Hot Dog | older brother | 2 díl.

5. ledna 2013 v 8:45 | Dem. |  |Hot Dog.|
Váhala jsem jestli přidat takhle brzy další díl, ale..vidíte sami. :D Asi jste mě špatně pochopili, když jsem napsala, že tohle můžete číst v každé druhé povídce. Vemte si to sami, nejprve si nemůžou přijít ani na oči, Zayn je tady ten bad boy a takových povídek už je nespočet. :'D Já tam ale tu nenávist vlastně ani tolik nemám. Jen namyšlenou pipku, ale ono se to 80.léty změní. :D Děkuji za minulé komentáře! :)
*Pokračování dne, ve škole,Zayn*
,,Já myslel, že jsme na střední a né na základce, kde se posílaj psaníčka s vyznáním lásky." řekl jsem důvtipně. Mia se na mě otočila a já se nezmohl na nic jiného, než jen jedním okem na ní mrknout. Střelila po mě chladný a opovrhující pohled.


,,Promiň, ale nejsi můj tip a jestli si myslíš, že je to vyznání lásky, tak v tom případě tě balí tvůj kamarád Noel." zněla ostře a chladně. Abby se začala smát a Mia se k ní přidala. 'Oká, trapas.' pomyslel jsem si. Naštěstí to nikdo jiný neslyšel a tak jsem otevřel ten papírek.
'Přestaň na ní tak zírat pitomče. Stejně ti nikdy nedá!!!!' otočil jsem se na Noela, který se v poslední lavici mohl počůrat smíchy. Zvedl jsem se a šel jsem k němu. Papírek jsem cestou upustil na zem, čehož jsem si ani nějak nevšímal. Když jsem k němu došel, opřel jsem se rukama o lavici.
,,Já jí nechci, idiote! A dala by mi." pousmál jsem se.
,,Mia Rose Davines? Kámo, mám tě rád a chci k tobě být upřímný, tak tedy..je to úplně jiná liga." mrkl.
,,To vím i bez tebe. Nechci jí!" poté jsem odešel a sedl jsem si znovu do lavice.
***
Všechny vyučovací hodiny pro mě byly jedním uchem sem a druhým zase ven. O hodinu dějepisu jsem i usl. Učitel mě už nebudil, protože jsem mu to dělal minulý rok často. Informoval jsem ho o tom, že dějiny druhé světové války mě opravdu nezajímají a on mi dal pokoj. Písemky jsem taky potom měl za pět. Otázky jsem vyplňoval pomocí 'Zzz.' Často jsem odpovídal 'Nevíš to? Proto mi ničíš život a ptáš se mě?' nic extra. Dějiny mě zajímaly, ale války opravdu ne. Spíše umění, architerkuta, malířství a životy nadaných malířů.

,,Zayne, deš na cígo?" houkl na mě Noel, když jsem šel jako tělo bez duše po parkovišti. Zavrtěl jsem hlavou, že nejdu a ukázal jsem na svůj dům. Pak se okolo mě prohnala Abby s Miou. Změnil jsem názor a šel k nim.
,,Nechtěl jsi jít domů? Jakto, že jsi změnil názor?" dloubl do mě Noel a podal mi zapalovač. Vzal jsem si ho od něj a zapálil si.
,,Ani ti nevím." pokrčil jsem rameny a podíval jsem se na Miu. Ta se dívala někam úplně jinam. Stála k nám skoro až zády. Řekl bych že pozorovala malé školáky, jak se ládují burgerama a hot dogama.
,,Dete v sobotu tancovat?" zeptal se Noel a podíval se na holky. Mě ta otázka nepatřila. Věděl, že na nějakou akci 80.let mě nedostane.
,,Šla bych, ale nechci tam jít sama." řekla Abby a šťouchla do Mii. Ta se hned na to otočila a věnovala nám všem překvapené pohledy. Asi nevěděla o co se jedná.
,,Ehm.." odkašlala si, jako velká slečna. Před pusu si dala ruku a nejistě nás sjela pohledy.
,,Noel se ptal jestli půjdem v sobotu tancovat." oznámila jí Abby. Kouřil jsem si svojí cigaretu a nespustil z ní pohled. Její vlasy, nohy, obličej..vše bylo dokonalé.
,,Nechci jít." odpověděla.
,,Tak nejdu ani já." usmála se Abby a potáhla si.
,,Ale noták..děvčata." stoupl si mezi ně Noel a položil okolo jejich ramen ruce. Vpravé ruce mu hořela cigareta a šlo to Mie pod nos. Odkašlala si a Noel cigaretu pustil k zemi.
,,Pojďte. Ty nebuď pořád taková a půdeš!" podíval se na Miu.
,,Fajn." pokrčila rameny. Abby jí věnovala úsměv, ale ona se koukla na zem.
,,Ty jdeš taky, Zayne?" zeptala se pochvíli Abby. Zavrtěl jsem hlavou, že nejdu.
,,Díky Bohu." špitla Mia. Asi jsem byl jedinej kdo jí slyšel, protože Abby se zdála úplně v pohodě a Noel také.
,,Rozmyslel jsem si to, půjdu!" řekl jsem tak nahlas, jak to jen šlo. Udělal jsem to záměrně. Hodila po mě pohled a pak protočila panenky.
,,Hodnej kluk." poplácal mě po rameni Noel. V tom mi začal zvonit mobil. Podíval jsem se kdo mi volá a byla to naše pevná linka.
,,Haló?" zeptal jsem se s výdechem kouře. Pak jsem cigaretu típl o popelnici a hodil do ní vajgl. Mia na mě koukala, jak na nejmocnějšího Boha, Dia.
,,Haló?" zeptal jsem se znovu, ale tentokrát s obavou v hlase.
'Zayne? Já-já..' začala má malá sestřička Emma. Zněla zoufale.
,,Co se stalo?" podíval jsem se na Noela, protože mi šáhl na rameno. Chtěl vědět, co se děje.
'Ohřívala jsem si..' začala plakat. Vzlikala.
'..oběd a polila jsem se..' brečela. Neustále. V očích jsem cítil, že se mi dělají slzy. Je to má malá sestřička, nikdo jí nesmí ublížit.
,,Vařící vodou?" křikl jsem.
'Jo..bolí to.' stihla ještě říct, ale já už položil hovor a začal jsem beze slova utíkat domů.

,,Emmo?!" zařval jsem, když jsem během deseti sekund dorazil. Nikdy jsem doma nebyl dřív.
,,Zayne." hlesla z kuchyně.
Vběhl jsem tam a uviděl jí, jak sedí opřená o kuchyňskou linku a ruku má přikrytou utěrkou. Rychlím krokem jsem k ní došel a všiml jsi, že má popáleninu i na obličeji. Byla malá a vedla přes její obočí. Klekl jsem si k ní a objal jí.
,,Chci mámu." vzlikla mi do krku.
,,Musíme do nemocnice!" vzal jsem jí do náruče. Když jsem procházel okolo stolu všiml jsem si vzkazu: 'Musela jsem do práce. Emmo na nic nešahej, až přijde Zayn udělá ti oběd. Mám vás ráda, mamka.' píchlo mě u srdce. Ten drobeček v mém náručí měl určitě hlad.
,,Ty jsi byla nenažrana, co?" snažil jsem se aspoň trochu odlehčit náladu, aby nemyslela na tu bolest a pořád si nemačkala utěrku k rukou. Věděl jsem, že to na ní platí. Rozesmála se, ale jen na chvilku. Vyšel jsem s ní z domu a utíkal do nemocnice. Neměl jsem auto, i když jsem uměl řídit. Nebyly na to peníze a nebudu mámu nutit do koupě auta, když počítá každé peníze. Uvědomil jsem si, že bych si měl začít vydělávat.

,,To bude dobré Emmo." konejšil jsem jí v běhu. Dávalo mi to docela zabrat a moje plíce běžely za mnou. Vlastně už ležely na nemocničním lůžku a okolo nich byly kapačky.
,,Zazpívej mi...auu." sykla bolestí.
,,Every night in my dreams
I see you, I feel you,
That is how I know you go on." zpíval jsem Celin Dion. Emma tuhle písničku zbožňovala. Pozpívávala si semnou. Musel jsem se zastavit u přechodu a tak jsem přestal zpívat.
,,Vydrž puťka, vydrž." líbl jsem jí do vlasů.
,,Debilní semafor!" nadával jsem. Auta okolo mě vesele jezdila a já jak největší debil čekal. Pak jedno najednou zastavilo a všichni za ním začali troubit. Otevřely se dveře od spolujezdce.
,,Do nemocnice?"

------------------------------------
1) Kdo mu zastavil?
2) Odehraje se něco na tom večírku?
3) Najde si Zayn práci?
4) Budete koukat dnes na Madagaskar 2? :'DD
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anéét Anéét | 5. ledna 2013 v 12:57 | Reagovat

Hrajete rádi RPG? .. Zapoj se do našeho RPG :)) http://nycsecrets-rpg.blog.cz/

2 Christ Christ | 5. ledna 2013 v 14:20 | Reagovat

1) Noel nebo Abby? A nebo někdo úplně cizí spíš. :D
2) Jasně že jo. :D Doufám že nezklameš a dáš tam nějakej velkej zlom. ;D
3) Doufám že jo, když to říkal. :D
4) Jasně! :D My chcemeee.. trsat! :D

3 kacaba214 kacaba214 | 5. ledna 2013 v 14:38 | Reagovat

aHOJ PROSÍM HLASUJ PRO MĚ:): http://silvinka241.blog.cz/1301/zacala-soutez-o-nej-blog#komentare    ; jméno:kačaba děkuji

4 Isa Isa | Web | 5. ledna 2013 v 19:01 | Reagovat

1. Určitě Mia ve svém autě. :D
2. Nevěřím tomu. :D
3. Snad jo
4. No jasně, lepší než King Kong. :D

Super díl, jako vždy. Já tuhle povídku miluju. Zayn je v ní tak cutee, když jde o jeho sestru. :) Těším se na další díl.
Mimochodem, proč si v tom komentáři u JOL, tak vysmátá? Co tě tak pobavilo? :DDDD

5 Isa Isa | Web | 5. ledna 2013 v 20:31 | Reagovat

Tak to jo. :'DDDD Nemáš za co. :)

6 Hanča Hanča | Web | 6. ledna 2013 v 2:26 | Reagovat

Ta povídka je naprosto božská a neznamená, že když někdo na takové téma psal, takt o bude nuda. Protože v podání paní Dem. je to naprosto dechberoucí! Ty to pojmeš ve svém a je to neksutečný, zbožňuju to už po druhém dílu. Tvé psaní, achjo, jsi jedna z nejlepší spísovatelek vůbec! :)
1. O co že Mia! :D
2. Něco zlého mi našeptává, že ano. :D
3. Doufám, že ano.
4.Koukala jsem, to se nedá zmeškat! :D
Jinak, Demulíno, tvoje pochvala, chceš mě očividně zabít, že? Ty přeháníš, ale musela jsem se celé čtení usmívat. Ani nevíš, jak moc ti jsem vděčná, že ts mi pochválila mé psaní. Aw, děkuju, děkuju! :-*
Ten tvůj vztah s mamkou, to máš úžasný. :) Jste skvělé kamarádky, a to se cení, jelikož nikoho blížšího na světě nemáme. :) Závidím ti, že s ní vycházíš takhle v dobrém! :)
btw Dem., přidej DP! :P

7 Adu Adu | 6. ledna 2013 v 11:25 | Reagovat

1) Miaa
2) Když se ptáš, tak asi jo
3) Další sluha u Mii?
4) Jasně!!!

8 Ája Ája | 6. ledna 2013 v 13:04 | Reagovat

1) Mia? :DD
2) Pohádají se? :)
3) Myslím že hej. :D
4) Dívala jsem se. :DD
PS: Přidáš Trouble? Prosím. :D

9 Chachi Chachi | Web | 14. ledna 2013 v 18:43 | Reagovat

1. Netuším :D Beztak nějakej chlápek... nebo fakt ta Mia :'DD
2. Musí! Musí! Chci kapitolu +13! :D
3. Ano:)
4. Dívala :DD

10 Ter. Ter. | Web | 17. února 2013 v 14:57 | Reagovat

Tak vidíš, přece jenom je to v něčem trošku jiný. :D Nemáš tam tolik nenávisti. :D Noel je boží! :D A Mia taky.. hezky ho setřela. :D A ta sestra potom.. aww, to je krásný. :'3
1)Mia? :D
2)Sakra, já si říkala, jaký 80. léta. :D Nejspíš. :D
3)Tak.. možnáá. :D
4)Mám toho plný zuby. -.- Bratr to jeden čas pouštěl pořád dokola. -.-
Tvoje povídka mě opět pohltila. :3 Musím číst dál. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama