Dear, Princess | no letter, twitcam | part 6.

11. listopadu 2012 v 9:37 | Dem. |  |Dear,Princess.|
Ááá, no tak jsem to nestihla. :D Je mi to líto, ale teď hned jdu dopsat další díl Trouble a musím si pořádně rozmyslet jestli přidám One Month, protože to co jsem napsala se mi vůbec nelíbí. Mé nápady a psaní jdou do háje. :D :D
Er-forma, Niall:
Křik. Všude samý křik a pláč. Niall byl rozrušený jako nikdy předtím. Podíval se na Liama, který seděl zleva vedle něj. Vyměnily si úsměvy a Niall se znovu podíval do davu. Dívky držely všemožné plakáty nebo prostě křičely. Bylo to neskutečné. Všechny ty dívky tu byly pro něj a pro zbytek kapeli. 'Jsem jen kluk z Mullingaru.' pomyslel si, když viděl transparent s jeho jménem, který držela dívka stojící asi v desáté řadě.
Niall se podíval na další dívku, která právě odcházela od Liama a pokračovala podél stolu dále k Niallovi. Vzal si jedno CD, které mu po stolu poslal Liam, aby ho mohl také podepsat. Dívka blížící se k němu se ještě otočila a v pláči na Liama zavovala: ,,Jsi úžasný." Když se otočila k němu usmál se na ní. Dívce mohlo být tak kolem šestnácti nebo sedmnácti. Niall odendal víčko ze své fixy a s dalším úsměvem položil psací část fixy na cédéčko.
,,Ne, přestaň!" vykřikla rozlobeně.
Niall se na ní podíval a ona si cédéčko se zlobou v očích vzala. Věnoval jí zmatený pohled: ,,Ještě jsem to nepodepsal." řekl. Vypadala, že se skoro bojí říct další větu, ale odhodlala se.
,,Jo, já vím. Já nechci, aby jsi to podepsal."
Vlna ublížení prošla Niallem od uší až k patám. Trochu se mu zatřásly nohy. ,,Ale proč?"
Samolibě se usmála a přitvrdila na hlase: ,,Ty si nezasloužíš být v kapele, Nialle!"
Neměl šanci odpovědět, protože se prostě sebrala a odešla. 'Nezasloužím si být v kapele? Samozřejmě, že ano. Prošel jsem X-Factorem se Zaynem, Liamem, Harrym a Louisem.' pomyslel si. Z přemýšlení ho vyrušilo až to, že se k němu poslalo další cédéčko. Bez mrknutí oka jinam, ho podepsal a posunul ho k rohu stolu. Podepsal to protože, nechtěl slyšet to co před chvílí. Dokonce se bál i na dívku před ním podívat, aby se mu její obličej nevryl do paměti se špatnými vzpomínkami. 'Co jsem kdy udělal špatně? Opravdu neumím zpívat?' přemýšlel.
,,Hmm..děkuju, ale tos fakt nemusel!" slyšel dívčí hlas. S klidem zavřel oči a nepřemýšlel.


,,Nialle?"
Niall se podíval zpátky na doktorku, která se na něj dívala. Zrudl z rozpaků: ,,O-no..omlouvám se, jaká je otázka?"
Zamračila se, ale nakonec mávla rukou. Stiskla svojí propisku a položila na svůj zápisník: ,,Jak se cítíš, když ti ty dívky říkají, že nepatříš do kapeli? Proč si myslíš, že to říkají?"
Náhle si vzpoměl, jak se ho na tuto otázku zeptala Dr.Surrean před pěti minuty. Je to jako replay. Vzpoměl si na vztek té dívky, když jí chtěl podepsat cédéčko. Byla si tak jistá, že nepatří do kapeli. Od té chvíle si více všímal, když mu tohle někdo řekl, když něco podobného na svůj účet slyšel. Vybavilo se mu, jak dívky nekřičí tolik na koncertech, jako když začne zpívat někdo jiný z kluků. 'Každá mě nenávidí. Každá by si nejraději přála, abych kapelu opustil. Proč? Mám skončit? Udělal jsem něco špatně?' tyto otázky si pokládal každý den.
,,Nialle, odpověz na otázku."
,,Nezajímá mě, co mají na srdci. Jsou jen žárlivé a je mi to upřímně jedno. Říkají to, protože žárlí. To je všechno." A to byla jedna z největších lží, co kdy Niall řekl. Narozdíl od té, kdy všem řekl, že nepláče, když je sám. Občas brečí a vzpomíná na rodinu.
Doktorka překřížila své nohy. ,,Jsem ráda, že si tohle myslíš. Žárlí tedy, protože jsi slavný?"
Niall jen přikývl. Otupělý pocit se blížil, protože jeho mozek mu říkal, že by další otázka byla ta, proč zpívá. Nechtěl odpovídat. Nechtěl se s ní bavit.
,,Můžu napsat dopis?" navrhl Niall. Slova ho dusila. Chtěl napsat dopis a pořádně se vypsat. Napsat všechny hrozné věci, které se mu honily v hlavě.
Dr.Surrean zavrtěla hlavou a s lehkým úsměvem řekla: ,,Ne, dnes ne Nialle. Dnes chci, aby jsi udělal něco jiného. A mimochodem, víš že jsi nejhorší lhář na světě?"
Niall vzdychl. 'Opravdu je mé lhaní tak nápadné? Musím nad tím ještě zapracovat.' Zdálo se, že je všechno špatně. Nejprve si vzpomene na dívky z jedné autogramiády, kde to vše začalo. Lhal, jak to vše vidí. Nechtěl se bavit o zpěvu. 'V kapele končím!' pomyslel si rozhodně. Nepatrně zavrtěl lehce hlavou. 'Nebo raději ne.' kývl si sám pro sebe a podíval se na doktorku.
,,Nialle, chci aby jsi udělal twitcam. A ano, vím co to je. I my starší lidé o těchto věcích víme." dodala poslední větu se smíchem, ale Niall na ní jen zíral. Nemohl to udělat. Nechtěl dělat twitcam. Nechtěl číst další z mnoha připomínek.
Zavrtěl hlavou: ,,Ne! Neudělám ho!" řekl nahlas.
,,Ach ano, uděláš."
,,Ne."
,,Můžu ti to usnadnit. Poprosím někoho z One Direction, aby přijel a ulehčil to. Vsadím se, že by rád někdo přijel a sešel se s tebou."
Niall se na ní podíval s nenávistí v očích. Poslední lidi, které chtěl vidět jsou ti čtyři. Kladli by samé otázky na které by Niall nechtěl odpovídat. Bude muset udělat twitcam sám a bez ohledu na to, jak to pro něj bude teď těžké. 'Vůbec nejsi dobrá, aby jsi mi pomohla!' pomyslel se.

,,Dobře, tak nic. To je jedno." bylo vše, co doktorka řekla a usmála se. 'Dnes večer uvidí, jak moc ho všichni milují. Možná je chyba to udělat, ale bude se cítit lépe. Mám přeci titul a papíry na to vyznat se v lidech.' pomyslela si Dr.Surrean. Dělala to takle vždy a se všemi to vyšlo. Jenže s Niallem si nebyla úplně jistá. Jen doufala v to nejlepší.

Ich forma, Niall:
Seděl jsem ve svém pokoji a zíral na zavřený notebook přede mnou.
,,Měl bych?" zašeptal jsem. 'Můžu taky přeci lhát a říct, že jsem twitacam udělal, i když bych ho neudělal.' pomyslel jsem si.
Zvedl jsem se a procházel jsem se po svém jemně osvíceném pokoji. ,,Tam venku jsou dívky, které tu se mnou zůstali už od samého začátku, říkají věci, že jsem pěkný a jak mě mají rádi." zděloval jsem své myšlenky do prázdného pokoje.
,,Řvou, křičí a pláčou, když se před nimi objevím ve slunečních brýlích. Říkají, že jsem sexy a používají všechny nemožné hlášky z facebooku..vždyť ani nevědí o čem mluví! Ta druhá strana říká, že jsem ošklivý, nezasloužím si být v kapele, neumím zpívat..ty k tomu musí mít nějaký důvod." znovu a znovu jsem mluvil do tichého pokoje. Sem tam do zdi a do okna.
,,Věřím jim! Věřím haters." dusil jsem se těmito slovy, ale je to tak. Kopl jsem vzteky do postele. ,,Věřim jim!" zakřičel jsem a začal jsem polštářem mlátit do postel. Uklidnil jsem se. Neslyšel jsem ani krok. Vodu z kohoutku, auta z ulice, ticho. Ostře jsem se otočil a šel jsem si sednout k notebooku. Otevřel jsem twitcam s připojil se. Když jsem tam byl, tak jsem na tweetnul, že dělám twitcam a tupě jsem zíral.

Přesně o jednu minutu později jsem měl přes deset tisíc diváků. Zatím se zdály všechny připomínky dobré. Většinou jen pozdrav, někteří se ptali jak se mám a někdo, že mě rád vidí.
,,Tak jak se všichni máte?" zeptal se, a okamžitě byl zaplaven komentáři.
Většina dívek odpovídala na mou otázku, ale některé se ptaly jak se daří mě. Byl jsem šťastný, chtěl jsem se usmát, ale nešlo to. Lžou, přetvářejí se, lžou. Nezajímá je jak se mám.
Prohrábl jsem si vlasy a sklonil jsem se více k notebooku, abych našel také nějaké nenávistné komentáře. Bingo. Rukou jsem praštil o stůl a řekl: ,,Mám se dobře, ale teším se až skončí pauza a my se vydáme zpět do Ameriky."

Začínal jsem se nudit. Nemám na twitcam prostě dnes náladu. Když se nudím, jím. Ne že bych jindy nejedl, ale když se nudím, určitě jím. ,,Omluvte mě." řekl jsem do kamery a šel jsem si pro nějaké jídlo. Chtěl jsem se pořádně najíst, ale nemůžu jíst teplé jidlo před kamerou, tak jsem si vzal jen chipsy. Jakmile jsem si sedl zase za kameru, tak začali skoro všichni spamovat, že zase jím. Neviděl jsem v tom nenávist. Jen to, jak moc dobře mě znají.
Asi po pěti minutách jsem si všiml jednoho komentáře: "Nialle ty jsi takové nehorázné pra.." nestihl jsem to. Olízl jsem si prsty a během toho mi tam začaly lítat další komentáře. Nikdy jsem nestihl přečíst celou větu, ale došlo mi, že nic pěkného to nebude. Potřeboval jsem si to přečíst, chtěl jsem to vědět.
Začal tedy sjíždět níž a níž. "Nemohl by jsi žvýkat ještě hlasitěji? Můj bože, ty jsi tak nechutný." četl jsem si v duchu. Nebylo to nic hrozného, ale přemýšlel jsem nad tím.
,'Nejprve jde o můj zpěv, pak o můj vzhled a teď o to jak jím? Fascinující!' pomyslel jsem si.
"Prosím, vem si jiné triko. Tohle tílko ti nesluší a...to je flek? Prase."
,,Žádný flek na tílku nemám!" řekl jsem nahlas a při smyslech.
"Vem si prosím čepici..tvé vlasy jsou otřesný. Vem si příklad se Zayna."
'Takže..teď mi budou radit i jak se oblékat? To jako vážně?' pomyslel jsem si. Šáhl jsem pro čepici, prohrábl si vlasy a nasadil si jí. 'Hold nemám tak sexy účes jako náš bad boy.' pomyslel jsem si, když jsem si čepici nasadil a upravil.
'Mám se oblékat jako Harry? Mám mít vlasy jako Zayn? Pak mi budou říkat kopírko.' už jsem ani nepostřehl na co vše myslím. Nehledal jsem ty dobré a lichotivé komentáře, ale jen ty špatné.
"Jsi ošklivý!!!!"
'A je to tady.' pomyslel jsem si. Z těch předešlích komentářů jsem si nic nedělal. Možná jo, když jsem si vzal čepici, ale nebolí to tak jako tohle. Na tyhle komentáře jsem čekal. Tenhle typ komentáře jsem očekával a vyhledával.
"Neposlouchej je Nialle! My skutečné Directionerky tě milujeme a ty jsi krásný!"
'Další lži, co?' pomyslel jsem si, když mi tenhle komentář vjel přímo před oči.

Er-forma, Niall:
'Další lži, co?' pomyslel si rozlobeně Niall. Jeho mozek nespolupracoval s jeho srdcem. Bude stále zarmouděný a přesvědčený o tom, že i Directionerky, jeho fanynky, mu lžou. Nevěří pravdě, věří lžím. Stal se zlomeným chlapce, který je zavřený ve svém hotelovém pokoji po celý den a vyjde jen, když jde napsat dopisy k doktorce. Opravdu skvělý život vedl. Přesně takový, který by každý chětl.
Niall nečetl další komentáře. ,,Mějte se." řekl smutně a zastavil živé vysílání. Cítil se ještě hůř než předtím. ,,Dobrá práce, Dr.Surrean!" řekl do tichého pokoje plný zloby.
----------------------------------
1. Skončí Niall v kapele?
2. Bude Nicol smutná, že jí nepřišel dopis?
---
teď taková podotázka, která nesouvisí s touhle povídkou.
3. Jakou povídku mám přidat dál?
-letters dopřidám v jeden den všechny díly-
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Christ Christ | 11. listopadu 2012 v 13:48 | Reagovat

1. Doufám že ne. :(
2. Myslím že jo, ale možná se na ten twitcam dívala. ;)
3. One Month, to tu dlouho nebylo. :)

2 lalelola lalelola | 11. listopadu 2012 v 14:09 | Reagovat

1. Neeeéé!
2. Asi jo..nevim :D
3. One month! :D

3 Isa Isa | Web | 11. listopadu 2012 v 17:12 | Reagovat

1. Snad ne.
2. Určitě. :D
3. One Month.

To byl perfektní díl. Chudák Niall. :( Je mi ho strašně líto. Doufám, že to všechno dobře dopadne. :D Těším se na další.

4 nicole. nicole. | Web | 11. listopadu 2012 v 17:35 | Reagovat

1. Doufám, že ne !
2. Bude ! Ale mohlo by jí to nakopnout k tomu, že KONEČNĚ napíše dopis :D
3. One Month :)

5 Lucynka Lucynka | 11. listopadu 2012 v 20:34 | Reagovat

1. nesmí
2. jo :D
3. Trouble

6 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 11. listopadu 2012 v 21:35 | Reagovat

1. Pokud jo, tak ti skočím do hlavy a nakopu tam toho "tvého Nialla"! :P :D
2. Tak to je jasný!

3. TROUBLE!! Moje oblíbená ffka O:')

7 Márč Márč | Web | 12. listopadu 2012 v 19:19 | Reagovat

1. jestli jo, tak někoho zabiju :D
2. tak určitě :D
3. abychom se nehádali, tak obje :D

8 Wendy Wendy | Web | 15. listopadu 2012 v 20:30 | Reagovat

Jestli si mě ještě pamatuješ..chtěla bych ti jenom oznámit že se 'vracím'(teda doufám) na blog :DD

9 Hanina Hanina | 20. listopadu 2012 v 6:26 | Reagovat

1. Určitě ne :D
2. Já bych byla hnát se pro něj až na kole do města. :D :D
3. One Month určitě!! :) :3

10 Hanča Hanča | Web | 3. ledna 2013 v 1:29 | Reagovat

1. Neskončí, nesmí. :( I když by to byla zajímavá zápletka! :D
2. Bude, a myslím, že poté konečně Niallovi odepíše. :D
Dem., zažírám se do toho víc a víc. :) Je to úžasný.

11 Ter. Ter. | Web | 15. ledna 2013 v 16:04 | Reagovat

Chudáček. :( Je mi ho líto.
1.Ale notááák!! :D
2.Nejspíš jo.

12 smile smile | 22. listopadu 2013 v 20:49 | Reagovat

ani to neni tvoje povídka, kopíruješ ji!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama