Dear, Princess | Kennedy is in the game | part 9.

20. prosince 2012 v 9:55 | Dem. |  |Dear,Princess.|
Jsem doma. Mám teplotu už od včerejška, takže jsem se rozhodla přidat další díl DP. :D Prosím, akceptujte chyby nebo překlepy, ale když se potíte jako prase, koukáte na televizi, připadáte si jako feťák kvůli přáskům, tak to moc hezky vypadat nebude. :D
Bylo by slabé slovo říct, že Nicole začínala žít z dopisů. Byla jimi úplně posedlá, četla si dopisy a znovu si je četla. Vnímala každé slovo, každou větu, která byla na listu napsaná. Tolik si přála, aby mohla odpovědět neznámému ze zámoří, ale nešlo to. Nevěděla jak. Jediné, co se z obálky dopisu dozvěděla bylo to, že dopis přišel ze zámoří. Ani on se nepodepsal, nikdy. Byla přesvětčená o tom, že chlapec je z populární skupiny na kterou ovšem ona přišla až před několika dnama. To jí jaksi vnutilo silnější přesvětšení, že ho musí poznat. Bylo jí jedno jestli je potetovaný od hlavy až k patě, jestli se nekoupe, jestli je to čuně, ale chtěla ho poznat. Stoupnout si před něj a říct mu každou jeho větu z dopisu a zakončit to tím, že ona je jeho princezna.


Ich-forma, Nicole:
Jako každé ráno jsem se probudila s natšením do dalšího dne. Nešlo ani tak o mě, ale o dopis, který mi přijde. Zakousla jsem se do zeleného jablka a vzala si kabát. Do mého baťohu jsem si dala všechny potřebné věci a vyšla jsem před dům. Na mé malé zahrádce se válelo starší kolo. Ne že by se na nich už nejezdilo, ale sama si říkám, že bych si mohla koupit nové a nebo auto, ale kdo do toho má dávat peníze? Když jsem sedla na kolo a dojížděla jsem k brance zaskočil mě vůz před domem. Slezla jsem z kola a otevřela.

,,Rebeca?" oslovila mě dívka. Měla černé vlasy jako uhel. Hodně dlouhé. Byla celá bílá a měla nanesenou rudou rtěnku. Připomínala Sněhurku.
,,Ne." odpověděla jsem po delší pauze. Musela jsem si jí přeci více prohlédnout.
,,A kdo jsi?" zeptala se nejistě.
,,A kdo ty?" otázala jsem se já. Otočila jsem se, abych mohla zavřít branku.
,,Já jsem Kennedy." věnovala mi úsměv.
,,A křestním?" dovolila jsem se zeptat.
,,To je křestní. Hodně lidí se mě na to ptá. A ne, nemám nic společného s tím prezidentem." začala se smát. Já jsem jí věnovala nechápavý úsměv.
,,Já jsem Nicole." řekla jsem.
,,Ale tady má bydlet Rebeca. Je to má sestřenka z Londýna."
,,No tak tu bydlím já. Nejsem tady dlouho. Asi tak týden." pokrčila jsem ramenem a chtěla jsem si sednou na kolo.
,,Kam jedeš? Odvezu tě." věnovala mi další úsměv. Upřímně? Nelíbyla se mi.
,,To je v pohodě." mávla jsem nad tím rukou.
,,Trvám si na svém. Navíc, nechápu proč dům prodali někomu neznámému." nenápadně jsem na ní vyvalila oči.
,,No tak..potřebuju do města na poštu." oznámila jsem jí a slezla jsem z kola. Pohodila jsem ho na zahradě a Kennedy už seděla v autě.
,,Takže na poštu?" nějak zvláštně na mě mrkla. Kdyby byla kluk, řekla bych, že mě balí.
,,Jo." hlesla jsem a připásala se.
,,A můžu od tebe za to chtít službu?" s těmito slovy nastartovala.
,,Hmm..jo. Co potřebuješ?"
,,Jedu až z Nevady. Nemohla bych u tebe dnes přespat? Mám toho za dnešek už hodně a opravdu jsem čekala, že v tom domě bude žít Rebeca." z jejích slov šlo poznat, že nelže.
,,Jasně. A to s ní nejsi v kontaktu?"
,,Jo jsem. Domluvily jsme se na dnešním datumu, ale to bylo před měsícem. Asi jsi dala větší nabídku na dům, že ho dali tobě. Doufám, že to ví teta." pousmála se.
Když jsem se chtěla zeptat na tu sestřenku a na jiné věci, začala mluvit zase ona: ,,Proč na poštu? Jo a nebude ti vadi, když pustím své písničky?" podívala se na mě.
,,Nebude." odpověděla jsem jen tu poslední otázku. To jí mám jako říct, že na mojí adresu píše nějaký slavný chlapec, že jsem úplně posedlá apod.?
,,Ááá, tuhle miluju!" zesílela radio. Já jsem jen protočila oči. Vypadá, že bude uzavřená sama do sebe, že bude poslouchat nějaké techno, punk nebo já nevím a ona má na cédéčku popovou hudbu. Pořád hlavou hýbala do rytmu, zpívala si a byla úplně vedle z toho, když nějaký Niall zpíval. Bylo to pořád jen 'Teď! Jo, jeď Nialle!'.
,,Tobě se to nelíbí?" zeptala se překvapeně. Celou dobu jsem seděla jak přikovaná k sedačce a ona se celá třásla.
,,Moc ne." pokrčila jsem ramenem.
,,Jsi první holka, která nemá ráda One Direction..pochopitelně první z těch které znám." pousmála se. Rychle jsem na ní hodila pohled.
,,Co?" zeptala se a začala se smát.
,,One Direction?" zeptala jsem se já.
,,Jo..to ví přece každej!" protočila oči.
,,To je úžasný."
,,Proč?" otázala se. Zrovna jsme vjížděly do města.
,,Jen tak." mávla jsem rukou.
***
,,Počkám." řekla a já zabouchla dveře od auta. Celou cestu jsem přemýšlela nad tím, jak slušně jí říct, že mi musí vyklopit vše, co ví o One Direction. Aspoň jí nějak využiju, když mi bude na dnešní noc oxidovat dům.
Jako obvykle. Šla jsem k přepážce a pošťačka už mi podávala poštu. Na vrhu byl výpis placení z karty. Podle písma jsem poznala, že druhý dopis je od babičky. Pousmála jsem se, ale to není to, co chci. Koukla jsem se na třetí a poslední dopis v mé ruce.
,,Nic?" zašeptala jsem. Rozhlédla jsem se po poště a všimla si, jak jsou všichni spokojeni s jejich poštou a balíky. Znovu jsem si projela obálky v mé ruce. Ani stopy po dopise ze zámoří. Povzdechla jsem si. Poštu která mi přišla, jsem hodila do baťohu a šla jsem zpátky za Kennedy.

,,Nějaká smutná." řekla okamžitě, jak jsem si sedla do jejího vozu.
,,Hmm." zabručela jsem a připásala se.
,,No..pustím si zase hudbu." oznámila a vyjela.
Do pěti minut jsme byli před mým malým domečkem. Kennedy nechala zaparkované auto před domem a následovala mě, jako ocásek. Nějak jsem jí nevnímala, protože jsem si v hlavě srovnávala, proč už nenapsal. 'Je něco s poštou? Třeba to pokazili na poště. Nebo už je zdraví? Kdyby byl, tak by mi to přeci napsal..nebo ne?'
***
,,Nedáš si čaj nebo kafe?" nabídla jsem, když jsme byly v kuchyni.
,,Čaj, děkuji." posadila se na jednu židli u stolu.
,,Pomerančový, mátový, ovocný?" ukazovala jsem jí krabičky s čaji. Usmála se a vybrala si ovocný. Já jsem si dala pomerančový. Když byla voda ohřáta, tak jsem sáčky zalila a chvíli čekala než se vylouhují. Poté jsem oba šálky položila na stůl a sedla jsem si naproti Kennedy.
,,Máš to tady útulné a hezké." promíchávala si svůj čaj.
,,Děkuju." pokrčila jsem nezaujatě ramenem.
,,Co se stalo? Když jsi vyšla z pošty byla jsi smutná a i teď nemáš moc náladu." zírala na mě. Nevěděla jsem, jestli jí to mám říct.
,,Počkej tady." oznámila jsem a odešla od stolu. Šla jsem do svého pokoje a vzala čtyři dopisy. Vrátila jsem se zpátky do kuchyně a hodila jsem je před Kennedy na stůl.

,,Co to je?" zeptala se a dopisy si vzala do ruky.
,,Čti je od toho, jak jsou očíslovaný." pousmála jsem se a napila se.
,,Dobře, ale co to je?" během těchto slov listovala než našla dopis označený číslem jedna.
,,No to jsou obálky a v něch je takový bílý papír, říká se mu dopis." začala jsem se smát. Kennedy se ke mě přidala.
,,Fajn, ale od koho? Od tvého přítele?"
,,Ne! Nevím od koho. Jen čti." usmála jsem se na ní.
Sledovala jsem jí, jak netrpělivě a zároveň zaujatě čte ty dopisy. Musela jsem takle vypadat i já, když jsem je četla. Zhruba po deseti minutách si povzdechla. Na tváři měla úsměv.
,,A dneska ti nenapsal, že jo?" řekla. Jen jsem kývla hlavou a sklopila svůj pohled do bílého šálku.
,,Třeba nebyl u té lékařky. Bylo by divné, když by z ničeho nic nenapsal." nevím jestli se mě snažila uklidit a nebo si to taky dávala dohromady, ale každopádně jsem byla ráda, že to někdo ví. Byla jsem trošku nejistá, ale nikomu jinýmu jsem o tom říct nemohla.
,,Odepíšeš?" zeptala se.
,,Myslíš si, že už mě to nenapadalo? Dokonce jsem si i koupila dopisné papíry, ale nevím adresu. A i kdyby.."
,,I kdyby, co?" zírala na mě nechápavě.
,,Neodepsala bych. Zjevně si myslí, že dopisy nikomu nechodí. Nechci být příčina, že se neuzdraví."
,,Četla jsi to pořádně? On si přeje, aby jsi byla živá. Je to tak strašně sladký, že neznámému dal jméno." celá se rozplívala. ,,A odepsat můžeš, adresa tu je."
,,Není. Hledala jsem jí." opravila jsem jí. Ona se zvedla a vzala jeden z dopisů.
,,Vidíš.." ukázala svým prstem na razítko, které bylo na obálce. Veděla jsem o něm, ale to písmo na něm bylo tak malinké.
,,Je tam adresa pošty. Jo sice jen pošty, ale ty přeci víš, že jeho kamarád se jmenuje Liam a on je slavný. Bože musím se držet..určitě je autor Niall, můj Niall!"
,,Tvůj Niall?" nechala jsem na ní oči vyset.
,,Ne! Vyslovuješ to špatně..je to Niall né Niall!" opravila mě. Nevidím rozdíl mezi 'Najl' a 'Nejl' tak se mi popletly písmenka, ale ona si ho hned přivlastňuje.
,,Bude to blbost. Určitě to nebude takle, ale každopádně víš jméno toho kamaráda. Můžeš odepsat, zadat tam adresu té pošty a napsat, že je to pro Liama." ruce vyhodila do vzduchu, jako kdyby právě zjistila, že Země je kulatá a ona to celou dobu věděla.
,,Víš kolik Liamů existuje?"
,,Jo já vím, ale zkusíme tam napsat 'Liam Payne' a jestli to nevyjde, tak to není můj Niall a pokud to vyjde, tak je to můj Niall."
Dobře, začínala mě srát. Nejprve zkusíme tam napsat a zase si ho přivlastňuje. Věnovala jsem jí falešný úsměv.
,,Dobře, tak to zkusíme." pokrčila jsem ramenem.
,,Co tam napíšeš?" zeptala se.
,,No to nevim." odvětila jsem. Obě už jsme měli vypité své čaje, tak jsem šálky umyla. Kennedy si zatím četla znovu dopisy.

,,Proč si tak myslíš, že je to ten Niall." dala jsem si pozor na výslovnost.
,,Protože mu hodně debilních fanynek nadává. Jakože není vůbec hezký, že má rovnátka, neumí zpívat aj..zmínil tam kamaráda Liama a podle mě si jsou tihle dva velmi blízcí. Asi tak jako Louis a Harry."
,,Pojďme napsat ten dopis." řekla jsem. Nechtěla jsem poslouchat, jak ona toho o něm ví více než já. Neměla jsem jí ukazovat ty dopisy, neměla jsem se s ní vůbec bavit. Štve mě.
,,Fajn a chceš ho vidět?" zeptala se, zatímco šla za mnou do obýváků.
,,Koho?" odvětila jsem. Nic neřekla, neodpověděla. Tak jsem pokračovala v trase, sedla jsem si na pohovku a z malého stolečku vytáha štos papírů a propisku.
,,Nialla Horana." hlesla, když se posadila vedle mě. Podívala jsem se na ní a jen pokrčila ramenem. Bylo mi totiž jedno jak vypadá. Ano, chtěla jsem to vědět, ale jediné co chci je se s ním sejít.
,,Najdu ho." řekla plná štěstím a začala se hrabat ve svém mobilu. Netrpělivě jsem se na ní dívala.
,,Tady..naše Irské modroočko." zkousla si spodní ret a před oči mi vrazila mobil. Na displeji byl blonďatý klučina, který měl úžasně křišťálově modré oči. Nevím jestli fotka byla nějak upravená, ale byl hezký. Ten úsměv. Dívala jsem se na něj asi jen pět sekund, ale v hlavě mi proběhlo mnoho z jeho vět, které napsal.
,,Hezkej co?" přerušila mě Kennedy a mobil položila na stůl. Ještě jsem sledovala jeho fotku na dipleji dokud nezčernal.
,,Jo." špitla jsem.
-------------------------------------
Nezlobte se, že v tomto díle není Niall. :D V dalším bude Liam..no musím pořádně přepsat to, jak se k němu dopis dostane. To co jsem napsala přes xx měsíci je divný a mám lepší plán. :D Už zase plánuji, no. Musím mít i v téhle povídce nějaké to drama. :D

1. Je Kennedy příbuzná s Dr.Surrean?
2. Jak na Vás Kennedy působí?
3. Co asi napíšou do dopisu pro Liama?

- Na tu třetí otázku prosím nějaké slušné odpovědi a ne 'no to nevim :D', protože já sama nevím. Přemýšlím, že ho požádají o schůzku a vše mu vysvětlí, ale tak nevím. ;)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 nicole. nicole. | Web | 20. prosince 2012 v 11:27 | Reagovat

Teď ! Jo, jeď Nialle ! :D
A..taky jsem doma :D

1.No.. mohla by.
2.Taková 'pravá directionerka' :D Prdlá, trošku vlezlá. :D
3.Heh.. mohli by Liama požádat, aby si s Niallem promluvil ?

2 Christ Christ | 20. prosince 2012 v 15:10 | Reagovat

Přesně takhle u mě nemoc taky probíhá. :D

1. Když se tak ptáš, tak to dává docela smysl.. že by to ta doktorka plánovala už od začátku? Hmm. :D
2. Je docela vlezlá a otravná, asi bych z ní taky šílela. :D Ale zase určitě pomůže Nicole dostat se k Niallovi, takže fajn. :D :)
3. Chtěla jsem napsat 'vůbec netuším', ale pak jsem si to uvědomila. :D Třeba mu napíšou.. já nevím.. jeřiš. :D Přemýšlím tady nad tím už půl hodiny a nic mě nenapadlo, sorry. :D

3 Christ Christ | 20. prosince 2012 v 15:11 | Reagovat

[2]: *ježiš :D

4 Lens Lens | Web | 20. prosince 2012 v 16:35 | Reagovat

nápodobně!:DD taky ho chci, chci, aby se změnilo myšlení lidí, jelikož když to takhle půjde dál, tak můžu jít rovnou na most nebo si hodit lano..:D jiné východisko nevidím!:D přesně tak, Harold, ztracený případ, ale rozhodně méně než Taylor, která střídá kluky jako ponožky, asi zkouší, jaký je hollywood v posteli -_- já jí měla ráda, tak před rokem jsem jí měla hodně ráda. Ale ona se změnila, hrozně moc, a já tohle chování nerespektuji, ano, HAYLOR už moc neřeším, přece jenom, je to jeho život, ale on si to nezaslouží, hold, když je někdo tak tupej, tak je to jeho smůla..-_- Taylor se mi prostě už nelíbí. Byla krásná, neříkám, že je ošklivá, ale její styl se mi nelíbí..chování, prostě ona má hodně chyb, neříkám, že jsem bezchybná, ale ona by se měla především zamyslet..sama nad sebou. Nesvádět to pak na ty chudáky, kteří s ní chodily, a psát o nich traumatické písně. Sice ve společnosti představuje dokonalost, ale myslím, že po tomhle románku už tomu bude trochu jinak. A ano, hrozně mi připomíná film, zápisník jedné lásky, ten styl oblékání!:DD takový ty plavky, retro..:DD

5 Ronnie Ronnie | 21. prosince 2012 v 17:12 | Reagovat

1. musí a "můj Niall" říká proto že to mají domluvené:D
2. taková no... vlezlá, otravná a někdy až moc upřímná:D
3. Vezmeš si mě? :'D

6 Rebeč Rebeč | Web | 21. prosince 2012 v 18:19 | Reagovat

1. Je Kennedy příbuzná s Dr.Surrean? Myslím, že ju tam poslala práve ona :D dúfam že hej :D
2. Jak na Vás Kennedy působí? Neviem :D Myslím že ju fakt poslala doktorka aby povyzvedala a nejako ju "dokopala" k tomu, aby napísala Niallovy a aby zistila ktorý to je :)
3. Co asi napíšou do dopisu pro Liama? Myslím si že si uvedomí že teraz už vie aj niallove priezvysko a list adresuje práve jemu a ak nie tak je asi pribrzdená :DDDD alebo som ja zle pochopila diel :DDD

7 Isa Isa | Web | 22. prosince 2012 v 21:41 | Reagovat

1. Ne, proboha. :D
2. Upřímně? Nesnáším jí za to, jak si přivlastňuje Nialla, ale asi se chovám stejně. :DDD
3. Napíšou mu, jestli je Niall opravdu ten, kdo posílá ty dopisy a jestli se s nimi nechce sejít. :)

Perfektní díl. Like always. :DDD Těším se na další. :)

8 Katherine Katherine | Web | 2. ledna 2013 v 15:43 | Reagovat

Tahle povídka je super, fakt že je ;) nechce se mi odpovídat na otázky, promiň ;D ale rozhodně by to chtělo další díl.

9 Hanča Hanča | Web | 3. ledna 2013 v 1:50 | Reagovat

1. Vůbec mě to nenapadlo, ale když to tu tak nabízíš. Je to možný! :D
2. Docela divná, myslím, že se za jejím přístupem něco skrývá, čůza. :D
3. Že se chce sejít? Perhaps! :D
Dem., kruci, okamžitě přidej další díl, nebo tě zabiju. A věř nebo, ne, zvládla bych to. :)
Je to jedna z nejlepších povídek, které jsem četla, a to díky tvému psaní, achjo, obdivuju tě. :)

10 Ter. Ter. | Web | 16. ledna 2013 v 19:53 | Reagovat

1.Napadlo mě to, až když viděla to razítko. Podle mě nemůže bejt Nicole tak slepá. Nebo jo? :D
2.Nelíbí se mi. :D Podle mě lže, a je ošklivá a nějaká zlá, určitě. :D
3.Heh. Tak to vážně ne.. :D Ne, promiň. Tak nejspíš něco o tom, že ta, které Niall ty dopisy psal je skutečná a že je to ona a že by ho ráda poznala. A ták, no. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama