KISSABLE | action | 3 díl.

13. ledna 2013 v 9:26 | Dem. |  |KISSABLE.|
Už se lepším a tento díl je zase o něco kratší. :D I když nebylo 10 komentářů, tak tuhle povídku přidám. Jedu dnes na lyžák, takže bude pár povídek přednastaveno. :)
,,Pusť mě ty debile!" zaječela jsem. On se na mě otočil, zaostřil a pak se podíval všude kolem.
,,Jestli mě nepustíš buku křičet!" vyhrožovala jsem. On spozoroval mísu s ovoci na jednom stolečku a natáhl se pro poslední červené jablko.


,,Co-.." nestihla jsem nic říct. Do pusy mi silou vrazil jablko a ujistil se, že ho jen tak nevyplivnu. Když mě dotáhl až k pohovce a šibalsky se usmál, bylo mi jasné že to nedopadne dobře. Jablk jsem už snědla tolik, že jsem měla dost. Vždy jsem je musela povině vyzvracet a teď mi jedno trčí z huby. Rychle mě pohodil na pohovku a přemýstil se nade mě. Opíral se jednou rukou, tak aby si na mě nelehl. Zaknučela jsem a očima jsem se podívala na jablko.
,,Chceš abych ho vyndal?" usmál se. Já jen zoufale přikývala.
,,Za co?" znovu se usmál a prohlédl si mé tělo.
,,Jo ty vlastně nemůžeš mluvit..no to jsem nedomyslel." vyndal mi jablko.
,,Kreténe!" okamžitě jsem procedila mezi zuby. On neváhal ani vteřinu a chtěl mě políbit. Odstrčila jsem ho od sebe. Chytl mě za tvář, tak abych nemohla uhnout a znovu se ke mě přibližoval.
,,Budu.." cítila jsem, jak mi jde všechno nahoru.
,,Co?" znejistil.
,,Asi budu.." znovu ten samý pocit.
,,Zvracet?" zeptal se. Já jen přikývla a on už stál. Byl jako žába, která si zaměří oběď, vyplázne jazyk a po ničem ani stopy. Přesně takle rychle se mladej zvedl. Sedla jsem si a sklopila hlavu mezi kolena.
,,Jsi v pohodě?" zeptal se a pohladil mě na zádech.
,,Nešahej na mě nebo to bude venku hned!" odvětila jsem a zavřela svá víčka. Už se mi zvracet nechtělo, ale chtělo se mi brečet. Za to vše může Ron. Nemůžu nic jíst. Když cítím vůni pečeně, tak hned zvracím. Nemůžu do restaurace, nikam aniž by mi nebylo špatně.
,,Nejdřív se mi ta tvoje drzost líbila, ale už mě to vážně začíná srát!" řekl naštvaně. Pak už jsem jen slyšela bouchnutí dveří. Podívala jsem se a nebyl tu. Povzdechla jsem si a šla jsem se podívat jestli nejsem rozmazaná. Byla jsem v pohodě, aspoň na venek. Vzala jsem si ten svetr a šla na natáčení.

,,Možná se to bude zdát trochu moc rychlé, ale hned jako první scénka se natočí to, jak se líbáš s Niallem." řekla Paul.
,,Cože? O tom nikdo nemluvil." hodila jsem naštvaný pohled na Rona.
,,Ani není jisté jestli se to tam dá, ale Niall má sólo, kde o polibku zpívá, takže šup, šup!" popohnal mě k Niallovi, který už stál před kulisou.
,,Trošku si popovídejte třeba..aby se vám to líp dělalo." napadlo Paula. Já jsem se začala smát. ,,Aby se nám to líp dělalo." zašeptala jsem Niallovi do ucha.
,,No..kéž by." zašeptal na zpět. Praštihla jsem ho na rameni.
,,Dělám si jen srandu." bránil se.
,,Takže už se asi znáte." řekl Paul. ,,Tak si prostě dejte pusu. Líbat se nemusíte." pokrčil ramenem. Podívala jsem se na Nialla, který se pořád usmíval. Ne na mě, ale na někoho úplně mimo. Otočila jsem se a všimla jsem si, že se takhle směje na Harryho. Ten po mě hodil okamžitě vražedný pohled.
,,Takže jen pusu?" zašeptala jsem k Niallovi.
,,Když to stačí." pokrčil ramenem.
,,Ale už to bude!" začal se Paul smát.
,,No jo." odvětila jsem. Podívala jsem se na Nialla, který se začal červenat. Opatrně jsem se k němu přiblížila. Chtěla jsem aby se to povedlo hned na poprvé. Nejprve jsem mu dala jen pusu, ale pak se jeho rty pohly a vpluly mezi ty mé. Nelíbylo se mi to, ale musela jsem to vydržet.
,,STOP!" zařval Paul. Odtáhla jsem se od Nialla. Olízla jsem si rty a on se pousmál. Vypadal nervózně. Naklonila jsem se k němu a do ucha mu zašeptala: ,,Na to že je ti dvanáct to umíš." trošku jsem ho chtěla povzbudit.
,,No.." pak vyprskl smíchy.
,,Promiň, ale nemůžu uvěřit, že jsem tě líbal a Harold se na to musel dívat. Teď je to poprvé, co mám něco, co chce on." zašeptal.
,,Počkej,-" umlčel se a podíval se mi přes rameno. ,,Hmm, hmm..jo..rudne, Už teď jsem mrtvej nenažranec, ale děkuju. Nervózní jsem byl." mrkl na mě a objal mě.
,,Takže mladej žárlí, říkáš?" špitla jsem mu do ucha.
,,Jo." odvětil a přestal mě obímat. Já jsem ho chytla za triko a pevně ho k sobě přitáhla. Pak spojila naše rty. Jeho ruce vystřelily do vzduchu a pochvilce je položil na mé boky. Ani předtím se mě takhle nedotýkal. Uvědomila jsem si, že už ho líbám dlouho. Cítila jsem v tom poněkud trochu romantiky, vášně a zároveň překvapení. Začaly se mi jeho pilibky líbit. Odtáhla jsem se od něj. Utřela jsem si rukou pusu, aby to vypadalo, že to byla líbačka století. Podívala jsem se na Harryho a pak jen s výdechem řekla: ,,To aby bylo z čeho vybírat." všichni na mě koukali jak na blázna. Musel to být úžasný pohled, když jsem se na něj přisála.
,,Tenhle polibek tam určitě dáte!" vyjekl Louis a zničeho nic si plácl z Liamem.

,,Fajn, tak..Emmo, bež se převléct." usmál se Paul. Kývla jsem a zmizela. V šatně už byla Lou.
,,Kolik mám času?" zeptala jsem se jí.
,,Řekla bych že hodně. Teď se budou točit záběry s kluky, pak už jen ty a Harry a zítra se natáčí venku." usmála se. Já jsem si během toho sedla.
,,Děkuju..počkej.." zarazila jsem se. ,,Zítra taky?"
,,Jo, protáhlo se to, protože kluci chtějí na nějaký večírek a času je dost." pokrčila ramenem.
,,Ale já mám zítra narozeniny." vzdychla jsem.
,,Budeš mít hodně času na svojí oslavu." přišla ke mě a začala mi česat vlasy.
,,Nebudu mít žádnou oslavu, ale nechci být na své narozeniny s nima." řekla jsem opovrhovaně.
,,Nemáš je ráda, co?" podívala se na mě. Já jen pokrčila ramenem.
,,Jsou to hodní kluci." řekla a pak se mi naplno věnovala.

,,Tak a zase hotovo." usmála se. Podívala jsem se na sebe. Nevypadala jsem jako osmnáctka, ale normálně na svůj věk. Já vlastně i ve 24letech vypadám, tak na dvacet.
,,To je lepší." pousmála jsem se.
,,Má práce se ti nelíbyla?" podívala se na mě a ruce založila na prsou.
,,Ne, ne to ne, ale vypadala jsem divně." obě jsme se naráz usmály. Přišla mi strašně milá. Pak jsem se převlékla do přiděleného oblečení. Ty hrozné mini šaty. Květované. Boty aspoň na deseticentimetrovém klínku.
,,Ho ho..jsi velká." podívala se na mě Lou.
,,Už takle mám dlouhé nohy a oni mi daj tyhle boty." zasmála jsem se.
,,Určitě ti řeknou ať si je sundáš. Byla by jsi vyší než Harry." usmála se a šla se mou na natáčení.

Hrála hudba, kluci pořád něco dělali. Seděla jsem vedle Rona asi půl hodiny. Oni pořád točili. Jednou jsem se podívala na Harryho a on se zrovna díval na mě. Protočila jsem panenky a on udělal to samé. Vyplázla jsem jazyk a on udělal znovu to samé. Dala jsem si malou facku a on udělal to samé. Zvedla jsem svojí ruku a vyfakovala ho a i on udělal to samé.
,,No Stylesi!!!" zaječel Paul a dal znamení ať vypnou hudbu. Pootočila jsem hlavu k Ronovi a smála jsem se mu do ramene. Ten Harryho výraz, když na něj Paul zakřičel. Chudáček zíral, měl divně tvarované obočí a ústa se mu "zlomila". Vypadal, že se bojí.
,,Co to jako děláš?!" zase zařval Paul.
,,Omlouvám se." jen špitl. Paul byl jako siréna a Harry připomínal tichý prd.
,,Co tě to napadlo proboha! Zkazil jsi celý záběr!"
,,Říkám, že se omlouvám." podívala jsem se na Harryho. Jen se zazubil a znovu se podíval na Paula.
,,Ať už se to neopakuje proboha!" Paul si sedl a znovu se pustila hudba.
***
,,Emmo, můžeš prosím." nebyla to otázka. Prostě něco mezi tím 'teď děle'j a 'je na tobě řada'. Zvedla jsem se a šla jsem na plac. Mezi tím vyměnili nějací chlápci kulisy.
,,Zítra se budou převážně točit scénky s váma dvěma, ale teď je potřeba aby jste si lehli do té postele." ukázal Paul za námi. Mě jen spadla čelist. Zaprvé jsem nevěděla, jak tam tu postel tak rychle dali. Zadruhé jsem nemohla uvěřit tomu, co jsem slyšela. A zatřetí jsem nemohla uvěřit tomu, co jsem slyšela. Opravdu.
,,Já s ním do postele nejdu!" ozvala jsem se taky já.
,,Je to jen jako." mrkl na mě Paul.
,,Nedopustil bych, aby jste se vy dva spolu opravdu vyspali. Musel bych Stylese už zabít." tentokrát mrkl na něj. Harry jen pokrčil rameny a sklopil pohled k zemi.
,,No fajn." sykla jsem a lehla jsem si na postel.
,,Dělej Stylesi!" zakřičela jsem. Chtěla jsem být jako Paul. Všichni se rozesmáli. Harry se na mě otočil a netvářil se zrovna moc nadšeně. Přišel mi smutný.

,,My se líbat nebudem." zašeptal, když si lehl vedle mě.
,,Jak to víš? Na co teda ta postel?" zeptala jsem se a urovnávala jsem si šaty.
,,Protože to vim. A hrajem pár, takže být v posteli je dobrý nápad..myslí si Paul a spol." pokrčil ramenem.
,,Hmm." broukla jsem.
,,Tak..je mi jedno co budete dělat, hlavně se nelíbejte! Třeba po sobě házejte polštáře, co já vím. Hrajte si nějak, aby to prostě nějak vypadalo, ok?" přišel k nám Paul.
,,Jasný." odvětil Harry. Paul pak odešel. Začala hrát hudba.
,,Nechápu k čemu ta hudba, když to pak stejně bude vystříhaný a dosadí se to úplně jinam." řekl z ničeho nic Harry, když si klekl.
,,Asi pro lepší natáčení?" pokrčila jsem ramenem. Podíval se na mě a usmál se.
,,Co?" zeptala jsem se.
,,Nic." zavrtěl hlavou.
,,Tak už něco dělaj než na nás začně Paul řvát!" řekla jsem. Zdálo se, že náš rozhovor nikdo neslyší. Já jsem ovšem Harryho slyšela dobře.
Začal si zpívat: ,,Když jde malý bobr spát, bobr spát, tak si ruce.."
,,Co to děláš?" začala jsem se smát.
,,Odreaguji se tím." mrkl.
,,Fajn." odvětila jsem.
,,DĚLEJTE NĚCO!" řekl do megafonu Paul.
,,No jo ty starej paličáku!" pronesl mezi zuby Harry. Musela jsem se začít znovu smát. Harry mě chytl za ruku a prudce vytáhl k sobě. Začal si hrát s mými vlasy. Všemožně namotával pramínky mých vlasů na jeho prsty a dýchal mi na krk. Začala jsem dělat, že se mi hrozně líbí a že jsem do něj moc zamilovaná. Když už on se snaží, tak i já no ne? Pak si lehl a mě stáhl na sebe. Usmál se a z obličeje mi odhrnul prameny vlasů. Zrovna okolo nás proběhl nějaký kluk s kamerou. Usmál se a tak jsem se usmála i já, ale zkousla jsem si rty.
,,TO BYLO DOBRÝ." poznamenal Paul do megafonu. Harry jen protočil oči a já jsem si sedla.
Své híždě jsem měla na jeho rozkroku. Začala jsem mu vyhrnovat tričko. On vzal polštář a střelil mi ho po hlavě. Dvakrát.
V tu dobu začala hrát znovu ta písnička. Pochopila jsem, že bude hrát pořád do kola. Naklonila jsem se k Harrymu a dlouze jsem se mu dívala do očí. Mé vlasy spadly podle gravitace a Harry je oběma rukama nahrnul zpátky. Pravou rukou držel mé vlasy a levou si dal pod hlavu. To byla moje šance. Vytáhla jsem polštář na kterém měl Harry hlavu a praštila pro změnu já jeho. Znovu jsem si sedla jako předtím, ale on mě chytl za ruku a převalil se na mě. Vzal nějaký polštář a přiložil mi ho na obličej. Silněji a silněji ho držel na mém obličeji. Kopla jsem ho.
,,Auu!" zaječel. Sundal ze mě polštář a stoupl si na postel. Hudba se vypla.
,,Co je?" zeptal se Paul.
,,Kopla mě do koulí!" držel si pohmožděné místo. Střelil po mě pohled 'tohle si ještě vyříkáme' a pak začal skučet.
----------------------------
1) Bude něco mezi Niallem a Emmou?
2) Provede Harry něco Emmě za to kopnutí?
3) Co? :D

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adu Adu | 13. ledna 2013 v 10:19 | Reagovat

1) Dobré přátelství?
2) Joo
3) Ehm... Nemám ani ponětí

Nádherné, dokonalé. A ty díly nemusíš zkracovat. Užij si lyžák

2 young-love young-love | 13. ledna 2013 v 12:04 | Reagovat

Ahoj :) Viem že to sem nepatrí, ale U nás na blogu je dôležitý článok :)
http://young-love.blog.cz/1301/kontrola-potatoes-a-naber-new-potatoes

3 Sandy Sandy | 13. ledna 2013 v 12:13 | Reagovat

1) Nie ... nemalo by :D .... akurát tak dobrý kamaráti :)
2) Monžo
3) Pusu ?

4 Christ Christ | 13. ledna 2013 v 13:06 | Reagovat

1) Best friends forever. :D
2) Určitě. :D
3) Vůbec nemám páru co zase vymyslí.. spíš co zase ty vymyslíš. :DD

5 Peti* Peti* | Web | 13. ledna 2013 v 13:53 | Reagovat

ahoj pozri si prosim toto a ked budes mat cas tak sa zapoj.dakujem a tesim sa na tvoj vytvor:http://diary-pixie.blog.cz/1301/graphic-war-2-kolo

6 nicole. nicole. | Web | 13. ledna 2013 v 19:59 | Reagovat

1.Fuu.. kámoši. Jen kámoši. Bez výhod :D
2.Možná..
3.Nic hrozného, doufám :D

7 Isa Isa | Web | 13. ledna 2013 v 20:26 | Reagovat

1. Souhlasím s Christ, BFF. :DDD
2. Určitě. :D
3. Zlechtá jí. :DD Ale to by nebyl Harold. :DDD Tak něco jinýho. :D

Super díl. :D Na chvilku jsem se zaradovala, že mezi těma dvěma to začne bejt lepší. :DDD A pak PUF a ona Harryho kopne do koulí. :D Šikovná holka. :D Tenhle komentář si nejspíš přečteš až po lyžáku, ale snad si to tam užiješ. ;)

8 Hanina Hanina | Web | 16. ledna 2013 v 8:42 | Reagovat

1) Kamarádství, možná tak. :D
2) Určitě. :D
3) Nevím možná jí zlechtá. :D
Úžasná povídka, mrtě se mi líbí Harry v téhle povídce. :D :D

9 Christen Christen | Web | 22. ledna 2013 v 14:56 | Reagovat

1) Když se tak ptáš tak myslím, že ano...
2) Já doufám, že ano :D Ale i když u tebe člověk nikdy neví..
3) To nedokáží s přesností říct jen doufám, že ne něco brutálního...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama