One Month | second night 1/2 | part 7.

8. prosince 2012 v 11:02 | Dem. |  |One Month.|
Tenhle díl jsem musela rozdělit do dvou částí. Přišlo mi to moc dlouhé, když bych to nechala v jednom díle. :D Tu druhou část jsem ochotná přidat ještě dnes, ale chtěla bych vidět komentáře k téhle povídce a nebo aspoň ty hvězdičky pokud nemáte 10 sekund čas, což mi přijde jako nesmysl, když věnujete 5-10min čtení, ale tohle je prostě daň. :) Dlouho jsem tuhle povídku nepřidávala, tak prostě nevím jak si na tom Harry a Cloe vydou. :D Teď se směju sama sobě. :D Už je to sedmí díl a v tom se stihl odehrá celý jeden den. :D Pokud nepočítám ten první díl, když šli na tu pouť. Tu noc se spolu, ehm..a od té doby jedu jenom tohle, ten samý den v kuse. :D Zachvíli to přestane. ;)
Harry vypráví (v těle Cloe):
Po skončení filmu a hlasitého chrápání, které vycházelo z mého spícího těla ležícího na gauči, jsem se podíval kolik je hodin. Byly čtyři hodiny. Nevěděl jsem v kolik chce Cloe vstávat, když si potřebuje zajít do krámu. Raději jsem se pokusil zvednout. Celé tělo jsem měl ztuhlé od té jedné polohy v sedu, že jsem se znovu opřel o gauč.


,,Vstávej." řekl jsem a hlavu jsem otočil, abych se podíval jestli se vzbudila.
,,Vstávej!" zakřičel jsem a rukou jí strčil do lýtek.
,,Mmmm." zamumlala a přehodila přes sebe deku. Protočil jsem oči v sloup a znovu do ní strčil. Tentokrát silněji.
,,Co chceš!" sykla z pod deky.
,,Vzbudit tě?" odvětil jsem a znovu jsem se pokusil zvednout. Tentokrát už to šlo lépe. Stoupl jsem si a protáhl jsem si ruce, prokřupal prsty a prohl se v bok.
,,Měl jsi ty někdy nějakou holku, kterou jsi ukázal doma? Nebo s nima jen spíš? Tvoje máma..vzbuď mě v šest!" rozpovídala se a já jen s otevřenými ústy sledoval a čekal, co dál řekne. Nakonec se otočila i s hlavou pod dekou zády ke mě.
Pokrčil jsem ramenem a šel jsem si udělat pití do kuchyně. Nalil jsem si jablečný džus, který byl v lednici a pomalu jsem si ho vychutnával. Byl příjemně studený a osvěžující. Jakmile jsem vypil, co jsem si nalil, začal jsem se nudit.
,,To jsem se opravdu na dlouho zabavil!" řekl jsem znuděně a skleničku položil do dřezu.
Po pěti minutách prosezených na židli v kuchyni jsem se rozhodl. ,,Půjdu si dát sprchu a prozkoumám své nové tělo." zašeptal jsem a zkousl si rty.
***
Ani jsem se nenadál a už jsem stál nahý v její malinké koupelničce. Díval jsem se na sebe v zrcadle. Mé pohledy se nedostaly jinam než na můj nový obličej, krk, ňadra a pupík. Více jsem si opravdu zatím nedovolil. Vzhlíženě jsem hlavou pohupoval zprava doleva.
,,Jdeme na to!" řekl jsem si povzbuzeně a stoupl si do sprcháče. Počkal jsem si až odteče studená voda, což jsem nedočkavě kontroloval pomocí ruky. Když už jsem ucítil teplejší vodu, sprchu jsem namířil na tělo. Jakmile jsem to udělal, tak se mi zježily všechny chlupy na tělě. Nicméně, byly to ty malinké chloupečky na rukou, protože Cloe byla perfektně oholená na všech partiích. Namočil jsem si vlasy a sprchu postavil do stojanu. Prohlížel jsem si lahvičky se šampóny.
,,Schauma.." lahvičku jsem hodil na samé dno sprchového koutu.
,,Head&shoulders.." lahvička letěla za tou první.
,,Schauma for.."
,,Schauma for brown.."
,,Schauma Repair.."
,,Bože! To tu nemá nic jinýho než schaumu?!" vzteky jsem kopl do několika lahviček pode mnou.
,,Proč tu nemá třeba Old Spice?" zašeptal jsem a nadějně hledal můj oblíbený přípravek na vlasy. Když v tom se mi v hlavě rozsvítilo.
,,Proč taky, když je to holka." znovu jsem zašeptal a sehl jsem se pro jeden z těch šampónů.
Hlavu jsem měl umytou a zbývalo jen tělo. Pohrdavě jsem sjel sám sebe od prsou až k palcům u nohou. ,,Brrr!" oklepal jsem se.
,,To je tak...divný..bože." s těmito slovy jsem si nanesl tekutinu mýdla na ruku a pomalu po těle rozetíral. Mám rád dívky. Jejich těla, ale mít je? Mít se? To je prostě divné.
Následně na to jsem si z nudy začal holit nohy. To mi nedělalo takový problém. Zpíval jsem si svojí oblíbenou píseň. Nechával jsem na sebe stékat nekonečně teplou vodu, že jsem měl už konečky prstů a dlaně celé vrásčité. Po holení jsem se znovu umyl mýdlem. Za nějakou dobu jsem si už zvykl na své nové tělo a rozhodl jsem se, jaké to je být na místě dívky. Olízl jsem si rty a nejprve jedním prstem zajel do toho samého místa, jako minulou noc. Líbilo se mi to a tak jsem pokračoval tak, jak to dělá Harry Styles. Avšak, nic extra to nebylo. Nemohl jsem použít tu věc v mé puse.
***
Když jsem se dostal z koupelny zabalen jen v ručníku, tak jak to holky rády dělávají, můj pohled směroval k hodinám v pokoji.
Vyvalil jsem oči. ,,Půl sedmý" překvapeně jsem vystartoval z koupelny. Okamžitě jsem běžel do obýváku a přemýšlel, co jsem dvě a půl hodiny dělal v koupelně.
,,Cloe?" zakřičel jsem, když jsem vběhl do místnosti.
Nic. Nikdo mi neodpověděl. ,,Cloe." řekl jsem ještě jednou, ale tentokrát potichu. Došel jsem až ke gauči a když jsem se uviděl, že na něm leží jen tři polštáře a srovnaná deka s lístečkem, lekl jsem se. Sklonil jsem se pro lísteček: 'Doufám, že jsi si sebeuspokojování užil. :D Příště při tom tak nevzdychej. Šla jsem ti koupit vložky na zítra a něco málo k jídlu. Nevím, kdy se vrátím. A vůbec se nemusíš zlobit sám na sebe, že jsi mě nevzbudil, Cloe.' povzdechl jsem si a slavil se do křesla.
,,Nejen, že jsem jí nevzbudil a ona bude celá naježená až se vrátí.." začal jsem mumlat do prázdného domu. Pokračoval jsem už jen ve své mysli. 'Myslí si, že s holkama jenom spim. Má mě za úchyláka, kterej čumí věčně na porno a ještě mě slyšela, jak se uspokojuji v jejím vlastním těle. Má mě za úplnou nicku..' možná jsem trochu posmutněl a zadíval se do prázdna. 'Tohle musí přestat. Ukážu jí romantickou a hezkou stránku Harryho!' sám jsem si přikývl na vlastní nápad a běžel jsem se převléct.

Cloe vypráví (v těle Harryho):
Zničeho nic jsem se probudila. Hlavu jsem měla pod dekou. Neslyšela jsem nic, jen ticho. Dá se vůbec ticho slyšet? Dá se popsat, jak vlastně zní? Pochvilce jsem pod dekou nemohla dýchat, tak jsem se odkryla. Harry v obýváku nebyl. Rozhlédla jsem se a svým pohledem jsem hledala digitální hodiny na konferenčním stolku. Zbystřila jsem, jakmile jsem rozeznala čísla.
,,Čtvrt na sedm? Ten idiot!" okamžitě jsem vstala z gauče a šla jsem ho hledat. V přízemí nikde nebyl a tak jsem usoudila, že bude v pokoji. Jakmile jsem zaslechla sténání znechutil se mi ještě víc.
,,To prase!" protočila jsem oči a vešla do svého pokoje. Okamžitě bylo sténání ještě silnější a intenzivnější než přes zavřené dveře.
'No ty vole!' pomyslela jsem si. Došla jsem ke stolu a vzala jsem si peněženku. Zkontrolovala jsem jestli tam mám všechny doklady, i když mi vlastně byli k ničemu s jiným obličejem. Především mi šlo o kreditku.
***
Když jsem Harrymu napsala vzkaz odešla jsem potichu z domu. Hned za rohem v jiné ulici je obchodní centrum, kam jsem si zašla koupit nové oblečení. Koupila jsem tři trička, jednu mikinu, jednu bundu a nové boty. Mými penězmi jsem na novém oblčení nešetřila a dále nakupovala v jednom z nejdražších obchodů. Nakonec jsem vyšla z obchoďáku s pěti taškami a čepicí na hlavě. Samozřejmě jsem se ještě domluvila a do koupených věcí jsem se převlékla v obchodu. Ty staré Harryho džíny a triko jsem hodila do popelnice. Ofinu jsem stáhla pod šedivou pletenou čepici a šla jsem k tescu.

,,A heleme se kdo tu je." řekl Josh, když přišel. Měl pět minut zpoždění.
,,Tady." podala jsem mu již připravené peníze. Pousmál se a objal mě.
,,Nechtěl jsem.." odtáhl se ,,..tě mlátit, ale ty prachy potřebuju. Za dva dny je doma matka a nevim, co bych jí řek. Dík." poté zmizel. Povzdechla jsem si, sebrala tašky ze země a šla domů.
***
,,Kde jsi byla?" spustil na mě Harry a otevřel mi vchodové dveře.
,,Taky tě ráda vidím." poznamela jsem lhostejně a nezaujatě.
,,Tak kde?" zeptal se znovu a zavřel. Poté se podíval na tašky, které jsem držela v rukou.
,,Nakupovat." odsekla jsem.
,,Jídlo nebo hadry?" řekl dotčeně a vzal mi tašky z rukou. Myslela jsem si, že se do nich okamžitě bude chtít podívat, ale místo toho je odnesl na jídelní stůl a nechal je tam ležet.

,,Oboje." odpověděla jsem až tehdy, když jsem vešla do kuchyně.
,,Promiň..neměl jsem tak jančit." otočil se a jen na mě zíral.
,,Mě je to opravdu jedno. Navíc tvoje je jen jedna věc! Ty tašky z tesca si vybalím sama a to ostatní je moje." došla jsem až k taškám a popadla ty dvě z tesca, abych je vybalila.
,,Pomůžu ti." řekl a chytl jednu z tašek.
,,To je dobrý." odvětila jsem.
,,Ne, pomůžu ti!" naléhal, tak jsem mu jednu z tašek nechala. Mamka má ráda v kuchyni pořádek a to samé patří i pro lednici. Proto má vše své stálé místo. Jakmile Harry začal vybalovat vše, co patřilo do lednice, musela jsem to přemísťovat.
,,Necháš už toho!" sykl po mě a pak se začal smát.
,,Vše má své stálé místo a ty jsi dobře položil jen džem." věnovala jsem mu úsměv a vzala mu z ruky zmrzlinu. Dala jsem jí na své místo do mrazáku a podívala jsem se na Harryho. Nějak podezdřele se na mě díval.
,,Co?" zeptala jsem se.
,,Nic jen..ta čepice.." podíval se na šedivou krásu na mé hlavě.
,,Co s ní je?" řekla jsem lhostejně. Už jsem slyšela, jak bude vykládat o tom, že je to děsný a nikdy by si to nevzal.
,,Sluší mi!" vypadlo z něj. Vykulila jsem na něj oči.
,,Co?" tentokrát se ptal on.
,,Tobě?" založila jsem si ruce na prsou.
,,Jo..je na mé hlavě." udělal ke mě jeden krok a čepici mi stáhl. Začal se okamžitě smát.
,,Počkej až se zítra ráno probudíš. Budeš mít vlasy sem a tam. Aspoň, že já je mám teď rovné." vyplázl na mě jazyk a posadil se na židli. 'Tohle ti nedaruji.' pomyslela jsem si a sledovala ho. Z pletené čepice se mi všechny vlasy postavily, ale co jsem měla dělat.
Došla jsem si pro ostatní tašky a z jedné vyndala vložky. Hodila jsem je po Harrym, který je jen tak tak chytl. Poté jsem odešla do svého pokoje.

Začala jsem si prohlížet oblečení, které jsem si koupila a v hlavě mi běhalo několik způsobů, jak mu vrátit incident, který se odehrál před pár minuty. Nakonec jsem přišla na dost ubohý plán, ale líbil se mi. Sedla jsem si na postel a smálala jsem se. Smálala jsem se, jaká stupidní věc mě napadla a už jsem viděla Harryho výraz až se ráno probudí. Z mých záchvatů smíchu mě přerušilo kepání na dveře.
,,No?" okamžitě jsem odvětila.
Dveře se otevřely a já jsem hlavu pootočila tak, abych na Harryho viděla.

,,Kde budu spát?" pokrčil ramenem a usmál se od ucha k uchu.
,,Na posteli?" zvedla jsem se a začala jsem vyndané oblečení skládat na hromádku.
,,A kde?" přišel ke mě a sledoval mojí činnost.
,,V pokoji?" odvětila jsem tím samým tónem. V břiše už jsem cítila to chvění, ten smích.
,,V jakém?" přidal na síle hlasu. Evidentně ho vytáčeno, že mluvíme v otázkách, ale když se ptá na takovou prkotinu.
Vydechla jsem ,,Můžeš spát v pokoji na konci téhle chodby." pokrčila jsem ramenem a podívala jsem se mu do očí.
,,Ale..nevím v jakém je vstavu. Jako malá jsem si tam s Molly hrála na doktory." znovu jsem pokrčila ramenem, i když jsem na tváři měla úsměv. Úsměv plný vzpomínek.
Harry na mě vyvalil oči. Chvíli si mě prohlížel ze všech možných stran. Náhle si zkousl spodní ret a propadl smíchu. ,,Molly.." pípl ,,..s holkou.." chytl se za břicho. Z mého obličeje náhle zmizel úsměv. Popadla jsem první věc, kterou jsem měla po ruce a hodila jí po Harrym. Sundal si z obličeje mikinu a přimouřil oči.
,,Promiň.." zamumlal a mikinu složil.
,,V pohodě." pokčila jsem ramenem.
,,Ale.." pousmál se a podíval se do země, škublo to s ním, úplně to s ním trhlo, jak v sobě dusil smích. 'Cožpak si i holky nemůžou hrát na doktory?'
,,Ale, co?!" pořád jsem ho sledovala.
,,Ještě jsem neslyšel, že by si dvě holky hrály na doktory." pousmál se a podíval se mi do očí.
,,Ale my nedělaly to, co si ty myslíš, úchyle!" řekla jsem pohrdavě.
,,Hele jo!" sykl po mě.
,,A co jste tedy kutily?" obočí mu dvakrát vystřelilo nahoru a dolů.
,,Zkoumaly jsme se." odvětila jsem. V tom se Harry začal smát nanovo. Mával na mě rukou na znamení, že už má dost. Našpulila jsem rty k sobě a povytáhla obočí. Přemýšlela jsem, že po něm hodím vázu nebo rovnou celou postel.
,,Jdu ti připravit postel." oznámila jsem a šla. Zabouchla jsem za sebou dveře.

---------------------------------------
1. Je někdo z nich zamilovaný?
2. Skrývá se něco za hrou na doktorky?
3. Stále se Vám povídka líbí? :D
4. Odpouštíte mi lehce nadrženého Harolda? :D
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Adu Adu | 8. prosince 2012 v 13:14 | Reagovat

1. Oba!
2. Radši nad tím nepřemýšlet
3. Jo, kdyby ne, nečtu ji
4. S klidem

Další skvělý díl je na světě. Moc hezké

2 nicole. nicole. | Web | 8. prosince 2012 v 13:34 | Reagovat

1.Víc asi Harry, se mě tak zdá :D Ale myslím, že taky oba :)
2.NE :D
3.Miluju ji !:)
4... stará láska nikdy nezrezaví :D

A co se IQ parku týče.. BOMBA !:D Maj tam hrozně věcí a je to šílený :D Ale sranda :D

3 Hanina Hanina | 8. prosince 2012 v 13:49 | Reagovat

1. Řekla bych že momentálně jen Harry ;)
2. Nechci to vědět :D :D
3. Asi bych jí nečetla :D :D Je to má oblíbená povídka! :)
4. On takový musí být! :D :D :D

4 Zev Zev | Web | 8. prosince 2012 v 15:29 | Reagovat

1. Oba dva fell in love ;D
2. I don't know... :D
3.  Tak ne asi!! Proč myslíš, že bych to jinak četla?!
4. Vše odpuštěno! ;))

5 Christen Christen | Web | 8. prosince 2012 v 18:39 | Reagovat

1. Jo, jo podle mě je to Harry..
2. Kdo ví možná že ano... :D
3. Začala jsem jí číst až dnes ale upřimně jsi první Magor :D který napsal takovouhle povídku nevím jestli je tvůj účel pobavit čtenáře ale já se smála na celé kolo a měla jsem už i druhé Vánoce :D :D
4. Tak jistě klidně by mohl být i více pač u toho jsem se nejvíce bavila :D :-D

6 Christ Christ | 8. prosince 2012 v 19:50 | Reagovat

1. Oba dva, ale ještě to neví. :D
2. Ježišmarja co si to zase vymyslela? :D
3. Neee, vůbec. Proč myslíš že ji čtu? :D
4. Tobě se dá odpustit všechno. :D

7 Christ Christ | 8. prosince 2012 v 20:53 | Reagovat

Demušínku, jestli si tady, přidej tu další část, pěkně prosím. :))) :D

8 Christen Christen | Web | 8. prosince 2012 v 21:18 | Reagovat

Přesně tak kdayby se mi poštěstilo to co Richiemu tak jsem ochotná věnovat i 10 miliónů.. A kdyby jen daně ale i to debilní DPH no prostě všechno a to kvůli zasran**u Nečasovi kok*t nejrafěji bych ho od tama vyhodila dement... Já se přestěhuju do USA do Chicaga... :D Ale mě se můj věk nelíbí a nevím co od něj lidé očekávají jasně sice je mi 18 let a můžu všechno jenže když nemám peníze, práci nemám vlastně nic... Jinak ano s tím souhlasím málo kdy potkám slečnu která je stejně stará nebo aspoň o rok mladší... :) Ano určitě můžeš v únoru to bude už 5 let takže na přelomu 13/14 let...
PS. dobře souhlasím s tebou prala jsem se kamatádky jestli jí to hméno něco říká a řekla mi že ne což je chyba... Spíše to bude tím že se všichni zaměřují na nové styli a málo kdo zná ty staré skupiny já třeba poslouchám i skupinu Skillet užasná je♥ a taky je moc lidí nezná což mě štve...
Yeahhh tu jsem viděla jsem si říkala jestli ti jí dát ale zase jsem tě nechtěla urazit... Cšak v pohodě mě napadlo že ti dám nějakou sexy ikonku když děláš z lidí takové úchyláky... .:D Ale ber to jako legraci... Oká tak já jednu vyberu ale mě se Pierre líbí jak vypadá te´d je tak sexy sakra přestávám se kontrolovat :D :D

9 Christen Christen | Web | 8. prosince 2012 v 22:39 | Reagovat

To on už mám hned po novém roce cyjde jeho druhé sólové album to zas bude novinek :D když máš na střední z občasnky třídní která po vás chce každou hodinu aktualitu a nechce krimi tak ti nezbyde nic jiného než psát o těch idiotech z vrchu :D :( já je poslouchám protože jejich hudba inspiruje a oni ví o čem zpívají ne jak dnešní moderní skupině zpívají o lovestory a mnohdy ani nevědí co to je.. tY songy co jsi vyjmenovala miluji a ty texty mají sílu... v poho klidně se rozjeť :) Já mám kluky z 1D ráda ale ty články jestli Harry chodí s Taylor nebo ne mě unavují pořád se o tom na fb píše a tejně s tím ti lidi nic neudělaj a ani to nezmění... a co když je s ní šťastný tak mu to přeji a nazdar dál to neřeším...No já mám na twitteru plno jiných novinek a pokud se tam oběví něco takového tak to ignoruji... Ale je smutné že se lidi a celebrity nezamyslí nad tím že na světě existuje něco jako je HIV, AIDS nebo rakovina apod. To víš když jsi takový úchyl tak to k tobě sedne dokonale :D

10 Isa Isa | Web | 9. prosince 2012 v 0:15 | Reagovat

1. Tak to je jasný. :D Oba. :D
2. Netuším. :DDD
3. Začíná se to zvyšovat, jestli to vůbec ještě jde. :D Miluju jí. :D
4. Ne, protože je perverzní moc málo. :DDD Doufám, že to příště vylepšíš. :DDD

Perfektní díl, jako vždy. :) Jinak Harry se nám sčuchnul se Swiftovou co? :D Fakt se to stalo. :D Pořád tomu nějak nevěřím, ale i když spolu teď chodí, stejně mám pocit, že tak za měsíc budeme poslouchat Taylořiny písničky o rozchodu s Harrym. :DDD

11 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 9. prosince 2012 v 10:54 | Reagovat

1. ÁNO! Ale Harry skôr, si myslím :D Aj keď, aj ona... :D
2. Bože, bože, snáď nie :D
3. Áno! Teda... mám v tom trochu zmätok, ale väčšinou to ide v pohode :D Strašne ma baví :D
4. Jasnéé :D Harold je Harold, nie je čo odpúšťať :D

12 Ter. Ter. | Web | 20. ledna 2013 v 14:27 | Reagovat

Úchyl jeden! :D Ale to už víme, že ano. :D A ta scéna v koupelně! :D Demino, kde na to chodíš?! :D
1.Áno. :D
2.Když se tak podívám v rychlosti na celej tenhle úchylně pojatej díl.. možná. :D
3.A jak! :D
4.Nemám co odpouštět! :D Stejně by mě ale zajímalo, kde na takovýhle nápady chodíš. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama