KISSABLE | Silence, you will! | 6 díl.

4. února 2013 v 10:53 | Dem. |  |KISSABLE.|
Tenhle díl se mi vůbec nelíbí. :D Nejsem na něj pyšná, jako na to, co se bude dít v následující dílech. :) Dnes ještě přidám One Month, ale jinou povídku ne, protože není splněný limit. :D
EDIT; 6.2. - omlouvám se, že jsem nic nepřidala, ale nebylo mi dobře a i teď mi není nejlíp. Snad s tím do večera něco udělám. :)

Otočila jsem se zpátky a šla. Branku jsem nechala otevřenou. Když jsem byla u vchodových dveří, tak jsem slyšela bouchnutí branky. Poté tiché kroky po cestě. Odemkla jsem a nechala i tyhle dveře otevřené. Zašla jsem do kuchyně, která byla asi jen deset kroků od dveří. Když jsem stála v kuchyni slyšela jsem silné bouchnutí dveří. Nadechla jsem se a zhluboka vydechla.


Odložila jsem kabelku na stůl a rukama se za něj chytla. Přenesla jsem na něj celou svojí váhu a měla zavřené oči. Celou dobu jsem poslouchala jeho kroky, jak se přibližují do kuchyně. Když mi instinkt oznámil, že už stojí v kuchyni, tak jsem se otočila a ještě jednou jsem se nadechla. Podívala jsem se na Harryho, který stál ve dveřích a díval se na mě. Hrozně moc rychle mrkal. Nepoznala bych to, neviděla bych mu do obličeje, ale z kuchyně je vstup na zimní zahradu, která je osvícená kvůli hadovi. Po tupém a hladovém zírání asi půl minuty do očí, jsem se rychlým krokem vydala k němu. I on udělal pár kroků kupředu. Než se naše těla srazila, tak mě chytl v bok a vlastně si mě k sobě přitáhl. Narazili jsme do sebe až mi to skoro vzalo dech. Zhluboka jsem vydechla, ale jeho ústa se na mě přilepila strašně rychle, že jsem dýchla Harrymu do úst. Možná, že právě to ho povzbudilo k tomu, aby mě políbil tak vytouženě a kousavě. Polibek jsem mu horlivě oplatila. Když se ode mě odtahoval, tak jsem zkousla jeho spodní ret a pomalinku ho nechala proklouznout mezi mými zuby. Pousmál se a začal mi vyndavat košili z kraťasů. Nevydržela jsem to, chytla jsem ho za bradu a spojila naše rty. Znovu se to opakovalo. Ta vášeň, horlivost a zase ty jemné kousance. Nechala jsem si s polibky rozepnout košili a následně odhodit někam do neznáma. Odtáhla jsem se od Harryho a omotala jsem své ruce okolo jeho krku. Podíval se na má ňadra, která ještě kryla bílá krajkovaná podprsenka a pak se začal usmívat. Dal mi pusu na nos, chytl mě pod zadečkem a odnesl mě na stůl. Bezváhání mě políbil a s polibky pomalu pokládal na stůl. Odtáhl se a pošoupl mě více do prostřed stolu. Pak se věnoval svým jazykem mému krku, bříšku až dorazil ke kraťasům. Rozepl je. Nadzvedla jsem pánev, aby je lépe a rychleji sundal. Položil je na stůl, ale když lezl za mnou, tak je shodil. Pousmál se a dal mi pusu na čelo. Začal se dotýkat mých boků. Pokrčila jsem levou novu a on okamžitě přesměroval rukou tam. Neustále se mi díval do očí. Rozhodla jsem se převzít nachvíli vládu a zvedla jsem se. Klečel mezi mou pravou a levou nohou a já se svými ňadry opírala o jeho hruď.
,,Tohle mi nedělej." zašeptal a políbil mě. Začala jsem mu sundavat tričko, odtáhl se, abych mu jej přetáhla přes hlavu a okamžitě, jak bylo tričko dole, se na mě zase přisál. Začal mě znovu pokládat na stůl.
,,Ne!" zastavila jsem ho.
,,Teď už nepřestanu!" zabručel. Pousmála jsem se a svůj zrak jsem upoutala na jeho nádobíčko, zatím schované v kalhotech.
,,Ou, to můžeš." líbl mě na čelo a uvolnil se. Položila jsem si ho na stůl tentokrát já. Klečela jsem na stole zatímco on ležel a měl zavřené oči. Začala jsem rozepínat jeho pásek a poté z něj kalhoty doslova servala. Nedivila jsem se, že jeho nádobíčko je už ve stoje. Přes boxerky jsem mu dala symbolickou pusu na ono místo. Zvedl svojí hlavu a podíval se na mě. Levým okem jsem na něj mrkla. Znovu položil svůj květák na stůl. Nedalo mi to a přiblížila jsem se znovu k jeho ústům. Hladově jsem ho políbila. Rukou jsem našmátrala jeho bouli a decentně ji zmáčkla. Do polibku silně vzdychl a poté se usmál. Vrátila jsem se k tomu, co jsem měla rozdělané. Pomalu jsem z něj začala sundavat boxerky. Velmi pomalu jsem je přetahovala přes celé jeho nohy.
,,No tak!" špitl. Radostně jsem se pousmála a až pak zněj boxerky servala. Začala jsem konat svojí i jeho potřebu. Vzdychal mé jméno, což mě přivádělo k tomu ještě více ho dráždit a uspokojovat. Když mě už však chytl za vlasy a naposledy vzdychl mé jméno, tak jsem se od něj odtáhla. Věděla jsem, že jsem ho napnudila víc než je zdrávo. Olízla jsem si rty a dala mu pusu na hruď. Pak jsem se zvedla a odcházela.

,,Kam si jako myslíš, že jdeš?!" vyjel po mě. Neotočila jsem se. Usmívala jsem se.
,,Emmo." pak jsem slyšela, jak seskočil ze stolu. Okamžitě jsem se rozeběhla po schodech nahoru. Zrovna když jsem otevírala dveře od svého pokoje, tak mě chytl v pase.
,,Kam sis myslela, že jdeš?" zašeptal mi do ucha.
,,Nebudu to s tebou dělat na stole." špitla jsem na zpět a otočila jsem se čelem k němu. Hned mě políbil a vtrhl se mnou do pokoje. Ani nevím jestli zavřel dveře. Jediné čemu jsem věnovala pozornost byly jeho rty a jeho kudrlinky. Pohodil mě zuřivě na postel a vlezl si za mnou. Ne za mnou, ale za mými kalhotkami. Serval mi je. Bála jsem se ho. Vůbec nebral ohled na to, jak bolelo to hození, na to že mě škrábl při stahování kalhotek, vůbec na nic.
,,Harry." pronesla jsem, ale on mě chytl za kolena a roztáhl mé nohy.
,,Ticho budeš!" řekl skoro až naštvaně, ale mě došlo, že se tak chová kvůli tomu, že jsem mu utekla. Uchechtla jsem se nad jeho chováním, ale jakmile jsem ucítila jeho jazyk, tak se smích změnil ve vzdych. Poznala jsem, jak se usmál. Po minutě ba dokonce sekundách, jsem hledala dobrý kus deky, kterého jsem se chytla. Doslova jsem do něj zaryla svoje nehty, když jsem vzdychla jeho jméno. Při dalším vzdychu jsem se prohla v zádech. Harry si mě uklidnil a rukou mi zajel na bok, tak abych si znovu lehla. Udělala bych to, když by to nebylo tak neuvěřitelně energické a vzrušující. ,,Harry." špitla jsem jeho jméno a pak jsem ucítila, jak položil ruku na tu mou, kterou jsem držela pevně deku. Místo deky jsem propletla své prsty s těmi Harryho.
*** po předehře ***
,,Dovol mi, abych ti ukázal, jak moc hodně vyspělý jsem." zašeptal na mé rty.
,,Hlavně opatrně, prosím." nevím proč jsem prosila. Ani proč jsem to řekla, ale on byl tak neuvěřitelně zkušený a šikovný, že jsem se bála co mi ještě neudělá.
,,Že jsi to ty." políbil mě. Do pěti sekund jsem ucítila, jak do mě vnikl a znovu mě políbil. Nejprve přirážel opatrně až mě to unavovalo. Líbilo se mi to, ale unavovalo mě to.
,,Rychleji!" zašeptala jsem. Nečekala jsem ani vteřinu a přirazil tak moc, že jsem stiskla svá víčka a zkousla si spodní ret. Vášnivě mě políbil a pak přirážel, jak se mu chtělo. Zanedlouho jsem začala vzdychat jeho jméno. Do toho mě začal líbat na krku. Myslela jsem, že mi to dělá schválně. Když už jsem ucítila, že se mi otevírá brána do euforie se vstupem 'Styles tě udělal', zaryla jsem svoje nehty do jeho zad. Druhou ruku mi chytl, tak abych jí nikam nedala a pevně jí stiskl. ,,Harry!" vzdychla jsem se silným přiražením.
,,Já vím." odvětil a přirazil ještě jednou. Byla jsem blíž k bráně o které jsem se zmiňovala. I Harry poznal, že už to bude, ale mě to stejně nedalo a znovu jsem vzdychla. Na to přirazil ještě víc. Do deseti sekund jsem prošla bránou 'Styles tě udělal' a zvejně i on byl na tom samém bodu jako já. Lehl si vedle mě se spokojeným úsměvem a přehodil přes nás deku. Otočila jsem se na bok a hlavu jsem si položila na jeho hruď. Dal mi pusu do vlasů a já jemu pro změnu na bradavku. Težko říct na kterou, když má čtyři. S letmými a jemnými dotyky na mé paži jsem usla.

-------------------------------
otázky, otázky, otázky..nic mě nenapadá. :D Pro ty, kteří chtěli, aby Emma byla ještě chvíli nedostupná - omlouvám se! :) Není ještě všem dnům konec a tenhle díl ani nic neznamenal. Možná pro Harolda. :'D

1) Co bude následovat? Nějaké drama?
2) Dojde Emmě, co udělala a vyhodí Harryho z domu?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 best-shows best-shows | Web | 4. února 2013 v 11:07 | Reagovat

Ahoj, miluješ seriály? Omlouvám se, že nepíši k tématu, ale na mém blogu probíhá konkurz na adminy. Takže pokud by měl/a zajám, mrkni na to :) Jinak to prosím ignoruj. Děkuji a krásný tyden přeji ;)

2 Zev Zev | Web | 4. února 2013 v 15:23 | Reagovat

OMG! I Love It! :D :D
Víš. že mě vůbec nevadí, že už není nedostupná :D ;)
1. Drtámo musí být ;-) :D
2. Mysím, že přesně to udělá a Hazza ude usilovat o přízeň... ZASE
! :D

3 Zev Zev | Web | 4. února 2013 v 15:24 | Reagovat

[2]: * Drámo musí být :D

4 Christ Christ | 4. února 2013 v 16:01 | Reagovat

1) Že se ptáš.. někdy si říkám jestli nezapomínáš, že jsi to ty kdo to píše. :DD
2) Já myslím že ho vyhodí až ráno, když jí  dojde co se stalo. :D

5 Isa Isa | Web | 4. února 2013 v 20:54 | Reagovat

Jako mě už fakt nebaví ti sem pořád psát, jak je to úžasný. :D
1) Určitě. :D Jak tě znám. :D
2) Mě samotnou by to nenapadlo, ale když si to zmínila. :D

Opravdu tě miluju, za to jak dokonale píšeš. :D Těším se na další díl. A na One Month. :D

6 Adu Adu | 5. února 2013 v 13:09 | Reagovat

Nádhera, až se vrátím z dovolené, tak ti tu odpovím na otazky

7 Márč Márč | Web | 5. února 2013 v 13:10 | Reagovat

1) ano velké drama -_- :D
2) myslím, že když jsi to teď zmínila, že se to stane -_- :DD

8 nicole. nicole. | Web | 5. února 2013 v 19:22 | Reagovat

1) Ano, drama !:D
2) Um, Harry odejde sám ?:D

9 Lens Lens | E-mail | Web | 5. února 2013 v 21:49 | Reagovat

chudáčka ho jako trápíš!:DD docela mě pobavilo to, jak si 'to' nazvala :'D zbožňuju tu povídku!:)♥

10 Chachi Chachi | Web | 7. února 2013 v 7:43 | Reagovat

1. Drama! Drama! :D
2. Nesmí :D ale když už tak si myslím, že Harry odejde sám :D

- tuhle kapitolu miluju :3 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama