Letters | drawer | 6 díl.

23. listopadu 2012 v 19:38 | Dem. |  |Letters.|
Takže ještě sedmá kapitola a budu mít doplněno. :D Pokud to někdo čte, tak v tomhle díle už máte otázky, prootže v těch dalších nebyly. :D btw: Zdravím Nikču! :D
"Už jsme konečně našli ten klíč.Je v zámku a je zamčeno." řekl Harry a vešel za Liamem do obyváku.Nad námi se ještě ozývaly kroky, což znamenalo že Zayn a Louis jsou ještě na půdě.
"Co tam asi takovou dobu dělaj?" poznamenal Liam, jakoby mi četl myšlenky.V tom do něj Harry strčil a Niall protočil oči.Sledovala jsem je všechny a nechápala jsem je.To se mi ale nestalo za dnešek poprvé, takže jsem si na to jejich pošťuchování a obličeje zvykla.
"Jdu za nima." rozhoupal se Harry a jak řekl, tak šel.


Mlčky jsme s Niallem a Liamem seděli v obyváku.Byly slyšet kroky, ale žádné hlasy.Postupně se začalo dupat na schodech a už ve dveřích stál Harry, Louis a Zayn.
"Nahoře nikdo není a ani žádná stopa po tom, že by tam někdo byl." řekl Louis a podíval se na Nialla.Poté k němu přistoupil a poplácal ho po zádech.
"Měli by jsme si jít lehnout! Zítra uvidíme, co bude."
"Dobře." odpověděl Liam na Harryho rozkaz.Pohledem vybídl Nialla a šli do svého pokoje.Harry měl pokoj s Louisem a Zayn měl pokoj sám, tak jako já.

Ještě chvíli bylo slyšet, jak se otevírají a zavírají skříně z různých pokojů a občas šlo slyšet i kohoutek od umyvadla.Po nějaké době přestali kluci mluvit a vypadalo to, že spěj.Já ovšem jen tak usnout nemohla.Pořád jsem se dívala z okna, i když můj mozek mi strachy říkal, abych to nedělala.Bála jsem se.Avšak, nebála jsem se o svůj život nebo o život kluků.Přeci jen, je zamčeno a půda je taky čistá.Jediné čeho jsem se bála bylo to, že mě to taky znásilní.Vlastně jsem ani nevěděla jestli se bojím o svůj život nebo o svojí psychiku.Trochu mě uklidňovalo to, že tu jsou kluci a jsou jen pár kroků ode mě.Celkem je nás šest a jestli tam venku je jen jedna osoba, tak si nic nedovolí: "Doufám!" vzdychla jsem a raději jsem se otočila zády k oknu.

V noci mě probudilo tiché našlapování na dřevěnou podlahu.Vystrašeně jsem otevřela své oči a posadila jsem se.Pořád to bylo slyšet.Z ničeho nic mě nohy přestaly poslouchat a já už stála před dveřmi z mého pokoje a v ruce jsem držela zarámovanou fotku.V té tmě mě nenapadlo podívat se, kdo je na fotce.
Šáhla jsem po klice a pomalu otevřela dveře.Na chodbě byla tma, ale i přes to má levá noha udělala tichý krok kupředu.Střídavě jsem měnila nohy a šla potichu za těmi jinými kroky.Ozývaly se z obývaku a mě už chybělo jen necelých deset kroků, abych tam také byla.Náhle jsem uslyšela, jakoby Ten Někdo otevřel nějakou skříňku či šuplík.Zarazilo mě to a následně mi upadl rámeček z fotkou.
"Kdo je tam?" ozval se vystrašený hlas.Oddychla jsem si a s jistotou jsem vešla do obyváku.
"Lolo?!" ozvalo se, když jsem se objevila ve dveřích.Harry pustil cosi z ruky na zem a kopl do toho.
"Vzbudil jsi mě a děsně jsem se bála! Zvědavost mi ale říkala ať vylezu z pokoje.Co tu děláš ty?" složila jsem své ruce na prsou a uvolnila jsem levý bok.
"Šel jsem pro-pro..to neřeš.Není to důležité a je to osobní." opatrně zavřel šuplík, přihodil pár polínek do krbu a přistoupil ke mě.
"Nemusíš se ničeho bát.." zahleděl si mi do očí a nervózně mě pohladil po tváři. "..neumím si ten dopis vysvětlit, ale tobě se určitě nic nestane! Nikomu z nás." věnoval mi úsměv a dal mi letmou pusu na čelo.
-----------------------------------
1. Je Adele opravdu mrtvá?
2. Co dělal Harry v obyváku? Tají něco?
3. Mám nechat všechny umřít? :D
4. Něco se Vám nelíbí? :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nicolee. nicolee. | Web | 23. listopadu 2012 v 20:02 | Reagovat

Také zdravím !:D
1) Hm, já budu mlčet !:D
2) Tají !
3) Zabiješ a já zabiju tebe !:D
4) Všechno.. se mi líbí !:D Věř mi !:D Novodobá Rowlingová :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama