Hot Dog | fries and cola | 10 díl.

28. března 2013 v 11:01 | Dem. |  |Hot Dog.|
Jsem ta nejhorší autorka a blogerka na světě. I know it! Je mi líto, že na to kašlu, teda. Je mi líto, že vám to tak přijde. :D Už mi přišly i dva maily, kdy zase něco přidám a ten první byl konkrétně na Hot Dog, takže Markét tady to máš. :D Jen mě těma mailama nezasypávejte! Už jsem něco málo četla i v komentech, ale to je v pohodě. :) Ten kdo mě zná už od minulého blogu, tak ví že kvůli těm hnusným mailům, kde bylo že na blog totálně kašlu a nic nepřidávám ví, že jsem pak blog pozastavila, tak pokud nechce přijít ani o tyhle povídky, tak si toho nechte. ;) Mám svůj soukromý život, nějaké povinnosti, koníčky a přátele. Nechtěla jsem to ani napsat, ale aby jste se pak jednou nedivili, že se s váma Dem. rozloučí kvůli vašim mailům, kde jí oznamujete, jak je neschopná, neplní povinnosti vůči blogu apod. :) Zdar xx.
Posadil jsem jí na sedačku a položil jsem vedle ní fotky. Zaplatil jsem další focení a zmáčkl zelené tlačítko. Podíval jsem se na ní a ona se okamžitě doširoka usmála. Sundal jsem jí z hlavy brýle a položil jsem je k fotkám. Vytáhl jsem jí nahoru a posadil jsem se. Pak jsem jí stáhl znovu na sebe. Seděla úplně stejně, jako před tím. Tentokrát mezi námi panovala nervozita. Poznal jsem to. Jedním prstem si hladila obočí. Chytl jsem jí za onu ruku, aby s tím přestala a políbil jsem jí. Nejprve byly naše polibly pomalé a opakovalo se přesně to samé, jako před pár minutami. Jenže já jsem chtěl víc. Zkousl jsem jí spodní ret, ale ona zavrtěla hlavou.


,,Nic to není." zašeptal jsem a pohladil jsem jí po hlavě. Při té příležitosti jsem jí vlasy zandal za ucho. ,,Já jen..nechci." sklopila pohled. ,,Dobře." špitl jsem. Přiložil jsem jí dva prsty na bradu, aby se na mě podívala. Tentokrát políbila ona mě. Naše polibky se změnily. Chytli jsme trochu intenzivnější rychlost, když v tom to začalo v kabině zase pípat. Mia si vzala své sluneční brýle a já jsem vzal fotky. Vyšli jsme ven, kde jsme mlčky čekali na fotky.

,,Tohle je strašný." řekla, když se na ně podívala. Překvapilo mě to. Vždyť ona se chtěla líbat.
,,Nedívej se tak!" strčila do mě a podala mi fotky. ,,Nelíbí se mi, jak tam sedíme a něco říkáme. Víš, jak mi bylo trapně, když ty jsi chtěl a já ne."
,,To je v pořádku. Nemusí ti být trapně." věnoval jsem jí úsměv a podíval jsem se na fotky.
,,Neříkej to Abby." prolomila ticho. Odvrátil jsem pohled od fotek a podíval se na ní.
,,Nechci, aby se vyptávala." dodala. Přikývl jsem a fotky jsem jí dal.
,,Já je, ale nemám kam dát." řekla, když si vzala fotky. Rozhlédl jsem se. Spatřil jsem stánek s hippeace věcmi.
,,Pojď." vybídl jsem jí a podal jsem jí svojí ruku. Nejistě se rozhlédla okolo a poté se mě chytla. Drželi jsme se za ruce až k tomu stánku.
,,Vyber si." pokrčil jsem rameny.
,,Chci tu s těma barevnýma tkaničkama." ukázala na nějakou kabelku.
,,Soudím, že jí budete chtít v černém." usmála se na ní paní, která stánek obsluhovala.
,,Ne! Chci tu barevnou." odvětila s úsměvem.
,,Dobře." šáhla po té, kterou Mia chtěla. Během toho jsem vytáhl peněženku a připravil peníze. ,,Tady to je." podala jí kabelku. Do ruky jsem jí vložil peníze a šli jsme.
,,Nemusel jsi to platit." řekla, když do kabelky dávala fotky, mobil a peněženku.
,,Nemusel no." odpověděl jsem nezaujatě, protože jsem sledoval jeden stánek.
,,Na co se tak díváš?" naklonila se mým směrem.
,,Ne, to ne! Nikdy!" protočil jsem oči a chytl jí za ruku. ,,Zayne, já to nebudu jíst!"
,,Dnes děláš to, co dělají všichni ostatní, ne?" odvětil jsem s mrknutím.

,,Hranolky s kečupem a colu. Dvakrát." řekl jsem svojí objednávku. Mladý kluk asi v našich letech mohl na Mie oči nechat. Přísahám, že jsem dostal nápad. Narvat mu ty hranolky do pozadí.
,,Tady to máte." řekl s úsměvem. Na Miu pochopitelně. Ta mu úsměv oplatila a vzala si od něj colu a jedny hranolky. Popadl jsem svoje hranolky, které ležely na pultu místo toho, aby mi je podal jako Mie. Volnou rukou jsem si Miu přitáhl blíže k sobě a vítězně se na toho pašíka usmál. Poté jsme odešli.
,,Kde máš colu?" zeptala se. Posadili jsme se k jednomu volnému stolu. Byla tam celá řada velkých, hnědých stolů. Líbilo se mi, že sedíme venku, ale všichni kluci se na Miu otáčeli.
,,Zapomněl jsem jí tam." pronesl jsem mezi zuby. Zrovna se na Miu někdo díval.
,,Proč jsi si mě přitáhl k sobě? Měl jsi to zapotřebí?" sledovala mě. Lokty si položila na stůl a dívala se, jak si do pusy dávám hranolku.
,,Jo, měl." vyplázl jsem na ní jazyk. ,,A teď ochutnej." pohledem jsem sklouzl na hranolky, které ležely před ní a pak znovu na Miu.
,,Je to mastný." řekla opovrhovaně.
,,A když ti to dával ten panák, tak ti to bylo jedno." zašeptal jsem a sledoval své hranolky.
,,Přestaň být takový." zašeptala. Podíval jsem se na ní a mlčel. ,,Je to roztomilé, ale nech toho."
,,Tak si vem jednu hranolku." odvětil jsem.
,,Fajn." protočila oči v sloup a vzala si bramborovou tyčinku. Čuchla si k ní a poté půlku ukousla. ,,Je to dobrý." usmála se, ale zakryla si pusu dlaní.
,,Já vím, že je." mrkl jsem. Sledoval jsem, jak si zaujatě prohlíží okousanou hranolku a malinko při tom zvedala svůj malý nos. Nakonec to snědla a poté si vzala kelímek s colou. Povzdechla si, hluboce se nadechla a poté se napila.
,,Chutná?" otázal jsem se. Zvedla volou ruku do vzduchu a vstyčila ukazováček na znamení, že mám počkat. Pila velmi opatrně, ale nechtěla se od toho odlepit. Poté co vypila skoro půlku obsahu, odložila kelímek na stůl a vykulila oči.
,,Co?" zeptal jsem se trochu vyděšeně, ale i přesto jsem se musel usmát.
,,Chci si.." ani to nedořekla a krkla si. Začala se červenat a oběma dlaněma si zakryla obličej. Rozesmál jsem se. ,,Přestaň!" řekla a smála se také.
,,Však to je v pohodě.." přestal jsem se smát. ,,A sundej si ty ruce z obličeje." přitvrdil jsem na tónu hlasu, takže jsem to vlastně přikázal. Je přeci normální si krknout po cole. Hlavně když jí pijete poprvé, nejste zvyklí na obsah bublinek a doslova jí hltáte.
,,Ne!" odsekla. ,,Ježiši!" trošku jsem se na ní naštval. Vzal jsem její kelímek s colou a také se napil. Čekal jsem na správnou dobu a když to chtělo ven, krkl jsem.
,,Vidíš? Je to normální." usmál jsem se, i když mě neviděla.
,,U tebe možná. Ty seš prase, ale já jsem úplně jinak vychovaná." zvedl jsem se a šel jsem k ní. Z obličeje jsem jí sundal ruce a sledoval, jak mizí malé červené flíčky z jejích tváří.
,,To jsi si mohla odpustit, nemyslíš?" zešeptal jsem, vzal její obličej do dlaní a dlouze jí políbil. Její ruka okamžitě vystřelila k mému krku a jemně si mě přitáhla blíž. To už jsem neměl ruce na jejím obličeji, ale na jejích bokách. Začínaly mě bolet záda, jak jsem k ní byl sehlí a proto jsem jí vzal za volnou ruku, druhou rukou jsem stiskl její bok a vytáhl jí na nohy. Bylo to asi komické, když se musela dostat z toho sedu na nohy, ale ani jeden jsme polibky nepřerušili. Naopak, smáli jsme se do nich. Pak jí zapípal telefon. Odtáhla se, ani se na mě nepodívala a začala v kabelce hledat svůj mobil.
,,Abby píše, že někam odešla s Noelem, takže se uvidíme až zítra ve škole." řekla a mobil zase uložila do kabelky.
,,Takže se vracíme do školy?" zeptal jsem se. Bylo mi jasné, že se bude chtít vrátit, když tu nemá nikde Abby, která si to mimochodem určitě rozdá s mým kamarádem.
,,Děláš si srandu? Vůbec!" zavrtěla hlavou. Rozesmál jsem se. ,,A co budem teda dělat?" zeptal jsem se. Začala něco psát na mobilu. Pak se pousmála.
,,Mámě jsem oznámila, že po škole jdu rovnou k Abby se učit na zítřejší testy a že jí dám ještě vědět, kdy se vrátím. Takže mě musíš zabavit na celý den." pousmála se, vzala jednu hranolku, namočila jí v kečupu a pak si jí dala do pusy.
,,Na celý den?" vyjekl jsem rádobi překvapeně. ,,Jo." odvětila s pokrčením rameny.
,,Co mám s tebou celý den dělat? S takovou namyšlenou fůrijí." spozornila, přimouřila oči a já měl co dělat, abych se nerozesmál. ,,Seš sprostej!" křikla na mě, chytla mě za triko a přitáhla si mě k sobě. Z polibků nás někdo odkašláním vyrušil.

------------------------------------------------
1) Kdo je vyrušil?
2) Jaký bude den Zayna a Mii?


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chachi Chachi | Web | 28. března 2013 v 11:57 | Reagovat

1. Netuším :D vůbec :D
2. If u know what i mean :33 :D
Dokonalá kapitola :3 to čekání se vyplatilo a nejsi hrozná. Každý má svůj osobní život. Já včera večer v horečkách a bolestech břicha dopisovala Innocence :D taky to podle toho tak vypadá :D

2 Nikuše Nikuše | 28. března 2013 v 12:31 | Reagovat

1.Abbey ?:D
2.[1]: Tak tohle by mě asi nenapadlo, ale výborný nápad :D:D !

3 1234 1234 | 28. března 2013 v 15:19 | Reagovat

Za ten mail se ti omlouvám asi to bylo moc hnusný, ale každý máme osobní život a tak jak někdo může aspoň ob den přidávat nový díl povídky a ty ne? :D :D :D
Teď si jdu přečíst kissable konečně Styles!!

4 Ter. Ter. | Web | 28. března 2013 v 16:17 | Reagovat

[3]: -.-

Radši ty maily vůbec neotevírej a rovnou je maž! :D Nikdo tady nestojí o to, aby jsi s blogováním zase sekla! ;) Jen se dál věnuj i té realitě.
1)Tak to vážně nevím. Možná, ten pašík? :D
2)To teda vážně nevim, ale jsem zvědavá. :D Ale varianta Chachi vůbec není k zahození. :P :D

Jsou táák sladcí. :D Těším se na další díl! :)

5 andrea10adamcova andrea10adamcova | E-mail | 28. března 2013 v 18:54 | Reagovat

1)Tak možná že je vyruší Abby nebo její mama .
2)bude dokonalý :D
je to božííí

6 Isa Isa | Web | 28. března 2013 v 22:40 | Reagovat

1. Určitě ten otravnej týpek z toho stánku s jídlem.
2. Naprosto úžasnej. :3

Tohle byl perfektní díl. Strašně se mi líbilo, jak se tam líbali. :D Úplně jsem si to představovala. :D
Jinak ať ti zkusí někdo napsat něco hnusnýho, okamžitě k němu naklušu a skopu ho do kuličky. :D

7 Christ Christ | 29. března 2013 v 10:10 | Reagovat

1) Tak Abby už je pryč, napadla mě její mamka ale co by tam dělala? A do třetice, možná je to ten kluk ze stánku, a nese Zaynovi colu. :D
2) Určitě boží. :DDDD Myslím že Zayn ji někam vezme a ukáže ji další místa kam chodí. :)

8 Adu Adu | 30. března 2013 v 9:19 | Reagovat

1) Ab?
2) Netučím, ale chachina varianta se mi líbí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama