KISSABLE | cup of tea and eggs | 7 díl.

23. února 2013 v 11:45 | Dem.
Po delší době, bože. Flákám to ze všech směrů. :D Dnes ještě přidám DP a nebo HT. Musím se po včerejším skype s Nikuší rozhodnout! :'D Takže dnes přidám dvě povídky a ty další dvě až zítra. :) Pokud tuto povídku nečtete, ale čtete jinou, tak prosím napiště sem do komentářů. Je to otázka číslo 3 - podle toho, kterou budete chtít více - tu přidám ještě dnes. :)
Harry vypráví:
Nemohl jsem usnout. Nekonečně dlouho jsem jí hladil po paži a přemýšlel. Sice nebyla, tak stará jak je u mě asi zvykem, ale je vážně dobrá. Všiml jsem si, že už usla. Pro jistotu jsem jí oslovil, ale ona neodpověděla. Dál jsem jí hladil a díval se do černého tmavého stropu. Když jsem usínal i já, začal zvonit telefon. Lépe řečeno, pevná linka u ní na stolečku. Hned vedle mě. Mohl jsem se zbláznit, jak to začalo řvát. Ona jen roztomile zakňučela, zachumlala se pod deku a spala dál. Čekal jsem až to hrozné zvonění utichne.


'Hele, Emmo. Zapomněl jsem ti připomenout, aby jsi nežrala. Mysli na svojí postavu, musíš být pěkná, tak nezapomeň, jen jedno sousto a hned ho vyzvracej. Nechceš, abych na tebe vztáhl znova ruku, ne?' poté to začalo pípat a já zůstal s pusou dokořán.
'Takže ten plátek v novinách, to byla pravda.' pomyslel jsem si. Moc dobře jsem ze záznamníku poznal hlas Rona. Nemohl jsem uvěřit, že jí ubližuje, vypadá tak mile a ona se tváří, jakoby jí nic netrápilo. Pevně jsem jí objal, i když jsem věděl že to nic nevyřeší. Přitiskl jsem si jí k sobě a hlavu zabořil do jejích vlasů.
,,Dusíš mě!" pronesla šeptem zhruba po několika minutách. Okamžitě jsem jí pustil a podíval jsem se na ní. Usmívala se.
,,Co?" její úsměv zmizel.
,,Povídej mi o tobě a Ronovi." odvětil jsem. Nechtěl jsem jí říct, že jsem slyšel záznamník. Ještě by mi vynadala, co jsem si dovolil to poslouchat.
,,Teď? Je pozdě." zakňourala a znovu se opřela o mojí hruď.
,,Zítra mi to povíš?" zeptal jsem se. Ona jen kývla a už nic neřekla. Zanedlouho jsem usl i já.

Další den ráno:
Probudil jsem se, tak jak jsem včera usl. Ona stále ležela na mé hrudi a v domě bylo ticho.
,,Vstávej." opatrně jsem jí položil vedle sebe, abych se mohl zvednout.
,,Ne!" sykla a hodila si přes obličej polštář.
,,Jak chceš." pokrčil jsem ramenem a stál jsem z ní deku.
,,Co-..ty!" vykřikla a snažila se ulovil deku. Byl to úžasný pohled na její tělo. To že jsem byl nahý i já mi nevadilo. Jsem se sebou spokojený. Také jsem její tělo doslova skenoval. Žádné stopy po drastické dietě či něco tomu podobného. Žebra jí vyloženě neprosakovala, prsa má velký a jemný nádych boků. Nic na ní není vidět.
,,Fajn, tak já vstávám!" pronesla mezi zuby. Hodil jsem po ní deku a ona se do ní zabalila. Někam odešla a když se po několika minutách vrátila, tak už byla oblečená. Teď jsem byl nahý jen já a vůbec jsem se necítil hrozně.
,,Oblíkni se prosimtě." hodila po mě uražený pohled a odešla z pokoje. Šel jsem za ní do kuchyně. Tam jsem si posbíral své oblečení a oblékl se. Ona zatím něco vařila.
,,Dáš si vafle? Nebo vajíčka?" zeptala se.
,,Mě je to jedno. To co ty." chytl jsem jí zezadu okolo pasu.
,,V tom případě jsi o hladu." odvětila. Vzpoměl jsem si na ten záznamník od Rona.
,,To jako vážně?" zeptal jsem se a přitiskl jsem si jí více k sobě. Vystrčila svůj zadeček a tím si mě od sebe oddálila.
,,Nešahej na mě." pronesla a mě to celkem zasáhlo. Opravdu jsem od ní sám od sebe odstoupil a jen si jí prohlížel ze zadu. Šáhla do lednice a vyndala vajíčka.
,,Udělám ti ty vajíčka, dobře?" zeptala se.
,,Co to mělo znamenat?" přistoupil jsem znovu blíž k ní. Ona se otočila a nadechla se.
,,Nechtěla jsem to říct. Jen-jen..nemám náladu." pokrčila ramenem a sklopila pohled k zemi.
,,Co se teda stalo?" přišel jsem úplně k ní a vzal její hlavu do dlaní. Měla oči od slz. Bolelo mě, když se na mě jen na vteřinku podívala a vypadala tak smutně a zlomeně. Nemůžu uvěřit, že něco pociťuji k nějaké ženě, něco takového.
,,Prostě mě jen mrzí, že si nemůžu dát stejnou snídani. Už teď je mi z vajíček špatně a to jsou ještě ve skořápce." protočila své modré oči a mé obavy ze záznamníku se začaly zvyšovat.
,,Je mi trapně! Nechci tu bulet jenom kvůli vajíčkům." zasmála se a utřela si slzy. Pak se otočila a začala připravovat snídani. Mojí snídani.
,,Tak já si dám to co ty jestli je ti z vajíček zle." prolomil jsem hrobové ticho. Zavrtěla hlavou.
,,Mě to nevadí." dodal jsem.
,,Můžeš mi prosím podat jednu hrušku?" ukázala někam k oknu. Podíval jsem se tím směrem a uviděl jsem zimní zahradu. Včera jsem si jí ani nevšiml. Pak jsem zahlédl mísu s ovoci. Došel jsem k ní a vzal jednu hrušku.
,,No..tady." položil jsem jí vedle její ruky na kuchyňské lince. Vzala jí a kousla si do ní. Poté otevřela koš a zbytek vyhodila. Tedy, že by to byl zbytek, nevím.
,,Do desíti nesmím nic jíst." řekla a začala vajíčka pokládat na pánvičku.
,,Proč? Já myslel, že modelky jedí co se jim zachce..aspoň nějaké." snažil jsem se to z ní polopatě dostat. Je to tvrdý oříšek.
,,Já taky kdysi mohla jíst, to co jsem chtěla. Teď mi stačí vůně kuřete a je zle." hlesla a míchala ta vajíčka. Vzal jsem její ruku a vyndal z ní vařečku. Začal jsem je míchat raději sám.
,,Proč to děláš? Vždyť máš pěknou postavu. Ani není vidět, že by jsi takhle moc hubla." pořád jsem se na ní díval, ale ona hleděla do prázdna.
Povzdechla si. ,,Už to ani nedělám nedobrovolně. Jde to samo. Pamatuješ na tu scénku v šatně, jak jsi mi dal jablko do pusy?" podívala se na mě. Já neustále míchal vajíčka a zaujatě jí pozoroval. ,,Tak tehdy se mi chtělo vážně zvracet. Už je mi i z obyčejných jablk špatně a když si ho vezmu mimo jídelníček, tak to prostě.." artikulovala, ale já nechtěl aby to dořekla.
,,Ššš.." objal jsem jí.
,,Nechovej se ke mě jak k malý!" pronesla mezi zuby.
,,Tak promiň." odtrhl jsem se od ní a v tom začala pánvička syčet a z vajíček šel mírný dým. Vše jsem uvedl do klidu. Ona zatím vyndala talíř a pak mi beze slova vyrvala pánvičku a začala připravovat talíř. Mlčky jsem jí pozoroval, jak z lednice vyndavá rajčata. Začala je krájet a já si všiml, že se jí třesou ruce. Chtěl jsem jí nějak pomoct, nevěděl jsem co se s ní děje. Jestli je to jídlem nebo mnou.
,,Už to bude." pípla a rajčata nandala na talíř. Začala připravovat toustový chléb, který pak namazala lehce máslem. Otočila se a věnovala mi úsměv. Stál jsem tak tři kroky od ní a nevěděl, co dělat. Chtěl jsem strašně moc vědět, co se mezi ní a Ronem stalo a děje. Chtěl jsem o ní vědět úplně všechno a nějak jí pomoct, ale ona mě prostě pořád bere jako malý dítě.
,,Vždy jsem k tomu měla ráda rajčata. Pro tebe možná divný, ale mamka je dělávala." znovu se usmála a obešla mě. Položila talíř na stůl a kývla na mě ať si sednu. Učinil jsem tak a ona hned odešla k lince. Otočil jsem se, abych věděl co dělá. Začala vařit vodu.
,,Chceš i džus?" zeptala se.
,,Čaj stačí." odvětil jsem.
,,Nemám jiný než ten hnusnej co dávaj v nemocnici, takže buď kafe a nebo džus." otočila se.
,,Tak ten džus." odpověděl jsem. Sledoval jsem jí, jak dělá jakoby nic. Nalila džus do skleničky a sobě si zalila ten odpornej čaj. Pak vše odnesla na stůl a posadila se naproti mě.

,,Proč nemáš jinej čaj?" prolomil jsem ticho.
,,Jiný nesmím-nechci pít." opravila se velmi rychle.
,,Už mě to nebaví!" bouchl jsem pěstí do stolu a ona spozorněla.
,,Prosim?" zeptala se překvapeně a uchváceně.
,,Tak mi už konečně řekni, co se děje. Slyšel jsem vzkaz, který ti nechal Ron včera večer. Víš jak jsi nemohla dýchat? Prostě jsem si tě přitáhl k tobě, protože jsem poznal, že ti ubližuje." řekl jsem. Ona jen sklopila zrak do šálku s čajem a začala ho míchat. Ani si tam nedala cukr.
,,Neubližuje mi!" zastala se ho, ale nepodívala se mi do očí.
,,Kolikrát tě uhodil?" zajímal jsem se.
,,Nikdy!"
,,Lžeš!" vykřikl jsem.
,,Co tě to vůbec zajímá?" podívala se mi do očí. Neměla v nich zlobu, ale ten smutek jako před chvílí.
,,Může ti to být přeci jedno, co je mezi mnou a Ronem! Stejně jsi se semnou chtěl jenom vyspat. Sen se ti splnil, sněs snídani a pak vypadni!" řekla a vstala od stolu. Nechala mě tam v šoku se šálkem a vajíčky o samotě. Ani jsem se jídla nedotkl. Rozhlédl jsem se, jestli se na zemi někde neválý mé věci a poté jsem odešel.
---------------------------------
Je to nuda. :D Tahle povídka! :/
1) Bude se Harry ještě snažit dozvědět se více?
2) Má ho Emma vůbec ráda?
3) Jakou povídku mám dnes ještě přidat?
- jen jednu, One Month, Hot Dog či Dear, Princess.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adu Adu | 23. února 2013 v 12:24 | Reagovat

1) Ne, půjde Ronovi rozbít držku :D
2) Ano a moc ♥
3) Dear, Princess
Je to nádherná povídka.

2 Ter. Ter. | Web | 23. února 2013 v 13:20 | Reagovat

3.hrozně mě láká začít číst i tuhle, ale já si věřím, že se k tomu jednou dokopu. :D Jakou přidat? One Month.. jojoo. :)

3 Márč Márč | Web | 23. února 2013 v 13:51 | Reagovat

to já zbožňuju takové filmy, Pán prstenů boží a teď hobit, mrtě :DDjinak tě zase ráda beru za své aff :)) :D

4 Alča Alča | 23. února 2013 v 15:00 | Reagovat

1. Souhlasím nejdřív Ronovi rozbije držku a pak jí pomůže a ona toho zpropadeného Rona už v životě neuvidí, už jsem si myslela že půjde zvracet z toho že děla vajíčka..Vyhlašuju soutěž kdo dřív zabije Rona :)))
2. Harryho má určitě ráda a bude ho mít ještě víc. Možná to tam zamotáš že jim tam dáš nějakou překážku do jejich cesty, ale oni se z toho dostanou a budou spolu :DDD
3. Moc prosím za Dear, Princess

5 Katka Katka | 23. února 2013 v 16:10 | Reagovat

1. každopádně :)
2.určitě jo..
3. dear princess ;)

6 Christen Christen | Web | 23. února 2013 v 23:12 | Reagovat

1) Určitě ano pokud by tak neučinil byl by hlupák...
2) MMyslím si, že ano jen je určitě typ jako já takže, si to za žádnou cenu nehodlá přiznat...
3) Je mi to nějak jedno, ale tak třeba   One Month, ale je to na tobě spíše přidej povídku, kde máš dostatek kapitol..

PS. Nevím jak to děláš ale tenhle díl mi normálně nahrnul slzy do očí, ale možná je to i mými problémy :(

7 Ann xP Ann xP | Web | 24. února 2013 v 12:27 | Reagovat

1) To by nebyl on, kdyby ne.
2)Jo ale není ten typ, kterej by to hned řekl.
3) Hot Dog :)

8 Christ Christ | 24. února 2013 v 18:07 | Reagovat

Děláš si srandu, že jo? Tahle povídka není vůbec nudná! Mě hrozně baví a začíná to být čím dál víc napínavější! :)

1) Určitě.. jen úplnej ignorant by to neudělal. ;)
2) Má, ale pořád ho od sebe odstrkává a nechce mu říct co se děje, protože se bojí.
3) Já čtu až teď, takže.. :)

9 Isa Isa | Web | 24. února 2013 v 21:49 | Reagovat

Vůbec to není nuda, zbožňuju to. :) Miluju to a prostě všechno pozitivní. :D

1. Myslím, že jo, ale nejdřív si to vyřiká s Ronem.
2. Jistě, jen si to nechce přiznat.
3. Čtu až dneska, takže tuhle povídku nechám nezodpovězenou. :)

10 Andy Andy | Web | 25. února 2013 v 23:29 | Reagovat

Ach Harry, ty malý blbečku, hlavně ji z toho dostaň!
Honem pokráčko, těším se :)

11 Zev Zev | Web | 1. března 2013 v 15:13 | Reagovat

Nuda? Tohle? Větší blbost tě nenapadla?

Jasně, že to Harold nevzdá... :D
Jo, má, ale chvilku jí bude trvat než jí to dojde :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama