Dear, Princess | game over | part 8.

1. prosince 2012 v 18:35 | Dem. |  |Dear,Princess.|
Nikča vyrobyla nový úvodní obrázek, takže ještě jednou děkuji. :) Chci jen říct, že jsem jí do toto nenutila. :D :D A teď další díl. :)
Niall byl stále naštvaný na Dr.Surrean, že mu vnutila twitcam minulou noc. Proto se snažil co nejpomaleji procházet chodby, než dojde k její ordinaci. Bylo to děsivé, protože s šedivou dlaždicovou podlahou se stýkal každý den, každý den se díval na obrazy a v nich byly černobílé fotografie. Stále nevěděl k čemu tam ty fotky lidí jsou. Napadlo ho, že by se mohl své lékařky zeptat. Všechno ho na téhle budově děsilo. Byl přesvědčený, že je v pořádku. Dopisy mu pomáhají a když je píše, cítí je pohodlně i když sedí v jedné místnosti s ní. Ale když nedrží propisku a papír, cítí se velmi nepohodlně. Byl sám ze sebe zmatený, ale pro rodinu a kluky to vydží.


Vešel do ordinace Dr.Surrean, aniž by zaklepal. Seděla u stolu a procházela si nějaké papíry. Mám-li být upřímná, bylo mu jedno co Dr.Surrean dělá. Sedl si na své obvyklé místo. Bílá pohovka, ale nelehl si na ni, protože mu to připomínalo duševně nemocné lidi, které chodí na terapie, což okoukal z filmů. Čekal co se bude dít dál a v tom šustění papírů přestalo. Dr.Surrean si sedla naproti Niallovi, jako vždy. Vzala si poznámkový blok a propisku.

,,Tak Nialle, jak se máš?" zeptala se a něco si napsala.
,,Dobře."
,,Vrátíme se k poslednímu dopisu, ano?"
,,Hm."
,,Jak jsi se cítil, když jsi ho psal?"
,,Dobře."
Pak nastalo ticho a ona začala něco škrábat do svého poznámkového bloku. Byla to každodení rutina. Nakonec otázky zašly více do hloubky, ale první otázky se opakovaly na které měl Niall jasné odpovědi. Dr.Surrean přestala a podívala se na Nialla.
,,Dnešní téma bude o holkách." řekla a překřížila si nohy.
Niall si napoprvé myslel, že jí přeslechl, ale uspokojivý úšklebek na její tváři znamenal, že slyšel správně. Obvyklá témata byla o jeho pocitech, o rodině nebo o přátelích, ale holky? Opravdu? Jediné dívky s kterými Niall přišel v poslední době do styku byly fanynky. Upřímně, Niall měl naposledy přítelkyni než zkusil štěstí v X Facotoru.

Doktorka ignorovala jeho pohled na dané téma a pokračovala: ,,Máš nějaké přítelkyně, Nialle? Myslím dívky s kterými můžeš mluvit, jako kamarád."
Nesouhlasně zavrtěl hlavou. Nikoho takového neměl, ačkoliv si to přál.
Doktorka si rozpačitě odkašlala. ,,A chtěl by jsi nějaké dívky, které mohou být tvé kamarádky? Myslíš si, že by jsi se pak cítil lépe?"
Jistě že by rád našel aspoň jednu dívku, která by ho měla ráda proto jaký je a ne proto, kým je. Nemyslel teď na dívku do vztahu, ale i u té by si přál to samé. Možná, že by to mohla být dívka, která by vůbec Nialla Horana neznala. Nevěděla by o One Direction a vůbec o ničem. To bylo samozřejmě nemožné, protože zatím vše naznačovalo opak. Každý chtěl být blíže k Niallovi, protože je slavný. Z toho se mu dělalo zle. Buď mu lidi lžou, nadávají mu a nebo se přetvařují. Zavrtěl raději hlavou, protože o tom nechtěl mluvit.
,,Myslím si, že by ti pak bylo lépe." nedala se odbýt Dr.Surrean. Když Niall nereagoval a nevěnoval jí ani jeden pohled, pokračovala: ,,Chceš najít svojí princeznu?"
Zvedl svojí hlavu a podíval se do jejích očí. Byl šokovaný a jeho oči byly plné lítosti.
'Ne, ne ne! To neřekla. Nemůže mýt na mysli..neudělala by to. Nemohla to udělat!' honilo se mu v hlavě zatímco hněv převzal vládu nad jeho mozkem.
,,Četla jste mé dopisy!!" vyhrkl na ní v křiku a zvedl se. Byl si jistý, že má pravdu, jakmile spatřil výraz na její tváři. Její propiska sjela i s poznámkovým blokem tiše k zemi a odvrátila od něj oči. Niall se začínal vztekat. Přečetla si každou věc, kterou Niall napsal. Vždyť to byla právě ona, kdo ho uklidňoval, že to nikdo číst nebude.
,,V čem jiném jste mi ještě lhala?" zeptal se skrz zaťaté zuby a pěsti. Doktorka se na něj zpátky podívala se soucitem v očích. Nadechla se, byla si jistá, že mu dluží vysvětlení.
,,Nialle, musela jsem! Je to moje práce. Opravdu jsi si myslel, že tě nechám posílat anonymní dopisy, aniž bych nevěděla, co v nich bylo? Potřebovala jsem vědět, jak se cítíš. Ty dopisy byly dobrý nápad, však? Nemusíš se stydět."
Niall se během jejího monologu roztřásl. Zhluboka se nadechl a vydechl. Niall věděl, že nemá věřit těm dopisům, ale přišlo mu to jako jakási volnost. Teď už nemohl věřit nikomu, ale měl ještě jednu otázku.
,,Jak?"
,,Jak, co?" zeptala se zmateně Dr.Surrean a stoupla si.
,,Jak jste se k dopisům dostala?"
Byla si jistá, jak se má chovat. Věděla toho o něm díky dopisům hodně. Bylo jí ovšem líto, že může za to, jak Niall právě vypadá. Sotva se udržel na nohou, oči měl plné zklamání a vypadl, že své slova drží hodně hluboko v hrdlu. Opravdu si myslela a byla připravená, že toho od Nialla uslyší ještě mnohem více. Už jednou jí scénku v ordinaci udělal, tak co přijde teď?
,,Šla jsem na poštu každý den po tvém odchodu a přečetla si je. Zaznamenala jsem si, co jsi napsal, tvé pocity, co by tě udělalo šťastným a co tě štve. Upřímně, byla to jediná možnost, jak tě uzdravit. Uklidni se a promluvíme si o tom, dobře?"
'To si opravdu myslí, že to byla ta jediná možnost? A uzdravit mě? Já přeci nejsem nemocný, kruci!' pomyslel si Niall. Skákalo mu to v hlavě jedno přes druhé. Sám nevěděl, co si myslí dřív. 'Opravdu si myslí, že se to vše přežene?' pomyslel si nakonec.
,,Odeslala jste vůbec ty dopisy?" zeptal se.
Bál se odpovědi. Kdyby jeho princezna dopisy nedostala, znamenalo by to, že by mu nikdy nemohla odepsat a pomoct mu místo bláznivé doktorky z Londýna. Zavtěl hlavou: 'Není reálná, není skutečná Nialle! Je falešná!' přemlouval se, ale ještě než se dozvěděl pravdu, byl naivní a čekal na odpověď od neznámé dívky.
Doktorka se pousmála, když Niall položil tuto otázku: ,,Ano, odesílala jsem je. Tvoje princezna je dostala."

Řekla to, jakoby byl malé dítě s imaginárním kamarádem což byla poněkud pravda, ale nechtěl si to přiznat. Na tváři se mu objevil pohrdavý úsměv, stiskl svůj prostřední prst a nasměroval ho do vzduchu na Dr.Surrean.
,,Jděte do háje!" poté ještě rozhodil všechny papíry na stole na zem a zabouchl za sebou dveře, když odcházel.

Byl nafouklý vzteky po celou cestu, když šel zpátky do hotelu. Když se ocitl ve svém hotelovém pokoji vzal si všechny peníze, které tam měl. Dal je do peněženky a zamířil do nejbližšího baru.
Klopil do sebe dvojté panáky. Hezky jeden po druhém a nechtěl přestat. Na ničem mu nezáleželo. ,,Skončil jsem!" špitl do plné skleničky. Škytl si ,,Skončil jsem s doktorkou!" mumlal a jazyk se mu motal. Vypil svojí dávku bílé tekutiny. ,,Už nikdy žádnej dopis!"

----------------------------------
Ani si nedokážete představit, jak moc jsem se těšila na tento díl. :D Konečně nemusím psát ty dopisy a nemusím se opakovat. :D Nejsem si přesně jistá, ale tak během dalších dvou dílů se v povídce objeví i ostatní z One Direction. ;) :D Ještě něco, děkuji za ty hvězdičky co jste mi dali a i za ty komentáře, i když jste nemuseli. :D

1. Čekali jste, že Dr.Surrean četla jeho dopisy?
2. Jak se bude Nicole cítit? (nevím jak položit otázku, prostě žádné dopisy) :D
3. Vrátí se někdy Niall k léčbě? Proč?
4. Co by jste řekli na Nicole a Andy? (kluk z minulého dílu)
 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 nicole. nicole. | Web | 1. prosince 2012 v 19:09 | Reagovat

1. Totálně vůbec :D
2. Bude smutná, hodně smutná.. Ale mohlo by jí to nakopnout k tomu, aby napsala dopis :')
3. Já nevím.. asi ano kvůli klukům
4. Zkus si :D:D Žádný Andy, nic nebude !:D

Nenutila nó, ale nevím jestli nebyl náhodou ten před tím lepší, i když jsou vážně podobný :D Původně měl být modrý, ale obrázek k One Month je modrý, takže zůstala růžová :D

Prosím, řekneš mi jak tohle dopadne ?:D Tohle jsou strašný muka, toto !:D

2 Christ Christ | 1. prosince 2012 v 21:13 | Reagovat

1. Vůbec ne.. ale mělo mi to být jasný, proč by ho nechala je posílat když by je stejně neviděla? Jasně, vypsal by se ale když s ní nemluví, tak se to jinak nedalo. :D
2. Bude z toho zklamaná a bude si myslet, že.. no spoustu ošklivých věcí. :D [1]: - Má pravdu. :D
3. Určitě se vrátí, kvůli klukům a jeho rodině. :)
4. Fujky, Andy ne. :D

3 Isa Isa | Web | 2. prosince 2012 v 0:52 | Reagovat

1. Vůbec, nikdy mě to ani nenapadlo, protože jsem nechápala, jak by to dokázala.
2. Bude smutná a zklamaná, protože jí už ty dopisy nebudou chodit a ona už nebude mít co číst. :D
3. Vrátí se, přesně jak říkají holky přede mnou. Kvůli klukům a rodině.
4. Rozhodně ne. :D Nicole je tu pro Nialla. :D Jeho princezna. :) :D

4 Adu Adu | 2. prosince 2012 v 13:49 | Reagovat

1. Absolutně ne.
2. Zklamaně, smutně?
3. Kvůli klukům a rodině. Ale neřekla bych, že k tě stejné doktorca.
4. Žádný Andy. Nocole a Niall

5 Luss Luss | Web | 2. prosince 2012 v 15:48 | Reagovat

1. Nop..
2. Bude zklamaná, smutná...
3. Jo vrátí určitě kvůli klukům a rodině :D
4. Zapomeň!!! Prostě Nicole a Niall, žádný Andy!! :DD

6 Alča Alča | 5. prosince 2012 v 17:10 | Reagovat

1. Ono jsme to asi měli čekat, vždyť je to dá se říct její práce. Ale prostě jsem to nečekala a teď si o ní myslím svoje...:DDDD
2. Smutně, zklamaně...vžycky když jí posílal ty dopisy tak se cítila výjmeěně, speciálně a teď prostě nic, jako kdyby na ni zapoměn...vždyť byla jeho princezna...bude hodně smutná :(((
3. Asi jo, kvůli kluků :) ale rozhodně se mu tam nebude chtít, spíš to bude brát jako že tam musí, ale nic si z toho neodnese. Ale doma bude potajnu psát dopisy jeho princezně, která mu nevysvětlitelnou záhadou odepíše a on zjistí že je skutečná, a protože to budou chtít mít takový romantický-skoro až tajemný, budou si posílat dopisy na který se oba dva budou nevýsostně těšit!!!!!
4. No prostě Andy musí jít stranou...Naill tu byl první a kdo by odolal takovému malému irskému blonďáčkovi???? To je snad nemožné :))) Takže Andy smůla :DDDD
ÁÁÁÁ jak já se strašně těším na další díl, protože v tom už musí být další dopis, sorry Dem ale já ty dopisy prostě zbožňuji! :DDD

7 Hanča Hanča | Web | 3. ledna 2013 v 1:42 | Reagovat

1. Ne, je to mrcha s mrchou! To mi udělat, tak jí na místě odstřelím!
2. Myslím, že bude zklamaná, ale díky písničce, a nevím čemu, ho najde. A napíše mu.
3. Já myslím, myslím ,myslím... Hergot, to jsou těžké otázky. :D  Že ano, aby mohl dál psát dopisy. Pokud si ovšem nepamatuje adresu.
4. Že ona se o něj vůbec nezajímá, ale stejně s ním ve půjde a on po ní pojede.
Další překrásný díl. :) Je to jako závislost!

8 Ter. Ter. | Web | 15. ledna 2013 v 16:26 | Reagovat

Opravdu ti pěkně děkuju. :D Měla jsem v plánu si přečíst jen jeden nebo dva díly před učením. Ach jo. :D
1.Vůbec! :D
2.Bude z toho samozřejmě zklamaná.
3.Protože Nicole! :D Bude zklamaná a bude přemýšlet nad tím, proč už nechodí žádné dopisy, tak odepíše. A to bude ten důvod. Určitě! :D
4.Ani náhodou! :D A jestli, tak jen nějaký krátký románek, který skončí tím, že si Nicole uvědomí, že je Andy hajzl! :D

Jsi skvělá, Dem. !! :)

9 nat. nat. | 2. dubna 2013 v 22:17 | Reagovat

Víš děvče, píšeš užasně! Začala jsem číst před hodinou a půl,a jsem si jistá, že to ještě dnes dočtu!:) Je to skvělý, originální! (y)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama