Letters | by Adele for Adele | 5 díl.

23. listopadu 2012 v 19:24 | Dem. |  |Letters.|
Vzala jsem jí do ruky.Když jsem byla s Liamem venku pro dřevo, tak tu ještě nebyla.Poté už ven nikdo nešel.Divila jsem se, že by sem chodila nějaká pošta, ale zvědavost mi nedala a podívala jsem se komu je dopis věnovaný.Zamrazilo mě to.Přiblížila jsem zrak více k obálce, abych se ujistila, že to tam opravdu stojí.Stálo to tam!


Okamžitě jsem se vrátila do chaty a bouhla jsem s dveřmi.To donutilo Nialla vyběhnout jen ve spilech ze svého pokoje: "Stalo se něco?" vystrašeně se na mě podíval přes celou chodbu.
"Běž pro Harryho!" řekla jsem mu a vydala jsem se do obyváku za klukama.
"Co to je?" zeptal se Louis a ukázal prstem na obálku, kterou jsem svírala v ruce.
"Tak jsme tady, co se děje?" řekl Harry a posadil se na sedačku k ostatním.
"Tohle se děje!" ukázala jsem jim obálku, aby si i oni mohli přečíst komu je dopis věnovaný.Harry okamžitě stuhl a doslova mi vyrval obálku z ruky.
"Není možné, aby to bylo pro Adele!" řekl a otevřel obálku.Měl pravdu.Všichni jsme nedočkavě vyčkávali než začne číst.

'Přestaňte se bavit o tom, jak jsem zemřela! Přestaňte řešit, kdo, kdy, jak, kde a proč mi to udělal! Nechte mě v klidu odpočívat v pokoji..Vaše Adele.' všichni jsme se po sobě začali ohlížet.
"Někdo si z nás dělá pořádnou prdel!" řekl naštvaně Louis a zahodil dálkový ovladač na zem.
"Klid!" zařval Harry a pořád přejížděl očima zprávu v dopisu.
"Asi budu v klidu ne?!.." zařval Louis a vstal z gauče "..Je to pro Adele a nakonec se to podepíše i jako Adele! A k tomu všemu jsem sami v lese..teda..myslel jsem si, že tu jsme sami! Co to má sakra znamenat?!"
"Já nevim." odvětil mu Harry a položil dopis na stůl.Nakoukla jsem, jakým písmem je to psané.Bylo to psané tiskace a vlastně to bylo naškrábané.
"Louis má pravdu..někdo si z nás dělá srandu, ale kdo by to dělal?" ozval se Zayn a také se podíval na písmo v tom dopisu.
"Vrah!" špitla jsem.
"Jasně, a jak by se její vrah dozvěděl, že budeme přesně tady?" poznamenal sarkasticky z ničeho nic Liam.
"Já jsem na twitter napsal, že jedem na týden s Lolou na naší rodinou chatu v lese." v Harryho hlase zněla nerozvážnost a omluva.
"Takže mi chcete říct, že je s náma v tomhle lese vrah Adele?" nervózně se zeptal Niall a nervózně si hladil kolena.
"Asi to tak už vypadá.." vzdychl Harry.
"To si kurva piš, že to tak je!" ozval se znovu rozčíleně Louis.Já jsem přihlížela a pozorovala jejich reakce.Musím přiznat, že jsem se také bála a k tomu všemu Harry ještě nenašel klíč od chaty.
"Mám nápad.." řekl Louis.
"Jo já taky!.." ozval se Niall "..zbalíme se a hned sedáme do auta! Harry řídíš!"
"Sednout!" řekl Louis a položil ruku na Niallovo rameno.
"Harry, ty půjdeš najít ten klíč a Liam ti pomůže. Zayn půjde s Niallem na půdu.."
"Tos uhod!" vyděšeně vyjekl Niall a nevěřícně se podíval na Louise.
"Dobře, půjdu já se Zaynem a ujistíme se, že tam nikdo není.Lolo ty budeš tady s Niallem než bude všechno hotové, dobře?" Louis si začal hrát na nějakého šéfa, ale někdo tu musel mít pevnou vůli a nemyslet na nejhorší.Na jeho plán jsem jen přikývla a pozorovala jsem, jak odcházejí pryč.

"Bojíš se?" zeptal se Niall, když se přestal aspoň trochu klepat.
"Možná trochu, ale zpíš mi vrtá hlavou proč se ten vrah nebo kdo to vůbec napsal, zajímá tolik o to, aby jsme o tom nemluvili a jak nás slyšel?"
"To mi povídej! Možná by jsme to už neměli řešit a třeba nás to nechá.Věřím že nás zachrání Superman!" začal pokyvovat hlavou a kousal se do rtu.
"Superman? Vážně?" konečně se na mé tváři objevil úsměv.
"Ale ne, to víš že ne..ale nechci myslet na to, že nás někdo přijde podříznout!"
"Nech toho! Nic takového se nestane! Ani se o ničem takovém v tom dopisu nepsalo, jen o tom aby jsme Adele nechali být a nemluvili o její smrti, tak tu nestraš víc než ten dopis!" odvětila jsem, někdy jsem použila sarkasmus a jindy jsem byla vážná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama