Hot Dog | the first kiss | 4 díl.

14. ledna 2013 v 11:00 | Dem. |  |Hot Dog.|
PŘEDNASTAVENO. :D Zrovna si rozbíjím hubu na lyžích. :D
I když jsem nechtěl, tak jsem jí pustil. Hlídal jsem si, aby mi nefrnkla a pak jsem jí podal svůj telefon. Podívala se na displej a s úsměvem na tváři mi ho podala. Uklidil jsem si ho do kapsi a stále se na ní díval. Jistota.


,,Tak.." začala a přistoupila ke mě opatrně blíž. ,,8.září 2012 ve 23:58 od Zayna Malika." zašeptala a spojila naše rty. Chvíli mi trvalo než jsem si uvědomil, co se děje. Když mi to došlo, tak jsem jí chytl v pase a úplně jí na sebe namáčkl. Své ruce zabořila do mých vlasů a jemně za ně zatáhla. Na její první polibek to bylo až moc sladké a líbezné. Chtěl jsem více než jen obyčejný polibek. Zkousl jsem jí spodní ret a ona pootevřela více svá ústa. Začali jsme do našich polibků používat i jazyky, což se ze sladkých pomalých polibků změnilo na vášnivé a dravé. Najednou můj mobil dvakrát zapípal a ona se ode mě odtáhla. Olízl jsem své rty a ona si pro změnu spodní ret zkousla. ,,Co to bylo?" zašeptala a sundala ze mě ruce.

,,Půlnoc." odvětil jsem a chtěl jsem jí znovu políbil. Strčila do mě se slovy: ,,Musim jít." a utekla. Neběžel jsem za ní. Vychutnal jsem si pohled na její běžcí tělo tmou mezi stromy a pak jsem si přejel dvouma prsty po rtech. Pousmál jsem se a spokojeně došel domů. Doma bylo ticho, tak jsem po špičkách došel do svého pokoje a pomalu zamkl. Začal jsem se slékat a v boxerkách ulehl do postele. Naposledy jsem se pousmál a usl.

Mia vypráví:
Nejprve jsem s ním vůbec nechtěla jít někam ven. Jenže se mi před očima vybavila jeho vyděšená, ustaraná tvář, když v náručí držel Emmu. Ty jeho velká hnědá kukadla se tou spoustu záře z všemožných světel na diskotéce na mě upírala a čekal, co řeknu. S úsměvem jsem přikývla.
Napjatě jsem ho poslouchala, když mluvil o své rodině. Bylo mi ho jaksi líto. Pocítila jsem, že to nebude až tak hrozný člověk, bad boy, který kouří, je drzí, nevrlí, ostýchaví. Naopak, byl plachý, ale stejně pod tou slupkou drsňáka schovával něco více. Lásku a úctu k rodině. Kromě Abby jsem o své rodině nikomu nic neřekla. Všichni mi jen závidí, ale vůbec nevědí jaké to je. Když by mi Zayn nic neřekl a já ho blíže nepoznala, tak bych mu v životě nic o mé rodině neřekla.
,,Děláš si srandu?" smál se mi. 'No tak jsem nikdy nejedla hranolky, to je toho!' pomyslela jsem si a odvrátila jsem od něj pohled. Ještě jsem stihla říct tiché ,,Ne." a pozorovala jsem dvojci, jak se vášnivě a neúnavě líbají. Musela jsem se na ně dívat, protože v životě jsem dostala pusu jen od mého otce a nebo tajně od Marlyho na dobrou noc.
,,Proč se na ně tak díváš?" vyrušil mě v mém snění po polibku. Zavrtěla jsem rychle hlavou, abych se z toho probrala.
,,Nevim." věnovala jsem mu pohled s úsměvem
,,Nikdy jsi se nelíbala?" řekl posměvačně. Můj výraz zkameněl. Hodila jsem po něm ten nejvážnější výraz, který jsem kdy mohla udělat. Pak jsem se zvedla. 'Pitomec!' pomyslela jsem si.
,,Nechtěl jsem tě urazit." vyštěkl a já slyšela rychlé kroky, které šly za mnou.
,,Neurazil jsi mě!" odpověděla jsem s klidem, aby nic nepoznal. Zrovna s tímhle člověk se o takové věci bavit nechci. Přiklusal ke mě jako na koni a chytl mě ostýchavě za ruku.
,,Tak kdy jsi dostala první pusu?" zeptal se, jako kdyby šlo o otázku života a smrti.
,,Když mi bylo šest!" řekla jsem rázně a hrdě.
,,Páni..to je dřív než jsem jí dostal já." rozesmál se na celý park ,,Od koho, od táty?" zeptal se a dále se smál. Chtěla jsem od toho pitomce pryč a tak jsem se snažila vyrvat z jeho sevřené dlaně. Když mě konečně pustil, tak mě chytl pro změnu v pase a přitáhl si mě k sobě. Nikdy jsem tohle nezažila. Jeho silná pánská voňavka se mi dostala až do úst. Byla jsem překvapená, že z něj necítím kouř jen alkohol.
,,Jo od něj." špitla jsem a dívala jsem se mu na modrou košili.
,,Tak a teď vážně. Kdy a od koho?" opravdu velmi rychle zvážněl.
,,Kdy a od koho?" zopakovala jsem jeho poslední slova. ,,Tak mi podej svůj mobil!"
Nevím co mě to napadlo, ale prostě jsem to udělala. Nechtěla jsem, ale chtěla jsem aby byl ticho. I přesto, že jsme si povídali, tak jsem určitě neměla v plánu ho někdy ve svém životě políbil.
,,Tak.." hlesla jsem a popošla jsem o dva kroky blíž k němu. ,,8.září 2012 ve 23:58 od Zayna Malika." dodala jsem a přilepila jsem se na jeho rty. Chtěla jsem ho jen jednou políbit a přestat, ale když mi polibky neoplácel, nevadilo mi to. Asi z toho byl překvapený, ale chtěla jsem, aby mě políbil a tak jsem nepřestala. Trvalo zhruba pět sekund než mi první polibek vrátil a v tu chvíli ve mě prostě něco zakřičelo a rozhodně to nemělo v úmyslu poslouchat. Ruce jsem mu zabořila do vlasů a užívala si svůj první polibek.
Díky bohu mu zapípal mobil, který oznamoval půlnoc. Když mi s klidem odpověděl, chtěl mě znovu políbit, ale já už neměla čas. Strčila jsem do něj a rozeběhla jsem se, abych se co nejrychleji dostala ke svému autu a jela domů. Když jsem dojela domů, tak jsem si hlavu opřela o volant.
,,Mio!" zašeptala jsem sama na sebe.
,,No co je?" odpověděla jsem si.
,,Proč jsi ho políbila, když ho nemáš ráda. Jsi zlá, zlá holka!" se slovy 'zlá, zlá' jsem hlavou mlátila o volant.
,,Víš Mio.." hlesla jsem a hlavu jsem zvedla. ,,Naléhal a já se neznala." pokrčila jsem rameny a vylezla z auta. Popoběhla jsem k hlavním dveřím našeho domu a chtěla otevřít.
,,Zamčeno?" špitla jsem. Pak jsem nabrala směr k zadnímu vchodu do domu. Ten byl vždy otevřený, protože služebné chodily třeba už ve tři hodiny ráno do práce, tedy k nám. Potichu jsem vklouzla dovnitř a našlapovala jsem. Když mé kozačky začaly klapat po dlaždičkách, tak jsem byla nucena je sundat. Nesměl mě nikdo vidět jinak by to vyslepičil matce a ta by jančila. Prošla jsem nějakou místností, kterou jsem prostě neznala. Všude byly skříně, raménka a na nich zástěry. Šahala jsem po klice, abych se dostala do další místnosti. Slyšela jsem někoho chrápat. Zkousla jsem si spodní ret a pevně sevřela svá víčka. Pomalu a opatrně jsem zavřela dveře. Ta osoba ještě jednou a hlasitěji zachrápala. Všude byla tma. Šahala jsem všude okolo sebe a dělala malé krůčky, abych něco neshodila a neprobudila tu lemru. Konečně jsem našla dveře. Aspoň jsem si to myslela. Pevně jsem uchopila cosi, jako kliku a snažila se to otevřít.
,,To je skříň!" sykl Marley.
,,To seš ty?" odvětila jsem s úlevou a cosi neznámého pustila. Rozsvítil lampičku a já poznala, že jsem u něj v pokoji.
,,Co tu děláte?" zajímal se a postavil se na nohy.
,,No já..tykej mi!" ukázala jsem na něj ukazováčkem.
,,Pojď, ukážu ti kudy od sud. Nikdy jsi tu nebyla, co?" pousmál se a vyvedl mě prostě ven. Bylo to jako bludiště a konečně jsem se ocitla v známé místnosti, jídelna.
,,Děkuji a dobrou noc." řekla jsem s úsměvem.
,,Kde jsi byla?" zajímal se. ,,Byla jsi se bavit co?" dodal a sjel mě pohledem.
,,No..ale mámě to neříkej!" přikázala jsem. Ukázal, že má pusu na zámek a pak gesticky zahodil klíč. Ještě jsem mu věnovala úsměv a po schodech utíkala do svého pokoje. Kozačky jsem hodila pod postel a i v šatech jsem si lehla. Poprvé za celý svůj život jsem byla unavená a tak líná si svléknout oblečení. Ještě v duchu jsem si nadávala za to, co jsem udělala. Měla jsem mu prostě říct, že mu nic není do toho, kdy jsem dostala svojí první velkou pusu. Vsadím se, že teď se mi směje.
--------------------------
1) Jak se bude teď Mia chovat k Zaynovi?
2) Čekali jste, že ho políbí?
3) Opravdu ho nemá ráda?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chachi Chachi | Web | 14. ledna 2013 v 15:50 | Reagovat

Moc se omlouvám, že jsem tady dlouho nebyla, ale mám teď plno kvůli škole :D znáš to... pololetí :D
Takže slibuju... Já si tuhle povídku přečtu!!! :DD možná to stihnu ještě dnes, ale chci ještě jít do knihovny, když je dnes otevřená (milovnice knih se nezapře :DD)
Takže v nejbližší době očekávej komentáře k téhle povídce a taky ke Kissable, jestli jsem to ještě neokomentovala :'DD

2 Márč Márč | Web | 14. ledna 2013 v 16:17 | Reagovat

myslím, že se bude k němu chovat hnusně, pak ho proměni v žábu a bububu, ne myslím si, že to bude dobrý :DD
nečekali jsme to :D
to nevím, podívám se jí do hlavy :D

3 Christ Christ | 14. ledna 2013 v 18:46 | Reagovat

Ten rozhovor v autě.. já z toho nemohla. :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1) Spíš se mu bude vyhýbat, nebude se s ním chtít dál bavit a prostě s ním nebude chtít nic mít, protože si myslí že se jí Zayn teď směje za zády zatím co on se do ní zamiloval.. :) :DD
2) Vůbec ne, myslela jsem že se podívá na čas, zjistí že je půlnoc a uteče. :D
3) Jistě že má, to jsou mi teda otázky. :DDD

4 Lens Lens | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 19:58 | Reagovat

1) Yay. Možná se mu bude vyhýbat, ale tak aw..:D
2) No od ní rozhodně ne :D ale to že on jí...to jo :D
3) Ups...zajímavá otázka...:D zkusím se jí zeptat a pak dám vědět!:D

5 Isa Isa | Web | 14. ledna 2013 v 20:52 | Reagovat

1. Myslím, že na něj bude hnusná jako na začátku.
2. Vůbec. Ale jsem strašně příjemně překvapená. Nemůžu uvěřit, že si fakt napsala, že se políbili. Zrovna ty. :DDD
3. Kecá. Miluje ho celým svým srdcem. :D

Nejvíc mě pobavilo, jak se sebou mluvila v autě. Jsem stejná. :DDDDD Těším se na další díl. :)

6 Adu Adu | 15. ledna 2013 v 17:54 | Reagovat

1) Stejně jako na začátku
2) Nee
3) Miluje ho!!!

Dkonalé, tahle je asi nejoblíbenější

7 Hanina Hanina | Web | 16. ledna 2013 v 8:46 | Reagovat

1) Úplně stejně jako na začátku a nebo..ne prostě hnusně. :D
2) Tak trochu. ;) :D
3) Má ho ráda. :D A jestli ne teď, tak v dalším díle už ho bude milovat. :D

8 Ter. Ter. | Web | 17. února 2013 v 16:35 | Reagovat

Ten "rozhovor" v autě. :DD Koho mi to jenom připomíná..? -.-
1)Ignor?
2)Vůbec. :D
3)Máá, jenom si to nechce přiznat. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama