Trouble | cemetery | part 8.

2. prosince 2012 v 11:01 | Dem. |  |Trouble.|
Všechno je napsané pod dílem. :D :D
Probudil jsem se se zvoněním mého budíku. Ledabyle jsem přejel prstem po displeji a ještě zavřel oči. V mé hlavě se mi přehrávala včerejší noc s Olivii. Nemohl jsem uvěřit, že jsem to udělal. Je jí teprve patnáct let, je to má studentka a k tomu všemu ještě flirtuji s její matkou.
,,Harry!" naskočilo mi v hlavě, že jsem z postele vystřelil jako nikdy.


Dal jsem si ranní sprchu, oblékl se a pokusil jsem se něco sníst. Udělal jsem si pořádnou kávu s kofeinem a k tomu četl dnešní noviny. Zazvonil mi telefon, když jsem četl zrovna něco o Olimpiádě. Rychle jsem polkl a popadl mobil.
'Louisi, no..' umlčel se Niall.
,,Co potřebuješ Nialle? Kontroluješ mě?"
'Jen jsem chtěl..'
,,Nialle!" přerušil jsem ho ,,moc dobře víš, že na dnešek bych nezapoměl. Sejdem se na...hřbitově." hlasitě jsem polkl. Rozloučil jsem se s Niallem a přemýšlel.
'Nikdy by mě nenapadlo, že tohle budu říkat. Kde jsou ty časy, co jsme říkávali ,,uvidíme se tam, sejdem se v nahrávacím studiu,,?!'
***
Dal jsem si hodinu náskok a na dané místo jsem vyjel dřív. Potřeboval jsem si ještě vyzvednou květiny, které jsem si nechal připravit v květinářství. Cestou v autě jsem poslouchal naše tři alba.
,,One Direction." hlesl jsem na hlase a soustředi se na jízdu.
***
Zabouchl jsem silou dveře od auta a rozhlédl se po parkovišti. Svůj pohled jsem nasměroval na velkou železnou bránu a všelijaké kříže, sochy a kostel, který tyčily spoza brány a světlé podlouhlé zdi. Povzdechl jsem si a dal jsem se na místo.

Došel jsem k hrobu Harryho a první co jsem udělal, bylo pohlédnutí na jeho fotku. Vybrala se černo-bílá fotka na které je velmi jasně vidět Harryho široký a mírně křivý úsměv. Většinu fotky ovšem zabíraly Harryho kudrnaté vlasy. Povzdechl jsem si a na tváři se mi objevil hřejíví úsměv, když jsem hleděl na jeho fotku. Dřepl jsem si k horbu, položil jsem rudé karafiáty a začal jsem hladit žulový povrch, pod kterým leží v karvi Harry.
,,Tak vydíš Stylesy. Před devíti lety jsme se rozpadli kvůli tvé sólo dráze..proč jsi to vůbec nezkusil? To už se asi nikdy nedozvím. Chybí mi to. Nechybí mi kapela, ale chybí mi naše škádlení, twitcamy, dokonce i video deníky no věřil by jsi tomu? Ten slib při rozpadu kapeli se nikdy neuskutečnil. Nikdy jsem se nescházeli 14.března a nebo 4.prosince..naše nejlepší a největší dny..uskutečnil se, slib se uskutečnil až po tvé smrti a každý rok se jednou sejdem na tomhle místě. Ale ta zpráva přišla tak nečekaně, nemohl jsem uvěřit, že jsi daleko, seš někde, kde je ti dobře a já věřím, že si zpíváš své oblíbené písně, jsi stále s námi, díváš se na nás shora a doufám, že jsi si sakra uvědomil, že alkohol za volant nepatří, i když..teď už nám tě to stejně nevrátí. Chybíš mi kámo, i přeto, že jsme se devět let neviděli."
Se slzami v očích jsem hleděl na jeho fotku, na které se pořád usmíval. Tentorkát jsem se neusmál, nešlo to.

,,Louisi." slyšel jsem radostný výkřik a hned mi bylo jasné komu patří. Otočil jsem se a spatřil jsem menšího blonďáka s velkýma očima. Niall nám rostl nějak do země. V jedné ruce držel růžové růže a v druhé tiskl sympatickou Amy, jeho ženu. Niall se vůbec nezměnil. Jen dnes nerozdával svým pohledem radost a nesnažil se být vtipný. Stoupl jsem si, jakmile byli blíž u mě. Amy jsem podal ruku a Niallovi jsem se vrhl po jednom roce do náruče. Pořádně mě objal. Vždy jsme byli všichni v kontaktu přes telefon, ale nikdy jsme se nesešli, usadili jsme se a jen já zůstal v Londýně.
Náhle na to přišel i Liam se Zaynem. Liam s Danielle, která na ruce držela malého chlapečka. Usmál jsem se, když jsem ho uviděl. Jsem se Harry William Payne. Liam se podíval na Dan, která měla vyžehlené vlasy a přišla v černých kalhotech s šedivím trikem přes které měla hozený černý svetr. Liam měl středně dlouhé vlasy a pod nosem nepatrný knírek. Zayn přišel sám v černém obleku a v ruce držel žíhané karafiáty. Stejně tak jako Liam, tak i Zayn měl lehký náznak knírku. Všichni jsem se přivítali objetím a poté se věnovali jen Harrymu.
,,Zazpíváme?" zeptal se Niall.
,,Jistě." svojí ruku jsem položil na jeho rameno a věnoval mu úsměv.
,,Forever young?" zeptala se Dan.
,,Skvělý nápad." přikývli jsme se Zaynem nastejno.
,,A Little Things taky." ozval se Niall. Stiskl jsem jeho rameno a on se na mě smutně podíval. Kývl jsem a naráz jsme si vyměnily úsměvy.
,,Na tu nesmíme zapomenout!" řekl Liam.
Poté položili všichni své květiny vedle těch mých a zhluboka jsme se nadechli.
***
Když jsme všichni dokonce i Amy s Dan dozpívali dvě písně, které měl Harry velmi rád usmívali jsme se na sebe. ,,Skoro jsem zapoměl slova." zašeptal Zayn. Bylo vidět, že se stydí.
,,Ještě že jen skoro!" rýpl jsem si do něj a on mě zničeho nic objal.
,,Ty..ty jsi to nesl ze všech nejhůř." zašeptal mi do ucha. Pevně jsem ho k sobě přitiskl a pět sekund jsme se prostě jen obímali.
Ještě tak dvacet minut jsme byli u hrobu Harryho a vyprávěli jsme si historky, vzpomínali na staré časy, na naše koncerty, co jsme Harrymu prováděli, na jeho nespočetné dívky, mluvili jsme prostě o všem. Poté jsme se rozešli. Zase na rok.
***
Když jsem dojel domů udělal jsem si lehký oběd. Pokud se dá toustu říkat oběd, tak jsem se tedy naobědval. Byla neděle a mě se nechtělo nic dělat. Naštěstí zítra do školy nemusím, protože žádná třída nemá tělocvik. Proto jsem se vysprchoval a lehl jsem si do své postele. V mé hlavě stále běhaly vzpomínky na Harryho.

Olivie vypráví:
Když jsem se probudila do nedělního dne, tak jsem si přála aby byla ještě sobota. Nemám ráda neděle. Vstala jsem a šla jsem si udělat snídani. Máma už seděla u stolu a četla si noviny. Nepozdravila jsem jí. Prostě jsem jí ignorovala a během toho jsem si namazala džemem opečený toust a nalila si dřus.
,,Myslela jsem si, že jsem tě vychovala slušně." prolomila máma ticho.
,,Tak to se asi pleteš." odsekla jsem a kousla jsem si do toustu.
,,Děvenko!" zvýšila hlas. Podívala jsem se na ní a vypadala, že každou chvilkou vybouchne.
,,Uletěly ti snad v noci včely?" pokračovala. Pokrčila jsem jen ramenem. Nebudu se s ní bavit, když mi balí učitele. Jestli s ním půjde na rande, tak přísahám, že si o tělocvik zlomím nohu, aby z toho měl Louis průser.
,,Přímo sršně!" oponovala jsem. Bouchla do stolu.
,,Já vím, že je trapný když někdo z rodičů randí s učitelem ze školy, ale ty z toho dělá hroznou vědu. Navíc, kdo řekl že se s ním ještě jednou uvidím?" trochu se mi ulevilo, ale ještě včera to vypadalo, že s ním bude chtít jít.
,,Takže nepůjdeš?" snažila jsem si to přebrat a mít jasno.
,,Pokud jsem ho neodradila, tak ne." mrkla.
,,Takže půjdeš?" zvýšila jsem hlas.
,,Když bude chtít." ledabyle pokrčila ramenem a znovu začala číst noviny.
,,Dojím to nahoře." oznámila jsem a už jsem brala talíř se skleničkou.
,,Ne! Buď se najíš tady a nebo nikde!" zvýšila hlas ona a trvala si na svém.
,,Fajn." sykla jsem, protočila panenky a s talířem bouchla o stůl.
,,Pití si do pokoje snad vzít můžu ne?" nevěřícně na mě koukala, ale přikývla.
***
Na oběd jsem nešla. Celou dobu jsem byla zavřená ve svém pokoji a ignorovala matčino volání. Psala jsem si s Paige přes twitter, takže jsem se nenudila. Na nějakou dobu musela odejít, takže až pak jsem se začala nudit.

,,Olivie." vtrhla do pokoje moje máma.
,,Hmm." broukla jsem.
,,Myslela jsem, že ten tajný ctitel už s tím přestal a že nakonec teda žádný není."
Pootočila jsem k ní mírně hlavu a ona v ruce držela jednu rudou růži s nějakým vzkazem.
,,Četla jsi to?" zděsila jsem se.
,,Ne." mávla rukou a položila mi to na stůl.
,,Přijď se najíst, uražená!" s těmito slovy zavřela dveře.
Doufala jsem, že je to od Louise. Doufala jsem v to i minule. Vše to ukazovala jen na jeho. Třeba tohle bude něco jako omluva za mamku, přála jsem si. K mému zděšení, tam stálo úplně něco jiného. ,,Je to vůbec od Louise?" špitla jsem.

---------------------------------------
Jedním slovem - hnus! :D No co se dá dělat. Nějak jsem to včera nevylepšila a jen něco pozměnila. :)

1. Kdo je ten tajný ctitel?
2. Co bude stát ve vzkazu?
3. Zlomí si Olivie nohu? :D

Kondom jim nepraskl. To bych jim neudělala. :D Tohle je osmí díl, poslední bude asi dvanáctý a nebo třináctý. Chci to stihnout do Vánoc, ale při mé lenosti to budu psát ještě v dubnu! :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wendy Wendy | Web | 2. prosince 2012 v 11:50 | Reagovat

A já si říkala že mi tam někdo chybí! :D Promin...:/

2 mrs.fix mrs.fix | Web | 2. prosince 2012 v 12:08 | Reagovat

1) tak to nwm :D
2) nejaky jeji spoluzak? Ne ja nwm...
3) no mohla by :P

Si delas srandu?? Tohle je moje nejoblibenejsi ffka a ty ji uz chces ukoncit? Neee!! :DD

3 nicole. nicole. | Web | 2. prosince 2012 v 13:48 | Reagovat

1. Je to ten.. Jacob !:D
2. Netuším..
3. Tak to ne :D

Tak Amy, jó ?:D Tak dík !:D

4 Luss Luss | Web | 2. prosince 2012 v 16:02 | Reagovat

1. I don't know :D
2. Nemám ani ponětí :DD
3. Jako mohla by :DDD

5 Lou Lou | E-mail | Web | 2. prosince 2012 v 16:49 | Reagovat

jo sme ještě affs, jen jaksi enmám moc času obýhat. snad to holyk nějak doženou, protože  já sama o sobě nemám moc času, ale pořád sme :) omlouvám se.

6 Christen Christen | Web | 2. prosince 2012 v 17:43 | Reagovat

Souhlasím já miluji Richieho modré oči :D A pritom je mám samqa modré :D
Jo, jo kdo by US5 neznal jen škoda, že se rozpadli, ale tak Richie je aktivní tak jsem si rozhodla o něm založit českou oficiální stránku :)
No však mě to naštvalo a kolikrát jsem mačkala aspoň 5krát ENTER aby se mi blog zobrazil a ono stejně nic :D Ale tak chápu to já dříve měla taky jiný blog ale ten teď budu mazat mám k tomu několik důvodů ale s blogem jsem nikdy nechtěla seknout..
Není zač ráda jsem se zapsala :) A doufám že sem budeš přidávat i staré ffky :)

7 Christen Christen | Web | 2. prosince 2012 v 17:53 | Reagovat

To je ale pech ale chápu to ale je to škoda ty povídky vážně stýli za to ale tak věřím že i povídky co píšeš ty jsou skvělé jen co budu mít chvilku času tak si zase nějakou najdu a zamiluju se do ní :D Ale doufám, že je tu i nějaká povídka s Niallem♥

8 A* A* | Web | 2. prosince 2012 v 18:04 | Reagovat

krásne napísané :D :) Máš talent :D Aj ja píšem poviedky, ale zdaleka nie tak dobre :P

9 A* A* | Web | 2. prosince 2012 v 18:30 | Reagovat

Ja tiež počúvam Simple Plan :-D Stačí si kliknut na môj domáci blog ( smiley-island.blog.cz ) a hneď v poslednom pridanom ckanku ich mám asi 2 krát spomentych :-D

10 A* A* | Web | 2. prosince 2012 v 19:07 | Reagovat

Neverím, našla som niekoho kto. Sa na mňa podobá ;-) zázrak :-D :-D :-D

11 Christen Christen | Web | 2. prosince 2012 v 19:17 | Reagovat

Óóóó tak to začnu číst od začátku :D těším se :-D doufám že je hodně dobrá ale s tím malým nenažraným a velkým kunďákem to ani jinak nejde.. :) Ale doufám, že něco vymyslíš se Zaynem a Liamem :)
pS. Krásný nový layout :)

12 Christen Christen | Web | 2. prosince 2012 v 19:48 | Reagovat

Už se těším na tu povídku se Zaxnem :) Jinak to je normálká já taky ráda píšu povídky s Richiem nebo s Chrisem, Izzym nebo Jayem já je zase neumím psát s Mikelem :( Fakt...? Tak to se mám na co těšit :D V povídce ne ale v realitě je nenažraný neboli sud který se nikdy nenaplní :D To mi nevadí nemusí být humorná povídka aby se mi to líbili.. Když čtu knížky o upírech atd taky tam kolikrát není nic ke zasmání :) Ty jsi zlá a bezcitná :D To není pravda on umí zpívat úžasně klidně by mi mohl zpívat u sexu :D Ale co napíšeš plno jiných povídek a určitě i s niallem.. Já mám zase rozdělanou povídku s Richiem a s toho zase dělám chronického žárlivce :D

13 W. W. | Web | 2. prosince 2012 v 20:22 | Reagovat

AHoj !  DÍky xD Dobře psát si tě nnebudu :'( škoda, že si to nepamatuješ :/ nebo jsem měla z druhým blogem :D Každopádně děkuju, že čteš secret Diary..... MOC Díky a taky se musím dát do čtení tvých, zatím jsem četla dvě a ty jsou starší :D

14 Márč Márč | Web | 2. prosince 2012 v 20:55 | Reagovat

ahoj, právě skončila kontrola, tak se podívej, jak si dopadla :)

15 Isa Isa | Web | 2. prosince 2012 v 22:24 | Reagovat

1. To netuším, myslela jsem, že to je Louis. :D
2. Nemám ponětí. :D
3. Určitě ne. :DD

Moc jsem se na tuhle povídku těšila. Já se teda těším na všechny tvé povídky, ale One Month a Trouble jsem tu dlouho neviděla, tak jsem se těšila. :D A těším se dál, na další díl. Vždycky se modlím, aby ta kapitola byla nekonečná, ale ještě se mi to nesplnilo. :DDD

16 Adu Adu | 3. prosince 2012 v 12:16 | Reagovat

1. Možná Jacob?
2. Ať někam přijde?
3. Joo, při běhu za mrkví :D

Je to jedna z mých nejoblíbenějších ff. Mohla bys začít uvažovat o druhé řadě.

17 Christ Christ | 3. prosince 2012 v 16:06 | Reagovat

1. Že to není Louis, to jsem tušila hned.. a pořád vůbec netuším kdo by to mohl být. :D Někdo napsal že Jacob, a já už na něj dávno zapomněla. :'DDD
2. Netuším, ale zřejmě nic pěknýho. :D
3. To ne. :D

18 Alča Alča | 5. prosince 2012 v 17:21 | Reagovat

1. Ty mě tak dokonale dokážeš zmást, že to až není možné jako....neustále jsem si myslela že je to Louis...ale teď??? No možná to bude nějakej spolužák ale ještě furt je tu naděje že je to Louis, to by se tam prostě nějak zakomponovalo :DDDD
2. Jako já nemám ani páru..nebyli by nějaký lehčí otázky???...Tak dobře zkusím si tipnou, název dílu je cemetery, i když vím od čeho je odvozen, tak prostě ve vzkazu bude stát: Sejdeme ve 24:00 na hřbitově :DDDD Já ti říkala ať dáš lehčí otázku :)))
3. Nohu??? Jak by jako mohla?? To jsem prostě nějak nepochopila...ale dejme tomu(furt se držím u toho hřbitova :DDD), že by spadla do vykopané jámy na hřbitově, tak by si ju prostě nějak zlomila :DDD Já ti říkala, dávej otázky na který znám odpověď!!!
Modlím se asi jako Isa aby ty kapitoly byly nekonečný a taky se mi to nevyplnilo...takže doufejme že to klidně budeš psát do dubna, ale v dubnu už to bude slavit 200 dílu, protože se z toho stane trhák všek povídek a budeš mít celosvětovej úspěch a ve všech jazycích to budou překládat :DDDD

19 Chachi Chachi | Web | 9. prosince 2012 v 23:05 | Reagovat

1. Že by ten...Jacob? :D
2. To netuším :D
3. Nooo...jak by pak provozovali postelové hrátky? :'DD

20 Ter. Ter. | Web | 9. ledna 2013 v 17:00 | Reagovat

Jo, jasně, hnus. ;) Nevěřím ti. :D
Ta pasáž na hřbitově. Měla jsem slzy v očích, abys věděla. :D Jak jsi jen mohla?! :D Pořád to nechápu. :D
1.Myslela jsem si, že je to Louis. :D Možná, kdybych věděla, co se píše ve vzkazu..
2... ale já to nevím! :D
3.No.. doufám, že ne! :D Nemám ráda cizí bolest! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama