KISSABLE | Harry tries | 4 díl.

20. ledna 2013 v 15:57 | Dem. |  |KISSABLE.|
Nejprve jsem nechtěla přidat další, protože nebylo ještě 10 komentářů, ale kašlu na to. :D Pro jednou. V šest hodin jdu na vlak a v půl sedmé mám rande se svojí bývalou učitelkou angličtiny. :D Zajímavé, že? Často do Vás nehustím svoje denní aktivity, ale tentokrát opravdu musím. :D Budeme kecat anglicky, udělá mi něco jako životopis apod. věci, protože mi sama nabídla au pair na letní prázdniny! :3 Bože, doufám že to vyjde a já vypadnu z Česka do Anglie. :D♥

Dnes už tu nic nečekejte. Asi proto i přidávám další díl tohodle. ;) Pokud nebude 10 komentů nebo ty stupidní hvězdičky, tak nebude další díl! (jakékoliv povídky). Zapomeňtě na to, že ti kteří napíšou hezky komentář dají i hvězdičku. Grr..s tím by jste mě dojebali. Buďte ke mě upřímní a spravedliví.♥ Děkuji.
Od dalšího dílu se to začne rozjíždět a Dem. Vám ukáže, jak moc jí nejde psaní.

Emma vypráví:
,,Nevěděla jsem, že to bude tak botel." omlouvala jsem se.
,,V pohodě, Emm a Stylesi, přestaň!" řekl Paul. Harry se zaksichtil, jak na Paula, tak na mě. Znovu si lehl vedle mě, ale tentokrát nás přikryl dekou.
,,Hudba!" zaječel Paul. Vteřinu na to už zase hrála ta samá písnička.
,,Proč pod dekou?" zeptala jsem se. Jen hlavy nám koukaly, ale jinak bylo vše zakryto.
,,Uvidíš." zkousl si spodní ret a dal mi pusu na čelo.
,,Bez pus!" připoměla jsem mu.


,,A Paul snad něco říká?" odvětil bez zájmu. Jeho ruka začala sjíždět níž po mé paži. Až se dostal k dlani přesměroval na má stehna. Vrátil se kousek výš a zajel svojí rukou pod moje šaty. Vykulila jsem oči, ale on se jen zazubil. Než jsem stihla něco říct, tak jsem ucítila, jak si jeho palec hraje s lemem mých kalhotek. Cítila jsem, jak mnou projíždí energie. Nezmohla jsem se na slovo. Palcem zajem pod lem kalhotek a znovu mě začal hladit. Tentokrát už po partiích, které byly jen pár centimetrů od toho, na co jsem pyšná. Nejistě jsem se na něj podívala a začala jsem nesouhlasně vrtět hlavou. Harry na mě s úsměvem mrkl a ruku vyndal. Než jsem se nadála už mi ošahával postavu od zadečku. Projel boky, celé tělo a jeho ruka se zastavila na mém pravém ňadru. S citem ho zmáčkl a já zavřela rozkoší oči. Poté vyjel rukou až na moje čelo. Otevřela jsem oči a všimla jsem si, že se usmívá.
,,A JAKO CO TO JE?" zeptal se Paul. Harry vyskočil a vzal sebou i deku. Doufám, že jsem si stihla šaty narovnat dřív, než si toho někdo všiml.
,,Točíme ne?" odvětil mu Harry.
,,Asi pět minut jste jenom leželi. Písnička už začala hrát po druhý od té doby." vyhodil nechápavě ruce do vzduchu.
,,Nemůžeme tuhle scénku přeskočit..prostě to nejde." nabídl Harry. Trochu jsem se divila, ale měl dobrý nápad. Byla jsem sama na sebe naštvaná, že se mi to líbilo. Přála jsem si, aby mě políbil. Bez ohledu na kamery a na Paula, ale jakmile ze mě slezl, tak ta touha ustala.
,,Asi máš pravdu. Zítra jsou lepší scénky." mávl rukou Paul.
,,Takže končíme?" zeptala jsem se. Paul na mě kývl.
,,Super." odvětila jsem a bez dalšího slova odešla do šatny. Převlékla jsem se zpátky do svého oblečení a vlasy jsem si znovu uvázala do culíku. Když jsem byla hotová zkontrolovala jsem jestli jsem v šatně něco nezapoměla a nebyl po mě bordel. Všechno se zdálo fajn a tak jsem vzala kabelku a vyšla. Před dveřmi stálo všech pět mládenců.
,,Mějte se." usmála jsem se. Především na Nialla. Na Harryho jsem se ani nepodívala.
,,Počkej!" vykřikl najednou Liam.
,,Ano?" odvětila jsem.
,,Nechceš jít s náma do klubu?" usmál se jako sluníčko. Harryho už jsem neviděla stejně tak jak Louise, ale slyšela jsem jak se hádaj. Kamarádsky.
,,Nevím, nechci se nějak..mm..vnucovat?" hledala jsem správné slovo. Zayn se začal smát a Niall jen mávl rukou.
,,Když tě zveme, nevnucuješ se." řekl Liam.
,,Fajn. Tak dobře, ale pod podmínkou, že mám u každého drink! Zítra mám narozeniny a já budu muset být s váma!" trvala jsem si na svém, ale usmívala jsem se. Liam pokrčil rameny a Zayn přikývl.
,,Já ti koupím klidně dva." hlásil se Niall.
,,Jeden bude stačit." mrkla jsem.
,,Tak v devět večer v Truth?" namítl Liam. Jen jsem přikývla a šla. Ještě jsem se šla rozloučit s Paulem a ostatními. Všichni byli tak milý. Možná, že se mi to jen zdálo, protože ve světě v kterém žiju zase já, si každá závidí jak je ta druhá hubená a jak celkově vypadá.
,,Mailem ti pošlu od kolika bude natáčení, protože nevím jak na tom ti mý šašci budou. Ale buď tak kolem jedné hodiny připravená." oznámil mi ještě Paul. Přikývla jsem a odešla s Ronem. Na parkovišti jsme se rozloučili a každý jsme si sedli do svého auta.
***
Když jsem byla doma dala jsem si sprchu. Nachvíli jsem zavítala na twitter. Od Grammy mám více následovníků. Byla to dobrá cesta se více zvyditelnit, protože mladý se dneska moc nezamají o to, jaké modelky se pohybují na nějvětších přehlídkách. Stejně jsem, ale přemýšlela jestli moderování přijmnout nebo ne. Nikdy jsem to předtím nedělala, ale zvládla jsem to. Napsala jsem svému bratrovi a zajímala se o to, jak se má. On jediný se semnou po tom všem baví, ale je o tři roky starší než já a už ani on se s rodinou nestýká, protože žije v Austrálii. Zavřela jsem notebook a začala jsem mít hlad. Šla jsem do kuchyně a z mrazáku vytáhla pizzu. Už dlouho jsem pizzu neměla a bylo mi jasné, že se pobleju dřív než jí sním, ale musela jsem. Než se mi pizza upekla, tak jsem si vybrala oblečení do klubu. Zvolila jsem černou košili s krátkým přehnutým rukávem. Neměla jsem v plánu si pod ní ještě něco brát krom bílé podprsenky. K tomu jsem si vzala tmavě džínové mini kraťasy skoro až černé. Košili jsem zastrčila do kraťasů. K tomu normální černé boty na klínku, které měli otevřenou špičku a byly na tkaničky. Možná je to na devátou večer až moc letní oblčení, ale na to si vezmu kabát a v klubu bude stejně teplo. Ve Francii bych šla asi v šatech, ale v Lodnýně není moc dobré brát si do klubu šaty, protože prostě nikdy nevíte. Byla jsem tedy skoro hotová a tak jsem si naporcovala pizzu. Byla to obyčejná šunková pizza. Provoněla snad celým domem a mé sliny tvořily další světový oceán. Ani jsem pizzu nepoložila na stůl. Jedla jsem jí rovnou z kuchyňského pultu. I když jsem na ní měla ohromnou chuť, nehltala jsem. Chtěla jsem toho sníst co nejvíce. Měla jsem v sobě dva kousky a půl, když v tom to přišlo. Zvedl se mi žaludek a už jsem utíkala do koupelny v přízemí.
Vrátila jsem se zpátky do kuchyně a začala jíst znovu. Jakmile jsem si, ale kousla chtělo to zase ven. Potlačila jsem ten pocit v sobě.
,,Je to jen zlozvyk! Pocit, který jsi se naučila! Dokážeš to!" přemlouvala jsem sama sebe. V očích jsem měla slzy, ale má ústa se neotevřela. Vzala jsem pizzu a hodila jí do koše. Pak jsem utekla do koupelny a už po druhé se vyzvracela. Na to jsem si začala čistit zuby, použila ústní vodu a voňavku do úst. Setřela jsem své slzy a odlíčila se. Pak jsem se znovu namalovala. Jen lehce a základní věci, jako je řasenka, tužka na oči, višňová rtěnka a pudr.
***
Bylo asi pět minut po deváté a já dorazila ke klubu. Přišel ke mě kluk asi v mých letech a požádal mě o klíčky od auta. S úsměvem jsem mu je dala. On mi dal naoplátku lísteček s číslem. Uložila jsem ho do kabelky a šla do klubu. Slyšela jsem hudbu, ale nebyla hlasitá. Když jsem vlezla do klubu, tak už hlasitá byla. Zaplatila jsem si šatnu, kam jsem si nechala dát kabát s kabelkou. Ještě před tím jsem z kabelky vytáhla peníze a dala jsem si je zadní kapsy u džínových kraťasů.
,,Emma Leroy?" oslovil mě nějaký muž. Byl velký a silný. Měl na sobě uplé černé tričko a jeho slavy doslova křičely touhou někomu vrazit.
,,Ano." hlasitě jsem polkla, ale v tom hluku mě neslyšel.
,,Už na Vás čekají. Mají salónek s číslem dva." oznámil.
,,Děkuju." usmála jsem se na něj. On se na mě zamračil.
,,Tak si naser!" zašeptala jsem, když jsem se otočila zády k němu. Hledala jsem část se salónky. Nikdy jsem v tomhle klubu nebyla. Když jsem uviděla salónek s číslem jedna nebylo těžké najít druhý. Do rytmu nějaké písničky jsem vyšla pět schodů a ocitla jsem se před nimi.

,,Tady je." vyskočil Liam a objal mě. Šel mě obejmout i Niall při čem jsem se podívala na Harryho. Zamračil se. Pousmála jsem se a silně jsem Nialla objala. Pak už se na mě vůbec nepodíval.
,,Sedni si u nás!" začal hlavou kývat ze strany na stranu Zayn.
,,On je opilí?" naklonila jsem se k Liamovi.
,,Bohužel. Jsme tu už od osmi a takhle to dopadá." pokrčil rameny a šel si sednou vedle Zayna. Niall si sedl zpět na místo vedle Louise, který měl skloněnou hlavu pod stolem. Jediné místo bylo vedle Harryho. Protočila jsem panenky a šla jsem si sednou vedle něj.
,,Louisi, Emma je tu." pohladil ho po zádech Niall.
,,Kde?--auu!" vypískl Louis. Praštil se hlavou o stůl. Uchechtla jsem se, zatímco všichni ostatní se mu naplno smáli.
,,Helete víte! Neusmífejte sa mě oká?" zlobil se Louis. Na to už jsem se musela rozesmát i já.
,,Tag týý tagy!" sykl a dělal uraženého. Ruce si založil na prsou a hlavu namířil ke stropu, kam se díval, dokud. Dokud neusnul i s hlavou nahoru a ruce měl pořád založené na prsou.
,,Dlužíme ti ty drinky." otočil se na mě Niall.
,,Neboj, nezapoměla jsem." odvětila jsem s mrknutím.
,,Tak si pojď vybrat." zvedl se a podal mi přes stůl ruku. Harry po mě okamžitě střelil pohled, ale hned se podíval zase na Nialla. Chytla jsem Nialla za ruku, obešla stůl a s jeho rukou na mých bokách jsme odešli.
,,Tak co to bude?" zeptal se barman.
,,Vodku s limetkou." odpověděla jsem. Niall se na mě podíval a povytáhl obočí.
,,Co je?" strčila jsem do něj.
,,Hned ze začátku vodku?" udivil se.
,,Já nedopadnu, jako Louis." mrkla jsem na něj zrovna, když o pult zacinkala má sklenička. Vzala jsem jí, Niall zaplatil a odešli jsme zase zpátky k nim.
,,Liame..tady máš peníze. Vem jí nějaký pití za mě, protože já tam nedojdu." do ruky mu vzaril Zayn pár liber a usl.
,,Dobře." odpověděl Liam, i když už ho Zayn nevnímal.
,,Co to bude?" přišel ke mě Liam. Niall si šel sednou zpátky vedle Louise.
,,Vodku s limetkou." usmála jsem se.
,,Tak fajn." mrkl a odešel. Sedla jsem si znovu vedle Harry, který byl zažraný do svého telefonu. Nenápadně jsem se podívala, co dělá. Asi jsem čekala více než to, že bude psát tweet.
,,Chceš vědět, co jsem napsal?" řekl a se mnou to trhlo. Napila jsem se z brčka a otočila jsem se od něj.
,,Tak chceš?" zeptal se a já cítila, že se otočil a dívá se na mě. Jen jsem zavrtěla nesouhlasně hlavou.
,,Píšu jen o tom, jak hrozně moc se nudím." zašeptal mi do ucha.
,,Už se to nese!" vrazil do salónku Liam a Harry se ode mě odtáhl. Dvě skleničky položil přede mě na stoleček. Usmála jsem se na něj a on zase někam odešel.

,,Jdu za nim." zvedl se Niall a odešel. Chtěla jsem říct ať nechodí. Nevím proč, ale nechtěla jsem tam být s Harrym sama. Sice tu byl ještě spící Louis a Zayn, ale to je jako kdyby tu nebyli.
Jedním srkem jsem vypila celou skleničku. Prázdnou jsem vyměnila za plnou a začala srkat z prčka. Po minutě jsem v sobě měla i druhý drink. Zbýval ještě ten třetí. Vypila jsem ho stejně rychle, jako ten druhý. Harry se na mě celou dobu udiveně díval.
,,Co tak vejráš?" otázala jsem se, když jsem měla dopito.
,,A ty mi do mobilu čumět můžeš?" vrátil mi to. Protočila jsem panenky a odvrátila od něj pohled.
,,Ještě já." řekl a vstal.
,,Co ty?" zeptala jsem se. On mě vzal za ruku a vytáhl mě.
,,Víš o tom, že máš úžasný nohy." zašeptal a naklonil se ke mě.
,,Jo, jo vim." vyplázla jsem na něj jazyk. Usmál se a odtáhl mě pryč. Šli jsme k baru.
,,Co to bude?" zeptal se ten samý barman.
,,Šestku!" řekl Harry. Barman se uculil a začal něco míchat.
,,Co je to?" zajímalo mě.
,,Uvidíš." odvětil Harry a ani se na mě nepodíval. Povzdechla jsem si a čekala až to barman namíchá.
,,Tady." řekl s podezdřelím úsměvem.
,,Nebudu to pít!" rozhodla jsem se. Nelíbylo se mi, jak se na to ten barman tvářil.
,,Ale máš to k narozeninám." usmál se Harry a vzal skleničku.
-----------------------------------
1) Jaký drink jí Harry objednal?
2) Bude to mít na Emmu nějaký účinek?
3) Co se stane v dalším díle?
4) Chce jí jen do postele?
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Damnie. Damnie. | Web | 20. ledna 2013 v 16:30 | Reagovat

Něco silnýho :D
Nejspíš jo
Omylem se vyspí s Harrym/Niallem ? :D
Spíš jo :D

2 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 20. ledna 2013 v 16:34 | Reagovat

Ahoj! Na blogu je vyhlášení kontroly AFFS! Budu moc ráda, když napíšeš co chceš na ikonu. Když to neuděláš nic se neděje .. dostaneš na ni, to co máš na designu. (Omlouvám se za zkopírovaný komentář)

3 Christ Christ | 20. ledna 2013 v 16:36 | Reagovat

1) Vůbec netuším, v drincích se nevyznám. :DDD
2) Podle mě bude opilá, vzhledem k těm vodkám co ještě vypila. :D
3) Že by tamto? :DDD
4) Ne, to si nemyslím. :)

PS: Takže já nemůžu dávat hvězdičky? WAT. Mě se líbí dávat hvězdičky! :D A jinak, hrozně ti závidím tu možnost jet do Anglie na au pair! :D

4 Isa Isa | Web | 20. ledna 2013 v 18:43 | Reagovat

1. Sex on the beach? :DD
2. No jasně, jinak by se ten barman tak neculil. :D
3. Budu odvážná. :D Sex? :DDDD
4. Jo.

Luxusní díl. Harold je fakt bad boy. :DDD Těším se na další. :) A určitě to bude luxusně napsané, ty ani jinak psát neumíš. :DDD

5 Christen Christen | Web | 20. ledna 2013 v 20:30 | Reagovat

Na blogu je vyhodnocení Affs tak se podívej jak jsi dopadla...
PS. omlouvám se že to sem píšu ale napsavím to čekej odemě koment ke Kissbable :)

6 Christen Christen | Web | 21. ledna 2013 v 15:53 | Reagovat

Hej holka ty dokážeš rozesmát i když člověku už delší dobu není do smíchu děkuji :)
PS. V klidu já zase musím dohnat tvou povídku a i jiné co mám rozečtené :) A nezávidím já se minulý týden učila od pondělka do pátku...

7 Christen Christen | Web | 22. ledna 2013 v 15:23 | Reagovat

1) Šestku..??! :D
2) Název toho drijku je divný a když se tak vždy ptáš není to jen takže to bude mít nějaký účinek...
3) Ehm, dobrá otázka no normálně bych řekla že se Harrymu Emmu podaří opít a vyspí se s ní ale myslím že se stane něco jiného pokud jsem dobře četla Emma bude mít narozeniny což mi říká, že na to kluci přijdou a i přes její vůli ji udělají oslavu nebo něco malého...
4) Asi bych řekla, že ano a podle všeho to tak vypadá, ale myslím si, že tady to bude jiné jo Styles se nám asi zamiloval... :D To mi připomíná tu reklamu na Kofolu :D :D

PS. A udělej něco s tím Emminím zvracením to je děsné nemám ráda holky co jsou anorektičky a bulimitičky jen proto, že si myslí, že nejsou dost krásné..

8 Katrin Michel. Katrin Michel. | Web | 23. ledna 2013 v 13:43 | Reagovat

zajimavy

9 Peti* Peti* | Web | 23. ledna 2013 v 19:01 | Reagovat

ahoj pozri si prosim toto:http://diary-pixie.blog.cz/1301/graphic-war-3-kolo
dakujem

10 Haaninaa Haaninaa | 24. ledna 2013 v 15:20 | Reagovat

Tipuju něco doost silnýho :D
Myslím, že jo :D
Tak to nemám páru :D Možná se spolu vyspí :D
Možná.. ale možná se zabouchl :D :P
Je to boží! :)

11 Márč Márč | Web | 24. ledna 2013 v 18:10 | Reagovat

něco ostrého :D takže silná dávka alkoholu :D
tak určitě jo :D
sex? :DDD nevím :)
zamiloval se, takže nee :D určitě se zamiloval :D

12 Ronnie Ronnie | Web | 25. ledna 2013 v 23:01 | Reagovat

1) Hodně silný drink.... Nebo že by Sex on the Beach :D? Ale asi spíš hodně silný alkohol.
2) Že váháš :D By jinak neměl ten barman takový divný úsměv
3) Nemám páru :D Nechám se překvapit :D
4) Ne, protože se zamiloval :D
úžasná povídka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama