Dear, Princess | girls are in England | part 12.

29. ledna 2013 v 15:04 | Dem. |  |Dear,Princess.|
Tenhle díl je takový nudný a nezáživný. Kdyby to někoho zajímalo, tak Dem. se Vám do nemocnice nechystá a oficiálně je jí líp, ale není zdravá. :D Když počítám a počítám, tak tahle povídka bude mít ještě čtyři díly. ;) Pomalu najděte kapesníčky a lučte se s touhle ptákovinou. :D
Er-forma:
Nastala neděle. Nicole a Kennedy sedí v letadle. Je osm hodiny ráno.
V Anglii se nic nezměnilo. Niall stále nebere telefony od Liama, Zayna, Louise a Harryho. Když si kluci uvědomili, že Nicole s Kennedy už jsou na cestě, tak se rozjeli do hotelu. Na recepci oznámili, že jdou za Niallem Horanem a bez problémů jim bylo zděleno číslo pokoje, kde Niall přežívá snad své nejhorší dny života.


,,Co tu chcete?" zeptal se překvapeně Niall, když otevřel dveře a spatřil kluky. Pustil je dál, ale nechtěl. Kluci mu neřekli o Nicole. Pro Harryho to bylo velmi těžké. Chtěl mu to všechno říct, ale slíbil to ostatním. Nejtěžší však pro všechny bylo, vidět ho a vědět, co ho celou tu dobu trápilo. Domluvili se, že mu nic neřeknou a budou dělat, že o ničem neví a nic se neděje. Po jednom ho každý silně objal, což Niall nechápal. Soudil však, že ho dusí svými pažemi, protože ho dlouho neviděli.
A o čem se kluci bavili, když museli mlčet? Nechtěli se vyptávat, co se stalo s Dr.Surrean. Nechtěli mu říct, že jeho dopisy někdo četl a že oná osoba už je na cestě. Prostě se bavili o hudbě, o jídle, o turné po Americe. Niall přešel na jiné myšlenky, ale cítil odpovědnost zdělit klukům, co se stalo s Dr.Surrean.

,,Nebudete nadávat?" zeptal se opatrně. Všem okamžitě projelo v hlavě, co se Niall chystá oznámit. Podívali se na sebe a Liam vybídl Nialla ke slovu. Zhluboka se nadechl a řekl, že skončil s léčbou. Nezlobili se. Věděli to. Niall byl překvapený, že na něj nikdo nezvyšuje hlas.
,,Proč?" otázal se tupě Zayn. Harry se zasmál a odkašlal si. Všichni po něm střelili pohled až na Nialla, který si ničeho nevšiml. Měl sklopenou hlavu a díval se na béžový koberec. Znovu se zhluboka nadechl a vyprávěl klukům o dopisech. Nezapoměl objasnit ani to, proč je na doktorku naštvaný. Liam ve svém nitru pocítil, že udělal dobrý skutek, když se Nicole ozval. Niall totiž řekl, že psaní těch dopisů mu hodně pomohlo, což je pravda. I Harry pociťoval, že se možná spletl. Všichni si uvědomili, že příchod Nicole, Niallovi pomůže a on najde svojí princeznu, jak si přeje. Svěřil se jim, že si přál, aby mu jeho fiktovní dívka odepsala. Divil se, že se mu nikdo nesměje. Jenže co si kluci neuvědomili, bylo to, že Niall mluvil o své princezně v minulém čase.

Ich-forma, Liam:
,,Musíš pochopit, že to četla kvůli tomu, aby ti pomohla." řekl jsem. Niall zavrtěl hlavou. Stále si stál za svým, že na to neměla právo. Lhala mu. Všichni jsme byli ticho než mi začal vyzvánět mobil v kapse. Na displeji blikalo jméno Nicole.
,,Nialle, my půjdeme. Ještě se za tebou stavíme." zvedl jsem se z křesla a objal ho.
,,Nemusíte." řekl s úsměvem. Nejraději bych mu dal přátelský pohlavek za jeho falešný úsměv. Tohle prostě nebyl Niall. Zatímco se s ním ostatní loučili, tak já vystřelil na chodbu a přijal hovor.
,,Děje se něco?" zeptal jsem se.
'Slíbil jsi, že pro nás přijedeš na letiště.' zasmála se. Praštil jsem se do čela. V tom vyšli i ostatní z Niallova pokoje.
,,Zapoměl jsem. Nehlídal jsem si čas." omlouval jsem se.
'To je v pořádku. Vezmeme si taxík. Kam máme přijed?'
,,Opravdu se omlouvám. Do hotelu Lion. Počkáme tu na vás. My už tu jsme. Byli jsme tu za Niallem."
'Počkat. My-my..budeme v tom samém hotelu, jako on?' bylo slyšet, jak lapala po dechu. Koktala. Bylo to roztomilé. Nemohl jsem se dočkat až jí poznám.
,,Ano. Bude to tak lehčí. Jdu zařídit pokoj. Počkáme v hlavní hale." informoval jsem. Ještě než zavěsila, tak slušně poděkovala. Slyšel jsem nějaké písknutí a ječení, ale Nicole to nebyla. Musela to být tak její kamarádka Kennedy. Popravdě, mám trochu strach. Nechci aby to nějaká Kennedy pokazila.
***
Vyřídil jsem ubytování pro dva. Poté jsme si šli sednou k jednomu stolečku akorád pro čtyři lidi. Netrpělivě jsme čekali až se otevřou dveře a ony přijdou.
,,Kde jsou?" optal se nervózně Louis. Nikdo mu nemohl odpovědět, protože jsme všichni mysleli na to samé.
,,Hele." prolomil napjaté ticho Harry a ukázal ke dveřím. Dvě dívky a každá měla jeden kuft. Jedna měla černé dlouhé vlasy, červenou rtěnku a ve vlasech červenou mašli. Ta druhá měla také dlouhé vlasy. Byly hnědé. Nebyla tak namalovaná, jako druhá dívka. Postupně jsme se zvedli a ony se rozhlížely. Jakmile nás spatřily, tak šli k nám. Černovláska si dala před pusu svojí dlaň. ,,Že by fanynka?" řekl Harry na můj účet. Obával jsem se, že se mu v hlavě honilo to, že nás ty dvě chtějí jen využít. Já ovšem chtěl Niallovi pomoc a pokud jim vůbec nejde o Nialla, tak se to dozvíme dříve než by jsem je seznámil.

,,Bože-můj." vzdechla černovláska a sjela nás pohledem.
,,Rád vás poznávám, jsem Liam." usmál jsem se. Usoudil jsem, že ta hnědovláska bude Nicole, tak jsem jí podal ruku, jako první.
,,Já jsem Nicole." řekla s klidem. Na tváři se mi vyrísoval větší úsměv než před chvílí. Líbilo se mi, že nejančí a nepobírá dech, jako Kennedy.
,,Tohle je Harry, Louis a Zayn." představil jsem je. Na každého jsem při tom ukázal.
,,A tohle je Kennedy." ukázala Nicole na dívku vedle ní.
,,Musíte mít hlad. Nepůjdeme do hotelové restaurace?" zdvořile jsem se zeptal.
,,Proč ne, ale nemohly by jsme si před tím odnést kufry?" namítla nervózně Nicole.
,,Pochopitelně. Nahlašte se na recepci." ukázal jsem na pána stojící za pultem. Obě křikývly a odešly.

Er-Forma:
Zápis na recepci běžel podle plánu a bez problémů. Dívky odešly do svého pokoje a kluci se rozhodli, že na ně počkají v restauraci. Na přání Nicole, se Kennedy uklidnila a nedělala si hlavu s tím, že právě viděla svojí oblíbenou kapelu a ještě jí spatří. Každá si svůj kufr položila na postel a odložily si bundy. Kennedy zkontrolovala make-up a až poté se mohlo jít za kluky.
K obědu si dali všichni to samé. Místní specialitu, což byly americké brambory se smaženými játrami. Harry a Nicole snědli jen oblohu a brambory. Během jídla se jich kluci vyptávali od kud jsou a na ostatní osobní věci. Po jídle nabrali téma alá Niall, takže mluvila jen Nicole. Řekla jim úplně vše. Datum, kdy jí přišel první dopis. Jak pátrala po nějakém Liamovi. Jak jí Kennedy přivedla na to malé razítko. Bez ostychu řekla, že kdysi byla ona sama šikanovaná, tak nechodila do školy s ostatními a proto Niallovi rozumí. Řekla, že Niallovi svojí přítomností nechce ublížit, ale bojí se jeho reakce. Liam byl ještě více unešený z Nicole než dříve. Věřil, že tohle dopadne dobře. Stejně tak, jako všichni ostatní i bručoun Harry. Liam řekl Nicole číslo pokoje, kde dočasně bydlí Niall a až bude připravená, ať mu to jde vše říct. Po dvou hodinách povídání se kluci rozjeli k Liamovi domů a dívky zůstaly na hotelu.

Nicole byla po letu unavená, tak ulehla do postele a do několika minut byla v říši snů. Kennedy se začala na pokoji sama nudit. Nechtěla Nicole rušit neustálím psaním na telefonu, tak se rozhodla, že půjde do společenské místnosti v hotelu.

------------------------------
Více otázek opravdu nemám. Ani mě to nebaví. :D V dalším díle bude více Nialla. :)

1) Naplní se Liamovi obavy o Kennedy?
2) Stane se něco ve společenské místnosti?

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Christ Christ | 29. ledna 2013 v 16:05 | Reagovat

1) Sakra, doufám že ne, ale vypadá to čím dál víc tak, že jo. :/
2) Myslím že Kennedy tam potká Niallera, a něco se stane.. možná mu Kennedy něco vykecá a všechno se to pokazí..

2 nicole. nicole. | Web | 29. ledna 2013 v 16:26 | Reagovat

1) Obávám se, že ano.
2) Asi ano. Jestli se Kennedy bude vydávat za jeho princeznu !

Jdi někam s nudným a nezářivným. Je to boží♥ Já nechci konec, já budu brečet !:D

3 Hanina Hanina | Web | 29. ledna 2013 v 16:54 | Reagovat

1) Si piš že BOHUŽEL jo!! :D Jak jinak, že? :D
2) Napadlo mě to samé, co Christ, že se tam potkaj a tím to prostě půjde do řitě. Jak jinak u tebe, co? :D Ta teplota ti vlezla do hlavy nějak až moc. To nemůžeš mít aspoň jednu povídku bez problémů? :D Neodpovídej!! Mě je jasné co bys odpověděla. :P :D Uzdrav se a konec mi ani nepřipomínej. <3 :)

4 Adu Adu | 29. ledna 2013 v 17:10 | Reagovat

1) Myslím, že ano
2) Kennedy potká Niall a bude se vydávat za dívnu čtoucí jeho dopisy?

5 Ter. Ter. | Web | 29. ledna 2013 v 17:36 | Reagovat

Ano, zajímá. :D Je fajn, že už je ti líp. :) Ptákovinou? Jestli ti to udělá radost, napíšu, že to krávovina je. :D Ale obě moc dobře víme, že nechceme aby si tohle o týhle povídce někdo myslel. :D Takže, prosím, snaž se následující čtyři díly (oh god, why?) nepsat ptákoviny, který o týhle povídce říkají, že to je ptákovina, jasné? :D
1)Naplní, protože ta kazisvětka míří do společenský místnosti! :D
2)No ano! Jenom doufám, že Kennedy opravdu nebude taková kráva a že třeba.. že by vydávala za Nicole? Ne, zapomeň. :D

Nezáživný a nudný. No hrozně. :D Huh, sice vím, že čím dřív přibyde další díl, tím dřív bude konec týhle povídky, ale těším se na další díl. :3

6 Ter. Ter. | Web | 29. ledna 2013 v 18:36 | Reagovat

Ne, na to jsem vůbec nepomyslela. :D Napsala bych, jak to myšlený bylo, ale podle toho, co jsi napsala si myslím, že by to bylo zbytečný. :D A navíc si začínám říkat, že to opravdu nemám v hlavě v pořádku a byla blbost to tam napsat -.- No a co. :D

7 Damnie. Damnie. | Web | 29. ledna 2013 v 18:54 | Reagovat

Podle mě jo :D
Eh nechám se překvapit :D

8 BF-NiQinKa BF-NiQinKa | 29. ledna 2013 v 18:59 | Reagovat

Ahoj,promiň za reklamu,ale na našem blogu probíhá soutěž s názvem hodnocení blogů,máme vyborné výhry,které zvednou návštěvnost tvého blogu.Máš velmi krásný blog a byly bychom rádi kdyby ses přihlásil(a).BF-NiQinKa

www.BF-celebrity.blog.cz

9 Ter. Ter. | Web | 29. ledna 2013 v 21:08 | Reagovat

Taky se v tom nějak nevyznám. :D
Mělo tě to tak nějak navodit na to, že jsi měla pravdu, samozřejmě, že ale jen na oko. :D Protože ve skutečnosti nebyla nemocná Betty, ale ta Darcy. :D Měla jsem potřebu to napsat. :D
A ne, nejsem blonďatá. :D Dalo by se ale říct, že mám chvilkama blonďatej mozek. :D Dobře, možná trošku častěji -.- :D

10 Katka Katka | 29. ledna 2013 v 21:14 | Reagovat

1. řekal bych že jo :/
2. myslim, že Kennedy tam potká Nialla a bude se vidívat za Nicol :D

11 Chachi Chachi | Web | 29. ledna 2013 v 21:16 | Reagovat

1. Bohužel, myslím si že ano :D
2. Nemám tušení. Že by tam Kennedy potkala Nialla? :D

12 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 29. ledna 2013 v 21:20 | Reagovat

1. Nie! Nesmú :D
2. Áno. Neviem síce čo, ale myslím, že niečo dôležité :D

13 Christen Christen | Web | 29. ledna 2013 v 22:31 | Reagovat

Ehm, DEm. mám takovou otázku já vím že to bude znít divně a pokrádej mě klidně za nechápavce ale raději bude blbec než chytrák co ví vše... Ty povídky na které nejde kliknout jsou v přípravě tedy se na nich pracuje...? pač už mám 3 povídky vyhlédnuté které chci číst ... Jop asi mě prozradí Niall♥ ale což :D

14 Isa Isa | Web | 30. ledna 2013 v 8:42 | Reagovat

1. Bojím se, že jo. Ta holka je mi totiž silně nesympatická. :D
2. Určitě tam potká Nialla a všechno mu vyžvaní nebo se dokonce bude vydávat za Nicole. :D

Tenhle díl mi nepřišel vůbec nudný. Náhodou byl skvělý. Těším se na další, až tam bude víc Nialla a vůbec nemám v plánu se s tou povídkou loučit. :D Ostatně jako nikdy. Vždycky ten fakt, že to bude končit, co nejvíc oddaluju. :D

15 Luss Luss | 2. února 2013 v 17:20 | Reagovat

1) néé nesmí!!!!
2) Potká Nialla?:D

Boží!! nemůžu uvěřit, že bude za chvíli konec..://

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama