Dear, Princess | guys knows it | part 10.

6. ledna 2013 v 11:55 | Dem. |  |Dear,Princess.|
Nerada v téhle povídce skáču z er-formy do ich. :D Ale pokud se tam hodně mluví, což byl případ Liama, tak jsem se s tím nechtěla takovou dobu psát. :D
Er-Forma:
Pošťačka s údivem zírala na dopis, který jí přinesla Nicole. S úsměvem si od ní dopis vzala a předala ho dál, aby se odeslal do Anglie na požadovanou adresu. Na adresu, která patří poště, ale je tam uvedené jméno chlapce. Liam Payne.
Pošťačka v Anglii na to koukala úplně stejně. Nejprve se zalekla, že přišel dopis z Pittsburgu, protože moc dobře věděla o co se jedná. Jen jí nesedělo jméno Liam Payne, když dopisy posílal blonďatý snílek, Niall. Moc dobře si na něj vzpomíná. Vždy kontrolovala až Niall hodí svůj dopis do schránky a pak pro něj utíkala a schovala si ho, aby ho předala Dr.Surrean. Ta si ho poté přečetla a poslala na danou adresu. Překontrolovala ještě jednou adresu a vše sedělo. Bylo to černé na bílém. Dopis potajnu schovala do své kabelky a po její šichtě vzala mobil a zavolala Dr.Surrean.


Dr.Surrean byla překvapená. Její dcera přeci nakonec nebydlí v tom opuštěném domečku a tak kdo? Souhlasila, že si pro dopis přijde. Cestou na poštu si to znovu srovnávala v hlavě. Nemohlo to takhle všechno skončit. Jen kvůli nedopatření. Její dcera by si dopis vyzvedla a okamžitě ho spálila a nedívala se do něj, protože ví co její matka dělá, ale teď tu šlo o úplně jinou osobu a Niall se potřeboval uzdravit. Možná že tohle nakonec bude jeho záchrana. Přeci psal, že si přeje najít svojí princeznu. Jenže to bylo předtím, než vybouchl kvůli podvodu, který na něj sama ušila. Četla si potajnu jeho dopisy.
Když držela obálku ve svých rukou, tak přejela několikrát očima z jednoho rohu do druhého. Kontrolovala, jestli je dopis opravdu pro Liama. Vzpomněla si, že Niall se o něm jednou v dopise zmínil a tak si to možná tahle osoba spočítala a zkouší Nialla kontaktovat, ale očividně si tahle osoba není jistá, jestli jde o Nialla, tak proto jméno jeho kamaráda Liama. Dr.Surrean dopis neotevřela. Nechce udělat další chybu. V telefoním seznamu našla číslo na Liama, které má uložené od té doby, co jí prvně zavolal a informoval jí o Niallovi.

Ich-forma, Liam:
,,Ano?" zvedl jsem překvapeně hovor. Na displeji bylo napsáno Dr.Surrean.
'Potřebovala by jsem Vám předat dopis.'
,,Mě? Proč?" usrkl jsem si horké polévky.
'Můžeme se sejít, hned? Vše Vám vysvětlím.'
,,Kde?" zeptal jsem se a utřel jsem si ubrouskem ústa.
'Jste vůbec v Londýně?'
,,Jo, jo jsem. Dnes ráno jsem přijel ještě s klukama. Chceme navštívit Nialla, jak se mu vůbec daří? Je to lepší?" zajímal jsem se. Vůbec jsem netušil, co se s ním děje. Nikomu to nechtěl říct a tvrdil, že je absolutně v pořádku, ale stejně jsme se na něm domluvili.
'On už ke mě nechodí.' hlesla.
,,Cože? Proč?" mírně jsem křikl. Do toho vstoupil do místnosti Louis a Zayn. Mávl jsem na ně, aby byli ticho.
'Vše Vám vysvětlím. Tak přijďte do mojí ordinace, okamžitě.' poté hovor zavěsila.
,,Niall už k Dr.Surrean nechodí." bouchl jsem s telefonem o stůl.
,,Stalo se něco?" zajímal se Louis a posadil se vedle mě.
,,Prý mi to vysvětlí. Musím jít k ní do ordinace, přišel mi dopis." protočil jsem oči v sloup.
,,Dopis?" zeptal se udiveně Zayn.
,,Taky nevím o co jde. Půjdete se mnou?" oba dva přikývli. Oznámili jsme to ještě Harrymu, který se nahý procházel po mém bytě. Oblékli jsme se a sedli jsme všichni čtyři do Harryho auta. Zkoušel jsem volat Niallovi, ale nebral mi to. Nebral to nikomu z nás. Povzdechl jsem si a nechal jsem vše běžet. Až nám Dr.Surrean vysvětlí, co se stalo, tak budeme vědět co dělat.
***
,,Dobrý den." řekli jsme sborově, když jsme vystoupili z auta. Dr.Surrean na nás čekala venku. Nejistě se usmála a podala mi dopis.
,,Pittsburg?" koukl mi přes rameno Louis. ,,Kde to je?" dodal.
,,Ty nevíš, kde je Pittsburg? Ten je ve Francii!" chytře pronesl Zayn a dál se věnoval svému odrazu v zrcadle. Dr.Surrean se potichu zasmála, ale Harry propadl neuvěřitelnému smíchu.
,,Jasně, ve Francii." poklepal Harry svojí rukou Zaynovi na rameni.
,,Je to v Americe." řekla Dr.Surrean.
,,Proč mi přišel dopis? Nechápu to. Stojí tu zpáteční adresa, ale..prostě to nechápu." podíval jsem se na starší ženu s kamenným výrazem na její vrásčité tváři.

Povzdechla si a vše nám začala vysvětlovat. Každému postupně klesala ústa dolů. Nemohl jsem uvěřit, že Niallovo trápení teď někdo zná. Někdo úplně cizí a jeho rodina, přátelé a zbytek skupiny, ne. Nezlobil jsem se na Dr.Surrean, jako Niall, že si dopisy přečetla. Musela, aby věděla jak se Niall cítí a co se s ním děje. Nejvíc mě na tom vše mrzelo, že za jeho trápení můžou fanynky. Proto nám všem postupně klesalo spodní patro úst.
,,A proto ta osoba evidentně napsala Vaše jméno, protože neví, že autor je Niall. Nečetla jsem to. Už tu chybu neudělám. Nevím, co se tam píše a jak s tím teď naložíte Vy, ale buďte na Nialla opatrní. Pokud se bude chtít vrátit k léčení, tak budu velice ráda, ale silně pochybuji, že by se léčil u mě." zněla její poslední slova. Rozloučili jsme se a nasedli do auta.

,,Fanynky!" řekl pobouřeně Zayn a kopl do sedačky před ním na které jsem seděl já.
,,Jak nám to mohlo uniknout?" řekl sklesle Louis.
,,Protože je to pitomec a nic nám neřekl! Raději nasadí pocker face místo toho, aby přišel a prostě řekl, že neunese to jak se k němu chovají." V mém hlase se odrážela zlost. Na Nialla a na dívky, fanynky, které mu tohle způsobily. Všichni jsme věděli, že Niall z nás má největší skupinu haters, ale choval se jakoby nic. Jakoby o tohle vůbec nešlo. Později se uzavřel do sebe a neměl na nic náladu. Nehrál na kytaru, neskládal svoje připitomělé písně a byl prostě úplně jiný. Proto jsme ho poslali za Dr.Surrean a tím jsme to vše ještě zhoršili.

,,Co ten dopis. Otevřeš ho?" podíval se na mě Harry. Věnoval jsem mu pohled jen na jednu vteřinku a pak jsem se podíval na obálku v mé ruce, pak znovu rychle na Harryho, když mi došlo že skoro pláče.
,,Harry.." hlesl jsem.
,,Ne, Liame! Sakra tady jde o Nialla. Otevři ten pojebanej dopis ať víme, co píše!" přerušil mě s křikem. S těží jsem polkl a obálku pomalu otevíral.
,,Jedem za Niallem do hotelu?" zeptal se Zayn.
,,Nejprve by bylo dobré zjistit, co ví a co má v plánu ta osoba, která jeho dopisy četla. Neplašit ho zbytečně teď.." ujal se slova Louis, ale Harry mu do toho skočil.
,,Vybouchl by. Pokud jí vyfakoval a poslal jí slušně do pr*ele, tak nechci ani pomyslet na to, až se dozví, že ty dopisy opravdu někdo četl. Někdo kdo z toho má teď srandu a za chvíli bude celý svět vědět, že někdo z One Direction je psychicky labilní."
,,On není psychicky labilní, Harolde!" zastal se Nialla, Zayn.
,,Myslíš?" koukl po něm v zpětném zrcátku.
,,To je jedno..jdu číst ten dopis." vstoupil jsem do toho. Harry na mě kývl a já začal číst.

Ahoj Liame,
vůbec netuším, kde bych měla začít. Jmenuji se Nicole a před nedávnem jsem se nastěhovala do svého prvního vlastního domu. Když jsem si jela pro poštu do Pittsburgu, tak jsem dostala anonymní dopis, pak další a neuvěřitelným způsobem s tou osobou soucítím. Jen vím, že to čím si prochází je hrozně těžké a myslí si, že okolo sebe nikoho nemá. Nechce Vás zatěžovat problémy ani nikoho jiného, protože každý má ty svoje. V jednom ze svých dopisů se zmínil o nějakém Liamovi. Možná teď budu znít naivně a hloupě, ale myslím si, že jsi Liam Payne ze skupiny One Direction. Také se zmínil, že je slavný a že je ve skupině a tak mě to napadlo. Ovšem, nejsem si tím úplně jistá a netuším, kdo z Vás by mohl být ten, co píše ty dopisy. Vlastně, jeden tip mám, Niall Horan. Uvědomuji si, že on neví o tom, že dopisy někdo dostal natož, že je četl. Proto také zkouším tebe, dá-li se tomu tak říct. Prosím, pokud se opravdu jedná o někoho z One Direction, mohl by jsi mi odepsat? Nebo zavolat na telefoní číslo, které jsem napsala pod textem. Opravdu jsem celou tu dobu žila jen z jeho slov. Cítím s ním, protože i já jsem měla problémy s jinými lidmi. Chtěla bych ho někdy poznat a vše mu říct. Zním naivně a hloupě? Ano, také si myslím. Pokud jsem se spletla a ty jsi úplně jiný Liam a nemáš ani ponětí o téhle věci, tak i tak budu ráda za tvůj kontakt. Ať už mi odhalí, kdo mi říká princezno a nebo ne. Děkuji, Nicole.

,,Nevěřím tomu, aby bylo hned jasno!" pronesl Harry.
,,Proč?" zeptali jsme se s Louisem nastejno.
,,Co když je to nějaká fanynka a jenom se k nám chce dostat?" odvětil. V tom začal parkovat před mým bytem.
,,Já si myslím, že by jsme jí měli aspoň zavolat." pokrčil rameny Zayn.
,,Já myslím, že ne!" stál si za svým Harry. Na jednu stranu jsem ho chápal, ale na druhou jsem chtěl zjistit, co je ta dívka zač a třeba tak pomoct Niallovi. Všichni jsme vystoupili z auta a mlčky šli ke mě do bytu. Rozvalili se na svá oblíbená místa v obýváku a vyzývavě mě pozorovali.
,,Co?" otázal jsem se a posadil jsem se na konferenční stoleček.
,,Zavoláš? Odepíšeš?" zeptal se Louis a Harry vedle něj protočil panenky.

-----------------------------
Jen bych chtěla vyvrátit některé názory, které padly v minulém díle. Dr.Surrean neposlala Kennedy do toho domu, za Nicole. Ale to Vám už určitě teď došlo. :)

1) Dá Liam na fakta Harryho a nezavolá?
2) Teď už je Kennedy určitě příbuzná s Dr.Surrean, že?
3) Dozví se někdy Niall, že jeho princezna je reálná?
4) Jak se bude chovat? Skočí jí kolem krku?
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Christ Christ | 6. ledna 2013 v 12:53 | Reagovat

1) Ne, určitě jí zavolá aby zjistil co má Nicole v úmyslu. ;)
2) Ona je to její teta né? Nebo co? Já si to nepamatuju. :D To není důležitej fakt. :D
3) Jasně že dozví, musí! :)
4) To ne. Bude asi nejistej a bude se stydět. :D Ale nakonec se spřátelí.. a samozřejmě i víc. :DDD

PS: Všimla sis, že jsem teď vždycky jedna z prvních komentářů? Jsem věrný čtenář! :D

2 Dem. Dem. | E-mail | Web | 6. ledna 2013 v 12:57 | Reagovat

[1]: A já si toho nesmírně cením, že jsi věrný čtenář. I když ti to nežeru. :'DD
Není to důležitý fakt? No, jak myslíš. ;)

3 Hanina Hanina | Web | 6. ledna 2013 v 13:00 | Reagovat

1. Zavolá, prostě zavolá. :D
2) POkud to chápu dobře, tak je to její teta :D Myslela jsem si to hned od prvního setkání Kennedy a Nicole. :D
3) Jo! :D
4) To víš jen ty. :) Souhlasím s Christ, že se bude stydět. :D

4 nicole. nicole. | Web | 6. ledna 2013 v 13:45 | Reagovat

1.Liam 100% zavolá !:D Určitě !
2.Motám se v tom !:D Její dcera tam nebydlí, ale Kennedy tam měla přijet za sestřenkou.. tyvole !:D Jo je příbuzná !
3.To si piš, že jo !:D
4.No.. pochybuji, že mě skočí kolem krku :D Ale bude nevěřícně koukat.. možná bude i trošku naštvaný..

Jóžin, ZÍTRA !:D Doufám, že máš málo hodin :D

5 nicole. nicole. | Web | 6. ledna 2013 v 13:46 | Reagovat

SPAM !
.. já se na to vykašlu už :D

6 elizabett elizabett | Web | 6. ledna 2013 v 13:50 | Reagovat

pěkně napsaný, ale jakje to už 10. díl, tak si musímještě přečíst ty předchozí, abych věděla oč jde :)

7 thekatherinediaries thekatherinediaries | Web | 6. ledna 2013 v 22:07 | Reagovat

Je to čím dál lepší ;) opravdu. Doufám že Písm nedá na Harryho a že Nicol potká Nialla, a bude to trochu drama ;D jinak už se nemůžu dočkat dalšího dílu ... Sem napjatá ....

8 Isa Isa | Web | 6. ledna 2013 v 22:20 | Reagovat

1. Nevěřím tomu, ale něco mi řiká, že to určitě zkomplikuješ. :D
2. Já se v rodinných vztazích nevyznám, ale myslím, že to je její teta. :D
3. Pevně doufám. :D
4. To nejspíš ne, ale bude jí chtít poznat. :) Snad. :D

,,Ne, Liame! Sakra tady jde o Nialla. Otevři ten pojebanej dopis ať víme, co píše!" přerušil mě s křikem <- tohle a tohle -> ,,Vybouchl by. Pokud jí vyfakoval a poslal jí slušně do pr*ele, tak nechci ani pomyslet na to, až se dozví, že ty dopisy opravdu někdo četl. Někdo kdo z toho má teď srandu a za chvíli bude celý svět vědět, že někdo z One Direction je psychicky labilní."
Nejluxusnější věty. :D Byla jsem mrtvá. Ještě teď se směju. :DD Těším se na další díl. :)

9 Katherine Katherine | Web | 8. ledna 2013 v 18:17 | Reagovat

Tak jo už sem to přečetla asi 4x a nutně potřebuju další díl, nebo to do zítřka budu znát nazpaměť :D

10 Hanča Hanča | Web | 8. ledna 2013 v 18:55 | Reagovat

Avavava, promiň, že komentuju až teď, když jsem si to přečetla už v neděli v půl 4 ráno, ale nebyl čas. Vůbec.
1. Zavolá! Liam je hodnej a zvědavej, a Harrymu neuvěří, tak zavolá Nicole a na všechno se jí vyptá. :D Že jo? Že bude Liam taková vlezdoprdýlka? :D
2. Ta blbá doktorka je její teta, tak jsem to pochopila. Asi. Ale můj mozek je malých rozměrů. :D
3.Dozví, dávám tomu tak dva díly. A bude z toho na větvi.
4. No, tak asi ne, ale nejdřív bude na nervi z toho, že to někdo jiný četl. Pak z toho, že o jeho problémech ještě někdo ví. A z toho, že to ví kluci. Ale nějak se to pořeší, a možná bude hepáč a ona skočí kolem krku jemu, až se potkají.
A nebo to taky bude nějaký drama a všechno bude jinak. :D To by bylo parádní. :D
Dem., ani nevíš, jakej si talent. Ten nápad, tvé psaní, umírám. :D Naprosto. :) Je to krásné a nemůžu se dočkat dalšího dílu!

11 Veruu Veruu | Web | 9. ledna 2013 v 19:23 | Reagovat

1) Musí zavolat:D
2) Věřím tomu
3) Ano!
4) Ona jemu skočí kolem krku..

12 Alča Alča | 12. ledna 2013 v 13:25 | Reagovat

1. Ne zvědavost mu nedovolí jí nezavolat. :)
2. Určitě!!
3. Jo a budou spolu šťastně až do smti :DDD
4. Nejdříc se na sebe dlouho adívají pak se jim začně roztahovat jejich úsměv až do American smile a nakonec se proti sobě rozběhnou a dají si nejvášnivější polibek který kdy kdo viděl :DD (teda ještě bude předcházek, že si budou psát dál dopisy bez doktorky, ona mu pomůž a oni se do sebe zamilují :DDD)
Tak a teď můžeš přidat další díl...

13 Luss Luss | 13. ledna 2013 v 3:08 | Reagovat

1)ne!musí zavolat
2) řeknu že jo! ale ono to tak bez tak nakonec nebude:DD
3) jo, musí!
4) podle mě ho to naštve, ale potom budou spolu šťatní.. :D

14 Ter. Ter. | Web | 17. ledna 2013 v 14:50 | Reagovat

Nahý Harold. :DD
1)Ne. Vyjímečně s ním nesouhlasím! :D Musí zavolat.
2)No.. tak nejspíš jo. :D
3)Dozví. MUSÍ!! :)
4)Tak.. Kolem krku asi né. :D Ale bude šťastnej.. Doufám. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama