Hot Dog | Photo Booth | 9 díl.

24. února 2013 v 12:55 | Dem. |  |Hot Dog.|
Omlouvám se jestli v tomto díle bude strašně moc chyb, ale jsem unavená a líná to číst. Rozhodla jsem se, že dnes přidám ještě DP. Vlastně, to půjdu udělat asi hned. ;D Teď od věci, díval jste se někdo na Gossip Girl? Já začala asi před měsícem, když jsem marodila a myslela jsem, že drbna je Dorota! :'D Docela poděl, no. Dnes v půl 4 ráno jsem to dokoukala, proto ta únava. :D Hlavně si nemyslete, že jsem opožděná a neviděla jsem to už dříve, ale mě to nikdy nepřitahovalo, kdysi. :D
Nastal další školní den. Další pondělí. Lenivě jsem vstal a připravil jsem se do školy. Než jsem odešel, tak jsem líbl Emmu na tvář. Mámu jsem nikde neviděl, tak jsem odešel. Před domem na mě čekal Noel. Společně jsme došli na parkoviště, ale k nikomu jsme se tentokrát nepřipojili. Stáli jsme jen my dva a povídali jsme si. Řekl jsem mu, že jsem maloval Miu a její matku a taky to, kolik peněz jsem za to dostal. Měl ze mě radost, jako z lízátka. On se mi pochlubil, že konečně udělal řidičák, ale auto dostane až k maturitě. Jak jsme si tak v klídku kouřili, tak k nám někdo přišel. Abby se zastavila u Noela a vedle mě se zastavil někdo jiný. Bylo mi jasné, kdo to je, ale i tak jsem se na ní podíval. Vyvalil jsem oči a sjel jí pohledem.


Měla na sobě černé uplé džíny, béžové kožené boty na klínku, bílé tílko a přes ramena měla hozenou černou koženou bundu. Vlasy měla v rádoby chaotickém drdolu, na hlavě hnědé sluneční brýle a přes krk nějaký zlatý talisman. Podíval jsem se jí nevěrícně a překvapeně do očí a ona pokrčila rameny.
,,Bacha, jo..sledujte!" řekla nedočkavě Abby a vytáhla z krabičky dvě cigarety.
,,Néé!" vypískl nadšeně Noel a podíval se na Miu. Také jsem se na ní podíval, ale vyděšeně. Věnovala mi spokojený úsměv a vzala si od Abby jednu cigaretu.
,,Tohle nemusíš dělat." podotkl jsem.
,,Sleduj, že můžu!" na to už si do pusy vložila tyčinku a zapálila jí. Bylo mi jasné o co se slečna snaží. Jde jí o tu naší hádku. Spokojeně natáhla a vyfoukla. Noel začal tleskat, jak kdyby šlo o velkolepout událost. Abby to dokonce nahrávala. Na začátečníka nedělala žádkou směšnou grimasu a nedusila se, určitě už to někdy ta potvora zkoušela.
,,Nech toho!" rozčílil jsem se.
,,Nech jí!" strčila do mě Abby a mobilem namířila na mě. Odvrátil jsem obličej.
,,To není všechno. Mia chce jít za školu." mé oči se znovu vyškrabovaly z ďůlků.
,,Ne, nechce!" otočil jsem se na ní.
,,Jo, chce!" odvětila Mia. ,,Taky dokážu s*át na školu." vítězně si potáhla. Měl jsem sto chutí jí to urazit od pusy.
,,Já jdu s váma." přihlásil se Noel. ,,Zayne?" dodal.
,,Co-já? Já nebudu podporovat tuhle hu..fajn tak jdu!" protočil jsem oči. Souhlasil jsem jen s tím, abych dal na Miu pozor.
,,Tak pohněte než okolo projde nějaký učitel." zavelila Abby a chytla Miu za ruku. S Noelem jsme típli svojí cigaretu. Já jsem vajgl vyhodil do nejbližší popelnice. Holky byly pár kroků před náma a stále kouřily. Nemohl jsem se na to dívat. Následovali jsme je až na samotný kraj parkoviště, kde se zastavily před autem, které patřilo Mie.
,,Kam pojedem?" zeptala se Abby. Mia akorát típla cigaretu. Měla tam ještě půlku, takže jsem se musel zasmát.
,,Co takhle zábavní park?" navrhl Noel. Všichni jsme přikývli. Poté jsme si nasedli. Mia a Abby seděly ve předu a my dva v zadu. Seděl jsem za Miou a Noel za Abby.
,,Co, že jsi se takhle změnila?" zeptal se Noel.
,,Někdo mi řekl, že skáču podle svojí maminky a nemůžu být, jako každý teenager." odvětila Mia. Hned na to se na mě podívala ve zpětném zrcátku. Jen na zlomek vteřiny, ale podívala.
,,Někdo." zasmál se Noel a podíval se na mě tázacím pohledem. Jen jsem kývl, aby věděl, že ten někdo jsem byl já.
***
,,Jsme tady." oznámila Mia a vypla motor. Všichni jsme vylezli a vydali jsme se k hlavnímu vstupu. Noel se s holkama bavil, zatímco já jsem koukal do mobilu. Pak přišla na řadu kasa. Zaplatili jsme si vstup a v areálu se zastavili.
,,Kam jako první?" zeptal se Noel.
,,Já chci na horskou dráhu." usmála se na něj Abby. Věnoval jí také úsměv. Ti dva se do sebe zamilovali a nebo nevím.
,,Já na to nejdu." oznámila Mia.
,,Jednou to přežiješ." chytla jí Abby za zápěstí. ,,Řekla jsem, že na to nejdu!" vyrvala se jí.
,,Tak běžte. My tu počkáme." rozhodl jsem. Abby s Noelem odešli a my tam mlčky stáli.

,,Teda..na to, že se snažíš být jako ostatní, tak ti to nejde." prolomil jsem ticho.
,,Jak to myslíš?" nepochopeně se na mě podívala. Usmál jsem se. ,,Kouřila jsi, jsi za školou a bojíš se jít na horskou dráhu?"
,,Nech mě bejt Zayne! S tebou jsem nechtěla jít za školu." odvětila a nasadila si černou bundu.
,,Promiň, že žiju." protočil jsem oči.
,,Pojď!" řekla a dlaní mě chytla za prsty. Někam mě táhla a mezi tím se naše prsty propletly. Aby bylo jasno, tak ona s tím začala.
,,Photo Booth?" otázal jsem se překvapeně.
,,Jo." odvětila radostně a rozpletla naše dlaně. Vlezla do červené kabiny, tak jsem jí následoval. Stála. Bylo to tam opravdu malé. Posadil jsem se a ona pořád stála.
,,Ježiši." usmál jsem se na ní a chytl jí za ruku. Stáhl jsem jí na sebe a ignoroval její vyděšený pohled. Seděla mi na klíně a bokem ke mě byla natočená.
,,Pokaždé, když jsme s tátou na cestách, tak se musíme vyfotit v téhle kabině. Máme nespočet fotek. Jsme jak malý, když jí spatříme." prolomila ticho a líbezně se usmála. Řekl bych, že nad vzpomínkama. Věnoval jsem jí úsměv a z kapsy jsem se snažil dostat peněženku.
,,Nech to být. Já budu rychlejší." přerušila mě a sama vytáhla peněženku, následně i několik drobných. ,,Připravený?" otočila se na mě a čekala na můj souhlas. Kývl jsem a ona zmáčkla zelené tlačítko. Poté se uvelebyla na mých nohou. Už neseděla bokem natočená na mě, ale zády ke mě. Když to začalo fotit, tak jsem nevěděl, co dělat. Bylo mi trapně. Zvedla ruce do vzduchu a přiložila si je k obličeji. Pousmál jsem se a udělal jsem nějakou grimasu. Pak už mi bylo jedno, jak se tvářím. Náhle se na mě otočila a přehodila nohy. Položila si je na sedačku na které jsem seděl a dívala se na mě. Nastejno jsme se rozesmáli. Ruku jsem jí položil na záda, aby nespadla a druhou rukou jsem jí přidržoval nohy. Jak jsme se rozesmáli, tak jsem i přestali. Úplně v tu stejnou dobu. Její oči zklouzly na mé rty a pak se podívala na mě. Bylo to všechno tak rychlé. Všechno se to rychle seběhlo. Přiblížila se ke mě blíž a sledovala mé rty. Nechtěl jsem to více prodlužovat, tak jsem jí políbil, jako první. Vůbec se nebránila. Její měkké rty okamžitě začaly spolupracovat s těmi mými. Konečky prstů opatrně položila na mé líce. Nelíbali jsme se rychle, hladově a vůbec jsme nepoužili jazyk. Jen pomalé, citlivé a sladké polibky. Pak začalo v kabině něco pípat. Odtáhla se a okamžitě ze mě slezla.

,,Konec." oznámila a vylezla z kabiny. Vyšel jsem za ní. Stála na kraji kabiny a čekala na fotky. Popošel jsem k ní a opřel jsem se o kabinu. S mrknutím se na mě podívala a pak dále čekala. Začal se ozývat ten zvuk a pak vyjely fotky. Podívala se na ně a začala se smát.
,,Něco k smíchu?" zeptal jsem se. Podívala se na mě a podala mi fotky.
,,Zajímavé, že to poslední nevyfotili." řekla. Podíval jsem se na fotky a opravdu tam byly různé obličeje, grimasy, ale to jak se líbáme, chybělo.
,,To se musí napravit!" chytl jsem jí za ruku a vtáhl jsem znovu do kabiny.

--------------------------------
1) Bude to chtít Mia udělat znovu?
2) Májí spolu strávit celý den?

K druhé otázce, znáte mě. :D Nezůstalo by to jen u maličkostech, ale zapletla bych jim tam nějaký průšvich či tu nadrženější variantu. ;)

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Adu Adu | 24. února 2013 v 13:17 | Reagovat

1) Asi jo
2) Nejlépe i noc :D
Je o krásné. Doufám, že dnes ještě něco přidáš

2 Christ Christ | 24. února 2013 v 18:20 | Reagovat

1) Myslím že ano, ale taky mě napadlo že by je tam mohli najít Noel a Abby a už by k tomu nedošlo. :D
2) Ano. A je mi jedno jakou vybereš variantu. ;D

3 Isa Isa | Web | 24. února 2013 v 21:58 | Reagovat

1. Modlím se, aby ano, ale bojím se, že ne. :D
2. Ano. :D (A jsem rozhodně pro nadrženější variantu :D)

Bože, já tuhle povídku zbožňuju. Je perfektní a já už nevim, co bych řekla. Je to geniálně propracované a srandovní. Kam ty na ty nápady chodíš? Je to geniální. :D

4 Ter. Ter. | Web | 25. února 2013 v 17:40 | Reagovat

Sakra, já jsem vážně ostuda. :D Vůbec jsem si toho předtím nevšimla. O.o Holka docela jede. :D
- Měla by! :D Notááák. :D
- Mohli by! :D Tím, že jsi napsala, že jsi napsala, že bys klidně mohla přistoupit i na tu nadrženější variantu jsi si to pěkně zavařila! :D Teď ti nebude zbývat nic jiného. ;)

5 markeet123 markeet123 | E-mail | Web | 26. února 2013 v 21:07 | Reagovat

1) Anoo :-D
2) Ano :-D !!!
Jiank Zayn kouří ??? :-D
Krásný blog :-D !!

6 W. W. | Web | 27. února 2013 v 21:47 | Reagovat

1. Jo jinak jí nakopnu zadek xD
2. Mohli by xD

7 Zev Zev | Web | 1. března 2013 v 1:51 | Reagovat

Jasně, že má zájem... tady jde o Zayna ;DDD
Jen ať si lezou po nervech po celej den :D a jsem tak trochu uchyl, takže jsem pro cokoli Dem. ;DDD
P. S. Omlouvám se, že dlouho nepřibylo INYPB, ale máme jarnaky a já musela být u babči, která neviděla internet ani z letadla :D další díl mám, ale na papíře... Zatím ;DDD

8 Verů Verů | 23. března 2013 v 12:05 | Reagovat

1. Anoo :D
2. Anoo :D
Jinak krááááása :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama