One Month | pizza | part 14.

30. března 2013 v 9:45 | Dem. |  |One Month.|
PŘEDNASTAVENO
Nemám moc času se rozepisovat, ale tenhle díl se mi tak nějak nelíbí. :D Uvidíte sami. :D Ještě bych chtěla říct, že povídka nebude mít patnáct dílů, ale asi o něco víc. Nedokážu si představit, že bych konec povídky udělala hned v dalším díle a přitom jim zbívá ještě nějakých 13 dní. :D Samozřejmě nebudu psát každý jejich den postupně a nějak to přeskáču. Možná jich bude sedmnáct, ale více už asi ne. :)
Gemma vypráví:
Cestou domů jsem si vše promýšlela a snažila se to pochopit. Mnohokrát jsem se rozesmála snad přes celou ulici, jak mi to přišlo vtipné. Lidé si mě prohlíželi a vždy se smáli taky, i když nevěděli čemu se směju já. Harryho a Cloe situace mi přijde vtipná, ale zároveň nechci ani pomyslet na to, co by se mohlo stát. Řekněte, jak se má člověk zamilovat do někoho, koho zná jen tak, že je v jeho těle. To to nejde jinak? Zamilovat se. Ten kdo to vymyslel je blbec.


Mířila jsem k našemu domu, ale ještě před tím jsem se zastavila na návštěvu u Michaela. Vysvětlila jsem mu, že je chyba na vysvědčení a že je zapotřebí to opravit. S úsměvem přikývl a až bude práce hotová, tak mi to hodí do schránky. Pak jsem šla konečně domů. Otevřela jsem dveře a přivítal mě oblečený Harry. Říkám oblečený, protože je to divné. Kdyby to byl pravý Harry, tak je polonahý, jelikož naši odjeli.
,,Ty nejsi jen ve spodkách?" hrála jsem falešné překvapení a udělala jsem si něco k pití. Nabídla jsem i Harrymu, jestli si nedá jablečný džus, ale on odmítl. Nikdy neodmítal jablečný džus a už vůbec ne, když jsem mu ho s láskou udělala já.
,,Už mě to nebaví." vzdychla jsem. Odložila jsem sklenku a šla jsem blíž k Harrymu. Díval se na mě s vykulenýma očima a jeho pohled přelétával z jednoho oka na druhé.
,,Vím, že seš Cloe." věnovala jsem mu úsměv. Možná bych měla přemýšlet nad změnou zájmena.
,,Jak to víš?" k mému překvapení se nesnažila něco zapřít. ,,Pojď si sednout." vzala jsem jí za ruku a dotáhla až do obýváku, kde jsme se posadily. Ona na jednu stranu gauče a já na tu druhou.
,,Včera mi volal Harry, teda Cloe a chtěl, abych přišla kvůli tomu výzu. Pak mi ale řekl, co vás dva potkalo a i když jsem mu slíbila, že se s tebou o tom nebudu bavit.." zamyslela jsem se ,,..slíbila jsem mu vlastně jen to, že se s tebou nebudu bavit o tvých citech k němu." pousmála jsem se. Její výraz obličeje nebyl jakkoliv překvapený. Dá se říct, že pozorně poslouchala. ,,On tě má vážně rád." dodala jsem. Ona se pousmála, ale nic neřekla.
,,Je to hroznej vůl, co si budem povídat, ale tak nějak mi naznačil, že je připravený spáchat sebevraždu jen kvůli tomu, aby ty jsi mohla žít ve svém těle."
,,Kam tím směřuješ?" zeptala se lhostejně. Myslela jsem, že po ní skočím.
,,Tohle není můj bratr." povzdychla jsem si.
,,Chci říct, vždy byl připravený prát se za ostatní a řešit jejich problémy pokud oni sami na to neměli, ale tohle je už moc. Nikdy nechápal, jak ve filmu někdo může darovat orgát tomu koho miluje a přitom on sám zemře a takový ty věci. Už víš, co se snažím říct? Sice jsem s ním mluvila jen chvíli, ale poznám to na něm. On je tak neskutečně zabouchlej a já o něj nechci přijít jen kvůli tomu, že nějaká Cloe o něj nestojí. Převážně si o něm myslíš jen to nejhorší, co můžeš a vůbec nevidíš jeho kladné stránky." dokončila jsem svůj nepřipravený monolog. Takhle jsem jí to vůbec nechtěla říct, ale já na dlouhé řeči nikdy nebyla.
,,Nevěděla jsem, že chce..ty víš co." řekla. Sledovala jsem, jak sklopila pohled a nervózně si začala hrát s prsty. ,,To mu nedovolím." zašeptala. Mé rty se roztáhly, protože lidi, tady to skončí ještě dobře.
,,Ale abys věděla." věnovala mi pohled a já se přestala usmívat, jako největší pitomec na světě.
,,Já mu chtěla říct, co k němu cítím. Už dvakrát. Poprvé nám vypadl signál a nebo to prostě položil a tak mě neslyšel, když jsem mu to řekla. A včera jsem mu to chtěla říct také, ale on začal s tím, že mě nepustí do vlastního domu, že bude lepší, když se teď neuvidíme protože to se mnou nemůže vydržet. On mě miluje a nemůže to se mnou vydržet? Tak to jsme na tom stejně! Ale nemysli si, že mi na něm nezáleží. Nevím jak se to stalo." pokrčila rameny a znovu sklopila pohled.
,,Já nebudu váš posel a nebudu chodit od jednoho k druhýmu." vstala jsem.
,,To po tobě nikdo nechce." zavrtěla hlavou a vstala také. Změřila jsem si jí pohledem.
,,To je mi jedno!" rozesmála jsem se. ,,Počkej tady a ani se nehni!." přikázala jsem.
,,Já mu dám, že se teď neuvidíte! Já mu dám, že spáchá sebevraždu! Já mu ukážu úplněk!" mumlala jsem šeptam, když jsem odcházela od Cloe do kuchyně.

Cloe vypráví (v těle Harryho):
Musela jsem se začít potichu smát, když Gemma odcházela a něco si brblala. Posadila jsem se znovu na gauč a čekala než se vrátí. Přemýšlela jsem nad tím, co chce udělat.
Po několika minutách přišla a beze slova se posadila vedle mě. Prohlížela jsem si jí. Měla šibalský úsměv. Přesně ten, který měl i Harry, když jsme se poprvé viděli.
,,Bojím se zeptat, ale co jsi udělala?" zeptala jsem se, když už bylo vážně dost dlouhé ticho. Pokrčila rameny.
,,Nepřijde sem?" vyjekla jsem.
,,A kdyby, proč ti to tak vadí?" zeptala se a založila si ruce na prsou.
,,Nevadí, ale..on by sem nepřišel, protože mě nechce vidět." vysvětlila jsem jí, pokud to stále nechápe.
,,Můžeš být v klidu. Objednala jsem nám pizzu." věnovala mi úsměv a zapla televizi.

Dívaly jsme se na nějaký pořad o přírodě, když v tom se domem roznesl zvonek. Gemma spozornila, vstala a pak si znovu sedla. ,,Dojdi si pro pizzu." zamumlala.
,,Já? Ty jsi jí objednala." vstala jsem, i když jsem nechápala proč tam mám chodit já.
,,Tahle je speciálně pro tebe." zašeptala bez jediného mrkutí okem. Vůbec se mi nelíbilo, jak se chová. Došla jsem ke dveřím a otevřela. Z jeho tváře zmizel široký úsměv. Zamračil se a propaloval mě pohledem.
,,Neměla si tu být." přimouřil oči.
,,A ty jsi měl být pizza." bránila jsem se nad jeho zaskočeným a tak trochu uraženým hlasem.
,,Můžu dál?" otázal se a našlápl na prah, ale já přivřela dveře. ,,Ty jsi mě taky včera nechtěl pustit do vlastního domu!"
,,Cloe, nech toho!" chytl mě za ruku a pak se mu podařilo otevřít dveře. Obešel mě a nechal mě stát v otevřených dveří. Zavřela jsem je a šla jsem za ním. Gemma už stála na nohou.
,,Vy dva si musíte promluvit. A Harolde ty jí neustupuj jen, aby ta vaše debata skončila. Teď když mě omluvíte, tak jdu s kamarádkou ven a vy máte zhruba, tak půl hodiny, protože pak se vrátí máma s Robinem a Harry.." rozesmála jsem se. Na oslovení 'Harry' oba spozorněli.
,,..měla jsem na mysli toho pravého. Ty přece víš, jak by máma řádila, co je to za dívku a Cloe ještě nemá takové zkušenosti, aby se mámě ubránila, jako ty."
***
Dobrých pět minut jsme seděli na gauči a nic neříkali. Já jsem sledovala ten pořad o přírodě a Harry byl nespokojený s tím, jak sedí a tak si pořád přesedával. Několikrát jsem chtěla něco říct, ale pak mi věnoval ten ublížený pohled, že jsem raději nic neřekla.

,,Víš, že tě mám ráda." řekla jsem nakonec. Sevřela jsem víčka. 'Blbá! Blbá!' opakovalo se mi v hlavě.
,,Nevim." odsekl. Otevřela jsem oči. Vůbec mi to nedělá lehké.
,,Když jsem šla na ten útes a pak jsme spolu mluvili-" ujistila jsem se, že mě poslouchá. Zdálo se, že jeho pohled naznačoval ať pokračuji. ,,-po telefonu, tak..vypadl signál a nebo jsi to položil? Ne, na tom stejně nezáleží. Tehdy jsem ti řekla, že jsem se do tebe asi zamilovala a když jsem ti to chtěla říct i včera, tak ty jsi mi nedal možnost. Třeba, třeba to takhle nemá být. My dva, a ta kartářka se mýlí."
,,Asi jsi se zamilovala?" vstal. Bála jsem se, že se naštval, ale on si sedl blíž ke mně.
,,Je to složitý." sklopila jsem pohled. Sledovala jsem, jak se k mé ruce přibližuje jiná. Nepropletl naše prsty, ale jemně stiskl ty mé. ,,Nechci, abys se zabil." špitla jsem.
,,Gemma!" sykl. Musela jsem se pousmát a věnovala jsem mu pohled. I když ty oči byly mé, dívaly se na mě jinak. Nevím, že bych kdy někomu věnovala takhle zamilovaný pohled. Ale něco se ve mně změnilo. Jakoby mi bylo jedno, že přede mnou sedí mé vlastí tělo, bylo mi jedno, že ty oči a rty jsou mé, prostě mi to bylo jedno, což dříve nebylo. Možná právě to, je to co mě nutilo chovat se jako bezcitná mrcha. Popadla jsem část trika, které měl Harry na sobě a přitáhla jsem si ho blíže k sobě. Dotli jsme se nosi a to vyčarovalo úsměvy, které jsme si opětovali. A pak se to stalo.
----------------------------------------------------
Otázky mě vůbec nenapadají. :D

1) Bude už všechno v pořádku?
2) Proběhne onen úplněk bez chyby?

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 raven. raven. | Web | 30. března 2013 v 12:05 | Reagovat

Ahoj:)
Nikdy jsem po ničem netoužila tak, jako po spřátelení s tebou:) Prosím, spřátelíš? :)
-Kdyžtak se mi ozvi na blog:)

2 Adu Adu | 30. března 2013 v 15:43 | Reagovat

1) Jak tě znám, tak asi ne :DD
2) Asi, možná, určitě? Absolutně netuším...

3 Christ Christ | 30. března 2013 v 17:29 | Reagovat

1) Znám tě. :DD Napadlo mě, že by tam zrovna, když se políbili, přišla Harryho mamka a nevlastní táta. :D
2) Myslím že nás budeš chtít napnout, a uděláš z toho drama, ale nakonec to výjde. :))

4 Andy Andy | Web | 30. března 2013 v 18:40 | Reagovat

1) Já doufám, že jo.
2) Snad! Hlavně žádné umírání prosím :/ Nemám ráda špatné konce.

Moc se těším na pokračování, snad se zase nepohádají a budou spolu! :)

5 Zev Zev | Web | 30. března 2013 v 20:04 | Reagovat

1) Ne, znám tě, takže se ještě něco přihodí... :D
2) drámíčko musí být všude, že?? ;DD

6 Isa Isa | Web | 31. března 2013 v 1:38 | Reagovat

1. Vzhledem k tomu, že to roztáhneš až do 17. dílu (za což jsem neskutečně šťastná), tak předpokládám, že ne. Všechno ještě nebude v pořádku.
2. Bez chyby asi ne. :D

Super díl, ale ocenila bych víc Harryho a Cloe dohromady, tak buď tak hodná a v tom dalším díle nepřeskakuj žádný scény, kde jsou oni oba dohromady. :D

7 Chachi Chachi | Web | 31. března 2013 v 14:48 | Reagovat

1. Musí být. U všech svatých tě prosím, už nic neudělej a ať je happy end :D I když... zrovna u téhle povídky by se hodil sad end :3 Ale... největší sranda by byla, kdyby se nakonec obětovala Cloe :D
2. Drama musí být. Přesně tak. :D

Souhlas s Isou. Prosím, chceme víc Cloe a Harryho. :D

8 Lucy* Lucy* | Web | 31. března 2013 v 15:19 | Reagovat

Ahoj.Nechela by si sa zapojiť do projektu pre Selnu a Vanessu? Budem veľmi rada :) Lucy* http://sgomez--daily.blog.cz/1303/friends-month-with-vanessa-hudgens
PS: PREPÁč ZA SKOPÍROVANÝ KOMENT.

9 Nikuše Nikuše | 31. března 2013 v 21:39 | Reagovat

1. Kéž by.. mohlo být. :D Ty nečím přakvapíš ! :D
2. Prosím, prosím, prosím, smutně koukám ! Anoo !:D

10 Christen Christen | Web | 31. března 2013 v 23:08 | Reagovat

1) Jak tě znám tak určitě ne, ale záleží také na tom kolik plánuješ dílů..
2) No nechci být ta co vše vidí černě, ale myslím, že úplněk nebu probíhat tak hladce...

11 katy katy | 4. dubna 2013 v 14:55 | Reagovat

Ty piko! Uz spolu musi byt!! :D Je to dokonale! :3 ja chci dalai dil! Prosim :3 :) :*

12 nat nat | 4. dubna 2013 v 21:49 | Reagovat

Woow... Pecka .. miluju ten příběh . Pokračuj .. seš úžasná ... Dokonale píšeš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama