Dear, Princess | why are you here? | part 14.

20. února 2013 v 10:00 | Dem. |  |Dear,Princess.|
Jak unavující sem něco psát. :D Připomínat konec Vám nemůžu, protože mě slušně posíláte do háje, takže na to kašlu. :D Tenhle díl je,..řekněme, že je napsaný tak trochu divně. :D
Er-forma:
Dívky byly zbytek dne zavřené ve svém hotelovém pokoji. Večeři si nechaly tzv., přinést až pod nos. Sledovaly britské stanice v televizi. Zamilovaly si Top Gear. Nicole byla velmi nervózní a bála se, jak bude Niall reagovat až mu to oznámí. Nemohla si ani připravit žádnou řeč. Chtěla, ale nešlo to. Před spaním se zepsala Kennedy, jestli s ní nepůjde za Niallem. Chtěla po svém boku mít aspoň ji, když ona toho tolik ví. Kennedy se ani vteřinu nerozmýšlela a hned odmítla. ,,Bude lepší, když mu to řekneš sama. Beze mě. Určitě to dopadne dobře." Kennedy si nebyla jistá jestli by Niall Nicole aspoň vyslechl, když by tam vedle ní stála i ona. Stále si vybavovala jeho zkroušený pohled.


Nový den, druhý den v Londýně. Nicole si oblékla tmavší džíny, které jí obepínaly linie boků a stehen, bílé tílko a slabé hnědé sáčko. Vlasy si vyčesala do culíku a zadívala se sama na sebe v zrcadle. Vzdechla a pustila se do ranní hygieny. Ještě jednou překontrolovala její vzhled a sama sobě věnovala povzbuzující úsměv. Vešla do pokoje, kde stále Kennedy ještě spala. Bylo už půl desáté, ale raději jí nechala klidně spát. Z kabelky si vzala čtyři obálky. Zkontrolovala jestli v nich jsou dopisy a poté se hluboce nadechla. Hřejiví nádech, ale přesto se její tělo ochladilo, při pomyšlení, že zachvíli bude stát před Niallem Horanem a ani neví, jak začít. Z kabelky vytáhla ještě telefon a vyšla na chodbu. V telefoním seznamu našla jméno Liam a vytočila jej. Rozhovor probíhal klidně. Zeptala se jej na číslo pokoje, kde Niall teď dočasně žije. Liam poznal, že je Nicole nervózní. Proto jí uklidnil. Aspoň se o to velice usilovně snažil. ,,Niall je to nejhodnější stvoření na světě. Vyslechne tě."

Nicole se postavila před zavřené dveře očíslované číslem 110. Naposledy se rozhlédla kolem sebe a poté zaťukala. Třikrát zaklepala a čekala. Začínala být více nervózní, když se nikdo neozval ani nikdo nešel otevřít. Po minutě zaklepala tedy ještě jednou.

Niall byl ve svém pokoji a klepání slyšel. Musel ovšem zabalit poslední věci. Rozhodl se už v tomto hotelu nezůstane ani minutu. S doktorkou to ukončil, nechodí na terapie, svojí princeznu už nechce najít, aspoň ne takhle stupidně. Nemohl uvěřit, že byl tak naivní a čekal, že mu někdo odepíše. Když se vše vyjasnilo a ukázalo se, že dopisy si četla Dr.Surrean, přestal věřit, že dopisy vůbec odeslala. Najde si svojí princeznu a třeba až za pět nebo deset let, ale nebude ze sebe dělat blázna. Už dál ne.

Nicole zaklepala ještě jednou. Potřetí, ale přestala věřit, že tam Niall je. 'Třeba je na snídani. Šel se projít.' přemýšlela. Náhle uslyšela zvláštní ránu. Jakoby někdo hodil taškou či kufrem o zem. Spozornila. Poté uslyšela, jak někdo zavřel okno. Nepřemýšlela a prostě zaklepala ještě jednou. Rychle a hlasitě.

,,Co je?" sykl blonďatý chlapec po hnědovlasé dívce, která před ním stála jako opařená. Její oči se zvětšily do té největší míry a tupě hleděla na pobouřeného modrookého chlapce, který neměl náladu se s někým vybavovat.
,,O-omlouvám se." vydala ze sebe Nicole a nenápadně si ruku schovala za záda. Právě v té ruce držela jeho dopisy. Uvědomila si, že Niall nebude takový jako ho líčily jeho dopisy, jak o něm mluvily jeho přátelé a především Liam. Chtěla zmizet. Přála si, aby byla ve svém malém domě.
,,Co jsi chtěla?" nepochopeně si jí prohlédl. Přimouřil oči, jakmile si všiml její ruky za zády. Nicole přemýšlela, co má dělat. Rozeběhnout se do svého pokoje? Říct mu, kdo je a proč přišla? Bála se jeho reakce ještě více než kdykoliv předtím. Byl naštvaný a plný zloby. Avšak, nikdy už třeba nedostane tu možnost říct Niallovi, že jeho princezna je tu.

,,Můžu dál?" zeptala se opatrně a přitom se na Nialla vůbec nepodívala. Dívala se na jeho boty. Niall nic neřekl. Když Nicole uviděla, že jeho nohy couvají, vzhlédla k němu. Poprvé, poprvé se na ní usmál. Hlavou vybídl ať vstoupí a stále se usmíval. I ona mu věnovala úsměv, ovšem nervózní. Prošla okolo něj a dopisy si dala k břichu, tak aby to Niall neviděl. Pořádně si prohlédla jeho pokoj. Vše bylo uklizené a na zemi se válely kufry. Jakmile Niall zavřel dveře, tak se otočila.

,,Tak proč tu jsi?" zeptal se ještě jednou, ale tentokrát se Nicole nemusela bát. V jeho hlase nehrál vztek ani nic tomu podobného. Naopak, byl velmi klidný. Nicole jemně polkla, když v tom se Niall podíval na obálky v její ruce.
-----------------------------------
1) Pozná Niall obálky?
2) Jak bude Niall reagovat?
3) Budou spolu? :D
4) Jaký názor na tuto povídku máte? :)


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 20. února 2013 v 11:40 | Reagovat

Ách jo, má cenu psát, že nechci konec? :D Nemá, protože moje slova už nemají cenu, že. :D
1)Pozná.. nebo taky ne.. nevim. :D
2)Noo, tak doufám, že kladně. :D Ale klidně by taky mohl vybouchnout a začít vykládat něco o další zradě. :D Ne to je blbost. :D
3)Doufám. :D
4)Jak jinak, než skvěláá. :3 Bude mi chybět. :')
Sakra, sice vím, že je další díl poslední, ale.. nemůžu se ho dočkat! :'D

2 Veruu Veruu | 20. února 2013 v 13:42 | Reagovat

1) Musí je poznat :D
2) Dobře!
3) Ano!
4) Přidej další díl, nebo se zblázním, to čekání mě ničí :D Je úžasná!

3 Christ Christ | 20. února 2013 v 15:07 | Reagovat

1) Na první pohled možná ne, ale pak mu to asi dojde.
2) Asi bude ze začátku hodně nervozní a bude se stydět, ale pak se s Nicole zapovídá a bude to lepší. :)
3) Myslím že ano, a pevně v to doufám. :D
4) Je úžasná, miluju ji a přiznávám se že je to z velké části proto, že je s Niallem, ale z té větší protože je od tebe. :)

4 Katka Katka | 20. února 2013 v 17:36 | Reagovat

1. určitě mu to dojde..
2. asi ho to ze začátku naštve, ale pak se uklidní doufam v to :)
3. nevím
4. je úžasná :)

5 Christen Christen | Web | 20. února 2013 v 20:02 | Reagovat

1) Jelikož Niall není pozadu, jak se o klucích říká :D (on je totiž výjmečný :D) tak mu to určitě dojde..
2) Jelikož jsi typ člověka u, kterého si nejsem jistá pač vše měníš tak jak chceš ty tak si zcela nejsem jistá ale doufám, že bude reagovat kladně nebo prostě v dobrém slova smyslu ale je tu velké ALe :D Taky to může být pravý opak mých slov...
3) No pokud mi chceš udělat radost tak Necáš Nialla a Nicol spolu..
4) Ehm... Hm..? No jak se to vezme, když to stíhám tak si ráda díly přečtu a povídku píšeš opravdu skvěle i co se týče forem, protože ty já mám ráda aspoň jsme v obraze :D

PS. Ehm v těch připravovaných povídkách mi to nějak uniká jak jsem koukala tak je přeskakuješ a píšeš jkak chceš :D Ale máš u mě velké plus, za I Would :) Na kterou se mimochodem těším..

6 Nikuše Nikuše | Web | 20. února 2013 v 20:22 | Reagovat

1) Pozná, ale až za nějakou chvilku ?:D
2) Bude se asi nejdřív divit, ale ono ho to přejde !:D
3) Jo, jo, jo, jo ♥
4) Zlato, nejlepší povídka na světě a to nejen, že je tam moje jméno !:D

Takhle ukončit ten díl ! Zase !:D To mi nemůžeš dělat. Požaduji další díl jinak puknu nedočkavostí :'D

7 Chachi Chachi | Web | 20. února 2013 v 21:26 | Reagovat

1. Musí! :D
2. Pozitivně, určitě :D
3. ANO!!! :D
4. Moc se mi líbí :3
Btw. Teď jsem si uvědomila, že Nicole je v angličtině moje jméno a na twitteru se tak představuji. Hned mám tu povídku raději :3 :D

8 ,,Nicol" ,,Nicol" | Web | 21. února 2013 v 16:08 | Reagovat

uzasna cast :)
Urcite ich spozna
Mozno zo strachom, ale pozitivne
Casom isto
Skvela, dokonala, uzasna a kopa dalsich kladnych veci :D

9 Adu Adu | 22. února 2013 v 14:45 | Reagovat

1) Ne, budou to její dopisy ppro něho :D
2) Přečte si dopisy a bude chvilku "dezorientovaný"
3) Až se lépe poznají, tak možná ano
4) Nejde to popsat jedním slovem, ale je to dokonalé (a to jsem člověk, který si stojí za tím, že dokonalost neexistuje). Tvůj způsob psaní je jiný, ale tím nchci říct, že horší, spíš právě naopak. Líbí se mi, jak střídáš Ich a Er Formu. Tomu příběhu to pak dává jakýsi "větší smysl" a celkově je to přehlednější. Taky máš u mě velké plus, za vyjadřování pocitů osob.

10 Luss Luss | Web | 22. února 2013 v 16:57 | Reagovat

1)nwm asi jo:D
2) doufám že pozitivně:D
3) MUSÍ!!!!!!
4) jedním slovem: Úžasný!! miluju to!;))

11 Isa Isa | Web | 22. února 2013 v 18:41 | Reagovat

Tak teď si mě fakt nasrala. :D Jako proč to bylo tak krátký? :D Teď nevim, jak bude Niall reagovat. :D Ach jo, s tebou je teda sranda. :D
1. Myslím, že ano.
2. Bude zaskočený. :D
3. No jistě. :D
4. Excelentní, jako vždycky. Je unikátní tím, že je prostě úplně jiná, než ostatní. :) Miluju jí a nechci se s ní rozloučit. :( :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama