Trouble | everything comes to an end | part 12.

6. ledna 2013 v 14:51 | Dem. |  |Trouble.|
Chci se omluvit za chyby. :D Určitě jich tam bude dost, ale nemám čas. Musím jít napsat čtenářský deník na který jsem měla čas už od listopadu. :'D Něco už tam mám, ale má to být 10 příběhů, takže se do toho okamžitě pustím. :D Tohle je taková kapitola..asi dlouhá. Už ani nevím. :D Každopádně je to předposlední díl. :D
Probudila jsem se ráno, jak jsem čekala. Zazvonil budík a já se probudila. Byla jsem přespalá, takže se mi nechtělo vstávat. ,,Dneska je středa." zašeptala jsem a vstala. Mám tělocvik. Šla jsem si opláchnout obličej. Vyčistila jsem si zuby a namalovala jsem se. Neměla jsem náladu řešit, co si vezmu dnes na sebe, tak jsem si vzala černé kalhoty a proužkované triko. Šla jsem se nasnídat. V domě bylo zase ticho. Po mámě ani stopy. Na stole mi ležela snídě a u ní vzkaz.


'Musela jsem si něco zařídit. Uvidíme se po škole, mamka.' vzkaz jsem zmuchlala a nechala ho ležet na stole. Nasypala jsem si sušenou směs lesního ovoce do misky a vyškrábala na ně med. Když jsem byla po snídani, tak jsem se vydala na autobus.

Louis vypráví:
Zaparkoval jsem. Vystoupil jsem z auta a podíval jsem se na školu ve které učím. V mysli se mi roznesl hlas, že dnes budu mít s Olivii tělocvik. Nenápadně jsem se pousmál a odpovídal studentům na pozdravy.

,,Louisi." suveréně do mého kabinetu přišla Tanika. Učitelka angličtiny.
,,Ano? Děje se něco?" stoupl jsem si. Kývla: ,,Máš jít okamžitě za ředitelem. Posílá mě pro tebe."
,,Samozřejmě." odvětil jsem a odešel ze svého kabinetu. Přemýšlel jsem, co mi může chtít. Třeba budu zase suplovat, dostanu přidáno nebo jsou nějaké závody. Nic jiného mě nenapadalo. Zaklepal jsem na dveře od jeho kanceláře a vstoupil. Jakmile jsem uviděl Cheryl a Paige bylo mi vše jasné. V puse se mi udělal knedlík, ale musel jsem polknout. Zavřel jsem potichu dveře a znovu jsem se podíval na Cheryl. Pohledem mi říkala, že mě zabije. Paige se dívala do země a v ruce držela kapesníky. A pan Kingsley? Seděl na své židli, hlavu si opíral o své dlaně a s údivem se na mě díval. Bylo trapné ticho.

,,Pane Tomlinsone." nadechl se a vstal. ,,Je mi líto, že přijdeme o takle úžasného a zábavného učitele, ale nedá se s tím nic dělat." tleskl a pak mi podal nějaké papíry.
,,Přečtete prosím první pravidlo." poprosil mě a ruce si založil za záda.
,,Učitel školy nesmí mít přátelský ani pohlavní styk s jakýmkoliv studentem.." začal jsem, ale pak jsem slušně papíry položil na jeho stůl.
,,Proč nepokračujete?" zeptal se.
,,Protože to nebudu číst! Ten řád znám a mohl bych Vám ho říct i po zpátku. Tak mi dejte podepsat výpověď na hodinu ať už konečně můžu odejít." vyklopil jsem.
,,K tomu se zajisté dostaneme, ale Vy nechcete vědět, jak?" zajímal se a posadil se na své místo. Sjel jsem pohledem na Cheryl a pak na Paige, která automaticky sklopila pohled.
,,Musím to vědět?" optal jsem se.
,,Tak je to Váš konec kariéry. Mě osobně by to zajímalo." vysvětlil.
,,Tak dobře, Paige." podíval jsem se na ní. Věnovala mi uplakaný pohled. ,,Chci to vědět od ní!" trval jsem si na svém.
,,Já-já..prostě jsem to už nevydržela." povzdechla si.
,,Moje dcera se Paige pochlubila, že s Vámi má vztah. Ona to pak citově nevydržela a přišla mi vše říct. Nechala jsem vás dva sledovat.." ozvala se Cheryl.
,,Sledovat?" nevěřícně jsem se na ní podíval.
,,Vy nadržený hovado! Vytáhl jste mojí dceru ze školy, aby jste si s ní užil!" vybouchla vzteky.
,,Nadrže-cože? To není pravda, Cheryl. A nechápu proč mi najednou vykáš!"
,,Proč by Vám měla tykat?" zajímal se Kingsley.
,,Kde to mám podepsat?" změnil jsem téma. Nemám v úmyslu, taky říkat všechno.
,,Tady." ukázal a podal mi propisku. Přečetl jsem si, co na bílém listu stálo. Porušil jsem základní pravidlo školství, spal jsem se studentkou. Povzdechl jsem si a podepsal se na kolonku.
,,Už jsem se postaral o to, aby jste to měl v rejstříku práce. Můžete být rád, že Vás Cheryl nechce nahlásit na policii." informoval mě.
,,Proč?" podíval jsem se na ní.
,,Protože mi řekla, že Vás má ráda. Chci pro ní to nejlepší a nebudu akceptovat váš vztah, ale pokud do toho šla dobrovolně, tak to policie nemusí vědět. Nic by s tím stejně neudělali." věnovala mi úsměv.
,,Nashle." rozloučil jsem se a odešel.

Olivie vypráví:
Viděla jsem známé tváře až na Paige. Pořád jsem jí vyhlížela, abych se jí zeptala proč to řekla mé mámě. Místo ní ke mě přišel Jacob.
,,Kam jsi včera jela?"
,,Co je ti do toho?" odfrkla jsem.
,,Nebyla jsi ve škole." pokrčil rameny.
,,A to ti to jako vadí?" odvětila jsem a on odešel. Ještě chvíli jsem vyhlížela Paige, ale pak přijel autobus a já do něj nastoupila.
***
Seděla jsem ve své lavici a ani tam Paige nebyla. Rozhlédla jsem se již po několikáté po třídě, jestli jí někde neuvidím. Nikde nebyla. Ještě byl čas, co se týče výuky, tak jsem si položila hlavu na lavici a zavřela oči. Někdo mi zaklepal na rameno. Podívala jsem se a tam stála Paige.
,,Ahoj." oslovila mě s nejistým úsměvem.
,,Ahoj." odvětila jsem a prohrábla jsem si vlasy. Sedla si na své místo vedle mě a nemluvila.
,,Neměla bych ti to říkat, ale jestli ho chceš ještě vidět, tak si mákni." podívala jsem se na ní a ona kývla hlavou ven ze třídy. Na nic jsem nečekala a vyběhla jsem ze třídy. Na chodbě už nikdo nebyl. Jen učitelé, kteří zacházeli do svých tříd. Byla jsem zoufalá. Nevěděla jsem, kam jít. Pak jsem spatřila mámu, jak se směje od ucha k uchu v doprovodu ředitele.
,,To jsi neudělala!" zakřičela jsem na tichou chodbu. Z jedné třídy se ozvalo od učitelky ať neruším výuku. Máma mi věnovala široký úsměv a pak se dál bavila s ředitelem. Vyběhla jsem ze školy a běžela jsem na parkoviště. Doufala jsem, že tam ještě bude a nebo přijde. Hned jak jsem tam doběhla, tak jsem spatřila jeho auto. Nakrátko se mi ulevilo, ale pak jsem se k němu rozeběhla. Nikdo v autě nebyl. Opřela jsem se o něj a čekala než přijde.

,,Co tu chceš?!" sykl a položil bedýnku na kapotu auta.
,,Lousi, já.."
,,Podělala jsi to. Jo to vim." ani se na mě nepodíval. Položila jsem svojí ruku na jeho rameno. Nic nedělala, jenom zíral do černých okének od jeho auta. Rukou jsem vyjela k jeho bradě a otočila jsem si jeho obličej k sobě. ,,Mrzí mě to." teď už jsem v očích měla slzy.
,,Hlavně nebreč, prosím." pak uhnul, abych na něj nešahala. Začal klíčky odemykat auto.
,,Já jsem nevěděla, že tam bude ten chlap a bude nás fotit." zastavil se v činnosti a hodil po mě nechápavý pohled.
,,Ale Paige jsi se chlubit mohla! Proč? To jsi na sebe byla až tak moc pyšná a spokojená sama ze sebou, že jsi jí to řekla?" vystartoval po mě. Nehybně jsem stála a mlčela.
,,Nechci na tebe mít poslední vzpomínku, jak na tebe křičím." jeho hlas se uklidnil. Skoro šeptal. Chytl mě za dlaň a propletl naše prsty. Vstyčila jsem k němu svůj pohled. Volnou rukou mi zajel do vlasů a políbil mě. Naše dlaně se rozpletly a já okolo jeho krku omotala své ruce. Nechtěla jsem, aby polibky přerušil, tak jsem ho pořád přitahovala k sobě.
,,Olivie!" vykřikla má matka. Louis se ode mě odtáhl a naposledy mi věnoval jeho kouzelný úsměv. Pak nasedl do auta. Ucítila jsem, jak mě někdo chytl za ruku. Byla to má matka.
,,Nešahej na mě!" mírně jsem křikla.
,,Děláš si to ještě horší!" odvětila a pustila mě.
,,Vrať se do třídy a pak hned domů!" přikázala a odešla. Ještě jsem se otočila a podívala se na dveře řidiče za kterými seděl Louis. Zhluboka jsem se nadechla a odešla zpátky do třídy.

,,Omlouvám se, řešila jsem něco s.." začala jsem se omlouvat své učitelce, ale ta na mě hodila opovrhující pohled. Určitě to už věděla. Nikdy se na mě takhle nedívala. Vlastně, měla mě vždy ráda.
,,Sedni si a neříkej mi, co jsi dělala!" udělala jsem co chtěla. Sedla jsem si do své lavice vedle Paige. Setřela jsem si suché stopy po slz a pořádně jsem se nadechla, abych zůstala v klidu.
,,Je mi to líto." zašeptala Paige.
,,Udělala jsi to, protože jsi žárlila?" vykřikla jsem. Dobře, nádech nezabral.
,,Ticho!" zavelila učitelka. Všichni na nás pak přestali zírat.
,,Ano, mrzí mě to." řekla ještě jednou Paige.
,,To by mělo." odvětila jsem hořce. Po zbytek dne jsem se s ní nebavila. Neměla jsem na nic náladu. Tělesná výchova nám odpadla. Ředitel to komentoval tak, že Louis dostal padáka a to bylo vše. Všichni se zajímali, co se stalo a kde je. Nečinně jsem poslouchala jejich rozhovory a spekulace. Několikrát padlo i to, že možná spal se studentkou, ale zamítli to. Protože si byli všichni tak moc jisti, že by to neudělal. Ukáplo mi několik slz, když jsem je poslouchala. Paige mi nabízela papírové kapesníčky, ale já od ní vždy odvrátila pohled, vzala jsem si své kapesníčky a utíkala na dívčí záchody. Každou přestávku se to opakovalo.
***
,,Jsem doma, spokojená!" řekla jsem sarkasticky na matčin účet, když stála na schodech a čekala než přijdu domů.
,,Hele.." ukázala na mě. ,,..Nebuď drzá holčičko!"
,,Proč jsi to udělala?" zeptala jsem se, ale žádný pohled jsem jí nevěnovala.
,,Říkala jsem ti, že jestli to nepřestane, tak to udělám! Nebudu žít s faktem, že moje šestnáctiletá dcera chrápe s chlapem, kterýmu je třicet dva!" během toho došla až ke mě.
,,Jen jsi žárlila!" sykla jsem po ní hořce a odhodlaně. I ona se odhodlala. Její dlaň mě zapálila na tváři. Po činnu jsem si automaticky položila ruku na červené místo a v očích jsem měla šťiplavé slzy.
,,Olivie.." špitla a chtěla mě obejmnout. Já jsem udělala krok zpátky.
,,Omlouvám se, zlatíčko." zašeptala a nakonec mě objala.
,,Nech mě být, než řeknu něco za co by jsi mi rozbila celej obličej!" mermomocí jsem se od ní odtáhla a běžela do svého pokoje. Zabouchla jsem dveře a zamkla. Šla jsem do mé koupelny a rozplakala se při pohledu na červený flek na mé tváři. Ještě teď jsem cítila, jak to štíplo. Otřela jsem si slzy a odhodlaně vyšla z pokoje. Máma seděla v obýváku a brečela. Neřešila jsem to a odešla z domu. Nezapoměla jsem pořádně bouchnout dveřmi, abych veděla že jsem odešla. Pak jsem začala utíkat. Doběhla jsem až k Louisovi před dům a horlivě zvonila. Nakonec otevřel a spadla mu pusa.

,,Neměla by jsi tady být." řekl nakonec. V očích jsem měla stále slzy, ale neplakala jsem.
,,Neměla, ale chci!" odvětila jsem a spojila naše rty. Když mě chytl za pas a přitáhl si mě k sobě, začala jsem plakat. Slzy se smíchaly s našemi polibky a ani jednomu to nevadilo. Ba naopak, udělalo to tuhle chvilku ještě více cenější.
,,Můžeš přeci počkat než mi bude osmnáct, pak už to může být všem jedno." zašeptala jsem mu do krku, když mě objal.
,,To jsou dva roky.." hlesl. ,,..obávám se, že to nepůjde." dodal. Odtáhla jsem se od něj. Překvapeně a zároveň pohrdavě jsem se na něj dívala.
,,Fajn." sykla jsem, otočila se na patě a odcházela.
,,Olivie!" křikl. Ignorovala jsem ho. Na chodníku jsem se rozeběhla a namířila si to do prvního parku, který jsem spatřila. Sedla jsem si na lavičku a hlavu jsem si položila do dlaní. Bylo mi jedno, že okolo mě chodí lidé a zírají na mě, proč pláču. Na paměti jsem měla první polibek od Louise, naší první společnou noc a to jak jsem to vše pokazila. Přiznala jsem si, že jsem byla moc naivní, když jsem si myslela, že by počkal než dospěji.

------------------------------
Bože, otázky. :D Nevím, opravdu mě nic nenapadá. :D

1) Skončí to dobře?
2) Napadá Vás, co bude v dalším díle?
3) Zabijete mě, když by někdo umřel?
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Adu Adu | 6. ledna 2013 v 15:22 | Reagovat

1) Prosím ano. Smutné konce jsou všude. Prosííííííííím
2) Louis ji řekne něco ve smyslu, že to špatně pochopila?
3) Ne kdyby to byla její matka nebo Paige... Ale u kohokoliv jiného asi jo

Nádhera, perfektní, dokonalé...

2 Adu Adu | 6. ledna 2013 v 15:23 | Reagovat

2) Nebo má nějákou smrtelnou nemoc, když se ptáš jestli někdo umře.

3 nicole. nicole. | Web | 6. ledna 2013 v 17:02 | Reagovat

1) Znám tě - Neskončí :/ Ale chtěla bych..:D Ale když to je povídka s Louisem, tak by jsi mohla :D
2) [2]: Právě, právě !
3) Pamatuješ jak jsi psala, že budeš mít rozbitou hlavu o monitor a vytrhaný vlasy ?^^

Já taky nevím proč jen u DP !:D To je zlé :D
Já ti to budu připomínat :D radši :D 4 hodiny ?:O Ty mě zabiješ :D Jestli to přidají dřív.. pochybuju :'D Ale čekám, neboj :'):3

4 Chachi Chachi | Web | 6. ledna 2013 v 17:31 | Reagovat

1. Musí, musí, musí! :D
2. Jestli bude mít Louis nějakou nemoc...tak si mě nepřej :D
3. Ano ;3 Teda v případě, že to bude Louis/Olivie :D

5 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 6. ledna 2013 v 18:32 | Reagovat

1) Bylo by to fajn, ale myslím si, že ne.
2) To fakt nevím... :/
3) Jo!! Jediný kdo by mohl zdechnout je někdo z přátel od Oliv, protože to by se pak mohla dát dohromady zase s Louím, ale ne, radši ne!

6 Christen Christen | Web | 6. ledna 2013 v 22:14 | Reagovat

No jo byl mladej a blbej ale roztomilý :D

PS. Byl to opravdu film...? Ten "Nechci na tebe naléhat?" :D Další díl máš na blogu...
PS2. Jo tak týpek a v rádiu no to by mě zajímalo co je to za rádio :D

7 Isa Isa | Web | 6. ledna 2013 v 22:37 | Reagovat

1. Určitě, protože on jí zapomněl doříct, že dva roky to bez ní nevydrží. :D
2. To bude ono. Řekne jí, že nedokáže čekat dva roky.
3. Zabiju tě, jestli to bude Louis nebo Olivie, ale jestli to bude někdo jinej, tak mě to tolik mrzet nebude. :D

Tohle byl perfektní díl. Nečekala jsem, že Oliviina matka hned půjde a vyslepičí to společně s Paige řediteli. Tohle si u mě podělali. -_- Chudák Louis. Těším se na další. :)

8 Christ Christ | 7. ledna 2013 v 14:50 | Reagovat

1) Jak tě tak znám, tak mám trochu obavy, ale doufám že nám to neuděláš! :D
2) Louis by se mohl konečně vzpamatovat a říct jí, že ty dva roky vydrží, ale to je nemožné, takže to se asi zamítá. :D Takže jí asi vysvětlí proč nemůže čekat? :'D
3) Když umře Louis nebo Olivie tak tě teda zabiju, jak ti už dlouho slibuju. :D

9 W. W. | Web | 7. ledna 2013 v 17:26 | Reagovat

1. Musí jinak, ti dám bombu přes skype, že se ti otočí hlava o několik stupňu! :-D
2.Napíšeš tam :D Že vydrží ty dva roky protože jejich "láska" je tak silná :D
3. Klidně, ale nesmí to být Louis nebo Oliv :D

10 Hanina Hanina | Web | 8. ledna 2013 v 20:21 | Reagovat

1) Budu věřit scému srdci - ano. :D Ale podle mě BOHUŽEL <-DEMINO! Ne. :(
2) Vůbec nevím. Už to chci vědět, ale nechci aby byl konec. Miluju tuhle povídku. :)
3) Nebudu jako ostatní, že pokud neumře Louis nebo Olivie, že mi to bude jedno. Vadilo by mi i kdyby umřela její máma. Kdokoliv, protože jeden z těch dvou by se z toho pak zbláznil a jestli chystáš zabít dalšího člena One Direction, tak si to s tebou vyřídím! :D

11 Ter. Ter. | Web | 9. ledna 2013 v 17:43 | Reagovat

Ale notááák. Tohle nám přece neuděláš. :D
1) Ano. :D
2) Opravdu netuším, ale vím, že to bude konec. Škoda, že se blíží konec. Ale všechno jednou skončí. :)
3) Jako vážně?! :D Opovaž se!! Už jsi zabila Harryho a to bohatě stačí, nemyslíš? :D Já myslím, že jo. Sakra. :D

12 Veruu Veruu | Web | 9. ledna 2013 v 19:21 | Reagovat

1) Musí!
2) Louis na ni počká, věřím tomu!
3) Ne, prosím!

A prosím už přidej poslední díl♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama