KISSABLE | Harry's Christmas | 1 díl.

3. ledna 2013 v 16:48 | Dem. |  |KISSABLE.|
Opravdu jsem netušila, jak první díl nazvat. :D Hů, tak jsem vybrala slova z úst Louise. Ono to i tak trochu sedí. ;D Tenhle díl je možná moc dlouhý a nebude Vás to bavit, ale nějak začít musím, no ne? :D Opravdu mě potěší komentáře s názory a nebo jen ty hvězdičky. Povídka se mi sama o sobě líbí (když vím, co se stane dál :D) takže jen ta pitomá hvězdička by se hodila. Nemluvím teď jen o téhle povídce, ale já prosedím třeba i hodiny, abych Vás potěšila dalším dílem a jen pár z Vás napíše komentář. :D Ono se to opravdu pozná na počtu shlédnutí. :'D
Harry vypráví:
,,Kde je Manon?" roznesl se celým sálem hlas postaršího pána. Měl na sobě tmavě modré džíny, kostičkovanou košili a docela dost slušné boty. Byl jsem asi jediný ze své kapeli, kdo mu věnoval pozornost, i když nemusel. Louis byl zažraný do svého telefonu, Liam se společně škádlil s Niallem a Zayn s někým telefonoval.
,,Manon!" řekl ten pán do mikrofónu. Měl tak silný a pronikavý hlas, že to kluky odradilo od činnosti.
,,Co tak řve?" otočil se na mě Louis. Jen jsem pokrčil ramenem.
,,Fajn, asi ještě není připravená. Prosím, One Direction na stage." řekl do mikrofónu a okamžitě jsme se všichni zvedli ze sedaček a šli k němu.


,,Vím, že jste měli zkoušet až za půl hodiny, ale ona tady není. Nevim kde to stvoření zase lítá. Nevadí, když si Little Things a Live While We're Young dáte teď?" kouknul se do papírů a mě konečně došlo, že on to tady bude mít nastarost. Oragnizátor lépe řečeno. Všichni jsme přikývli a šli jsme na svá místa. Začaly se nejprve zkoušet světla a když bylo asi od deseti lidí schváleno, že to vypadá dobře, pustili naší píseň. Paul akorád přicházel a divil se, že už stojíme na stage.
Odzpívali jsme obě dvě písně a dostalo se nám potlesku. Palce nahoru od lidí, které jsme neznali. Stáli jsme vedle sebe, tělem na těle, jak bylo v plánu. Všichni jsme se ovšem podívali na Paula, který ukazoval palec dolů.
,,Můžou si to kluci dát ještě jednou?" zeptal se toho organizátora a on jen mávl na zvukaře a znovu nám pustil písně. Paul byl v tomto směru hodně důsledný a puntičkářský, takže to muselo být podle něj a ne podle lidí, kteří nevědí ani naše jména, ale jen to, že jsme One Direction a jaké písně máme zpívat.
,,STOP!" překřičel Paul pomalou melodii Little Things. Zrovna jsem zpíval já. Protočil jsem oči. Teď půjde ke mě a začne mě poučovat, že tu písničku vůbec neprociťuji.
,,Stylesi." nadechl se Paul, když došel ke mě.
,,Já vim." sklopil jsem svůj pohled k zemi.
,,Fajn..ještě jednou!" zařval a organizátor dal znovu signál zvukaři.
Snažil jsem se to nepodělat. Přetvařoval jsem se, aby bylo poznat, že mi ty slova v písničce rvou srdce, že je to jakobych to zpíval nějaké dívce apod. chujárky, který po nás Paul požadoval.
,,To už bylo lepší. Děkujem." řekl Paul, když dozněl poslední tón. Zase se ve vzduchu ocitlo nejméně deset palců nahoru. Slezli jsme z podia a šli jsme si sednou na svá místa. Seděli jsme už na těch, která nám jsou přidělena na dnešní předávání cen Grammy. Nemohli jsme uvěřil, že jsme získali nominaci a to hned dvě. Teď už to ale nikdo z nás tak neřeší. Bereme to jako štěstí a nezáleží na tom jestli vyhrajeme.

,,Jsem na vás pyšnej!" přišel Paul. Všichni po něm střelili úsměv.
,,Já musím ještě něco zařídit, takže pokud chcete někdo odejít, tak pozor na tetovací salóny!" ukázal na mě a na Zayna.
,,Jasně." mrkl na něj Zayn a poté se podíval na mě.
,,Zatim." řekl a odešel.

Emma vypráví:
,,Běž pozdravit záchod než půjdeš na zkoušku!" řekl Ron, můj manažér. Na tváři měl úsměv, když mi to říkal. Přikývla jsem a zavřela se v koupelně. Sklonila jsem se nad mísou záchoda při čemš jsem zavřela oči. Cítila jsem vůni fialek. Poté jsem se přinutila strčit si ho pusy dva prsty. Podráždila jsem své hrdlo a jakmile jsem ucítila tlak, ruku jsem položila na okraj záchoda a vykonala to, co jsem měla. Nic jiného než značková voda Elta ze mě nevyteklo. Celý den jsem nejedla, jen pila. Vyčistihla jsem si zuby, použila ústní vodu a speciální voňavku do úst. Opřela jsem se o okraj skřínky a dívala se na sebe do zrcadla. Měla jsem oči od slz. Nechtělo se mi brečet, ale to z toho nucení vyzvracet se. Opláchla jsem si tváře a šla do své šatny. Ron po mě střelil uspokojující úsměv.
,,Můžeme?" ukázal na dveře. Udělal přesně to, co dělá gentleman. V hlavě mi projelo, že tahle kariéra se mi nelíbí. Od té doby, co patřím Ronovi, rozhodně ne.
,,Philip už tě volal." řekl Ron.
,,A?" odvětila jsem bez zájmu.
,,Říkal Manon." usmál se.
,,Nesnášim to!" sykla jsem hořce.
***
,,Tady jí máme!" pronesl radostně Philip, jakmile jsem s Ronem vstoupila zadním vchodem na stage. Všimla jsem si, jak se na mě všichni podívali. Několik lidí okolo Philipa, kluci na praxi na mě mohli oči nechat. 'Nesnáším mladý uslintaný chlapečky!' pomyslela jsem si, ale na tváři jsem všem rozdávala úsměvy. Můj pohled směroval na chechtající se tlupu. Čtyři se něčemu hrozně smáli a ten pátý na mě koukal. Úplně stejně, jako to dělá každý malý kluk. Na hlavě měl hnědý květák a až pak mi došlo na koho se tak dívám. Protočila jsem oči a pohodila vlasy, aby bylo jasné že je mi lhostejný.
,,Omlouvám se, měla jsem nějakou práci." podívala na jsem na Rona. Ten se jen zazubil a šel si sednou vedle mladé posátky One Direction. Nevím proč za nimi šel a dále jsem tomu nevěnovala pozornost, protože už vedle mě stál Philip. Podal mi stříbrný mikrofón a pořád se usmíval.
,,Tak Manon.." řekl.
,,Neříkej mi tak!" skočila jsem mu do řeči. Poslechli si to všichni, protože jsme měli zaplé mikrofóny. Začali se okamžitě smát.
,,Ale mě se to líbí." podíval se na mě. Povytáhla jsem své obočí.
,,No tak Emmo! Hele, celou show zahajuješ s Danielem Radcliffe a budete po dobu celého ceremoniálu provádět program.."
,,Řekni mi něco co nevím." skočila jsem mu do řeči.
,,Demi Lovato se nedostaví, takže budeš předávat cenu Video Roku."
,,Fajn." pokrčila jsem rameny.
,,Tady máš teda další kartičku. Zkus si to a vymysli si třeba nějakýho výherce." mrkl a zmizel z podia. Nadechla jsem se a před ústa jsem si dala stříbrný mikrofón.
,,Jako další tu máme kategorii Video Roku. Konkurence byla opravdu velká a já sama nevím komu bych dala hlas...Promiňte to jako vážně?" přerušila jsem čtení z papíru, jakmile jsem si přečetla další větu.
,,Co se ti na tom nelíbí?" odvětil Philip.
,,No že musím říct..Pan Justin Bieber se svým videoklipem Boyfriend a nebo třeba.." začala jsem hledat konec věty. ,,Úžasná pěti člená skupina vyspělých mládenců..co je na nich proboha vyspělého? A od kdy je Bieber pán?" můj pohled směroval k Philipovi, který měl kamenný výraz. Všichni okolo něj se smáli. Ron společně s těma dětma na mě koukali úplně stejně, jako Philip.
,,Fajn..tak to neříkej. Jen je uvedeš do té nominace a žádnou reklamu nedělej! Pokračuj." řekl Philip a já začala úplně od začátku. Sjela jsem si to ještě třikrát a mohla jsem konečně dolů z podia. Ron na mě mávl. Zavrtěla jsem hlavou, že nikam nejdu, ale znovu mávl. I když jsem nechtěla, tak jsem šla.

,,Děje se něco?" řekla jsem znuděně a ruce si založila na prsou.
,,Emmo, tohle jsou.."
,,Já vim...ještě něco?" přerušila jsem ho. Všimla jsem si, že ten květák mě sléká pohledem.
,,Kluci tohle je Emma Manon Lorey, ale vůbec jí nebude vadit, když jí budete říkat Manon." střelil po mě pohled. Přimouřila jsem svá víčka, aby viděl, že se mi to nelíbí. Provokoval mě.
,,Rád tě poznávám." prolomil sekundové ticho blonďák. Niall. Neznamená, že je nemám ráda, že nevím jak se jmenují.
,,Já Vás ne." pokrčila jsem rameny.
,,Ostará." ozval se na to hned kluk s černými vlasy. Zayn.
,,Upřímná." opravila jsem ho s úsměvem. Úsměv mi oplatil.
,,No Emmo..příští týden budeš s kluky natáčet." vlezl do toho Ron. Nemohla jsem uvěřit tomu co řekl. Rychle jsem se na něj podívala a ruce dala do boku.
,,Od kdy něco natáčím?" zeptala jsem se.
,,Od té doby, co jsem podepsal smlouvu." ušklebil se.
,,Ty jsi jí podepsal, ty si to natočíš. Já nic nepodepsala..neupsala jsem se ďáblu."
,,Skóruješ!" ozval se znovu Zayn. Znovu jsme si prohodily úsměvy.
,,Tak v úterý jsme domluvený!" řekl Ron. Pohledem mi říkal ať už raději nic než souhlas neříkám.
,,A co tam budu jako dělat?" dovolila jsem se zeptat.
,,Budeš hrát dívku dvou kluků." odvětil s úsměvem.
,,No to si nemyslím." zavrtěla jsem nesouhlasně hlavou.
,,Budeš!" stoupl si. ,,Pokud to chceš hodně do podrobna, tak je to na píseň I Would a budeš mít scénky s Harrym no a usilovat o tebe bude Niall, kterého jsi hezky přivítala!" on mě prostě pokáral. Přede všema. Teda jen před nima. Měla jsem sto chutí mluvit úplně od věci a to o tom, jak mě neustále nutí do věcí, které nechci dělat.
,,Ahoj, Nialle." usmála jsem se na něj. Jako úsměv a mávnutí beru, že mě taky zdraví.
,,Ahoj, Louisi, Liame, Zayne a Harry." pozdravila jsem všechny. Při vyslovení jejich jmen, jsem každému věnovala pohled a falešný úsměv.
,,Ráda Vás všechny poznávám, ale omluvte mě. Musím se jít najíst a pak to vyblinkat." hodila jsem pohled na Rona a sebejistě odešla pryč.
Jak jsem řekla, tak jsem i udělala. Kousla jsem si jednou do červeného jablka. Sousto jsem si vychutnala. Moje dnešní svačina. Zbytek jablka jsem hodila do koše a šla do koupelny.
***
,,Nemusela jsi být tak hnusná a co to jako bylo?" zakřičel Ron, když jsem vyšla z koupelny. Seděl na pohovce v naší šatně.
,,Chovala jsem se, jak nejlíp jsem mohla. A co bylo co?" nechápavě jsem se na něj podívala. Věděla jsem, ale moc dobře co myslí.
,,Proč jsi jim řekla, co jdeš dělat? Co když to teď použijí proti tobě. Moc dobře víš, že říkáme, že takle štíhlá jsi od přírody." oznámil mi. Já ho moc dobře neposlouchala. Bylo mi to jedno.
,,Musím zavolat té ženské, co mě má dneska na starost, aby jsme probraly make-upy k šatům." změnila jsem téma.
,,Fajn, ale ještě jsme neskončili." řekl a odešel.
Sedla jsem si na jeho místo na pohovce a zavolala té paní.

Harry vypráví:
,,Tady jí máme!" řekl zase ten chlap. Nešlo si nevšimnou kam se dívá. I můj pohled směroval na ženu s dlouhými nohy, blonďatými vlasy do půlky zad a ty její kraťoučké kraťásky s uplím bílým tílkem. Připadal jsem si jako v neby. Nemohl jsem si vzpomenout, kde už jsem jí viděl. Pořád jsem si jí prohlížel místo toho, abych pozdravil Rona, jako ostatní. Zanedlouho mnou začala doslova opovrhovat a odvrátila ode mě pohled. 'Stejně tě dostanu.' pomyslel jsem si.

Nešlo jí přeslechnout, jak si utahuje z naší skupiny. Nebo spíše, z našich věků. Líbila se mi. Věděl jsem, že to nebude snadná kořist a to mě vzrušovalo. Byl jsem nadšený, když Ron oznámil, že to je právě ona, kdo bude s námi natáčet nový klip. Nebudu lhát, že už teď jsem si představoval, jak jí ukazuji na stole, kdo je tady nevyspělý. Po její zkoušce k nám přišla. Ani se na nás nepodívala. Zatímco si prohodila pár slov s Niallem a Zaynem, jsem jí sledoval. Nedíval jsem se jinam, než na její dlouhé světlé nohy. Cítil jsem vůni po vanilce, jakmile přišla. Mé představy nabraly hlubšího směru.

Pak řekla něco co mě překvapilo. ,,Ráda Vás všechny poznávám, ale omluvte mě. Musím se jít najíst a pak to vyblinkat." vyměnila si rozbroušené pohledy s Ronem a odešla.
,,Vyblinkat?" zeptal jsem se. Ani jsem se nechtěl ptát nahlas, ale jen uvažovat ve své hlavě.
,,Ona neví co mluví." mávl nad tím Ron rukou.
,,Aha." odvětil jsem.
,,Kolik jí je?" zeptal se Louis.
,,24, ale ve středu jí bude 25." odpověděl Ron. Pousmál jsem se.
,,Óóó ne! Už zase nějaká starší, blonďatá, dlouhý nohy, obličej jako obrázek, drzá..tady má někdo Vánoce." šťouchl do mě Louis. Věnoval jsem mu úsměv a on jen zavrtěl hlavou do čehož protočil panenky. Naznačil mi tak, že jsem nepoučitelný a jak moc velký idiot hned po něm jsem.
,,Chci to vědět?" zeptal se opatrně Ron.
,,Ne." odvětil Zayn a všichni až na mě se začali smát.
,,Jasně no, ale pozor je to franouzska." mrkl na mě Ron.
,,Není problém." odvětil jsem sebejistě.
,,U ní? Bože, tak to je vidět že jí neznáš. No nebudu ti jí házet přímo pod nohy nebo spíš mezi nohy, ale nemá se cenu snažit." poplácal mě po rameni a odešel. Všichni čtyři se začali usilovně smát, když řekl 'mezi nohy'.
,,Uklidněte se!" okřikl jsem je, když ani po dvou minutách nepřestali.
,,Ale Hazzo." zakňučel Liam. Vyplázl jsem na něj jazyk a odešel jsem na vzduch. Sedl jsem si před halou na jednu lavičku. Venku pokřikoval dav uječených holek. Začaly s tím, jakmile jsem vyšel. Mávl jsem jim, ale víc nic.

,,Smím Vám nabídnout noviny?" přišel ke mě nějaký kluk. Podíval jsem se na něj a v tu dobu jakoby zkameněl.
,,Jaký noviny?" zeptal jsem se.
,,Bulvární, ale asi nic pro Vás. Je tam plátek o všech slavných, co budou dnes na předávání cen." odpověděl, když nabral dechu.
,,Co je zač ten plátek?" optal jsem se dál.
,,Je to nazvané 'pod slupkou' a mělo by tam být něco ze života slavných." všiml jsem si, jak se mu třesou kolena.
,,Říkáš, že o všech co budou dneska na Grammy?" chtěl jsem se ujistit. V hlavě už jsem měl zase její dlouhé nohy.
,,Ano." přikývl.
,,Tak mi jednu tu blbost dej." natáhl jsem se po novinách. V rozpacích mi je podal.
,,Smím poprosit o.." hlesl.
,,Fotku? Autogram?" dokončoval jsem jeho větu s úsměvem.
,,Jo." protočil oči.
,,Jasně." pokrčil jsem ramenem. Stoupl jsem si, aby jsme se spolu vyfotili a on pak odešel. Znovu jsem si sedl a začal jsem hledat její jméno s fotkou. Překvapivě tam toho o ní bylo skoro nejvíc. Taky je to moderátorka.

,,Rodiče jí raději ani neznají, protože se vydala na dráhu modelky." přečetl jsem šeptem větu. Dočetl jsem se, že modelingu se věnuje od svých šestnácti let. V devatenácti už fotila pro značky jako je Elle, Seventeen a nebo třeba spolupracovala s Louis Vuitton, Marks & Spencer, Tonag. Později předváděla i jejich hadry. ,,Vzala si na sebe i spodní prádlo od Hackett v kterém se ukázala minulý rok." přečetl jsem znovu šeptem.
,,Od tuď tě znám." zavzpomínal jsem slastně. Na té přehlídce jsem byl.
Zarazil mě až úryvek, kde se psalo, že její manažér Ron jí několikrát fyzicky napadl, údajně jí nutí do drastického hubnutí a může za to, že měla před dvěma měsíci autonehodu. Povzdychl jsem si. 'Bulvární kecy. Vždyť on je tak milej.' honilo se mi hlavou.
Raději jsem čtení nechal. Noviny jsem si odnesl do šatny, kde už byli kluci. Hodil jsem je do své tašky a do té doby než přišel čas se převléknout jsme si povídali, dívali se na filmy v notebooku a prostě dělali to, co vždy.
-------------------------------

1) Vyhrají kluci Grammy? :D
2) Dostane Harry Emmu?
3) Potvrdí se drby o Ronovi, které si přečetl Harry v novinách?
4) Líbí se Vám to? (aspoň trošku) :D
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Isa Isa | Web | 3. ledna 2013 v 17:56 | Reagovat

1. Upřímně, to je to poslední, co mě v týhle povídce zajímá, ale budu jim to přát, takže snad ano. :D
2. Vždyť je to Harry. :D
3. Nevim, jak by se potvrdily. Leda by mu o tom řekl buď on nebo Emma a ta zrovna nevypadá jako někdo, kdo se rád svěřuje "zajíčkovi". :DD
4. Ježiš MAXIMÁLNĚ se mi to líbí. Je to perfektní, moc jsem se na to těšila a dnešní den se mi fakt zamlouval. Tolik povídek. Mmmmm. :DDD Těším se na další díl. :)

2 Hanina Hanina | Web | 3. ledna 2013 v 19:53 | Reagovat

Záhul tenhle díl :D Nejdelší který jsem od tebe snad četla, ale musela jsem to dočíst. Držela jsem se a stálo to za to, protože už se těším jak si to podle Harryho rozdaj na stole. :D :D
1) Však,jistě. :D Jestli ne, budu brečet. :D
2) Časem? ;)
3) Četla jsem ten úvod do povídky, takže ano. :D
4) Ani nevíš jak! :) Zajímá mě, jak se to bude vyvíjet dál a co máš pro nás ještě připraveno a okamžitě jsem si tuhle povídku zamilovala a to je co říct, když žeru Trouble. :D :)

3 Christ Christ | 3. ledna 2013 v 20:18 | Reagovat

1) Doufám že jo. :D
2) Tak né asi. :D
3) Je jasný že Harry se to dozví, ale až později.. musíš nás přece zase trochu psychicky začít týrat. :D
4) S těmahle otázkama už mě fakt štveš, víš to? :D

4 Christen Christen | Web | 4. ledna 2013 v 21:09 | Reagovat

1) Tak jistě...
2) Já myslím že jo ale bude to nějakou dobu trvat a to se mi na tom nejvíce líbí :)
3)Jestli narážíš na to jak nutí Emmu ke zvracení tak doufám, že se to provalí , protože tohle se mi nelíbí..
4) To víš že líbilo určitě to budu číst kdyžje tady zase nadržený Harold :D

5 nicole. nicole. | Web | 6. ledna 2013 v 13:07 | Reagovat

1.Vyhraje to Bieber !:D
2.Něco už vím, takže :D:D
3.Myslím, že až za hodně dlouho dobu ano.
4.*le palec nahoru :D
.. a pak že to nikdy nezveřejníš :D

6 Sandy Sandy | 6. ledna 2013 v 15:19 | Reagovat

Aaaaaaa bože ty to sem dáááávaš :) .... prosím pošli ďalej ty vieš ako to myslím :D je to perfííííš
1. áno vyhrajú :D
2. zatiaľ ne :D pretože ja už niečo viem :D  
3. áno :D
4. aspoň trošku ? ... ty dobre vieš čo ti píšem ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama