Hot Dog | meet with Mia&Zayn | 1 díl.

3. ledna 2013 v 11:09 | Dem. |  |Hot Dog.|
Třikrát hurá :'D Dobře, nebudeme to přehánět. ;) Dneškem se vracím na blog a mám opravdu hodně dílů snad od každé povídky. Ty nové sice ještě nemám dokončené, ale dílů mám hodně. Zachvíli přidám další díl Trouble. Řekněme, že dneska se toho pokusím stejně přidat mnohem více. :D Teď od věci: Děkuji Hanče, za komentáře k DP. Od někoho, jako jsi ty, tyhle komentáře a názory potěší. :)
Varování: Tenhle díl mi přijde nudný. Prostě ten začátek a to všechno. :D Hrůza! Nejvíce mě na téhle povídce vadí, že tohle můžete číst v každé druhé povídce. :) Snad se to časem změní, tak jak chci. :D
Mia vypráví:

Nastal pátý zářijový den a já jsem se probudila ve svého světle růžovém pokoje okolo půl páté. Prázdniny jsem si užívala s otcem, který mě tahal všude možně po památkách v jiných zemích než je Anglie. Díky němu mi nedělalo problém vzbudit se takhle brzy. Bydlím se svojí matkou, která moc dbá na mých známkách a pořád si mě hýčká, abych se nerozhodla bydlet s otcem v Irsku. Dále v mém domě naleznete i pět uklízeček. Samozřejmě ne ve stejnou dobu. Komorníka Marlyho, který je něco jako můj otec. Jezdil se mnou v limuzíně dokud jsem nedostala řidičák, chodí se mnou nakupovat a dbá hned po matce na mém sexappealu. Máme i kuchařky, ale s těma se nebavím. Nebudu chodit do špinavé kuchyně, abych je pozdravila. Ignoruji je a to samé dělám i uklízečkám. Ty občas dostanu i do bodu varu, když schválně rozházím věci nebo nastříkám celou lahev kečupu po bílém nábytku. Máme i zahradníka, který je věčně špinavý, takže s ním do styku také raději nechodím.

***
Probudila jsem se podle budíku. Vstala jsem a odtáhla světlé závěsy. Žádné sluníčko, jen čtyři lampy, které osvětlují cestu z domu. Vzdychla jsem si a šla jsem si dát sprchu. Po půl hodině jsem stála zabalená v ručníku v mé šatně, kde mám oblečení srovnané podle barev. Vybrala jsem si šaty, které jsem si o prázdniny nechala koupit od svého otce v Austrálii. Byly krásné a jemné. Odnesla jsem je do svého pokoje a přehodila přes postel. Mám ještě čtyři hodiny než začne nový školní rok. Jdu do čtvrťáku a tenhle rok nebudu myslet na nic jiného než je mé vzdělání.

,,Slečno Davines?" zašeptal postarší hlas za dveřmi mého pokoje.
,,Ano?" zašeptala jsem na zpět a s úsměvem na tváři jsem šla otevřít.
,,O-o.." zakryl si oči. Podivila jsem se. ,,Netušil jsem, že budete jen v ručníku. Přijměte mou upřímnou omluvu, slečno." řekl Marley.
,,Marley! Nemusíš se mi omlouvat stylem, kterým se musíš omlouvat mé matce! Já tě mám ráda, pojď dál aspoň mi pomůžeš." nechala jsem otevřené dveře a počítala do pěti. Jakmile jsem v duchu řekla číslovku pět, tak se zavřely dveře. Mám toho pána prokouklého.
,,Jak jsi přišel na to, že jsem vzhůru?" zeptala jsem se a otevřela jsem dveře od šatny, kde tentokrát byly jen boty. Mezitím, co jsem si vybýrala boty, tak Marley mluvil: ,,Slyšel jsem téct vodu. Dal jsem Vám chvíli čas, aby jste se převlékla a jelikož jsem se nudil, tak jsem chtěl přijít na pokec." pousmála jsem se, protože jsem našla jsem boty.
,,Přijít na pokec." zopakovala jsem jeho slova stejným teenagerským stylem, jako to řekl před pěti vteřinami on.

Povídali jsme si s Marlym do půl šesté. Déle to nešlo. Musela jsem ho slušně vyhodit ze svého pokoje, abych se mohla připravit. Udělat si vlasy, vybrat kabelku, doplňky, nasnídat se se svojí matkou a plno dalších běžných činností, které musím udělat než jdu do školy.
Oblékla jsem si ty krémové miny šaty, vybrala jsem si lesklé psaníčko a na krk jsem zvolila mušli, kterou mi otec koupil v Mexiku. Přemýšlela jsem jaký účes, ale nakonec jsem se rozhodla pro mírně vysoký culík a vyfoukanou ofinu. Když jsem byla připravené podívala jsem se na hodiny. Bylo už půl sedmé. Rychle jsem zaběhla do koupelny a namalovala jsem se. Udělala jsem si dlouhé husté řasy, černou linku na víčku, napudrovala jsem si tváře a světle růžovou rtěnkou jsem přejela po svých rtech. Do psaníčka jsem si dala zrcátko, rtěnku, tvářenku a mobil. Znovu jsem se podívala na hodiny, bylo čtvrt na osm. Rychle jsem popadla béžové boty na podpatku a běžela do jídelny. Tam už seděla má matka.

,,Jdeš pozdě, Mio." řekla naštvaně a vložila si ubrousek do klína.
,,Omlouvám se maminko, zdržela jsem se v koupelně." poté jsem si sedla naproti ní. Seděli jsme u dlouhého hnědého stolu. Ještě, že v prostřed stolu byla váza s nějakýma květinama. Nemusela jsem se na ní dívat. Když má matka luskla prsty, tak přišla služebná a Marley. Začali nám dávat jídlo na stůl. Mrkla jsem na Marleyho, který mi mrknutí oplatil. Toho si všimla ta služebná a křečovitě se usmála. Nahodila jsem kamenný pohled a po dvou vteřinách jsem na ní vyplázla jazyk. Přestala na mě konečně zírat a věnovala se stolování.
,,Těšíš se do školy?" otázala se matka. Dožvíkala jsem teplý croasan: ,,Ano." odpověděla jsem.
,,Nezapomeň sníst i nějakou zeleninu a vypít džus." přestala jsem jí poslouchat. Slyšela jsem vybraci z mého psaníčka, které leželo na stole. Podívala jsem se co se děje.
'Myslela jsem si, že jsme domluvené na půl osmou u mě před domem. O kolik minut se ráčí veličenstvo zpozdit?' přečetla jsem si zprávu od Abby. Odepsala jsem, že za pár minut vyjedu. Hned poté jsem se zvedla. Matka mi věnovala pohled.
,,Ty už jsi dojedla?" zeptala se. Zasunula jsem židli a kývla.
,,Už musím jed do školy.."
,,Teď? Je teprve půl osmé." nenechala mě domluvit.
,,Ano, jsem domluvená s Abby." věnovala jsem jí úsměv.
,,Oo, tak to je v pořádku. Můžeš jed, ale sněz zeleninu a vypij ten džus!" přikázala.
,,Ale mami.."
,,Žádné ale! Potom budeš sedět někde venku, budeš mít hlad a koupíš si něco mastného a tučného..třeba..třeba hranolky!" dobře, přiznávám. Má matka je trochu panovačná, ale je s ní i sranda. Díky ní jsem nikdy nejedla hranolky, neochutnala jsem jídlo ze stánků na ulici a neochutnala jsem coca colu.
,,Máš pravdu. Najím se doma." sedla jsem si ke stolu a snědla trošek zeleniny a vypila džus.
,,Tak já jdu, uvidíme se.." umlčela jsem se.
,,Uvidíme se kolem třetí hodiny. Musím si něco zařídit a potom ti dám peníze, aby jsi si jela vybrat nové oblečení." usmála jsem se štěstím, dala jsem jí decentní pusu na tvář a rozhodla jsem se odejít.
Když jsem vlezla do auta přiběhl ke mě Marley.
,,Děje se něco?" zeptala jsem se. Zvedl ruku a v ní svíral dvacet liber.
,,To Vám posílá matka." peníze jsem si vzala a zavřela jsem dveře. Otočila klíčkem a okamžitě se pustilo rádio. Podle hlasu hráli Coldplay, ale nepoznám jejich písničky.

Do několika minut jsem byla u Abby. Sedla si do auta a začala vyprávět o svých prázdninách. O tom jak spala snad s každým klukem. Neposlouchala jsem jí. Mám jí ráda, ale nechci se od ní učit. Ona jí hranolky a burgery.

Zayn vypráví:
*znoví budík*
,,Néé! Ještě deset minut!" hodil jsem si přes obličej polštář. To hrozné *píp píp*, které vycházelo z té malé krabičky mě pořád vytáčelo. Nahmatal jsem rukou noční stolek a poté budík. S chutí jsem s ním hodil o zeď. Bylo ticho a já znovu usnul.

,,Zayne!" vtrhla do pokoje máma a sundala mi z obličeje polštář.
,,Ještě deset minut!" zakňoural jsem.
,,Neměl si včera tak pít! Přišel si ve dvě ráno, vožralej jako prase a moc dobře si věděl, že je začátek školího roku! Zayne ty potřebuješ konečně dospět! Je ti osmáct, vzdělání ti nic neříká, na školu kašleš, rodina tě nezajímá a já nevím co ještě. Jestli chceš, tak si klidně ještě deset minut spi, ale za deset minut ti začíná škola!" křičela na mě a jí ani moc neposlouchal.
,,Za deset minut?" vystartoval jsem.
,,Jo!" řekla naštvaně a sundala ze mě deku.
,,A to si mě nemohla vzbudit dřív?!" řekl jsem naštvaně. Použil jsem tón, který rodiče nesnáší.
,,Já jsem šla nakoupit, aby jsi ty a Emma měli co jíst a nemluv se mnou takle!" vyhrožovala mi ukazováčkem.
,,Omlouvám se." zvedl jsem se a šel jsem do koupelny. Opláchl jsem si obličej. Všiml jsem si, že mi vlasy ještě drží od minulé noci. Trochu jsem se poupravil a nanesl lak na vlasy. Neměl jsem moc času, tak jsem si vyčistil zuby, vzal černé kalhoty, bílé tílko a světle růžovou košili.
Do kapsy jsem si dal peněženku a seběhl jsem schody do kuchyně.

,,Ahoj." řekla Emma s úsměvem na tváři. Má sestra má jen šest let, ale pro ní bych udělal cokoliv. Líbl jsem jí na tvář a z talíře jsem jí ukradl kus slaniny.
,,Hééj!" vyplázl jsem na ní jazyk a šel jsem k mámě, která dělala něco v ledničce.
,,Mýlíš se, pokud si myslíš, že mi na rodině nezáleží!" zešeptal jsem a pak jsem vyběhl z domu.

Bydlím jen pár metrů od školy. Před školou už nikdo nebyl. Rychle jsem se běžel podívat do posledního patra, kde je rozpis pro první den a kde mám třídu. Musel jsem zase úplně dolů.
Vydýchal jsem se. Zaklepal jsem na dveře a učitelka přestala mluvit.
,,Omlouvám se, zaspal jsem." poté jsem zavřel dveře a rozhlédl jsem se po třídě, kde sedí Noel. Můj pohled směroval do první lavice, kde seděla Mia. Protočila oči v sloup a odvrátila pohled. Konečně jsem našel Noela. Šel jsem si sednou vedle něj do lavice.
,,Pane, Maliku. Příště tohle tolerovat nebudu! Pokud se rozhodnete přijít někdy pozdě, tak už do školy nemusíte vůbec chodit." jen jsem přikývl. Noel se ke mě naklonil přes uličku: ,,Je divná už od rána. Asi si zapoměla ubalit brko." zasmál jsem se spolu s Noelem.
,,Ticho tam vzadu!" okřikla nás. Poté pokračovala ve svém proslovu, který nikoho nezajímá. Povídal jsem si s Noelem. Nedošlo mi, že učitelka přestala mluvit. Já jsem si zatím klidně mluvit o tom, že jsem se včera opil a musím si jít po škole koupit cíga. Zakončil jsem to tím, že jsem řekl: ,,Stará Moresová vypadá jako smeták, co?" Noel se zasmál, ale někdo mě začal tahat za ucho.
,,Auu!" Moresová mě pustila.
,,Okamžitě si jdeš sednou do první řady a budeš tam sedět na každé hodině! Já ti dam, že vypadam jako smeták!" s poslední větou si urovnala její sukni po babičce.
Celá třída se začala smát. Smál jsem se i já. Jediné co mě na tom sralo bylo to, že musim sedět v první lavici. Jediný kdo se snad nesmál byla Mia.
'Ta holka vůbec neví, co je sranda.' pomyslel jsem si, když jsem si sedal vedle ní. Samozřejmě přes uličku. Na téhle škole je lavice pro jednoho žáka.
Moresová se rozpovídala o slušném vychodání a jak by se měli mladí chovat.
,,Ok, chápu. Narážíš na mě." zašeptal jsem. Mia se otočila a přimouřila oči.
,,Co?" zeptal jsem se.
,,Seš idiot!" a poté se zase otočila.
Naštěstí v tu dobu akorád zazvonilo. ,,Hej, Mio." šáhl jsem jí na rameno. Nevím proč, ani co jsem chtěl říct. Ještě, že přišel Noel a řekl, že si jdem koupit ty cíga.

Měli jsme půl hodinovou pauzu a tak se skoro všichni kuřáci sešli na parkovišti před školou, kde máme povoleno kouřit. Utvořily se hloučky. Stál jsem s Noelem a ještě s pár klukama ze třídy úplně vzadu. Skoro jsem se udusil, když k nám přišla Mia a Abby.
,,Sem ale nekuřáci nechodí." prohodil zaostřeně Noel na holky.
Mě se zatim všichni ostatní smáli, protože jsem byl rudý jako rajče a v puse cítil neuvěřitelnou chuť kouře. ,,Zas tak vtipné to není, když tě škrábě v krku!" sykl jsem potichu.
,,Mia nekouří, ale můžu mít dámský doprovod no ne?" řekla Abby a z kabelky si vytáhla krabičku cigater. Všiml jsem si, jak se Mia znechuceně tváří a opovrhuje každým ukářem v její blízkosti. Dokonce i na Abby se podívala znechuzeně, když si zapálila.
Všichni vedli nějakou debatu o prázdninách a vyprávěli si, co zažili. Já a Mia jsme byli ticho.
,,Můžeme už jít? Prosím." řekla Mia a podívala se na Abby. Ta típla cigaretu a beze slova odešly.
,,Vsadím se, že Mia začne do týdne taky kouřit pokud bude takle chodit s Abby o kouřovky sem." řekl jeden z kluků. Všichni jsme přikývli a začali jsme Miu rozebírat. Já tedy moc ne, protože se bavili o tom, jak je bohatá, jakej má barák, jak si žije, jaká je to kočka a že je až moc slušná. Já jsem její pravý opak.

*Pokračování dne, ve škole*
Seděl jsem v první lavici a čekal jsem až někdo z učitelů přijde do třídy. Nenápadně jsem se díval na Miu, ale ta byla otočená k Abby a něco si povídaly. Nevím proč jsem na ní musel myslet. Přitom vypadala jako vždy, chovala se úplně stejně - prostě hrozně namyšleně. 'Zayne!' řekl kdosi v mé hlavě, když jsem si prohlížel něco v mobilu.

,,Ehm..Zayne?" slyšel jsem znovu. Trhlo to se mnou, nebyl to hlas v mé hlavě, ale Mia. Když se naše pohledy setkaly, tak jsem se cítil jako nikdy jindy. Přestal jsem vnímat hluk ve třídě a jen jsem zíral do těch jejích modrých očích.
,,Dě.." odkašlal jsem si ,,děje se něco?"
,,Nemáš hulit!" řekla a zněla tak chytře. Nejraději bych jí definoval jaký je rozdíl mezi kouřením a hulením.
,,Nehulim, kouřim." opravil jsem jí.
,,Hmm..ná." podala mi papírek a zase se otočila pryč.
,,Já myslel, že jsme na střední a né na základce, kde se posílaj psaníčka s vyznáním lásky." řekl jsem důvtipně. Mia se na mě otočila a já se nezmohl na nic jiného, než na ní jedním okem mrknout.
------------------------------
V další kapitole bude pokračovat ten samý den a možná se Mia se Zaynem spřátelí. Jasně, kecám. :D Něco se však stane. :)

1) Opravdu mu Mia poslala tzv. vyznání lásky?
2) Děsná povídka, že? :D


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mishelle Mourn Mishelle Mourn | Web | 3. ledna 2013 v 11:13 | Reagovat

je to super náhodou...
inak pozerám že máš rada Simple Plan... :) jedna z mojich obľúbených supín :) :D

2 Hanina Hanina | Web | 3. ledna 2013 v 11:58 | Reagovat

1. Ta určitě :D :D
2. Mě se náhodou líbí :) Těším se až se to více rozjede a nudné to není. Musela jsi nám více přiblížit to jaká je Mia a jaký je Zayn, takže jdi s tou nudou někam! :D

3 Isa Isa | Web | 3. ledna 2013 v 14:23 | Reagovat

1. Jasně. :D A já jsem dcera Baracka Obamy. :D
2. Děláš si prdel? Je perfektní. Nevím, co ti na ní přijde stejnýho, jako na povídkách, co si přečteš na každém druhém blogu. Tvoje povídky jsou perfektní a mají jen jednu chybu. Čekání na ně je opravdu nekonečné. Je to jako bych byla stará babka a tvoje povídky jsou moje telenovely a já se nemůžu dočkat, až uvidím (v tomhle případě si přečtu) další díl. :D

4 Hanča Hanča | Web | 3. ledna 2013 v 15:14 | Reagovat

1. Ne,, myslím, že tam bude nějaká nemístná poznámka od učitelky, že se má Zayn někam dostavit, nebo tak. :D
2. Děláš si srandu? Je  skvělá! Ještě jsem žádnou takhle podobnou nečetla, takže s emi hrozně líbí a už se těším jak je začneš dávat dohromady! :P
Další z tvých perfektních děl, nesnáším tě! :D :)
A díky, že jsi mě zmínila. DP je skvělá povídka, ale mám tušení, že tahle bude možná ještě lepší! :))

5 Chachi Chachi | Web | 3. ledna 2013 v 16:33 | Reagovat

1. To zrovna :D
2. Děláš si sradu? Je dokonalá! :D teda nevím, ale mě tam nepřijde nic stejnýho jako všude jinde jak říkàš :D

6 nicole. nicole. | Web | 3. ledna 2013 v 16:39 | Reagovat

1.To ti tak uvěřím :D
2.Bůůů ! nejhorší, už to nepiš !
A neštvi mě, takový otázky.. Úžasný toto !:') Já se tvých povídek nemůžu nabažit :P

7 Christ Christ | 3. ledna 2013 v 19:39 | Reagovat

1) To asi těžko. :D Ale napadlo mě že by to mohla být Abby.. :D
2) No hrozně děsná. :D Děsně dobrá. :)

8 Ter. Ter. | Web | 17. února 2013 v 14:49 | Reagovat

Dlouho se mi nedostalo dávky tvých povídek, takže jsem se prostě musela začíst i do týhle. :D A víš ty co? Je skvělá. :3 A co, že je tohle v každé druhé povídce. TY tomu dáváš nový rozměr. :3
1)Ha.. haha.. ne. :D
2)Hrozně hrozná, vážně. -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama