Like A Fire | eyewink | part 6.

13. dubna 2013 v 12:38 | Dem.
Ráno jsem začala psát další díl Hot Dog, ale vůbec se mi to nelíbí. Pokusím se to ještě nějak přepsat, abych taky přidala něco jiného než tohle nebo One Month. ;) :D Ani nevíte, jak mě těší vaše komentáře k téhle povídce. Moc si toho vážím. :) Můžu skromně poznamenat, že tuhle povídku mám vážně ráda. Líbí se mi. :D To se moc nestává. :D
Jenny vypráví:
,,Pss.." žádala jsem si pozornost od Liama během hodiny. Zrovna jsme psali test z dějepisu a já jsem se neučila. Za ten týden, co se bavím s Liamem jsem ve škole pěkně zlenivěla. Není to jeho vina, ale přijdu domů a jediné co dělám je to, že si s ním píšu a nebo dělám úkoly a na papíře mám vždy jeho obličej a v mysli úsměv.
,,Teď ne." zasyčel a ignoroval mě.


,,Kdy zemřel Jindřich VIII.?" zašeptala jsem. ,,1492." odvětil šeptem a zkontroloval pozornost učitelky. Udělala jsem úplně to samé. Byla začtená do novin.
,,Kdy byl první člověk na měsíci?" ptala jsem se dál. Podíval se na mě. ,,1945."
,,Kdy skončila vláda Alžběty I.?" ,,1936."
,,Lžeš!" křikla jsem. ,,Sakra." malý dodatek.
,,Slečno Hemilton odevzdejte svůj test a Vy pane Payne také!" sebrala jsem svůj papír a podívala jsem se na Liama, který se netvářil zrovna dvakrát šťatně.
,,To já bych měla být naštvaná! Radil si mi špatně!" zašeptala jsem rozlobeně.
,,Zajímavé, že ti to došlo až u Alžběty." odvětil stejným tónem.
,,Tak bude to!" zvýšila hlas naše učitelka. Protočila jsem oči a duchem nepřítomná jsem jí odnesla svůj test. Liam udělal úplně to samé a když jsem si sedala zpátky do lavice, Zayn mě celou dobu sledoval. Ten mi tak chyběl. Celý týden si mě nevšímal, to se nedá říct o Liamovi. Jednou mu rozsypal tašku, vyhazoval jeho obsah penálu a když byl vyvolaný a něco nevěděl, tak si Zayn našel nějakou připomínku o kterou nikdo krom Nialla nestál. Slíbila jsem Liamovi, že se ho nebudu zastávat a budu to všechno ignorovat. Je to těžké, ale snad to ještě nějakou tu dobu vydržím.

,,Omlouvám se za ten děják." s těmi to slovy jsem se otočila na Liama, když skončila hodina.
,,To je v pohodě." odvětil s úsměvem. Prostě jsem jen přikývla a otočila jsem se zpět.
,,Bože," nadechla jsem se ,,vyděsil jsi mě." zašeptala jsem.
,,To já dělám rád." mrkl. ,,Ale s tebou mluvit nechci." podíval se na displej svého telefonu a poté šel k Liamovi. Otočila jsem se, co mu zase chce.
,,Můžem si po škole promluvit?" zaslechla jsem, jak Zayn šeptá. Liam po mě hodil očkem.
,,Ne." řekl. Zayn se k němu naklonil a něco mu pošeptal. Liam se díval do prázdna, ale jeden pohled mi věnoval. Poté přikývl a Zayn si spokojeně odešel zpět sednout do své lavice.
,,Ty s ním půjdeš?" byla jsem celkem překvapená. Nelíbilo se mi to. Liam se začal hrabat ve své tašce. ,,Takže ty mě teď budeš ignorovat?" otázala jsem se hrajíc uraženou. Nesouhlasně zavrtěl hlavou. Podíval se na učebnici angličtiny a poté jí položil na lavici.
,,Budu s ním mluvit asi tak minutu. Možná půl minuty. Víc tomu nedávam." pokrčil ledabyle rameny. Přimouřila jsem svá víčka a zavrtěla hlavou. Liam se usmál. ,,Tohle už nedělej."
,,Co ti šeptal?" zajímala jsem se dál.
,,Přijdeš mi, jako žárlivá milenka." odvětil a povytáhl jedno obočí. Pootevřela jsem pusu a k tomu zavrtěla hlavou. ,,Nejsem-nejsem žárlivá milenka!" bránila jsem se.
,,Neřekl jsem, že jsi." mrkl a mé tělo polilo horko.
,,Už je to tady zase!" zasyčela jsem šeptem. ,,Co je tu zase?" nerozumněl.
,,Nic. Co by mělo být?" hlavně ať to více nerozebírá. Vlastně sama nevím, co se to se mnou děje, když na mě jednou za čas mrkne. Možná jsem zralá na psychiatra.
,,Tohle je zase jednou konverzace." odfrkl si.
,,Jak to myslíš?" vystřelila jsem otázku.
,,Ty něco řekneš, já se na to zeptám, ty to zapřeš a zeptáš se na to, na co jsem se ptal já. Už je to divný." poslední větu zašeptal a mrkl. Narovnala jsem se. ,,To se stává často?" zeptala jsem se tiše až trochu nervózně.
,,Od té doby, co jsme byli v kině, ano." s posledním slovem přikývl, ale dělal jakoby se nic nedělo. Jakoby se už nechtěl dál bavit. Otočila jsem se a také jsem si připravila angličtinu. Zavřela jsem oči a vzpomínala na naše první, kamarádské kino.

Flashback, Jenny:
,,Karamelový a nebo slaný?" zeptal se s úsměvem Liam. Pokrčila jsem rameny. ,,Vem oba do jednoho." věnovala jsem mu také úsměv. Svrštil obočí, pokrčil nos a na čele se mu udělaly vrásky. ,,Fuj! Jedním slovem, fuj!" protočila jsem oči a dala jsem mu malou ránu na prso. Liam se rozesmál a začal něco říkat obsluze kina. Já jsem stála přikovaná k zemi a v uších jsem měla ticho. Nic jsem nevnímala a jen jsem se mu dívala do očí, i když on se díval na někoho jiného. Sledovala jsem jeho rty, jak se o sebe otírají, zatímco mluví. 'Já ho bouchla? Já se ho dotkla?' tyhle dvě věty jsem měla v hlavě krom toho ticha.
,,Pojď už to začne." promluvil. Nenápadně jsem zavrtěla hlavou. Liam si ničeho nevšiml, protože vytáhl kousek popcornu z velké krabice.
,,Harry Potter a Relikvie smrti část druhá." křičel nějaký kluk. ,,Změnil se sál vysílání. Prosím pojďte sem." vybízel dav lidí. Všichni do sebe vráželi. Bylo to jako, když dupou koně.
,,Premiéra no." pokrčil rameny Liam a do pusy si chtěl dát další kousek popcornu. Raději jsem se podívala na skupinku lidí, kteří šli naproti nám.
,,Tak jdeme?" otázal se. Ještě jednou jsem se rozhlédla za tím zmatkem, co nastal. Změní se sál vysílání a lidi hned plaší. Pak jsem se podívala na Liama a přikývla. Liam se otočil a vrazil do nějaké paní. ,,Omlouvám se." řekl. Ona se usmála a vzala za ruku svého syna. ,,To je v pořádku." odpověděla s úsměvem. Když žena prošla, tak se k nám řítil další dav lidí.
,,Paráda." řekla jsem ironicky. Liam po mě střelil pohled a s úsměvem přikývl. Pak mě vybídl pohledem, abych ho následovala. Desítky lidí se rvaly naproti nám. Vráželi jsme do sebe. Pak se Liam zastavil a já do něj strčila, protože jsem se nedívala na cestu. Ani to nešlo. Jeho ruka začala hmatat po té mé. Spozorněla jsem. Projel mnou jakýsí proud, energie. Pevně stiskl mojí ruku. Neměly jsme propletené prsty, jen mě držel. Začal mě táhnout skrz dav lidí a konečně jsme se dostali pryč.
,,Konečně." oddechl si. Pousmíval se na mě. Také jsem se pousmála, ale pak jsem se podívala na naše dlaně. Rychle zamrkal a pustil se mě. ,,Promiň, já jen..nechtěl jsem tě někde ztratit." poslal mi další úsměv a mrkl. Tohle první mrknutí. Polilo mě horko. ,,No jistě." zavrtěla jsem hlavou a podívala jsem se na špičky mých bot. Chytl mě v bok. ,,Pojď, tučňáci z Madagaskaru čekaj."

Současnost, Jenny:
,,Slečno Hemilton!" zvýšila na mě hlas učitelka. Rychle jsem se vrátila do reality a poslouchala, jak se mi ostatní smějí. Zayn se na mě díval přes rameno, ale nesmál se.
,,Na něco jsem se Vás ptala." probodávala mě chladným pohledem. Polkla jsem.
---------------------------------------------
1) Co bude Zayn chtít po Liamovi?
2) Začíná Liam tušit, že ho má možná Jenny ráda?
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Christ Christ | 13. dubna 2013 v 15:14 | Reagovat

Já myslela že jdou na toho Pottera, a pak že tučňáci z Madagaskaru. :DDDDDDDDDDD

1) To vůbec netuším.. akorát mě napadá že by se s ním chtěl zase tajně kamarádit, ale vůbec si nejsem jistá.. je to blbost. :DD
2) Myslím že ano, pomalu mu to dochází. :DD A možná se do ní taky zakoukal.. :) :DD

2 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 13. dubna 2013 v 16:57 | Reagovat

1) Určitě se mu bude líbil Jenny, tak ji bude chtít dohodit nebo tak něco.
2) Možná, ale myslím, že ani ne.

3 Isa Isa | Web | 13. dubna 2013 v 22:26 | Reagovat

1. Souhlasím s mrs.FIX, taky si myslím, že bude chtít Jenny.
2. Nemyslím si.

Myslím, že jsem objevila kouzlo tvých povídek. Na rozdíl ode mě a od těch bludů, co píšu, ty píšeš povídky o tom, jak jsou kluci obyčejní. Nejsou slavní a možná to je ten problém. Řekla bych, že i mně se budou povídky, kde kluci nejsou slavní psát líp, takže určitě jednou taky nějakou napíšu. :D
Tuhle povídku prostě zbožňuju. Totálně jsem si tady zamilovala Liama. Je strašně cool a v pohodě. :D Prostě přesně pro Jenny. :D

4 Caroline Caroline | Web | 13. dubna 2013 v 23:19 | Reagovat

to je naprosto skvělá část. :)* jak byli v tom kině, tak se mi úplně zatajil dech. :D* no, strašně se mi líbí ty scénky ve škole.. nevím proč, je to takové.. fajné (fakt divný slovo :D). ;)) a taky když je tam nějaký kontakt mezi Zaynem a Jenny tak je to taky super. :) mě baví vlastně číst celá takhle povídka, ať je v ní cokoliv. :D néé, vůbec si ty části nečtu dvakrát po sobě. :DD fakt jsem zvědavá, co ten Zayn chtěl po Liamovi.. myslím si, že to bude něco s Jenny, ale nevím.. to je asi blbost. :DD jenom.. kam oni vlastně šli? :D na Pottera nebo na Madagaskar? :DD no, to je fuk.. stejně to není podstatné. :DD
1) tak to fakt netuším. :( může to být cokoliv. :D možná něco jak jsem říkala s tou Jenny, ale nevím. :D* fakt mě teď nic nenapadá. :( ;))
2) myslím si že ne, ale tak maximálně za dvě části už si myslím, že jo. :DD
jinak.. začala jsem číst One Month.. vím, že to tady pod tento článek nepatří, ale fakt bombastický nápad.. :D jsem teď nějak u deváté části a nemůžu se toho nabažit. :D jak tě takový dej napadl? :o))

5 Chantal | robert-downeyjrcz Chantal | robert-downeyjrcz | Web | 14. dubna 2013 v 10:37 | Reagovat

úžasné! :))
A naprosto dokonalý design :)

6 Michelle Michelle | Web | 14. dubna 2013 v 12:17 | Reagovat

úžasnej díl!!Já se na něj tak těšila a konečně je tu!!
dokonalý to je!
1)to vážně nevím,vůbec mě nic nenapadá!Nechám se překvapit! :D
2)Myslím si,že jo, a že spolu po několika dílech budou něco mít,ale bude to komplikovaný,kvůli Zaynovi :D

Vážně dokonalá povídka to je! :)Hrozně se tším na další dílek ! :)

7 Barča Barča | 14. dubna 2013 v 13:25 | Reagovat

dokonalý!! :o))
1) nevím..možná něco ohledně Jenny a nebo jejich kamarádství? :D ale to je asi hloupost
2) asi ano! :o))
už se těším na další díl! :)

8 Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz | Web | 14. dubna 2013 v 13:34 | Reagovat

Takže nejnudnější díl, jo? Nevím, co si představuješ, pod slovem nudný, ale mě to přišlo úžasné, takže shut up! o.O :'DDD
1) I don't know.
2) Doufám, že už si to alespoň trošku uvědomuje, protože jestli ne, tak by si zasloužil pohladit lopatou! :'DD

Btw. mamka má taky nejradši Nialla, ale nejvíc toho ví o Louisovi! :'D Všechny ostatní informace o klucích, tak nějak vypouští o.O :'DDD

9 Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz | Web | 14. dubna 2013 v 13:35 | Reagovat

[8]: fuck, zase mám zmatek v povídkách o.O tohle jsi tuším psala k OM? I don't know. :'D

10 Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz | Web | 14. dubna 2013 v 13:56 | Reagovat

Vždyť říkám, že v tom mám zmatek :'D Už čtu tolik povídek, že mi z toho jde hlava kolem :'DDD
To tatínek vždy kupoval mrkve morčeti, ale polovina k němu ani nedoputovala, protože jsem si je odložila bokem :'DDD Kvůli mě musí mamka kupovat extra nálož banánů :'DD Když si náhodou jeden vezme taťka, tak mu div nevypumpuji žaludek, 'cause that's MINE! :'33 :'DDD
Mamka zase v práci vysvětluje, jak jí vyprávím o Niallovi a včera jsme se spolu dívali na tour video diaries :'DDD Nejdřív chytala záchvaty z Louího a potom z rudého Niallera :'DD

11 Christen Christen | Web | 14. dubna 2013 v 17:18 | Reagovat

1) Jak už v povídce řekla Jenny nelíbí se mi to a mám z toho divný pocit.. Jinak myslím si, že Zayn si bude chtít promluvit o situaci, která je mezi ním a Liamem nebo ho bude zajímat jestli Jenny a Liam spolu chodí..
2) Ráda...? Ehm tohle slovo bych použila kdybych říkala, že mám ráda svého plyšáka :D Jenny ho miluje, ale líbí se mi jak to postupuje :) Jinak tak jistě Liam není hloupý a mám dojem, že má takové podezření..

PS. Bohužel, ale netěším se na to :D Jinak v poho.. No jo jenže náš učitel je blbec no jo co chceš po starém dědulovi co si neumí už užívat život :D Ale ze všeho nejvíc mě štve, že já se naučím to důležité a on tam dá stejně to nepodstatné! A nejlepší na tom je, že vždy, když píšeme tak píšeme to samé toto je už nemocné! A píšem to jen proto, že to prý neumíme jistě já z toho dostanu 1- ale neumím to :D Jop koukala jsem na zdroj, kdo ti dělá layouty.. Ehm, já už 3 den hledám ochotného člověka a nic buď mají objednávky uzavřené nebo tak narvané, že by na mě řada přišla až v červnu ne-li později :D Nebo jsou grafické blogy, které někomu layout vytvoří, ale když jim pošleš e-mail s otázkou jestli dělají layouty na objednávku tak ti odepíši, že ne, ale přitom vidíš, že někomu layout udělali..

12 Andy Andy | Web | 14. dubna 2013 v 17:34 | Reagovat

1) Třeba by se mohli usmířit, nebo bude lehké drama a bitka? Noták, Liam se musí začít pořádně bránit!
2) Jo, to by mohl. Trochu romantiky, to bych si dala říct!
Moc se těším na pokračování! :)

13 andrea10adamcova andrea10adamcova | 14. dubna 2013 v 19:53 | Reagovat

1)Nevim ale možná abyse skamarádili
2)Ano
je to krásný muj oblíbenej příběh

14 Nana Nana | E-mail | 16. dubna 2013 v 16:58 | Reagovat

1) i don't know :)
2) Maybe ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama