Dear, Princess | missed call | part 11.

15. ledna 2013 v 14:30 | Dem. |  |Dear,Princess.|
PŘEDNASTAVENO.
Ich-forma, Liam:
,,Zavolám." špitl jsem a otevřel jsem znovu dopis. Opsal jsem si číslo do telefonu a znovu si prohlédl ty čtyři. Louis se Zayne kývl a naznačili ať už volám.
,,Ale Niallovi ani slovo. Něco mě napadlo." stihl jsem říct záludně, ještě než jsem stiskl zelené tlačítko na mém displeji.


Ich-forma, Nicole:
Když jsem se společně s Kennedy dostala znovu ke mě domů, začala jsem litovat toho, že jsem jí poslechla. Ten dopis byl tak hloupý, neformální, vůbec nebyl propracovaný a vše bylo tak narychlo. Nicméně, možná že to aspoň k něčemu bude. Kennedy jsem nabýdla, aby u mě zůstala, když teď nemá kam jinam jít. Jen jed zpátky do Nevady.
Dopis jsem napsala ještě ten den, ale na poštu jsem ho byla odevzdat až další den. Kennedy mi vyprávěla o svém životě, rodině a známých v Anglii. Já jsem jí toho o mě také řekla hodně. Sice mě štvala, ale byla jsem ráda, že tu je. Dokopala mě k tomu abych zkusila odepsat a ukázala mi to malé razítko s adresou. Celý den jsme jen ležely a dívaly jsme se na filmy. Tláskaly jsme se sladkým, zeleninou a ovocem. Také jsem jí poprosila, aby mi řekla něco více o One Direction. Opravdu se rozplívala, když mluvila o Niallovi Horanovi. Dozvěděla jsem se hodně věcí. Ona vzala celou jejich historii úplně od začátku. Od X-Factoru, přes jejich první singl, druhý, třetí, druhé album, Madisone Square Garden a nezapoměla říct snad stovky fakt o nich. To že nějaký z nich chodí rád nahý mi bylo opravdu jedno. Ráda jsem si to vše vyslechla, ale zdálo se mi, že když mluví o Niallovi, že si ho přivlastňuje. Vlastně nezdálo, ona si ho přivlastňovala. Vůbec nepomyslela na to, že to mě možná píše ty dopisy, že tady jde o mě a ne o ni. Jenže, každá jejich fanynka si je určitě přivlastňuje, takže mě to uklidňovalo. Nedá se však zapomenout na ten leskl v jejích očích, na to jak si vždy olízla rty, když mi ho ukázala na fotce nebo když o něm vyprávěla. Já jsem každý pohled na jeho fotku brala jinak než ona. Nemyslela jsem na sex s ním. Okouzlila mě jeho modrá očka. Přála jsem si, aby to byl on. Přála jsem si, aby se na mě jednoho dne usmál a řekl: ,,Čekal jsem na Tebe, princezno." Možná jsem až moc naivní, ale opravdu s tím chlapcem soucítím, chápu jeho smysl života, jeho problémy.
***
,,Pustíme horor?" zeptala se Kennedy a povytahovala na mě obočí.
,,Jak chceš." pokrčila jsem rameny. Stoupla jsem si a začala hledat v seznamu horory.
,,Nevím jaký." otočila jsem se na ni a věnovala jí úsměv.
,,Máš třeba.." přemýšlela. ,,..Zmeškaný hovor?" rozzářila se jí ta její hnědá velká kukadla.
,,Jo." odvětila jsem a zapla film. Sedla jsem si k ní na rozložený gauč a zachumlala jsem se do deky stejně, tak jako ona.
,,Nebojíš se?" zeptala se mě. Já jsem v ruce držela ovladaš a přetáčela upoutávky.
,,Ne." odpověděla jsem a ani jsem se na ní nepodívala.
,,Ty?" zeptala jsem se.
,,Je něco po půl dvanáctý v noci, tma jako v prd..prostě tam, tady je to opuštěný..už teď jsme mrtvé!" zpanikařila a na oko hrála vyděšenou k smrti. Schovala se pod deku a zachvíli se začala smát. Přidala jsem se k ní.
,,Hele, ale projistotu si vypni telefon!" vstyčil se jí ukazováček.
,,Proč?" smála jsem se.
,,Protože ti někdo začne náhodou volat a mě trefí šlak." odvětila.
,,Ale já myslela, že v tom filmu je to tak, že i když máš vypnutý telefon," naklonila jsem se k ní a zašeptala ,,tak ti zavolá samotná smrt."
,,Ty seš ale blbá!" bouchla do mě. Rozesmála jsem se a konečně stiskla play.

,,Kennedy?" zašeptala jsem. Dívaly jsme se na ten horor už něco okolo půl hodiny.
,,No?" pípla a pořád se dívala na televizi.
Hlasitě jsem polkla a pak vyděšeně a tiše zašeptala: ,,Viděla jsem stín."
,,Kde?" odvětila pohotově a zaplula pod deku.
,,Nikde." rozesmála jsem se. Vykoukla na mě její hlava a poté si sedla. Zase do mě začala bouchat. Vzala jsem polštář a začala jsem jí bouchat a zároveň jsem se bránila jejím silným ranám. Smály jsme se na celé kolo a film dále běžel. Najednou zazvonil telefon. Všeho jsme nechaly a vyděšeně jsem se na sebe podívaly.
,,To bylo v televizi." ukázala jsem na obrazovku a rozesmála jsem se. Hned se ke mě přidala.
,,Neber to, ty huso!" křikla Kennedy na dívku, která pomalými kroky šla k jejímu telefonu.
,,Takhle jí nepomůžeš." řekla jsem a začala jsem se smát.
,,No nemám v plánu jít za ní." zavrtěla nesouhlasně hlavou a začala se taky smát.
*Ye-ah,Ye-ah* rozezněl se pokojem můj telefon. Tentokrát jsme pod deku zapluly obě a tak rychle, že by nám to i samotný Superman záviděl.
*There's a lot of talk about me* pokračovalo vyzvánění.
,,Neber to!" lísala se ke mě Kennedy pod dekou.
,,Nemám to v plánu!" odvětila jsem a přitiskla jsem se k ní. Silně mě objala a když telefon pořád hrál a slyšely jsme refrén, rozesmály jsme se.
,,Zkusím to." řekla jsem odhodlaně.
,,Měla jsem tě ráda." špitla Kennedy. Sundala jsem přes naše obličeje deku a natáhla jsem se rychle pro telefon na stolečku.
,,Kdo?" zeptala se vyděšeně.
,,To číslo neznám." pokrčila jsem rameny.
,,Vracíme se pod tu deku!" zavelila a znovu jsme skončily pod dekou. Telefon jsem stále držela ve svých rukou.
,,Tohle je jen velká show." řekla jsem a tím opakovala slova zpěváka. Kennedy se nachvíli rozesmála, ale pak přestala.
,,Je to vtipná písnička, ale klidně budu loser roku, hlavně když přežiju!"
,,Vezmu to." kývla jsem na ní a ona kývla také.
,,Haló?" šeptala jsem. Pod dekou začínalo být velké horko a dusno, ale neměla jsem v plánu se nadechnout vzduchu. Bylo ticho. Nikdo se neozýval a jediné, co jsem slyšela byly hluboké nádechy a výdechy míchající se s těmi Kennedinými.
'S kým mluvím?' otázal se mužký hlas a mě se neuvěřitelně ulevilo. Kennedy nás odkryla, protože i ona poznala, že nám nevolá smrt. Vtipné, ale zkuste si být na našem místě.
,,S Nicole a ty jsi?" odvětila jsem.
'Liam.'
,,Liam?" podívala jsem se na Kennedy. Usmála se jako sluníčko.
'Ano, poslala jsi mi dopis.' dala jsem hovor na co největší hlasitost, aby to slyšela i Kennedy.
,,Jsi Liam Payne?" vybalila na něj Kennedy.
'S kým mluvím?' zeptal se a začal se smát.
,,S Nicole a Kennedy." ujasnila jsem.
'Co máš v plánu od středy do neděle?'
,,Nevím, proč?"
'Hele, asi budu znít vážně pitomě, ale nemohla by jsi přiletět do Londýna? Chtěli by jsme se s tebou sejít a pak tě představit Niallovi.'
,,Takže je to Niall Horan!" řekla, jakoby vítězně Kennedy.
'Ach, ano. Náš blonďatý poklad. Ale jestli ti..teda vám..jde jen o to, aby jste se s námi setkaly, tak na to ani nemyslete. My chceme, aby byl Niall v pořádku a třeba by mu pomohla, ta jeho princezna.'
,,Vidíš, co děláš!" štěkla jsem po Kennedy. Teď o mě Liam pochybuje.
'Takže letenky pro jednu nebo pro dvě?' zeptal se. Chvíli jsem váhala. Nechtěla jsem sebou brát Kennedy. Mám jí ráda, když nemluví o Niallovi. Podívala jsem se na Kennedy a ta na mě dělala psí oči.
,,Pro dvě." hlesla jsem.
'Dobře, ubytované budete v jednom hotelu. Zařídím to a na mobil ti pak pošlu číslo letenek, aby jste si je vyzvedly. Prosím jen, o tom nikde nepište. Na facebooku, twitteru a bude dobré, když to neřeknete ani kamarádům.'
,,Samozřejmě." odvětila jsem pohotově. ,,A děkujeme. Já ti pak ty peníze dám."
'Žádný takový! Pokud chceš opravdu Niallovi pomoc stejně, tak jako my ostatní, tak tohle je maličkost. Ale musím končit, tak čekej na zprávu s rezervací letenek a kdyby něco, můžeš zavolat.'
,,Dobře, děkuji. Zatím ahoj." červeným tlačítkem jsem ukončila hovor. Hlasitě jsem vydechla.
,,No páni!" Kennedy se silně nadechla a začala si rukou poklepávat na části těla, kde se nachází její srdce.
,,Nemůžu uvěřit, že jsem měla pravdu. Je mi Nialla tak strašně líto a nechápu tě! Jak jsi mohla mluvit, takhle klidně s Liamem?" věnovala jsem jí pohled a pokrčila rameny. To jsem mu měla začít pištět do ucha?
,,Nepůjdeme už spát?" nabídla jsem a Kennedy nedobrovolně přikývla. Ovladačem jsem vypla televizi a lehla jsem si vedle Kennedy.

Er-forma:
Kennedy tížilo svědomí. Měla zavřené oči, snažila se usnou, ale nešlo to. V hlavě jí běhaly věty, které Niall napsal. 'Možná by měla Nicole letět do Londýna sama.' pomyslela si. Avšak, Kennedy se přeci jen rozhodne využít této příležitoti a seznámit se s One Direction. Uvědomovala si, že tady jde jen o Nicole a Nialla, ale její platonická láska je tak velká a trvá už tak dlouho, že ještě jednou raději zrealizuje svůj plán.
Zatímco, dívky usly, tak na druhé straně Atlantického oceánu chlapci z One Direction, ještě dlouho mluvili o Niallovi, Nicole, dopisech, Dr.Surrean a o fanoušcích. Harry si stále stál za svým, že byla hloupost Nicole volat a takhle rychle jí sem pozvat. Liam si ovšem svůj plán během krátké doby promyslel. Chtěl se nejprve sejít s Nicole osobně. Poznat jaká je. Až poté jí seznámit s Niallem a vše mu říct. A co dělal celou tu dobu Niall? Od té doby, co si zašel do baru netráví své večery nikde jinde, než tam. Přes den je zavřený v hotelu. Sám. Přemýšlí o svém životě. Chce ho ukončit? Ne. Takhle nízko neklesne. Neudělá radost všem těm dívkám, které si to přejí, které mu nadavájí a zničily mu život. Sám zavřený v hotelovém pokoji a polovinu dne mu zabírá skládání písní. Hraje na kytru, ale necítí se dobře. Přemýšlel, že se vrátí domů, ale jeho maminka by ho poslala zpět k Dr.Surrean. Nezvedal raději ani telefony kluků, protože se mu to zdálo podezdřelé.
----------------------------
1) Viděli jste Zmeškaný hovor? :D
2) Jaký má Kennedy opravdu plán?
3) Dopadne jejich setkání dobře?
4) Mysleli jste si podle názvu, že zmešká Nicole hovor od Liama?
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Christ Christ | 15. ledna 2013 v 17:35 | Reagovat

1) Vůbec nevím to co to je, a ani to nechci zjistit. Horory nesnáším a vůbec se na ně nedívám. :DD
2) Vůbec netuším.. ale doufám že neudělá nějakou pitomost, jako například že se bude snažit nějak vetřít k Niallovi a udělá ze sebe ječící fanynku. :D
3) Doufám že ano. :)
4) Já si vždycky ten název přečtu a tak nějak na něho neberu ohledy a hned začnu číst, protože jsem vždycky napnutá jak struna. :'DDD

2 Adu Adu | 15. ledna 2013 v 18:04 | Reagovat

1) Ne ale spoustu iných ano
2) Sbalit a znásilnit Nialla???
3) Mezi Nicol a Niallem ano, mezi Keneddy a Liamem ne?
4) No, název většinou neberu na vědomí, takže ne

3 Isa Isa | Web | 15. ledna 2013 v 18:28 | Reagovat

1. Ne, nemám ráda horory. :DDD
2. To netuším, ale snad to nezvorá, aby Liam neusoudil, že se Nicole s Niallem setkat nemá.
3. Doufám, že jo
4. Jo a strašně jsem se vylekala a čekala jsem napjatě celej díl. :DDD

Tenhle díl byl děsně napínavej. :D Hned jak jsem přečetla Missed Call, tak si řikám, a sakra. :D Nemůžu se totiž dočkat, až se Nicole setká s Niallem. :D

4 Luss Luss | 15. ledna 2013 v 18:49 | Reagovat

1) Ne, ale kouknu na to:DDD
2) doufám, že to nebude nic špatného, aby se ti dva setkali:D
3) řekla bych že jo,ale ne:D
4) Jop:DD

5 Hanina Hanina | Web | 16. ledna 2013 v 8:47 | Reagovat

1) Něco mi to říká, nevim. :D
2) Něco vyvede. Bude balit Nialla, ale to je na tebe moc průhledný. :D Něco s Kennedy kujete! :D
3) Myslím že jo. S Liamem a ostatníma asi jo.
4) ANO! :D

6 nicole. nicole. | Web | 16. ledna 2013 v 12:57 | Reagovat

1. Ne. A radši to ani nechci vidět :D
2. Takže vidím to takhle - Kennedy zavře Nicole do kůlničky odjede do Londýna a bude se za ní vydávat, aby mohla poznat kluky :D
3. Byla bych ráda, kdyby ano, ale nedopadne..
4. JO !:D Ve mě hrklo, když jsem si přečetla ten název :D

Jestli tohle bude SPAM..!

7 Ter. Ter. | Web | 17. ledna 2013 v 15:00 | Reagovat

To jejich chování! :D Připomíná mi to mě a kamarádku. :D Akorát teda.. Nikdy se spolu na horory nedíváme.. Udělali jsme to jednou a.. vlastně to ani nebyl horor. :D Ale pointa je v tom, že jsme potom skoro nespaly a byly jsme úplně pos.. dělaný! :D
1)Ne. Nemám páru. :D
2)Tahle její úvaha se mi vůbec nelíbí. Obávám se, aby jí potom i s Nicole neposlal do prdele jenom kvůli tomu, že se tady naše slečna Kennedy chce setkat s klukama.
3)Bez Kennedy.. Ano! S Kennedy.. NE! :D
4)Přesně tak! :D

Sakrá.. Nemůžu se dočkat dalšího dílů. :3

8 Hanča Hanča | Web | 19. ledna 2013 v 16:10 | Reagovat

1. Ty bláho, viděla, už je to sakramentsky dlouhoo! :D
2. Jet tam jako hodná kamarádka, a potom Nialla pořádně sbalit! :D Páni, ty máš ten příběh úplně suprově promyšlený! :D
3. Ne. :D Něco mi říká, ještě když se takhle ptáš, že se něco zvrtne. :D
4. Jo, a celou dobu jsem se modlila, aby zvedla ten zadek z tho gauče a nebála se to jít zvednout! :D
Zase si nezklamala! :) Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Je to neskutečně povedený, promyšlený, a originální. Jsi hvězda, Dem!

9 Katka Katka | 27. ledna 2013 v 12:15 | Reagovat

Dokonalá povídka :-) doufam že budu pokračování :-)

10 Lucy Lucy | 27. ledna 2013 v 12:24 | Reagovat

1. neviděla nemam ráda horory
2.To fakt netušim, ale doufam, že nic hnusnýho :D
3. snad ano :D
4. joo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama