Trouble | I Love You | part 11.

3. ledna 2013 v 11:56 | Dem. |  |Trouble.|
Zbytečné něco psát. :) Jsme o krok blíže ke konci. :D
V minulém díle: ,,Řekla jsi někomu o tom..co děláme?" přimouřil si na mě oči. Okamžitě jsem zavrtěla hlavou na znamení, že jsem nikomu nic neřekla. Věděla to sice Paige, ale nechtěla jsem aby se naštval.
,,Třeba to byl někdo kdo se procházel a šel do lesa. Nudil se a chtěl nás vyrušit, tak hodil kámen." pokrčila jsem ramenem.
,,Tak jedeme ke mě?" nabídl a nastartoval. Přikývla jsem a stejně tak jako cestou sem, jsme mlčeli. Tentokrát nehrálo rádio ani žádná jiná hudba. Bylo ticho.


,,Vypadá to, že venku nikdo není a ani za náma nikdo nejel." prolomil ticho, ale to už jsme stáli před jeho domeme.
,,Vidíš." do obličeje mu byl můj úsměv.
,,Tak jdeme!" zavelil a vystoupil. Vyšla jsem za ním a šla jsem za ním až k jeho domu. Jakmile za mnou zavřel dveře, tak mě vášnivě políbil a bezohledně hodil na dveře. I když jsem musela nabrat trochu dechu, tak se mi jeho chování líbilo. Chytl mě pod hýžděmi a já následně omotala své nohy okolo jeho zad a své ruce okolo jeho krku. Nešel se mnou daleko. Položil mě na jídelní stůl v kuchyni. Pak naše rty odpojil.
,,Neubližuji ti nějak? Nebolí tě to?" musela jsem se dojetím úsmát. Na tváři mě zahřál můj vlastí úsměv od ucha k uchu.
,,To bych ti řekla." přitáhla jsem si ho k sobě a políbil ho. Na nic nečekal a začal mi nedočkavě dozepínat košili. Když jí odhodil, začal mi dávat malé pusinky na krk až k mým ňadrům. Pak sjížděl níž až mi rozepl kalhoty a pomalu je ze mě sundaval. Jak sjížděly kalhoty níž a níž, tak jsem cítila jeho dlaně okolo mých nohou díky kterým je ze mě sundaval. Jak se mé nohy pomalu odkrývaly, zanechával na nich polibky. Zbytek už určitě víte.
***
Leželi jsme na tom de*ilním stole, když vše skončilo. Louis měl velmi hluboké nádechy a výdechy. Tiskl mě k sobě a já cítila jeho kolínskou. Nemyslela jsem na to, že ležíme nazí na stole uprostřed místnosti a nějak se nezakrýváme. Bylo mi dobře v jeho sevření.
,,Olivie?" špitl a dal mi pusu do vlasů. Zvedla jsem svojí hlavu a podívala jsem se mu do očí a kývla, aby pokračoval.
,,Miluji tě." zaslechla jsem sladkou sinfonii, která vyšla z jeho úst. Přisála jsem se na jeho rty a velmi krátce ho políbila. ,,Taky tě miluji." zašeptala jsem na jeho rty. Pevně mě stiskl a já ještě více pocítila jeho horké tělo. V objetí jsme nakonec usli.
***
,,Olivie." drkl do mě Louis. Probudila jsem se. Louis stál a v ruce držel můj mobil, který vyzváněl. Přes sebe jsem měla přehozenou slabou deku.
,,Někdo ti volá." podal mi mobil displejem dolů.

,,Ano, mami?" odkašlala jsem si.
'Kde jsi? Už jsou tři hodiny!' křila.
,,Opozdila jsem se ve škole, už jsem na cestě." pak jsem hovor položila. Louis už mi nesl oblečení. Vzala jsem si ho od něj a on odešel. Oblékla jsem se a on jako na zavolanou zase přišel. ,,Nevěděl jsem v kolik tě vzbudit."
,,To je v pořádku." odpověděla jsem s úsměvem. Přistoupila jsem k Louisovi a dala mu pusu na tvář. Usmál se a políbil mě. ,,Musím-jít." zašeptala jsem mezi polibky.
,,Já vím." hlesl, když se odtáhl. ,,Odvezu tě." řekl a mrkl.
,,Raději ne. A já se ráda projdu." mrknutí jsem mu vrátila. Vzala jsem si kabelku a šla ke dveřím. Slyšela jsem, že jde za mnou. Otočila jsem se, on byl opřený o zeď a usmíval se. Rychle jsem na něj zamrkala a odešla. Když jsem byla pryč z jeho pozemku, tak jsem začala utíkat. Když jsem doběhla domů, tak máma už stála ve dveřích.

,,Kde jsi byla?" zakřičela. Nechtěla mě pustit domů.
,,Ve škole?" odpověděla jsem a dělala blbou.
,,Měla si být doma už v jednu hodinu a když jsi nepřicházela, tak jsem volala do školy a řekli mi, že tam nejsi!..Tak kde jsi byla?!" tu poslední větu zaječela tak hrozně nahlas, že sousedka zavřela okno.
,,Tak jsem jednou nebyla ve škole no. Nechtělo se mi tam kvůli Paige." vymlouvala jsem se. Uhla a já mohla projít do vnitř.
,,Víš o tom, že máš teď problém? Doma a hlavně ve škole, takže si to vyřeš sama děvenko! Já moc dobře vím, kde jsi byla!" začala mi vyhrožovat ukazováčkem.
,,A kde jsem teda byla?" založila jsem si ruce na prsou. Ona si šáhla do kabelky a vyndala velmi tučnou obálku.
,,S tím Tomlinsonem!" sykla a obálku mi hodila pod nohy.
,,Co to je?" zeptala jsem se a sehla jsem se k obálce. Otevřela jsem jí a první co jsem viděla, bylo jak mě obímá na autobusové zastávce. Na další fotce bylo, jak nastupuji k němu do auta. V domě bylo naprosté ticho. Bála jsem se podívat na další fotky, ale udělala jsem to. Byly to fotky z louky. Na prvních bylo, jak mi nabízí jídlo a když jsem spatřila fotku, kde ležíme na dece a on mi rozepíná košili, tak jsem všechno zase uklidila. Cítila jsem, jak se mi do očí derou slzy. Máma ke mě přišla a objala mě.
,,On tě nutí, že ano? To prase! To mu nedaruji, k*etén!" silně mě obímala. Byla naštvaná. Ne na mě, ale na Louise. Odtáhla jsem se od ní.
,,Olivie, ublížil ti?" otázala se a chtěla mě znovu obejmnout, ale já ustoupila.
,,Ne!" zašeptala jsem. ,,Mám ho ráda." řekla jsem a dívala jsem jí přitom do očí. Začala plakat a já utekla do svého pokoje. Když jsem běžela do schodů, tak mi fotky vypadly z ruky, ale nechala jsem je ležet, protože ona už byla za mnou.

,,Olivie! Otevři!" bušila do dveří.
,,Ne!" odhodlala jsem se zdorovat své matce.
,,Nemůžu uvěřit, že jsi mě špehovala!" sykla jsem nahlas.
,,Já tě nesledovala. Poprosila jsem kamaráda." odpověděla s klidem.
,,No v tom je velkej rozdíl!" kopla jsem do dveří.
,,Olivie!" vykřikla.
,,Co chceš ještě?"
,,Promluvíme si o tom, dobře? Jestli ho máš opravdu ráda, tak slibuji, že to nikomu neřeknu. Ale musí to skončit. To prostě..to nejde." poznala jsem, že je smutná. Otevřela jsem dveře a ona mě okamžitě objala.
,,Jak dlouho to trvá?" zeptala se.
,,Poprvé, když..když tě přivedl opilou domů." odpověděla jsem a ona se ode mě odtáhla.
,,Kdybych byla při smyslech, tak bych to nikdy nedopustila." znovu mě objala.
,,Mami, prosím. Máme na tom oba vinu, ne jen on. Neházej vše na něj!" vyrvala jsem se z jejího sevření.
,,Dobře." otřela si slzy. ,,Jak tě vůbec napadlo mě sledovat?"
,,Když včera večer přišla Paige, tak jsem jí moc dobře rozuměla co říká. Říkala, že už jsi se s ním i vyspala, ale nechtěla jsem tomu věřit. Musela jsem si to nějak ověřit, je mi líto že to bylo tímto stylem, ale tohle prostě musí skončit." pohladila mě po tváří.
,,Je to tvůj učitel. Nemluvě o tom, že je na tebe starý. Je v mých letech." dodala.
,,Já vím. Myslíš si že to nevim?!" odvětila jsem a šla jsem si sednout na postel.
,,Přestane to?" zeptala se nejistě.
,,Mami." fňukla jsem tentokrát já.
,,Olivko, musíte s tím přestat." posadila se vedle mě. ,,Jestli s tím nepřestanete, tak ty fotky ukážu řiditeli a ten už se o to postará!" zvýšila hlas a zase si stoupla.
,,To by jsi mi neudělala!" podívala jsem se na ní s očima plných slz.
Přikývla: ,,Ale ano, udělala! Jen abych tě ochránila, pamatuj." pak odešla. Okamžitě jsem svojí hlavu zabořila do tuny polštářů a tiše plakala. Neměla jsem komu zavolat, aby mě utišil, aby mi pomohl. Mluvit s Paige, jsem nechtěla a hlavně díky ní se to vše stalo. Louisovi jsem volat také nechtěla, protože by vše určitě ukončil a já ho nechtěla ztratit po dnešním 'Miluji Tě'. Vždy to byla právě má máma za kým jsem přiběhla a bulelala jí do klína a teď?

Když jsem se vyplakala a už jsem opravdu neměla žádné slzy, tak jsem si šla opláchnout obličej. Sešla jsem dolů a šla jsem si vzít něco k jídlu. Nikoho a nic jsem neslyšela, takže máma nebyla doma. Byly už čtyři hodiny, takže musela jít do práce. Namazala jsem si kousek pečiva sýrem a k tomu jsem přikusovala okurku. Pak jsem slyšela vyzvánění mého telefonu. Vyběhla jsem do svého pokoje a vyndala z kabelky mobil.
,,Ano?" byl to Louis.
'Chtěl jsem jen vědět, jak to dopadlo?'
,,Jo, dobře." zalhala jsem.
'Takže..zítra na těláku?'
,,Uvidíme se na těláku." odvětila jsem tónem jako to dělá Harper v Kouzelníkách.
'Miluju tvůj smích.' řekl, ale já zavěsila. Na to mi začal volat znova.
,,Co?"
'Proč jsi to típla?'
,,Protože jsem chtěla ukončit hovor?" odvětila jsem. Bylo ticho.
,,Louisi?"
'Ano?'
,,Nechceš přijít?" zeptala jsem se. Věděla jsem, že dělám chybu.
'A co tvoje máma?'
,,Odešla do práce a vrátí se až pozdě v noci."
'Zachvíli jsem u tebe.' pak zavěsil. Věděla jsem, že jsem ho nahnala přímo mámě do spárů. Ona však není doma, takže se to nedozví.

Do deseti minut zvonil zvonek. Seběhla jsem schody a otevřela mu. Rychle jsem ho vtáhla do domu a zavřela. Nechtěla jsem riskovat, že venku stojí ten mámi kamarád a fotí.
,,Hůů." pronesl a přitáhl si mě k sobě. Políbila jsem ho. Musela jsem to udělat, protože jsem věděla, že to musím ukončit. Do polibku jsem vložila všechnu vášeň, která ve mě ještě zůstala. Opatrně mě opřel o zeď a nechtěl opustit mé rty. Nevím jak dlouho jsme se líbali a proč jsem zničeho nic otevřela oči, ale odtrhla jsem ho od sebe, když jsem v okně uviděla foťák.
,,Stalo se něco?" zeptal se a já se podívala do okna. Nikdo tam nebyl.
,,Měl by jsi jít." rozhlédla jsem po místnosti a znovu do toho okna. Šla jsem ke dveřím, že otevřu ale on mě chytl za zápěstí a otočil si mě k sobě.
,,Co se stalo?" naléhal.
,,Byla hloupost tě sem pozvat. Musíš okamžitě odejít! Běž!" doslova jsem se vyrvala z jeho sevření a otevřela dveře. Šel a zastavil se těsně vedle mě.
,,Co se stalo?" zeptal se znovu.
,,Prostě odejdi!" ukázala jsem svojí rukou ven.
,,Ne!" znovu mě chtěl chytnou, ale já uhla s tichým slovem: ,,Vypadni!"
,,Dobře." hlesl a odešel. Jakmile překročil práh mého domu, tak jsem bouchla s dveřmi. Běžela jsem znovu do svého pokoje. Vzala jsem si oblečení na spaní a šla jsem se vysprchovat. Pak jsem se převlékla a lehla jsem si do postele. Nastavila jsem si budíka na půl sedmou ranní a snažila se usnout. Kdykoliv jsem zavřela oči, slyšela jsem sama sebe, jak mu přikazuji, aby vypadl. Bylo mi to všechno líto. Ten bídák za oknem, určitě to nebyla halucinace a nebo nějaký pták. Moje vlastní dobro a naivita, zničí Louisovi život.
-----------------------------
Většinou jste tipovaly, že je špěhuje Paige. Gratulace těm, kteří si vzpoměli i na její mamku. :D Sice to byl nakonec její kamarád, ale prsty v tom měla ona.

1) Skončí díky tomu přátelství Ovliie a Paige?
2) Zajde její mamka za řiditelem?

Takle ke konci povídky mě už otázky nenapadají a jsou zbytečné. Podle mě si na to uděláte názor sami a jen budete čekat, jestli Louis s Olivii bude. :D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanina Hanina | Web | 3. ledna 2013 v 12:02 | Reagovat

Jak já nechci konec!! Miluju tuhle povídku a jsem teď docela zmatená :DD

1. Podle mě ne. I když. Co já vím!? :D Určitě na ní bude naštvaná, že to vyklopila její mámě, ale budou se přátelit. ;)
2. STOPROCENTENĚ! A díky tomu bude konec, všechno půjde do háje, nikdo nebude šťastný, Louise vyhoděj ze školy a Olivie na sebe bude naštvaná. Je to dobře? :D Ale silně pochybuji že to její máma nechá úplně v klidu a taky silně pochybuji, že tahle povídka bude mít happy end. :( Když se na to tak podívám a vzpomínám..něco mi prostě říká, že to skončí smutně. Ach jo, už chci další díl, ale nechci aby byl konec. :D

2 Isa Isa | Web | 3. ledna 2013 v 14:38 | Reagovat

1. Já myslím, že jo. Vím, že to Paige řekla proto, že byla zoufalá, že jí Olivie nechce, ale i tak...nemusela to dělat.
2. Snad ne. :)

Až to skončí, tak budu určitě brečet. Já to cejtim. :( Ale teď mě hodně zaujala ta povídka Hot Dog, takže to určitě  nějak přežiju. :D Ale bude mi to líto. :D

3 Christen Christen | Web | 3. ledna 2013 v 15:54 | Reagovat

Dem zdá se mi to nebo je to skutečnost...? Ty si úchylná na vlasy :D A chudák Richo rád experimentuje se svými vlasy :D
PS. Koukala jsem že jsi přidala 1. díl nové povídky zítra si jí určitě přečtu :)

4 Chachi Chachi | Web | 3. ledna 2013 v 16:22 | Reagovat

1. Ano :DD
2. Udělá to a postarám se o její smrt :D

5 nicole. nicole. | Web | 3. ledna 2013 v 17:01 | Reagovat

1.Bohužel jo, myslím.. i když nerada to říkám.
2.Neudělá to ! Nesmí ženská bláznivá !:D

Já věděla, že ty Kouzelníky někam vecpeš :D

A človíček jednou zapomene napsat Jóžínečka do článku a už je Haló !!:D Končím ?! Zase mi vyhrožuješ ? Jsi na mě zlá, pořád !:( A ještě mě pořád zabíjíš v DP !:D A když se nechceš setkat tak.. to nejde !:D Povinně přijede do Náchoda :D V sobotu :D Jsem ráda, že jsi se uklidnila a děkuji :3 Tak, když nás učitelé straší, že to bude na střední úpně jiný a, že všechno a bůůů ! Se mě nediv :D Komára jsem ještě neviděla, ale brzo uvidím.. :'D Pro tebe to je dost času, ale ono to uteče jako voda ! Věř mi :D

btw. V pondělí je 7.1. tákže doufám, že jsi nezapomněla :D Myslím, že tenhle klip nedokoukáme vůbec, když jsem viděla jen ukázky :D

6 Christ Christ | 3. ledna 2013 v 19:50 | Reagovat

1) Nerada bych aby skončilo, ale Olivie je na Paige až moc naštvaná na to, aby neskončilo. :D
2) Doufám že ne, to by ještě víc zhoršila. :D

Hele, ty tvoje chyby a překlepy musí skončit, já už se ti tu směju. :DDD

7 W. W. | Web | 4. ledna 2013 v 15:06 | Reagovat

1. jo :D
2. Beztak a ty pak to skončí a já si půjdu pro kapesník....

Proč mi to děláš :D Jsi ten sex mohla víc rozepsat :D Vím, jsem uchylák :)

8 Kexák Kexák | Web | 4. ledna 2013 v 16:38 | Reagovat

Myslím, že asi skončí noo :DD
Jééžiš jenom to né!:DDD
Opět úžasná kapitolka!:D

9 Ter. Ter. | Web | 9. ledna 2013 v 17:33 | Reagovat

Jakože vážně? :D To je smutný. Ale stejně dokonalý. :DD :3
1)Nejspíš. :D
2)No to snad ne. :D Doufám, že to dopadne stejně tak, jako s tou zlomenou nohou a prasklým kondomem.. Tak, že jsi se prostě musela provokativně zeptat. :D

10 nat. nat. | 3. dubna 2013 v 20:17 | Reagovat

1. Je to sračka, ta Paige!:D
2. Ne, to by správná máma neudělala:):D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama