KISSABLE | please | 10 díl.

28. března 2013 v 11:17 | Dem. |  |KISSABLE.|
To co se v tomhle díle odehraje - je mi to jasné, mohla jsem to napsat líp, ale mě to prostě nebaví. Tuhle povídku začínám čím dál tím víc nesnášet a popravdě, je o ničem! :)
,,Jak jsi mohl!?" hořce jsem po něm sykla.
,,Co?" dělal blbého. Vstal a ovladačem hodil o zem.
,,To že jsi do mého domu nastavil kamery!" zakřičela jsem a vyhodila při tom ruce do vzduchu.
,,Uklidni se! Je jen v kuchyni. Spala jsi s ním?" s těmi slovy šel ke mě. Srdce mi začalo bít ještě rychleji.
,,Ne!" řekla jsem. Napadlo mě, že to nedokoukal, tak mám šanci to zapírat.
,,Nevypadalo to tak." zase se ke mě přiblížil.


,,Ale pak jsem mu řekla ať jde, že na malý nejsem. Nemám je ráda a Harryho..bože toho nejvíc. Měla jsem v sobě nejaký ten alkohol a tak jsem ho pozvala dál, ale nic se nestalo." ujišťovala jsem ho, ale to už stál u mě a dýchal mi na tvář. Cítila jsem z něj hamburgery.
,,Nic se nestalo až na to, že jsi mu ho vykouřila." vyhodil ruce do vzduchu. Lekla jsem se. Myslela jsem, že mě chce uhodit a tak jsem od něj odvrátila obličej.
,,Neboj se hvězdičko, neublížím ti. Už nikdy." dal mi pusu na čelo a začal mě hladit na bocích.
,,Prosím." špitla jsem se zavřenými oči. On nepřestal. Stáhl ze mě triko. Nebránila jsem se. Nešlo to. Byla jsem proti němu bezbraná a věděla jsem, že když se budu bránit, tak to bude ještě horší.
,,Tohle jsme ještě nikdy nezkoušeli a když jsem tě viděl s Harrym, tak mě to..řekněme nahodilo?" šeptal mi do ucha. ,,Nebude to bolet." dodal a políbil mě na rty. Začalo se mi dělat špatně. Polibky jsem neoplácela a tak si mě silně přitáhl k sobě a hrubě mě políbil. Snažila jsem se od něj odtrhnout, ale měl větší sílu a nechtěl mě pustit.
,,Když jsi mohla uspokojit mladšího fakana, tak proč ne mě? Je mi 33, nejlepší roky, hvězdičko." řekl když se ode mě oddálil on sám. Znechuceně jsem se na něj podívala a pak zavřela znovu oči. Chvíli se nic nedělo, tak jsem oči otevřela. Stál tam jenom v boxerkách a šel znovu ke mě. ,,Prosím, nedělej to." můj hlas se třásl.
,,Bude se ti to líbit." zašeptal a znovu mě políbil. Teď jsem mu polibek oplatila. Nešlo se mu ubránit. Bolelo mě celé tělo. Neměla jsem vůbec žádnou sílu. Skoro nejím a sotva se udržím na vysokých botech natož napálit Ronovi. Chlapovi jako hora.

,,Vidíš." řekl radostně a vzal mě do náruče.
,,Nech toho, prosím." snažila jsem se aspoň slovně, ale on mě položil na pohovku a lehl si na mě. Sundal mi legíny a následně na to hned i kalhotky. Začala jsem vzlikat. Sevřela jsem svá víčka a přála jsem si ať sem vrazí Harry a něco udělá, zachrání mě. Místo toho jsem ucítila jeho hrubé rty na těch svých. I když jsem nechtěla, tak jsem mu polibky oplácela. Násilím do mě vnikl jazykem. Nejprve jsem svým jazykem ani nepohla, ale po chvíli donucení jsem udělala to co chtěl. Konečně ze mě sundal ty jeho slizký rty. Usmál se a začal mě ošahávat. Přejel přes má prsa, kde mi udělal cucflek a pak mě líbal na krku. V očích jsem cítila studánky vody, tak jsem znovu sevřela víčka. Prohmatál mé křivky a sjížděl pořád níž a níž až se dostal tam, kam jsem rozhodně nechtěla, i když jsem to čekala. ,,Prosím." vzlikla jsem, natož jsem v sobě ucítila dva prsty. Prohla jsem se a otevřela oči. Díval se na mě. Díval se mi do očí a sledoval, jak pláču. Neměl srdce. Pochvíli mě přinutil, abych ho uspokojila i já. Zvedal se mi žaludek, ale on mě držel za hlavu a sám mi udával rychlost. Bylo mi špatně, když vzdychal mé jméno. Asi po pěti minutách mě pustil a položil si mě na pohovku. Nezbylo mi nic jiného než zavřít oči a přežít to. Strašně moc to bolelo, ale nezmohla jsem se na slovo. Přes zavřené oči už mi tekly slzy. Začal mě i tak líbat na rty a přirážel čím dál tím víc. Necítila jsem nic jiného než stud, opovrhování a smutek.
***
,,Příště to půjde i bez breku a samo ne?" netuším jestli se ptal, ale na tváři měl spokojený úsměv. Odvrátila jsem od něj pohled. Věděla jsem, že je schopný mě uhodit, zbít mě k smrti, ale znásilnit?
,,Jestli o tom jenom cekneš, tak světěm proletí video, jak uspokojuješ Stylese a zařídím, aby jsi si už jako modelka ani neškrtla. Modeling je to jidiný co máš a máš to díky mě!" varoval a přitom se oblékal. Dívala jsem na strop, takže jsem ho viděla jen periferním viděním. Měl pravdu, že to díky němu mám to co mám. Vždy se snažil, udělal ze mě to co jsem. Mohla jsem mu za to líbat jen nohy.
,,Teď máš tři dny volno. Za tu tvojí dnešní službičku jsem ti jeden den přidal. Nezapomeň jíst, tak jak máš a navštěvovat záchody. Jo a, všechno nejlepší." přišel ke mě a dal mi pusu na čelo. Zavřela jsem oči. Bylo mi jedno, že tam ležím nahá. Už jsem se neměla za to stydět, byla jsem zneužitá. Do několika sekund jsem uslyšela bouchnutí dveří. Otevřela jsem oči a byl pryč. Sedla jsem si na pohovku, vzala jsem polštář a dala jsem si ho na břicho. Začala jsem hlasitě brečet.
,,Proč? Proč já?" vzlikla jsem ke stropu.

Bulela jsem tam ještě pěkně dlouhou dobu než mi zazvonil telefon. Číslo jsem neznala, tak jsem to nechtěla zvedat. Pochívíli volalo to číslo znovu. Tentokrát už jsem to zvedla.

------------------------------------
1) Kdo Emmě volá?
2) Řekne tohle Harrymu? Pokud ano, co udělá?
3) Tuhle povídku ukončím rychleji než jsem chtěla, protože mě přestala bavit, takže si asi žádného pořádného románku Harolda a Emmy neužijete. Vím, nepatří to pořádně do otázky, ale už je to desátý díl a nic pořádného se neděje. Měla jsem s touhle povídkou plány, ale jelikož vy o ní nestojíte, tak mě to nebaví psát.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Chachi Chachi | Web | 28. března 2013 v 12:15 | Reagovat

1. Že by Harry? :D
2. -musí, prostě musí a ten ho za to pěkně zmlátí, hajzla -.-"
3. Hele, jestli tě tahle povídka nebaví, tak ji nepiš. Sice mi to bude líto, ale je to tvoje rozhodnutí. Mě Innocence taky nebaví a nejraději bych to dokončila, protože je to naprosto o ničem a nic se tam neděla. Když si to pak porovnáš Mr. Perfect, tak je to rozdíl. U toho jsou ty díly delší a řekla byh...záživnějši :D Takže si to udělej jak chceš ty :)

2 Dexie Dexie | Web | 28. března 2013 v 15:05 | Reagovat

děkuji za pochvalu :)
jinak musím říct, že jsem u tebe poprvé a páni..líbí se mi tu, jakmile dopíšu další díl povídky tak si sem zajdu něco přečíst ;)♥

3 Andy Andy | Web | 28. března 2013 v 15:20 | Reagovat

1) Nemám tušení
2) Prosím, musí mu to říct. Že ji vydírá a takové, je to pěknej hnusák! Přala bych mu, aby mu dal Harry pěkně přes čumák!
3) To je škoda, mě se strašně líbí. Krásně píšeš a děkuji za tento díl. Těším se na další! :-)

4 Dexie Dexie | Web | 28. března 2013 v 15:27 | Reagovat

jojo právě jsem ho četla a jsem nehorázně šťastná, že jsem někomu udělala takovou radost ;) já ten seroš taky miluju..dexter je jak droga prostě :D
a to si piš že si ho udělám abych si nějakou přečetla ;)

5 Isa Isa | Web | 28. března 2013 v 23:05 | Reagovat

1. Harry?
2. Nevím, jestli mu to řekne, ale myslím, že to zjistí kvůli tomu cucfleku na krku. A pak Rona zmlátí.
3. Já o ní stojím. :( Nechci, aby si skončila předčasně, miluju tuhle povídku, ale zase chápu, jestli tě to nebaví psát.

Tohle byl skvěle napsaný díl, ale ta představa byla dost nechutná. Chudák Emma. Ale těším se na další díl. :)

6 Hanina Hanina | Web | 29. března 2013 v 10:00 | Reagovat

1) Hazza. ;P
2) Řekne, neřekne! Určitě mu to neřekne a on na to bude muset přijít nějak sám. :D A pak,..napíšeš kapitolu plné krve, pěstí a nadávek.
3) Rozumím ti, ale ještě bych tomu dala čas. Podle mě je to dobré a zrovna tenhle díl by mohl být ten klíčoví a ještě ten minulý. Určitě z toho něco vytáhneš a tahle povídka bude mít hapečá století a jestli ne, tak tě zabim! :D

7 Christ Christ | 29. března 2013 v 10:21 | Reagovat

1) Doufám že Harry. :)
2) Určitě mu to nebude chtít říct, ale doufám že Harry to z ní vytáhne. :DDD A pak mu dá pěkně přes hubu a bude. :))))))
3) Já o ni stojím, baví mě a ráda ji čtu. :) Vím jaký to je když tě něco přestane bavit psát, a chápu tě, ale doufám že ji aspoň dokončíš. :)

8 Christen Christen | Web | 29. března 2013 v 13:58 | Reagovat

1) Myslím, že to bude Harry nebo někdo z kluků
2) Myslím si, že Emma tohle Harraymu neřekne, ale měla by, protože Harry by to určitě nenechal jen tak no vůbec by mi nevadilo kdyby Harry Rona udal nebo mu spřerážel všechny kosti v těle :D ( Vím jsem zlá ale to co dělá Ron je jedna velká nechutnost)  
3) No nevím, kdo u tohle povídku nestojí nebo lépe řečeno ukaž mi člověka, který o ní nestojí a já mu to vysvětlím :D Protože já o ní stojím a jak vždy, když jí začnu číst tak, že se do ní úplně zařeru :D a pak neposlouchám co mi říkají rodiče :)

9 Damie Damie | Web | 29. března 2013 v 18:53 | Reagovat

1. Dúfam, že je to Harry! :D
2. Tiež dúfam, že mu to povie a Ron dostane krásne po papuli :D
3. Včera som na ňu narazila, dnes ju začala čítať a neopovaž sa ju skoro ukončiť! :D Strašne ma bavil čítať každý jeden diel a na veľa sa ešte teším! :D

10 Adu Adu | 29. března 2013 v 23:19 | Reagovat

1) Doufám, že Harry a že pozná, že je něco v nepořádku.
2) Doufám, že ano. Možná to Harry pozná sám. Chtěla bych, aby to Ronovi neříkal a postaral se o ni. Utišit ji, nechat ji vybrečet se. Počkat až usne a zpívat jí. Prostě takový romantik...
3) Jsem jedna z mnoha osob, která o tuto povídku stojí. Je to nádherné, popisuješ city. Doufám, že změníš rozhodnutí, protože by mi tahle povídka skutečně chyběla...

11 Zev Zev | Web | 30. března 2013 v 19:36 | Reagovat

1) Ou, uh, to je Harold!! :D
2) neřekne, ale Hazza je chytrý a nadaný, takže na to nějak přijde :D
3) škoda, že tě to nebaví :) mě totiž jo ;DD a nechápu, jak si můžeš myslet, že nás to nezajímá... :DDDD

12 Nickee Nickee | 3. dubna 2013 v 19:35 | Reagovat

1) je to Harry...  musí to bejt on!!! :DD jo, prostě to bude on :D
2) Harrymu to řekne, on se naštve, ale zachová se jako romantik, takže ji bude utišovat, líbat, jenže v ní to vyvola vzpomínky z toho znásilnění a všechno mu řekne... já nevím :DD prostě něco na tenhle způsob :'DD
3) opovaž se to nedopsat! :DD i kdybych to měla psát já, prostě to bude mít pokračování :D

ps.: kdybych byla v Harryho kůži, na místě bych Rona zabila :D

13 Olie Olie | 4. dubna 2013 v 22:57 | Reagovat

1) Doufám že Harry :D
2) musí mu to říct,co nejdřív,nebo on to nějak poznat,a měl by mu pořádně nabít,ten chlap je parchant!
3) Moc se mi ta povídka líbí,všechny tvé povídky jsou skvělé a tahle je uplně bezva!! :)

14 A, A, | 6. dubna 2013 v 13:42 | Reagovat

Kdy bude další část?))

15 nat nat | 7. dubna 2013 v 9:05 | Reagovat

Je to super povídka ... A myslím že lidí to čte dost .. byla by škoda kdybys ji ukončila .. je fakt super .. je jiná než ty ostatní a to se mi líbí .. máš originální nápady a to se cení ;)

16 Lucka Lucka | 8. dubna 2013 v 10:52 | Reagovat

1. Asi Harry
2. Dúfam že áno a potom by mu rozbil hubu! hajzlovi jednému :D
3. Prosím neprestaň, bola by to veľká škoda. Som na tejto poviedke závislá :D

17 Annie Annie | 23. dubna 2013 v 19:53 | Reagovat

Prosím *smutně kouká* napiš aspoň ten další :(. Jsem strašně nedočkavej člověk a tohle mě zabije :D...

18 Adu Adu | 7. května 2013 v 8:46 | Reagovat

Prosím nwpřwstávej s tou povídkou. Byla by to škoda... Je to jedna z mých nejoblíbenějších na tomto blogu

19 Kajuš Kajuš | 16. června 2013 v 22:06 | Reagovat

JJe to úžasné! Pokračuj prosím... ;) nechapem prečo si stopla práve túto. Je úžasná!

20 Katty Katty | 11. srpna 2013 v 22:00 | Reagovat

Hele, Já tě asi zabim normálně :-D Koukej dopsat tu povídku, nebo bude ve zprávách, že ňáká náctiletá holčina spáchala sebevraždu, kvůli tomu, že nemohla dočíst ňákou blbou ( mimochodem super, mně se líbí a byla jsem na narvy, když se mi vypla wi-fi a já nemohla číst dál ... stejně jako teď :-D ) povídku. :-D Prosiiiim dopiš ji, klidně ti pak za to budu líbat ty tvoje nohy :-D  ale pls dopiš ji !!! :-D Já si pudu stěžovat Harrýskovi, že ji nechce dopsat ! Klidně za nim poletim do Londýna a dotáhla ho až k tobě aby tě přemluvil . :-D Pls pls pls !!! :'(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama