Dear, Princess | leaf with the number | part 13.

2. února 2013 v 18:11 | Dem. |  |Dear,Princess.|
Přináším další díl. Vůbec, ale vůbec se mi nechce zveřejňovat ten další díl. :D Musím se na něj ještě jednou podívat a asi ho z poloviny přepíšu. Ne asi, ale určitě. Nelíbí se mi. Nelíbí se mi ani poslední díl. :'D Sice jsem to psala už dřív, ale když to tak vždy čtu, tak bych řekla, že jsem to psala, když mi bylo osm a já prvně seděla za počítačem! :D - neberte mě vážně! Já nevím kolik mi v ten velký okamžik bylo. :D
Ich-forma, Niall:
,,Dále." odvětil jsem na zaklepání.
,,Dobrý den, jste už po jídle?" řekl muž v modrém obleku. Přikývl jsem a podal jsem mu tác s nádobím. Vřele se usmál a odešel. V pokoji pak nastalo to ohrané ticho. Protočil jsem oči v sloup a zničeho nic vyšel na chodu. Pokrčil jsem ramy a procházel jsem se po hotelu. Tohle bylo popvé, co jsem to udělal. Došel jsem až ke společenské místnosti. Bylo tam plno malých dětí, které si hrály a malovaly. Pár lidí se dívalo na televizi. V rohu místnosti se nacházel stůl a u něj seděla nějaká černovláska. Zhluboka jsem se nadechl a malými krůčky došel až k ní. Ve vlasech měla červenou mašli. Tiše jsem si odkašlal, aby ke mě zvedla pohled, protože se dívala z okna.


,,Ano?" otázala se dříve než se na mě podívala. Když se tak stalo, tak vykulila oči a rychle zamrkala.
,,Můžu si sednout?" hodil jsem pohled na druhou židli. Beze slova přikývla.
,,Omlouvám se." protočila oči a nejistě se usmála.
,,Za co? Za to, že jsem Niall Horan?" uchechtl jsem se.
,,Často se mi nestává, že by si ke mě přisedl někdo slavný." poznal jsem se, že je nervózní. Měl jsem ovšem škodolibou radost. Nevypadala na to, že mi bude nadávat. Chtěl jsem se s ní spřátelit, aspoň bych se tu nenudil.
,,Jak dlouho tady ještě budeš?" zeptal jsem se. Pokrčila rameny: ,,Nevím. Dokud si tady jedna moje známá něco nezařídí." odvětila s úsměvem.
,,A tvé jméno? Teda..pokud na to nejdu moc rychle. Ale ty víš moje, bylo by to fér." znejistil jsem.
,,Kennedy." další široký nefalšovaný úsměv.
,,Jo.." zasmál jsem se ,,..křestní by bylo fajn." namítl jsem.
,,To je křestní. Mé přijmění je Su.." rozpačitě utichla.
,,Sušenka?" dořekl jsem za ní. Rozesmála se.
,,Sunny, to je mé přijmení." tentokrát jsem se rozesmál já.
,,Kennedy Sunny? Vážně? Tvý rodiče tě asi nemají rádi, co?" nemohl jsem si pomoc a prostě jsem se smál na celé kolo. Zvedla se a přes stůl se nahla, aby mi dala malý pohlavek. Okamžitě jsem přestal.
,,Od kud jsi?" nahodil jsem další téma.
,,Z takového malého městečka v Nevadě." střelila po mě další úsměv. Začal jsem se s ní cítit volný. Ví kdo jsem, ale dokáže se semnou bavit normálně. Možná to moc uspěchávám, ale někoho jako je ona prostě potřebuji.
,,A co děláš až tady?" zajímal jsem se.
,,Jak jsem řekla. Jsem tu se známou. Ono je to vlastně na delší povídání. Co dělá Horan právě v tomhle hotelu?" obočí jí škubalo nahoru dolů.
,,Ono je to vlastně na delší povídání." odpověděl jsem. Rozesmála se. ,,Fajn." pokrčila rameny. Mezi náma dvěma nastalo ticho. Chtěl jsem něco říct, ale nevěděl jsem co.
,,Už budu muset jít." řekla s úsměvem a zvedla se od stolu. Zvedl jsem se také a zablokoval jí cestu. Nejistě se na mě podívala.
,,Uvidíme se ještě?" zeptal jsem se. Přikývla a otočila se zpět ke stolu. Ze stojanu vytáhla zelenou pastelku a utrhla kousek bílého papíru. Napsala na něj číslo a zmuchlala jej.
,,Pokud budeš chtít." řekla s úsměvem a papírek mi hodila za triko. Přiložil jsem rychle svojí dlaň na zmuchlaný papírek padající po mém těle a také jsem jí věnoval úsměv. Popošel jsem dva kroky do strany, aby mohla odejít.

Ich-forma, Kennedy:
Rychlým krokem jsem odešla ze společenské místnosti. Nabrala jsem směr k výtahu a přivolala jsem si ho. Po dvou minutách byl u mě a udělal takový ten směšný zvuk. Pousmála jsem se a vlezla jsem do něj. Dveře se zavíraly a já vykřikla: ,,Bože! Jo!" lapala jsem po vlastním dechu. Opřela jsem se o stěnu výtahu a pomalu jsem po ní začala sjíždět dolů. Zkousla jsem si spodní ret a v hlavě se mi přemýtl Niall, jak se na mě usmívá. Už se na mě neusmíval jen z fotky, ale reálně. Zpozorovala jsem dveře od výtahu, které se už skoro zavřely, když v tom se v nich objevila ruka. Narovnala jsem se a čekala, kdo se objeví.
Niall se rozzářil jako sluníčko. Úsměv jsem mu okamžitě oplatila a on vešel do výtahu.
,,Jedu až do dvacet pětky, ty?" zeptal se. Nachvíli jsem vypla, protože řekl to samé patro, kde máme s Nicole pokoj. 'Ježiši, Nicole!' trklo mi.
,,Nemůžeme výtah blokovat věčně." podotkl a nervózně se zasmál.
,,Jistě..no..jasně." mezi slovy jsem si rukou přejížděla po čele. Začal se smát.
,,Bydlím v úplně v tom samém patře." konečně jsem řekla něco normálního. Přikývl a zmáčkl přidělený čudlík. Vátah se rozjel a my byli ticho. Stál ke mě zády asi tři kroky od dveří výtahu. Během té nekonečné jízdy jsem přemýšlela nad Nicole. 'Měla si přeci plán Kennedy! Už od samého začátku. Nemysli na ní a skoč po něm!' znělo mi v hlavě a v tom se ozval ten směšný zvuk. Znovu jsem se pousmála a následovala Nialla pryč z výtahu.

,,Číslo pokoje?" otočil se na patě a díval se na mě. Topila jsem se v jeho modrých očích.
,,Já tam trefím." ujistila jsem ho. 'Kennedy!' okřikl mě můj vlastní hlas.
,,108." vyhrkla jsem rychle. ,,A tvůj pokoj?" natož se Niall zamračil a sjel mě pohledem.
,,110, ale neznásilníš mě?" usmál se. Začala jsem se také usmívat, ale pak jsem se začala z ničeho nic smát. Nejistě se na mě díval a přidal se ke mě. Bože ten smích je mnohem krásnější než na videu. Prostě jsme šli chodbou a smáli se. Kdykoliv jsem se na něj podívala, tak přestal a pak zase začal. Takhle to šlo do té doby, než jsme se zastavili u mého pokoje.
,,To byla nejtrapnější minuta mého života." oznámila jsem mu a šáhla jsem do kapsy. Měla tam být ta kartička od pokoje, ale nebyla.
,,Moje nejtrapnější minuta byla, když jsem se měl poprvé svléknout před dívkou." pokrčil rameny. Rozesmála jsem se, ale hned to přešlo, protože jsem tu kartičku opravdu neměla.
,,Stalo se něco?" zeptal se.
,,Nemůžu najít tu kartu od pokoje. Určitě jsem jí nechala tam." ukázala jsem na dveře.
,,A je někdo na pokoji? Zaťukej." musím říct, že to mě "opravdu nenapadlo". Jestli teď začnu ťukat, tak mi otevře Nicole a sežere mě za živa. Přišla jsem sem s plánem dostat Nialla Horana, ale s Nicole jsem se opravdu spřátelila a teď si nejsem jistá jestli bych jí to udělala. Ještě do toho oběda s klukama jsem byla rozhodlá, ale to jak o Niallovi mluvila. Nemiluje ho, tak jako já. Z fotek, plakátů a vidíí, ale jinak.
,,Ježiši." protočil oči v sloup a začal ťukat.
,,Co to děláš?!" křikla jsem a jeho ruku jsem servala ze dveří.
,,Ty než něco uděláš, tak si tě ta karta najde sama." rozesmál se.
,,Hele, můžeš mi prosím vrátit ten papírek s mým číslem?" zeptala jsem se tiše.

Er-forma:
Niall začal zběsile klepat na dveře, když v tom ho Kennedy se strachem přerušila. Nechtěla, aby přišla Nicole. Poté se blonďáčka zeptala na navrácení čísla. Nialla to neobvykle píchlo u srdce. Opravdu věřil, že by si konečně našel kamarádku. Jen kamarádku. Kennedy se zdála vtipná, milá a líbilo se mu, jak byla nervózní. Chtě nechtě, vytáhl z kapsy zmuchlaný papírek a vztekle ho hodil před Kennedy na zem. Už jí nevěnoval žádný z jeho drahocenných úsměvů nebo pohledů. Otočil se a odešel do svého pokoje. Kennedy sebrala papírek a začala sama zběsile ťukat na dveře od pokoje. Dveře se po pěti minutách otevřely a v nich stála rozespalá Nicole. Na hlavě měla zamotané vlasy a na tváři otlačenou ruku s náramky. Kennedy se uchechtla a vešla dál. Když zavírala dveře, byla uvnitř spokojená. Byla sama na sebe hrdá, že odmítla blonďatého chlapce, kterého už přes dva roky platonicky miluje.
---------------------------------
1) Kennedy už nebude problém, co?
2) Kdo z Vás si myslí, že v dalším díle se setká Niall a Nicole?
3) Opravdu se Kennedy jmenuje Sunny?
4) Pamatujete ještě na Dr.Surrean?

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Veruu Veruu | 2. února 2013 v 19:15 | Reagovat

1) Asi ne, překonala to :]
2) Já si to myslím! :D
3) Ano, jinak by se nezadrhla :)
4) Samozřejmě že ano!

Prosím co nejdřív další díl, zjišťuji, že jsem závislák))

2 foreverchild foreverchild | Web | 2. února 2013 v 21:21 | Reagovat

1)No, doufám. :D Ale obávám se, že bude tak trošku problém kvůli tadytomu. :D Nebo je to možná jenom nějaká další blbost, co mě právě napadla. :D
2)Já! :D Ale, co když se Niall nějak naštve.. jinak, už je naštvanej:D.. a třeba odjede z hotelu někam pryč a všechno bude v tahu. :O Né, musí se vidět! :D
3)Já ti vlastně ani nevim. :D Ale je přece příbuzná tý doktorky, né? :D
4)Samozřejmě. :D

To, co jsi napsala nahoře je hodně zajímavý a.. vlastně to skoro nepobírám. :D Ale nevadí, hlavně že je tady další díl! :D Nemůžu se dočkat dalšího. :3

3 Adu Adu | 2. února 2013 v 22:45 | Reagovat

1) Doufám, že ne
2) Já
3) Jistě, že ne! Je to příbuzná doktorky
4) Tak ne asi

4 nicole. nicole. | Web | 2. února 2013 v 23:08 | Reagovat

1. Nebude :D
2. Jo, jo, jo !:D Doufám :)
3. Tak já byla přesvědčená, že ano, ale když jsem se podívala na tu další otázku, tak v tom bude háček :D Surrean !:D Já se cítím jak blbec :D
4. Hej, tak proto :D

U toho, jak byli ve výtahu, já si tak říkala "Co jsem ti, proboha udělala ?":D
Myslela jsem si, že tam vážně na něho skočí :D

5 Christ Christ | 3. února 2013 v 10:40 | Reagovat

1) Asi ne, ale teď to teda dost posrala. :D
2) Já se hlásím. :DD
3) Um, ne? :D Koho vůbec zajímá jak se jmenuje? :DD
4) Né, vůbec. :D

6 Lens Lens | E-mail | Web | 3. února 2013 v 13:10 | Reagovat

haha!:D máš proč, protože on dělá kraviny pořád!:D s ním se nikdy nenudíš :'DD děkuji :))

7 Katka Katka | 3. února 2013 v 15:33 | Reagovat

1. nejspíš už ne :)
2.doufam že jo
3. myslim, že ne :D
4. jasně že pamatuju :D

8 Sugar:3 Sugar:3 | 4. února 2013 v 21:10 | Reagovat

1) Obávám se, že se to ještě zatočí
2) Já si to teda myslím :3
3) A to proč? Vždyť není důležitá :D
4) Né, nikdy jsem o ní neslyšela :D

9 Maky Maky | 5. února 2013 v 11:47 | Reagovat

1. řekla bych že to eště neskončilo :D Kennedy se eště projeví :D
2. bylo by to dobrý kdyby se konečně setkali :)
3. určitě nééé :D
4. to je jasný že jo :D

10 Luss Luss | 5. února 2013 v 16:38 | Reagovat

1) bude:D
2) Jááááá:D
3) ne!:D
4) jop:D

11 Therressa Therressa | 9. února 2013 v 12:19 | Reagovat

1) prosím neee!
2) Jíííí:D
3) [8]:
4) pamatuju na všechny:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama