Now&Here | And how did it all ended? | 2/2

24. listopadu 2012 v 11:56 | Dem. |  |Now&Here.|
Tenhle díl je z pohledu Seleny, tak už vidím jak to nikdo nebude číst. :D No já vím, že jí každej nemusí mít rád, ale chci psát o tom a o čem, co se mi líbí aj. :) Musíte to jen překousnout. :D
,,Slečno Gomez, už jste na řadě!" šťouchl do mě muž ve středním věku. Na hlavě měl sluchátka s mikrofonem a s někým se dorozumíval. Já jsem se otočila na svojí maminku a objala jí. Poté jsem nahodila úsměv a hrně vstoupila na oranžoví koberec před předáváním letošních Kid's Choice Awards.


Plno lidí křičelo mé jméno. Byla jsem v klidu, i když nemám ráda podobné procedůry. Jsem vždy velmi nervózní. Tak se prostě dívám do objektivů foťáků a usmívám se.
Konečně jsem se dostala pryč.
,,Selena Gomez?" řekl někdo mé jméno. Otočila jsem se a poznala jsem ho. Byl to Paul Higgins, ale netušila jsem, co po mě může chtít.
,,Ano?" zdvořile jsem se usmála. Má matka k nám právě došla. Chtěla jsem jít už do haly, ale když za Vámi přijde někdo jako je on, tak jentak neutečete. Pochybuji, že se bude zajímat o spolupráci. Jen jsem byla zvědavá, co po mě chce.
,,Mí kluci by se s tebou rádi vyfotili. Nevadilo by ti pořídit jednu nebo dvacet fotek o kousek dál?" zeptal se. 'No jistě! Tohle po mě chce.' pomyslela jsem si.
,,Ano, proč ne." pokrčila jsem ramenem a následovala jeho kroky. Mávla jsem na svojí mamku, která stála jak připoutaná k zemi.
,,Tak tady je." řekl Paul a ukázal na mě. Byla jsem ještě víc nervózní než na červených kobercích. 'Za to může pět angličanů, kteří zpívaj o tom, jak je dívka krásná!' zamyslela jsem se, ale to u mě už stál Liam: ,,Rád tě poznávám." poté mi podal ruku. Já ho místo toho objala. Nervozita ze mě opadla, jakmile jsem si všimla, že se Niall chvěje a vše bylo stabilní. Od všech jsem si vyslechla to samé, jako od Liama. Přišlo mi to jako flash back a poněkud otravné, ale co se dá dělat. Už abych od nich byla pryč.
,,Tak tu fotku?" zeptal se Paul a mávl na nějakého fotografa. Ten okamžitě přiběhl se slovy: ,,Jsem tak podctěný, že jste si vybral právě mě! Bože, budu mít jako jediný fotky Gomez a One Direction! Paráda."
Začala jsem se smát stejně tak jako ostatní. Jen Paul se nesmál. Fotograf raději přestal mluvit a začal fotit. Po mé levici si stoupl Louis. Zdál se mi poněkud nervózní, ale ne tak hodně jako Niall. Který odmítl stát vedle mě, protože by to prý nevydržel. Tak mě za zády hřály ruce Louise a Liama. Dobře, Louis měl ruku trochu níž, ale asi se nechtěl tlačit s Liamem. Také jsem nemohla necítit, jak mě Louis pomalu a velmi opatrně hladí. Když bylo po focení, tak mě Louis v boku stiskl, ale potom rychle odskočil k Harrymu.
'Dobře, fajn!' pomyslela jsem si. Ještě jsem je s každým objala a mávla jim na odchod. S mojí mamkou jsem odcházela do velkého sálu, kde se to vše má odehrát.
***
,,Gomez!" vykřikl někdo za mnou. Už jsem seděla na svém sedale a čekalo se jen na to než to začne. Vedle mě seděla má mamka a Taylor Swift.
,,Horan!" vyjekla jsem stejně jako on, když jsem se otočila. Za námi seděli One Direction.
,,Dneska to bude úžasný večer." dodal a sedl si. Měl místo vedle Louise, který seděl přesně za mnou. ,,To mi povídej. Těším se až budete vystupovat. Hodně štěstí!" řekla jsem a usmála se.
,,Děkujem!" řekl Louis.
,,Jo jo, děkujem!" opakoval Niall.
,,Nialle? Můžu ti něco říct?" zeptala jsem se.
,,Ehm..jo?" odvětil. Rukou jsem ukázala gesto, aby se ke mě více přiblížil, protože jsem to nechtěla křičet.
,,Nemusíš na mě být hodný a zároveň nervózní jen kvůli tomu, že se znám s Demi. Aby ti bylo jasné..já tě s ní nepředstavím." rychle se odtáhl a začal se červenat.
,,To mi nemůžeš udělat!" řekl.
,,Víš o tom, že lidi se nemají využívat?!" položila jsem otázku. Když bych tehdy věděla, že já sama na ní nebudu mít jednou odpověď a budu využívaná.
***
Když už bylo skoro po celé show, tak už na mě padala únava. Na píšeň What Makes You Beautiful jsem se hodně vyblbla. Vždy mě tyhle dluhé večery, které začínají už hned jak se probudíte, unavují.
Něco mi spadlo do klína. Kousek papíru, který byl zmuchlaný. Chtěla jsem se otočit a Niallovi zase něco vysvětlit. Nejprve jsem si to, ale přečetla.
'Ty, já..schůzka? Dnes na after párty? xx Lou' dobře, divila jsem se, ale byla jsem ráda, že jsem se na Nialla neotočila. Zajímalo mě, kde vzal tužku a papír? Jaký idiot si to nosí na předávání cen?

O týden později:
,,Proč se nerozejdeš s Eleanor?" zeptala jsem se a užívala jsem si jeho holé hrudi a tlukotu srdce.
,,Protože jsem zbabělí. Říct jí, že..jí podvádím. Nechci jí ranit." odpověděl a hladil mě na zádech.
,,A proč se scházíš se mnou?"
Zluboka se nadechl. Cítila jsem jak mu tluče srdce. ,,Protože.."
,,Dobrý, nic neříkej." odtáhla jsem se od něj a podívala jsem se mu do očí.
,,Jen se do mě nezamiluj a bude to dobré. Přijde den a ty ani nezavoláš, nenapíšeš a už se uvidíme jen v televizi." dodala jsem a zvedla jsem se.

O dva týdny později:
,,To létání do Států mě unavuje, ale kvůli tobě..." mrkl na mě. Já jsem právě dodělávala večeři.
,,Myslím, že by jsme s tím měli přestat!" navrhla jsem. Rychle se zvedl ze židle a šel ke mě. Z ruky mi vzal vařečku a přitáhl si mě k sobě.
,,Myslíš velmi, velmi špatně." špitl a políbil mě. I přesto, že jsem věděla, že je to špatné, nešlo se mu ubránit. I přesto, že jsem věděla, že to vždy bude Eleanor a ne ja, musela jsem se s tím tajně scházet. I přesto, že mi bylo od Liama řečeno, že je to špatné, líbila se mi více melodie Louisova 'Miluji tě.'.
,,Štve mě, že jsem takový zbabělec. S Eleanor se věčně hádáme jenom kvůli maličkostem, ale tak to bylo vždy. Pak přijde usmiřovací s.."
,,Dořekni to!" řekla jsem s úsměvem. Bylo mi jasné co řekne. Nevadilo mi, že chodí s Eleanor. Už mi to nevadilo. Vadilo mi, že si ze mě dělá děvku, ale jaksi se mi to líbilo.
,,Co kdyby jsme večeři nechali večeří? Jsem tu jen na noc, aby to doma nebylo podezdřelé. Kluci ví, že jsem tady, Paul si myslí, že jsem doma, máma si myslí, že jsem s klukama a Eleanor si myslí, že jsem doma..." nadechl se a přitom mě pohladil na hlavě. ,,...kde máš ložnici už dávno vím." skousl si ret a vypl sporák.

O měsíc později:
S Louisem jsem se stýkala vždy jen na jednu noc a nebo na jeden den až jsem z toho začínala být unavená. Jakmile se ale objevil v mých dveří nabrala jsem plno energie. Od té doby, co spolu máme tenhle tajný milenecký vztah jsme se viděli již osm krát. Tak málo návštěv, ale stačí to, aby jste se zamilovali. Do někoho, kdo bude vždy patřit někomu jinýmu.

Uvelebyla jsem se na gauči a zapla televizi. Přepínala jsem znuděně všemožné kanály. Nesoustředila jsem se na nic, protože jsem se nemohla dočkat až dnes dorazí. Podívala jsem se na hodiny.
,,Ještě hodinu." zašeptala jsem a přepla jsem kanál. Chvíli jsem se dívala na něco na MTV, ale poté jsem to přepla na Clevver TV. Rozebírali mě. Začala jsem se smát, když řekli, že chodím s Justinem Bieberem. Raději jsem přepla na jiný kanál.
***
Slyšela jsem bouchnutí zadních dveří. ,,Louis!" vyskočila jsem z gauče a rychlím krokem šla k němu. Do půl minuty jsme stáli tváří v tvář. Jako vždy, ta samá situace a ty samé reakce.
Louis upustil svojí tašku na zem a poté se do široka usmál. Skočila jsem mu po krku, tak hladově jako děti v Africe po kousku zeleniny, kterou si pracně vypěstovaly. Nesnáším chudobu, těhle dětí a lidí je mi strašně líto.
,,Děje se něco?" zeptala jsem se, když se ode mě odtáhl. To já jsem ta která ruší naše polibky a on, který si mě vždy znovu přitáhne a já uhnu. Nelíbilo se mi jak se tváří. Sklopil svůj pohled k zemi.
,,Co se děje Louisi?" zeptala jsem se znovu a tentorkát už trochu nervózně.
,,Musím ti něco říct." nepodíval se na mě.
,,Dobře, ale to že jsi byl s Eleanor před třema dnama v Paříži už vím. Média. Takže..co se děje?" myslela jsem, že myslí tohle. Jednou mi řekl, že Eleanor chce mermomocí do Paříže, ale že by tam raději vzal mě. Situaci jsem se snažila odlechčit, ale on nesouhlasně zakroutil hlavou a podíval se na mě se slzami v očích.
,,To jsi neudělal!" odtáhla jsem se od něj a pomalu couvala.
,,Sel." špitl a udělal krok ke mě.
,,Všechny tvý sliby, byla jedna lež, že ano? Dobře, věděla jsem že to vždy bude ona! Že jednou zavoláš a řekneš, že už tě nikdy neuvidím, že jsi se probral a rozhodl jsi se pro ní. Věděla jsem na čem jsem, celou tu dobu. Říkala jsem ti to, ale ty jsi mi to pořád vyvracel a dával si mi tak plané naděje a udělal mě naivní!" nekřičela jsem na něj. Měla jsem svoje chování pod kontolou. Ani jsem na něj nechtěla křičet.
,,Je mi to líto." hlesl a šel blíž ke mě. Já jsem jen couvla, zavřela oči a rukou naznačila ať už se nepřibližuje.
,,Běž! Běž na letiště a ať už tě nikdy kromě televize nevidím." otevřela jsem oči. Díval se na mě a jeho oči se leskly. Byly plné slz. Ty mé už taky.
,,Běž a vem si jí!" řekla jsem opovrhovaně a nastavila ruku.
,,Sel, prosím.."
,,Ne! Vrať mi klíče a vypadni!" dusila jsem se svými slovy. Bylo mi ho tak straně líto. Byl tak bezmocný a nečinný. Mé slzy začaly stékat po mých lících. Zvedl svojí ruku a dal mi klíče. Pořád se mi díval do očí. Jakmile jsem klíče držela, otočila jsem se a šla jsem chodbou od něj. Myslela jsem si, že to je naposledy co ho vidím. Byla jsem si jistá, že jsem udělala správnou věc a vše ukončila. Jestli si myslel, že to s ním potáhnu, i když bude ženatý, tak se pletl.
Uslyšela jsem bouchnutí dveří. Signál, to znamení, že už je pryč z mého domu a můj prah už nikdy nepřekročí, mě donutila sesypat se k zemi. Sjela jsem podél zdi a hlavu jsem si podepírala dlaněmi. Hlasitě jsem vzlikala, pálely mě oči a vzpomínala na náš první nejistý polibek na after párty. Jedna hloupá fotka, jeden hloupí papírek, jeden hloupí polibek a dva hloupí lidi. Tohle je náš příběh, který právě skončil.

Po svatbě, o půl roku později:
,,We Own The Night!!" zakřičeli jsme. Já, má skupina, lidi co dělají na turné a připravují vše na stage, mí tanečníci a můj přítel. Hodila jsem očkem po hnědovlasým klukovi, který stál po mém boku. Usmál se a vlepil mi pusu na čelo.
,,Za pět minut..za pět minut." prolítl okolo nás Greg a informoval všechny, že za pět minut začně další z mých koncertů v rámci turné.

Slyšela jsem křik fanoušků, kteří na mě čekají za velkou zdí. Své fanoušky miluji stejně tak jako svého přítele. Nadechla jsem se a vzala jsem si svůj mikrofon. Vystoupala jsem schody na stage. Ještě jsem si poručila vodu a napila se. Začala jsem skákat a poté zhluboka dýchat. Míjela mě má skupina a šla se připravit. Okamžitě se halou roznesl křik. Zavřela jsem oči a zaposlouchala se do té úžasné melodie. I vás by to hřálo u srdce.

Jakmile začala hrát melodie mé písně 'bang bang bang' stiskla jsem pevně víčka. Mikrofon jsem svírala ve své pravé ruce a nakonec se pousmála.
'Takle je pro tebe Louisi!' pomyslela jsem si a usmívala se ještě víc. 'Ať víš o co jsi přišel, ale doufám, že jsi stejně tak šťastný jako já s Justinem.'
----------------------------
1. Čekali jste tenhle konec?
2. Líbila se Vám povídka?
3. Mám napsat ještě jinou jednorázovku? (třeba s Harrym a Taylor Swift?) :D
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Christ Christ | 24. listopadu 2012 v 12:23 | Reagovat

1.  Vůbec ne! Myslela jsem že nakonec budou spolu, a vůbec nejsem spokojená! :D
2. Ikdyž se mi ten konec nelíbí, stejně jako všechny tvoje povídky, i tahle byla úžasná. :)
3. Napiš, určitě. Ale ne s Taylor a Harrym... nem nem nem. :D

PS: Je to trochu ironie, když se Sel a Justin zrovna rozešli, no ne? :D

2 Rebeč Rebeč | Web | 24. listopadu 2012 v 12:47 | Reagovat

Ahoj :)po dlhej dobe sa znovu ozývam, a chcem ti len oznámiť, že som sa presťahovala z blogu www.young-love.blog.cz na infinitystory takže bola by som rada keby sme ostali aj naďalej affs a zapísala by si sa mi ak teda chceš ostať :) http://infinitystory.blog.cz/1211/wanna-be-our-cookie bola by som naozaj veľmi rada :) keďže mi blog chýbal a rozhodla som sa pre návrat :)) *Rebeč

3 Lia Lia | Web | 24. listopadu 2012 v 12:52 | Reagovat

AHA :-) OK :-)

4 Dem. Dem. | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 12:57 | Reagovat

[1]: Ale jsou zase spolu! :D :D :D

5 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 24. listopadu 2012 v 13:26 | Reagovat

:') Nemám slov! Smutné, ale tak krásné!
1) Asi trochu jo, ne přímo takhle, ale že si vybere El jo.
2) MOC!
3) Jasně ;)

No jo, mrs.FIX a Nika - ta stejná praštěná holka :D

6 jessie jessie | Web | 24. listopadu 2012 v 15:52 | Reagovat

jono..:D taky mi to vadí a nechápu je... díky!:)

7 Dizzie. Dizzie. | Web | 24. listopadu 2012 v 16:56 | Reagovat

1.Ne :D Jakože Lounaor mám ráda, ale nemám ráda, když hlavní hrdinka není s hlavním hrdinou :D
2.Všechny tvoje povídky se mi líběj :3
3.Jo!!! :D

8 Christ Christ | 24. listopadu 2012 v 17:04 | Reagovat

[4]: Jen aby. :'DD

9 nicolee. nicolee. | Web | 24. listopadu 2012 v 21:11 | Reagovat

1) Já doufala, že Louis El neopustí, ale chudák Sel !
2) JO!JO!JO!
3)Haylor ? A tak jo !:D Anebo by jsi mohla napsat tu Vánoční !:)

To nevadí, vážně.. Jsi zlato ♥ Je to jen svátek :) Ona totiž ta ''kolegyně'' se stejným jménem je oblíbenější, takže jsem to čekala, ale chvílema jsem si nalhávala, že si vzpomene víc lidí. Nakonec mi napsali asi ještě tři lidi do zpráv a to ještě ty, který jsem třeba ani jednou neviděla, protože se s nima znám díky psům, agility.. Už se těším až  vypadnu. Bude to skvělý !:D

10 Isa Isa | Web | 24. listopadu 2012 v 23:08 | Reagovat

1. Vůbec ne. Těšila jsem se, že nakonec budou spolu, ale jsem ráda, že to takhle dopadlo. :)
2. Strašně moc. :)
3. Jasně, že napiš nějakou další. :) Pro Taylor a Harryho teda zrovna nejsem, ale přežila bych to. :DDDD Těším se na další povídku. :)

11 Lens Lens | Web | 27. listopadu 2012 v 20:00 | Reagovat

sakra!:D vidím, že bych si už sakra měla něco přečíst! -_- jsem nenapravitelná..:O ale hodně mě zaujala tvá ffka 'Dear, Princess', tudíž v nejbližší době tě budu otravovat o další díl!:O♥

12 Ter. Ter. | E-mail | Web | 9. ledna 2013 v 16:49 | Reagovat

..'jednu nebo dvacet fotek.' on to vlastně není tak velký rozdíl, že? :D
Konečně mám možnost všechno pěkně dohnat. :D
1.Vlastně ani ne. :D
2.Moc. :)
3.Samozřejmě, že můžeš. :) Ale vynech Taylor. :DDD

13 Ter. Ter. | Web | 9. ledna 2013 v 16:50 | Reagovat

spam:D

14 Martinka. Martinka. | Web | 24. února 2013 v 14:00 | Reagovat

Hej:D Tak tendle konec jsem nečekala po tom jejich sexu na svatbě!:DDDDD Ale fakt pěkný:P

15 Veru Veru | 4. dubna 2013 v 18:30 | Reagovat

1. Čekali jste tenhle konec? Vůbec.. já čekala že řekne ,,ne" pak tam bude scéna jak Ell brečí, nebo vyvádí, a nakonec se buď dá teda dohromady se Sel, nebo se na něj Sel z nějakýho důvodu vykašle a on nebude mít nic..

2. Líbila se Vám povídka?
Kdyby se mi nelíbila, nečetla bych druhou část, takže by tu ten koment ani nebyl :D Bylo to krásný :))

3. Mám napsat ještě jinou jednorázovku? (třeba s Harrym a Taylor Swift?) :D
Joo :)) Klidně s Harrym a Tay, nebo třeba s Niallem a Demi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama