to bylo jen vymyšlené, tak oni dva jsou prostě..stvořeni jeden pro druhého! :D Co si o tom myslíte Vy? :)

Trochu debilní otázka, ale ... zapojíte se do té soutěže s One Direction? Nečekám, že se někdo bude ptát o jakou soutěž jde, protože to snad ví každý, i když by nebyl Directioner. Stačí mít MTV a nebo aspoň jednoho Directionera na facebooku, jako přítele. :'DDD

Your Dem,who fell in love again after today to 1D,babyyyy♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nicole. nicole. | Web | 15. října 2012 v 20:39 | Reagovat

Ááá.. podle tohoto článku soudím, že opravdu, opravdu tě znova 'chytli' :):D
Ten první fakt :D Jsme rozebíraly s holkama ve třídě :D Že být tou holkou u Nialla tak do něj šťoucháme :D Opravdu nechápu jak u něj mohla celou noc vydržet :D Co se "Larryho" týče.. myslím, že jsou velmi, velmi dobří přátelé, ale jak o nich píšou, že jsou gayové apd. to si prostě nemyslím. Už i tuším Lottie psala na twittru o tom ať neříkají o těm že je teplej nebo tak, už i kvůli Eleanor - myslím, že zmiňovala. Ale spolu jsou fajn dvojka !:D To jo !:D Ale víc než nejlepší přátelství mezi nimi asi není :)

Soutěž ?:D Jitěě.. vyplňeno, odesláno !:D Jsem zvědavá kdo bude vítězem :) Přeju to každé od nás z česka :) Konečně někdo myslí i na Česko !:)

2 Hanina Hanina | 15. října 2012 v 21:51 | Reagovat

[1]: Taky jsem se nad tím prvním faktem zamislela a nemůžu uvěřit, že ta holka vedle Nialla vůbec usla! :D :D Jako bejt tam já, tak neusnu, fotím ho, dávám mu pusinky, prozkoumám jeho tělo apod úchylárny, ale za nic na světě (snad jen za mír) bych neusla! :D
Už se těším na tu povídku s Louím a Sel :) Podle toho, co jsem z tebe vytáhla..těším se :D :D :D
6fakt je opravdu mocnej :D :D Nevím proč se směju až brečím :D A toho Liama je mi líto :/

3 Christ Christ | 16. října 2012 v 16:33 | Reagovat

27. Když byl Harry opilý, mluvil s kočkou 1 celou hodinu.

Tohle mě rozesmálo nejvíc. :'DDDDDDD Většinu faktů znám, ale některé jsem třeba nevěděla. ;) Ale všechny jsou boží. :D Co se týče Larryho, tak nemám co říct. Ti dva jsou prostě opravdoví přátelé a mají silnej vztah jako kdyby to byli bratři. :) Úplně žeru tuhle bromance. :D Jinak té soutěže se nezúčastní, protože pochybuju o tom že bych vyhrála zrovna já. ;)

Jsem ráda že si do toho zase spadla. :D :) *PLACÁK!*

4 Luss Luss | 16. října 2012 v 17:44 | Reagovat

Z některých fakt nemůžu :'DDDD

Larry Stylinson není falešný!  Jen prostě se mi zdá, že kvůli těm urážkám atd. přestali dělat takové ty blbosti spolu na veřejnosti... ale prostě Larry Stylinson forever! :)

Soutěž... no tak to už jsem odeslala, jen doufám, že jsem správně odpověděla :D :D a když už jsme u toho... za jak dlouho vyprodali MSG??? :D

5 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 16. října 2012 v 18:44 | Reagovat

Některé jsou fakt bomba ... to 1,3,7, 27 a vlastně všechny :D
Larry Stylinson - můj názor už od začátku je jasný - nespí spolu nebo tak! Ale jsou prostě nejlepší kamarádi a bez sebe by to už nedali!! ;)

6 Isa Isa | Web | 17. října 2012 v 15:29 | Reagovat

Já ty fakty prostě miluju. :D Přesně jak říkáš, některé jsou awww a některé lol. :D Do soutěže jsem se zapojila, ale jen tak kdyby náhodou. Možná, že když to nebudu čekat, tak tim spíš to vyhraju. :D
Larry Stylinson k sobě rozhodně patří. Sice jsem četla, co napsal Louis o tom na twitter, ale nevěřím, že to myslel vážně. :)
Na povídky se moc těším. :)

7 Nikushka Nikushka | Web | 23. října 2012 v 15:47 | Reagovat

Ahoj, blog je konečně rozběhnut a kontrola affiliates skončila. Podívej se zde - http://onedirectionweb.blog.cz/1210/affiliates-list jak si dopadl/a :) Prosím tak si nás do nejdříve /zase/ zapiš:)

8 onedirectionweb onedirectionweb | 23. října 2012 v 15:52 | Reagovat

PORČ JSEM SE O TOMHEL BLOGU DOZVĚDĚLA AŽ DNESKA?!!!! Jdu ti to tu okamžitě prozkoumat :D

9 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 26. října 2012 v 17:24 | Reagovat

Samozřejmě, že zápis platí :) Píšu si tě do normal, ok? :) Zapiš si mě ;)

10 Ter. Ter. | Web | 30. října 2012 v 12:20 | Reagovat

Ty fakty jsou nejvíc :'DDDDDDDDD Napsala bych, jaký z nich mi připadají nejlepší, ale... Ne, nejde to!:DDD
Larry Stylinson.. Forever!!:) nejoblíbenejší 'bromance'.. Prostě smůla, tohle je pravý a basta!!!:DD
Noo.. Dejme tomu, ze jsem se k tomu nedostala?!!:O ale jednou..:D

11 sovula sovula | 23. března 2014 v 20:13 | Reagovat

Hey holky :D ty fakta jsou vážně směšně-boží :3....Ohledně Larryho....to ty kluky nemáte až tak moc rády? Copak se vám nelíbjej a proto je dáváte dohromady? Možná se chovají jinak než jen nejlepší kamarádi, ale představte si, že jste se svým nejlepším kamarádem/kamarádkou dennodenně...já osobně bych asi taky po pár dnech začala spát u ní v posteli...nechtěla bych být sama. Jaké to asi je, když každá holka se kterou by se chtěli bavit, nebo s ní něco mít ječí a nebo se snaží nějak neuvěřitelně vtíravě zapůsobit.... a nebo rovnou omdlí :') to potom prakticky žádný pořádný vztah než s nějakou celebritou vlastně ani mít nemůžou....tak se nedivte, že jsou jako bratři a vìc, když jinde tu lásku prostě nemají. Třeba jsou vážně gayové a chodí spolu....ale já mám Harryho ráda a když řekl, že gay není...že je Louis jen jeho nejlepší přítel, tak mu budu věřit, protože je lepší věřit a pak být oficiálně přesvědčen o opaku, než o nich rozhlašovat lži a chudáky je brát za homosexuály....představte si, že by o vás a vaší nejlepší kamarádce někdo rozhlašoval, že jste lesby.......když už si chci říkat Harryho fanynka, tak musím Harrymu přát to nejlepší, souhlasit s nim, věřit mu....ne o něm říkat něco, co Ho může bolet....čím Ho můžeme dovést k něčemu špatnému....vždyť my mu vlastně ani nedáváme na výběr...uvidíme fotku a hned je gay...vidíš Harry...jsi gay! A to ani neumíme pořádně anglicky, aby jsme si to někde pořádně přeložily.... okej...věřte si čemu chcete...ovšem dokud to nebude oficiální, já se zastávám Harryho a Louise jako DVOU NEJLEPŠÍCH KAMARÁDŮ...chtěla bych mít takové přátelství, jako mají oni.:)) tak zdárek Directionerky! Mám vás ráda.<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama