Like A Fire | lunch | part 2.

28. března 2013 v 20:22 | Dem. |  |Like A Fire.|
Pro někoho možná moc rychle, Jenny a Liam, ale co už. :D 1234 - vidíš, dneska jsem aktivní, tak snad si toho ceníš holka! A taky vám chci oznámit, že zítra dopoledne odjíždím do Žatce a pak jedu hned do Libo, kde budu až do pondělí, takže nebudu na blogu. Mám v plánu ještě něco přednastavit, ale teď vám nemůžu říct, co to bude. ;) Tak si užijte tu chvilku volna a veselé velikonoce. :)
,,Jsem Jenny." pokusila jsem se o úsměv, ale marně.
,,Liam." odvětil i on bez úsměvu. Jeho obličej se vůbec nepohl a pohled v očích se nezměnil.
,,Děje se to často?" zeptala jsem se šeptem a poté namířila pohledem na Zayna, který byl stále zády ke mně.
,,Víc než si myslíš, ale nechci se o tom bavit." - "S tebou." dodal šeptem.
'Tak fajn ty blbče. Jen jsem se snažila sblížit se.' pomyslela jsem si rozlobeně a otočila se.


Nový učitelé mi nedělali problém, ani látka. Jsem tak trochu šprt, ale zase ne žádná vlez do prdelka s postranními úmysly. S nikým jsem se nebavila, nikdo se nebavil se mnou. Možná už je informoval Zayn, ale to je mi upřímně jedno a nebudu kvůli tomu brečet. Je říjen, letos budu maturovat, jsem na nové škole a v nové společnosti. Určitě si nebudu řezat žíly kvůli neandrtálcům a nelidům, kteří i přesto, že jim je okolo devatenácti se chovaj, jako čtrnáctky.
***
,,Liame, co si dáš k jídlu? Počkat, neměl bych se raději zeptat, čím to budeš jíst?" houkl blonďák na Liama, který stál ve frontě za mnou. Chtěla jsem se otočil a podívat se na něj, jako za celý den, ale vždy jsem si to rozmyslela.
,,Nezapomeň jíst jogurt vidličkou." posměvačně se ozval Zayn a spolu s blonďákem se rozesmáli. Sklopila jsem pohled, protože se na mě oba dívali.

,,Kuřecí řízek s bramborem a nebo rajskou omáčku?" otázala se mě kuchařka, když na mě přišla řada.
,,Ten řízek, děkuji." odpověděla jsem s úsměvem. ,,Máš štěstí je totiž poslední."
Někdo za mnou si nenápadně odfrkl. Ten někdo byl Liam, jak jinak.
,,Chtěl jsi to?" zeptala jsem se. Přikývl.
,,Dejte to jemu. Já si vezmu tu rajskou." usmála jsem se na kuchařku. Ta se zamračila a udělala to, co jsem řekla. Liam dostal svoje jídlo dříve než já. Během toho, co mi kuchařka servírovala rajskou, jsem sledovala, jak se Liam nenápadně rychle snaží dostat co nejdál ode mě. Dala jsem mu řízek a on na mě ani nepočká! Dostala jsem svůj oběd. Vyhlédla jsem Liama a rychle jsem šla za ním. Posadil se k jednomu kulatému stolu u okna. Došla jsem k němu a posadila jsem se naproti němu.
Protočil oči. ,,Měla by jsi si vybrat jiný stůl."
,,Ty jsi ho vybral." pokrčila jsem rameny.
,,Nechápeš to.."
,,Chápu! Vím, jak jsi to myslel. Je mi jedno jestli si o mě bude Zayn s tím jeho poskokem šuškat." přerušila jsem ho a s radostí se dala do jídla. V hlavě se mi honilo mnoho otázek. Chtěla jsem se ho na něco zeptat, ale netušila jsem, co vybrat. Liam měl sklopenou hlavu k talíři a někdy se na mě podíval. Jakmile se naše pohledy střetly, tak začal rychleji jíst. Rozesmýval mě tím.

,,Tak Liame.." hlesla jsem. Věnoval mi nechápavý pohled. ,,..povídej mi něco o tobě. O téhle škole." dořekla jsem sebejistěji. Svrštil obočí a udělaly se mu vrásky.
,,A na co? Zachvíli se stejně staneš tou oblíbenou a nebo budeš s holkama probírat, kdo má hezčí zadnici." mluvil vážně, ale přeci jen odlehčeně. S nepatrnou mírou humoru.
,,Vypadám na to? Vypadám na to, že vstávám v nekřesťanskou hodinu, jen abych si stihla vyžehlit vlasy a na obličej si nandala dvě tuny make-upu? A nebo snad na někoho, kdo má tak malé IG, že skončí u šikany?" Liam se celou dobu usmíval, ale při mých posledních slovech se mu úsměv z tváře vypařil.
,,Promiň." špitla jsem. Zavrtěl hlavou. ,,To je dobrý. Já nejsem pořád takhle zarmoucenej, ale ve škole bohužel ano." pokrčil rameny a odložil vidličku s nožem.
,,Mimochodem, trošku strach z tebe jde. Působíš drsně. Máš na sobě jen černou barvu. Divím se, že jsi našla červenou kostičkovanou košili." zaculil se jako sluníčko.
,,Tak teda děkuju." odvětila jsem uraženě. Samozřejmě, jsem to jen hrála.
,,Nedělej, že jsem tě teď urazil." řekl a zasmál se. Měl mírně široký úsměv a tichý smích. Možná se jen nechtěl smát nahlas. Přimouřila jsem oči. ,,Věděla jsem, že nebudeš pořád tichý a nudný." vyměnili jsme si úsměvy.
,,Omlouvám se." protočil oči. Tázavě jsem se na něj podívala. Netušila jsem za co.
,,Za to, co jsem ti řekl. Jsi tady nová. Nevíš jak to tady chodí a navíc jsem byl znovu ponížený před celou třídou, takže jsem neměl náladu se s někým bavit." rozesmála jsem se. Tentokrát byl on, ten co nechápe. ,,Za to se nemusíš omlouvat. Raději mi vysvětli to s tou vidličkou a jogurtem. To nechápu." uchechtla jsem se. Nepatrně se usmál. ,,Mám fóbii z lžiček. Stačí?"
,,Děláš si srandu?" dusila jsem v sobě smích. Zavrtěl hlavou a sklopil pohled.
,,Nóó..já mám taky fóbii." chtěla jsem získat znovu jeho pohled. Stalo se.
,,Ze sexu." čekala jsem až se začně první smát on. Poté jsem se k němu zvesela přidala.
,,Teď si děláš srandu ty." řekl. Zavrtěla jsem hlavou. ,,Jsem panna." pokrčila jsem rameny.
,,Ale nech si to pro sebe!" vyhrkla jsem, jakmile mi došlo, co jsem řekla. Civěl na mě s otevřenou pusou a po pár vteřinách přikývl a pusu zavřel. ,,Kolik ti je?" zeptal se.
,,Osmnáct, tobě?" zajímala jsem se. ,,V srpnu mi bylo devatenáct. Seš panna, jo?" uchechtl se a rychle si dal ruku před pusu. Zamračila jsem se. ,,Jsem ráda, že se bavíš nad mojí opatrností." sykla jsem. Není to tak, že bych z toho měla fóbii, ale zatím jsem na toho pravého nenarazila.
,,Omlouvám se. A od kud jsi se přistěhovala?" mírně položil hlavu k pravému ramenu a sledoval mě. ,,Z Chelmsfordu. Rodiče se rozvedli. Žiju teď s matkou." řekla jsem mu toho víc než na co se ptal, ale známe to. Stejně by se zeptal na důvod.

,,Prosím o pozornost." jídelnou se roznesl hlas nějakého muže. S Liamem jsme mu věnovali pozornost, zatímco on musel ještě od některých o kapku důstojnosti a zájmu škemrat. V ruce měl mikrofon. ,,V ředitelně se rozbil rozhlas, takže. Všichni víte, že za týden bude Halloween. Jako každý rok, tak i tento pořádá naše škola párty v tělocvičně. Povinnost je jako vždy, přijít v kostýmu. Od sedmi večer vás začneme pouštět dovnitř. Né, že tady bude někdo stepovat dřív, jak je u některých zvykem. Pokud se najdou nějací dobrovolníci na ozdobení tělocvičny, kteří by se přidali k dramatickému kroužku, tak budeme moc rádi. Děkuji za vaší pozornost." jakmile domluvit, tak každý začal šílet. Vypadalo to, že se nemůžou téhle akce dočkat. Podívala jsem se na Liama.
,,Co?" otázal se.
,,Nic neříkám." zavrtěla jsem hlavou.
,,Ale díváš se." usmál se. ,,Jestli jsi si nevšiml, tak mám oči." vyplázla jsem jazyk.
,,Půjdeš?" zeptal se. Pokrčila jsem rameny. ,,Chodí tam asi hodně lidí, co?" zeptala jsem já, když mezi námi nastalo ticho. Přikývl. ,,Snad celá škola."
,,Tak to nebudu chybět. Ty jdeš?" znovu přikývl. ,,Ale.." hlesl. ,,Ale co?" řekla jsem.
,,Počkej si." sklopil pohled na stůl. Ještě před tím se stihl podívat na někoho za mnou. Otočila jsem se a zase jsem se otočila zpátky na Liama. Protočila jsem oči a vyčkávala až se každou vteřinou ozve Zayn nebo ten jeho blonďatý ocas.
-------------------------------------------
1) Stane se něco osudového na halloweenské párty?
2) Bude Liam prvním Jenny? - kdo nepochopí, tak nevim. :D
3) Budete v sobotu sledovat Harryho Pottera?
4) Co má Zayn na srdci, že k nim jde? Stane se něco?
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nikuše Nikuše | 28. března 2013 v 20:40 | Reagovat

Líbí se mi ta povídka, strašně moc. :D
btw. Něco proti čtrnáctkám ?:D

1.Jo, jo, musí !:)
2.uuu.. pokud to dřív neudělá ožralý blonďatý ocas nebo Zayn, tak asi ano ? :D
3.Budu ! :D
4.Bude mít blbý poznámky a pravděpodobně to bude něco o té párty ?:D

2 Ann xP Ann xP | Web | 28. března 2013 v 20:49 | Reagovat

Jasně, že jo! :D
Maybe. Jo bude :D
Si jo :D
Blbý kecy :D

3 Chachi Chachi | Web | 28. března 2013 v 21:09 | Reagovat

1. Myslím, že ano :D
2. Co je to za otázku? Myslím, že moc dobře znáš moji odpověď :D
3. Sure! :D
4. Nevím co řekne, ale... Hajzl!! :DD
Prostě... Dokonalý! Co jinýho na to říct :D Prostě... Waa! :D
Btw. Fobie ze sexu? Jako really? :'DDD

4 Nana Nana | E-mail | 28. března 2013 v 21:16 | Reagovat

1) Jo!
2) Doufám, že jo :)
3) Já ji budu číst ;)
4) Určitě zase chce Liama ztrapnit!

5 katka katka | 28. března 2013 v 21:16 | Reagovat

1. Snad jo :-)
2. Bude
3. Každopádně:-D
4. Budou mít blbý připomínky

6 Isa Isa | Web | 28. března 2013 v 21:37 | Reagovat

1. Určitě. :D
2. Myslím, že jo. :3 :D Každopádně to chci hezky do detailu. :D
3. Viděla jsem ho minulý týden, protože rodiče budou pryč, tak jsem si to pustili dřív, ale nevím, asi jo. :D
4. Zase se pustí do Liama.

Super díl. Strašně moc to žeru. :D Těším se na další.

7 1234 1234 | 28. března 2013 v 21:40 | Reagovat

cenim si toho ale One Month si nepřidala. Tak nám bude muset stačit jen tohle.

8 Lens. Lens. | E-mail | Web | 28. března 2013 v 21:50 | Reagovat

ach, děkuji, že jsi mě zabavila všemi povídkami, které si dnes přidala :33 Tahle povídka se mi začíná čím dál tím víc líbit! :) btw, nedělej si starosti s lidma, který za to nestojí :) viz, myslím ty emaily. Není to tvá povinnost :)

9 Lens. Lens. | E-mail | Web | 28. března 2013 v 21:55 | Reagovat

[7]: pokud máš nějaký problém, můžeme si ho vyřídit ;) Není to její povinnost. Nad debilitou člověk jen kroutí hlavou a to že budeš psát anonymně to jen dokazuje ;) Opravdu mám lidi jako ty tak strašně ráda *ovšem tohle byla ironie, píšu to, jelikož bys to třeba ani nemusel/a poznat* btw2, nepiš za všechny, vidím, že jsi jediný/á kdo si stěžuje, tak zklidni hormony. -_-

10 1234 1234 | 28. března 2013 v 22:09 | Reagovat

[9]: anonimně? Ona ale ví kdo jsem. :D Psala jsem jí mail tak tu nemluv o anonimitě. ;) A neboj ironii já pochopím. :D Možná jsem jediná ale někdo začít musí ne?? ;) Docela mě štve že mi Dem na mail neodepsala, ale tady mi věnuje pár slov. :D I tak mám tu holku ráda a rozhodně se tu nechci s tebou ani s nikým jiným hádat tak klídek.

11 Lens. Lens. | E-mail | Web | 28. března 2013 v 22:18 | Reagovat

[10]: Rozhodně to vypadá jako provokace. Proč by měla odpovídat na nesmyslné reakce? Někteří lidé by si měli uvědomit, že né každý má čas. Možná ho máš ty, ale ona zřejmě ne. Ten čas věnuje něčemu jinému, smysluplnějšímu. Víš jak dlouho trvá napsat jedna kapitola? Zřejmě ne, zřejmě si myslíš, že tak dvě minuty. U věcí jako je tohle člověk potřebuje čistou mysl. Ne, nikdo nemusí začínat, pokud si myslíš, že jí je tohle příjemné, tak si to mysli dále ;) Je to tak iritující. Znám to z vlastní zkušenosti. Všichni by chtěli všechno, ale nehnou pro to ani brvou a jen se naváží. Když jí máš ráda, mohla bys jí dopřát trochu klidu. Je to jen člověk. Stejně jako ty. Ačkoliv mě docela znervózňují ta měkká i po slově anonymní...no nic, vše co jsem chtěla říct, jsem řekla :)

12 Nikuše Nikuše | 28. března 2013 v 23:04 | Reagovat

[11]: Mluvíš mi z duše..:)

1234.. holka, Dem. ti neodpověděla, protože s lidmi jako ty se bavit nedá. Ona není stroj, ale to ty očividně nevíš nebo nechápeš. Tvůj komentář [7]: mě celkem dostal. Vůbec bych se nedivila, kdyby Dem. kvůli tobě OM přestala psát.. Občas nechápu jak někteří můžou být tak drzý.

13 Andy Andy | Web | 28. března 2013 v 23:28 | Reagovat

1) Mohla by mezi nimi přeskočit jiskra!
2) Jo, mohl by být. Hlavně ať ji nezneužije Zayn nebo někdo jiný!!!
3) Nemám to v plánu, viděla jsem to stokrát, ale ségra se asi bude chtít dívat :D
4) To upřímně fakt nevím !

Těším se na pokračování, doufám, že bude  co nejdříve. Prosím, prosím :)

14 Lens. Lens. | E-mail | Web | 29. března 2013 v 0:26 | Reagovat

Dem. víš, já bych se v tom nebabrala už. Ignorovala bych takové zprávy a končit kvůli takovým vymazancům by bylo hloupé :) Neřešila bych je, vážně, nedělej to. :) Tvůj blog a i ty bys mi strašně chyběla :) Zastávám se a také to dělat budu, pokud uvidím někoho, jako jsou oni dělat, psát někomu, jako jsi ty. Upřímně, oni mají IQ někde hodně nízko, zařadila bych je v tabulce k velmi vzácným případům debility :) Na Emaily bych odpověděla jednoduše, možná i lehce sprostě. Není to jejich starost :) Je to tvůj blog, a i kdybys díl přidala za rok, byla by to jen a jen tvá věc a tvé rozhodnutí!:)

15 Hanina Hanina | Web | 29. března 2013 v 9:57 | Reagovat

1) Přeskočí jiska mezi Jenny a Liamem? Nebo něco se Zaynem. :D
2) Bude, bude a bude. :D To je daný a jestli to bude Zayn nebo Niall jak už někdo zmínil, tak si mě nepřej. :D
3) Nenechám si to ujít! :)
4) Bude mít blbý keci. :D

1234 - trošku spomal a dej zpátečku, děvče. Nikoho to tady nezajímá a rozhodně nemluv za nás za všechny. ;) Chtěla bych vidět tvůj blog jestli nějaký máš a jestli jsi tam každý den a pravidelně něco zveřejňuješ, a pokud by to tak bylo, tak je mi tě líto. Protože nikdo nechce sedět od rána do večera za počítačem. Možná tak ty. ;)

16 Christ Christ | 29. března 2013 v 10:35 | Reagovat

1) Tak buď to zajiskří mezi Jenny a Liamem, nebo Zayn a Niall něco provedou Liamovi..
2) Bude, musí. :DDDD
3) Ano! :D
4) Zase bude chtít urazit Liama, ale Jenny ho odpálkuje. :DD

17 Verr Verr | 29. března 2013 v 10:50 | Reagovat

1) Niall ukáže svou hezkou tvář?:D
2) OUIIIIII!
3) Asi ne, ani nevím že je v TV:D
4) Souhlasím s [16]:

18 Christen Christen | Web | 29. března 2013 v 14:19 | Reagovat

1)Jenny se rozhodne pomoci Liamovi a tak na halloweenské párty prohlásí, že s Lismem chodí :)  
2) Myslím si, že ano pač pochibuji, že by Jenna cjtěla mít něco se Zaynem nebo Niallem :D
3) Tohle k povídce nepatří, ale ok prásknu to na sebe :D Si piš vole Harryho Pottera miluji :)♥
4) Myslím si, že Zayn si potřebuje opět zvětšit ego a tak se bude navážet do Liama nebo, že by dokonce i do Jenny? Myslím, že se něco stane jo Liam dá Zaynovi do džky, protože se zastane Jenny :) (když se do ní Zayn začne navážet)

19 Christen Christen | Web | 29. března 2013 v 14:22 | Reagovat

[18]: PS. Ke komentáři na mém blogu jo Richie studuje vysokou školu :D Myslím, si že Richie chce zůstat věrný hudbě a tak studuje uměleckou (tedy myslím si to) Ale já být v jeho situaci tak studuji uměleckou vlastně já jsem v jeho kůži :D Asi taky skončím na umělecké :D

20 selenamgomez--daily selenamgomez--daily | Web | 29. března 2013 v 15:20 | Reagovat

ahoj,hlasovala by si prosim za mna v SONC - Peti* selenamgomez--daily.blog.cz Selena Gomez - Dakujem

http://sgomez--daily.blog.cz/1303/sonc-3-kolo#pridat-komentar

21 Ter. Ter. | Web | 29. března 2013 v 19:13 | Reagovat

[7]: Sakra holka (doufám, že jsem tě tímhle teď neurazila), ty máš asi nějakej velkej problém, jinak vážně nevím. Říká ti něco pojem "osobní život"? Jestli ne, navštiv strýčka Googla. ;)

Sakra Dem. Je to boží! :3
1)Když se ptáš, tak určitě ano! :D Jenny se porve se Zaynem! :D Dobře, nebudu přehánět. :D
2)Pochybuju, že by to tady někdo nepochopil. :D Myslím, že je to dost možný!^^ :D
3)Pokud zrovna nebudu nasáčkovaná v tý jedný místnosti na chalupě, tak určitě ano!♥
4)Určitě zase nějaká nadávka. :) Bude litovat, že k tomu jejich stolu přišel, protože Jenny ho zmlátí! :D Nevím, proč to říkám. Asi mám taky nějaký problém. :O :D

Užij si Velikonoce, Dem.!! :)

22 Adu Adu | 29. března 2013 v 23:27 | Reagovat

1) Když myslíš...
2) Yeah!!
3) Nene
4) Nadávky

23 Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz | Web | 31. března 2013 v 16:43 | Reagovat

1) Uhm, nevím:D
2) Doufám, že jo, ale ty to určitě uděláš nějak jinak, takže ne:D
3) Dívala jsem se. Chudák Doby:'(♥
4) Pozve ji na ples!:DD

24 Michelle Michelle | Web | 22. dubna 2013 v 13:00 | Reagovat

Díl je dokonalej!!Jako všechny ostatní!! Už jsem přečetla všech sedum a nemůžu se dočkat na další!! :)

Odkud jsi?Já jen, že jsi psala,že jedeš do Žatce :D Protože já bydlím v Žatci :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama