One Month | friend | part 17.

19. dubna 2013 v 5:28 | Dem. |  |One Month.|
Nemám co k tomu napsat. :) Nemůžu se dočkat až bude konec. :D Začala jsem psát novou povídku s Haroldem, ale pravděpodobně jí nezveřejním. Vymyslím něco jiného. ;) To už by měla být taková rozuměnjší a více reálnější povídka. :D Pak mám ještě jednu s Haroldem, kam by se motal i Niall. ;) Vůbec nevím kterou bych měla zveřejnit. :D
Harry vypráví (v těle Cloe):
Každý den jsme se scházeli ve tři hodiny u toho dubu. Bylo nám tam oboum dobře a nejlepší na tom je, že jsme jen mluvili, líbali se a nehádali jsme se. Začali jsme poznávat jeden druhého, tak jak by se mělo. Probrali jsme dětství, budoucnost, zájmy, cestování, hudbu a podobné věci. Čím více jsem toho o ní věděl, tím více jsem se cítil zamilovaný. Možná to vyznívá divně vzhledem k tomu, že vlastně mluvím sám se sebou, ale uvnitř je prostě dívka. Během těch dní jsme si ani jednou neřekli ty dvě slova. Nevím proč, možná to není důležité, když víš že to tak cítíš, ale stále jsem měl v hloby duše obavy o tom, že ona to necítí tak, jak je teď potřebné. Nemůžu jí, ale nutit a tlačit do toho, aby se do mě zamilovala.


Jeden den, také přijeli její rodiče. Už napořád. Takže jsem se doma nenudil. Začal jsem být všímavější a milejší v jejich přítomnosti, tak jako je ona. Začínal jsem je brát, jako důležitou část mého života. Biť jen na krátkou chvíli. Nejhorší bylo, když jsem jim musel oznámit, že na svatbu chci vzít Harryho. Pro ně to byl neznámí kluk o kterém jsem nakecal jen samé klady. Musím se přeci chválit. Doslova jsem se vychvaloval. Nakonec souhlasili a počítají s ním. Už i Cloe se začala na svatbu těšit, i přesto že tyhle věci nesnáší. Nemohla se dočkat až uvidí rodinu. Nabízel jsem jí, že může jít se mnou k ní domů, jako takové seznámení s rodinkou, ale to zamítla. Argumentovala to tak, že by jim skočila okolo ramen a už nepustila, což by prý bylo od kluka jejich dcery zvláštní.

Zítra je 29.srpna. Když jsem viděl šaty, které si musím vzít na svatbu, tak jsem skoro ztratil dech. Nejraději bych je viděl na Cloe z pohledu toho drzého Harryho, ale co se dá dělat. Zítřejšího dne se bojím hned ze dvou důvodů. Tím prvním je pochopitelně celá naše situace. Úplněk. Cloe. Tím druhým jsou vysoké podpatky, které si musím vzít. Pokud neumřu dobrovolně, tak si zlámu nohy. Celý večer před spaním jsem chodil po pokoji a zkoušel chůzi. Balanc bylo to nejhorší. A když jsem ho konečně dostal, vsugeroval jsem si ho do mozkových buněk, tak mě pro změnu dostalo moje ego, když jsem vítězně chodil po pokoji, že už to konečně umím. Vždy jsem skončil na zemi. Popravdě, mohl jsem se na vysrat.

Cloe vypráví (v těle Harryho):
Bylo příjemné se s ním scházet aniž by jsme se hádali. Všechno to bylo úžasné. Večerní výhled přes řeku Temže, povídání dlouho do podvečera, poznávání jeden druhého. Nikdy jsem z toho místa nechtěla odejít, odejít od něj. Začínala jsem si být jistá, že ho miluji. Nejde člověka jako on nemilovat. Občas jsme se hádali, ale i to bylo skvělé. Pokud jsme se potom trápili a slovně ubližovali tomu druhému, teď je to pase. Líbí se mi na něm, jak je ohleduplný, cílevědomí a milý. Jeho drzost. Jeho snaha počítání do desíti jen abychom jsme se nezačali zase hádat. Nemůžu se dočkat až se vrátíme do svých těl. První co udělám bude to, že ho dostanu do postele. Vzpomínky na tu rozkoš, kterou mi dříve vyvolal. Není se čemu divit. Každý večer, když se chodím koupat nebo sprchovat, tak nemůžu uvěřit jeho délce a šířce. Čůrat jsem si, ale bohužel ještě nezvykla. Aspoň, že už to skončí. Mám dobrý pocit, jsem šťastná, i nedočkavá. Mám i strach. Ovšem věřím, že to dopadne dobře.

,,Mami." přišla jsem za Anne do obýváku. Všimla jsem si, že jí Robin drží za ruku. Pousmála jsem se. Připomnělo mi to, že se zítra berou naši. Poznat Anne, Robina a Gemmu bylo skvělé. Sice je to divné, když víte všechno o svých, možná budoucí tchýni a tchánovi, ale aspoň jsem se naučila co na ně platí, co nemaj rádi aj. Když jsem zmínila Gemmu. Kdykoliv jsem se nudila a nebo jsem si prostě chtěla promluvit s dívkou, tak jsem šla za ní. Byla ochotná si se mnou povídat. Dívaly jsme se společně na filmy, probíraly jsme pozadí slavných mužů a jejich vypracované hrudě. Bylo skvělé, když věděla co se děje.
Pomalu jsem si sedla do křesla vedle gauče na kterém seděli oni. ,,Chtěl jsem se zeptat." odkašlal jsem si. Oba dva mi věnovali tázací pohledy a Anne se i pousmívala.
,,Moje hodně dobrá kamarádka má zítra svatbu. Teda, ona ne, ale její rodiče a pozvala mě. Můžu jít?" zeptala jsem se. Na poslední chvíli, ale Harry mi poradil že tak to bude nejlepší, protože by tu mojí "kamarádku" chtěli poznat.
,,Vyžehlím ti oblek." řekla Anne s úsměvem a zvedla se.
,,Takže můžu? Žádné otázky, kdo a co je to zač. Co je to za lidi. Nic takového?" divala jsem se. Robin se zasmál a když po něm Anne hodila propalující pohled, tak přestal a neslyšně zašeptal omluvu.
,,Já se tě ještě zeptám." mrkla na mě. Polkla jsem, ale byla jsem na to připravená.
,,Teď zařídím ten oblek. Přijdeš nám takovouhle věc oznámit v osm hodin večer. Celý ty Harolde, celý ty." nepochopeně zavrtěla hlavou a s úsměvem někam odešla. Robin na mě kývl a ukázal na volné místo vedle sebe. Mlčky jsem si šla sednout vedle něj.
,,Neženíš se nám, že ne?" zůstal na mě viset pohledem. Nesmál se. Nemračil se. Ani neměl tázací pohled. Nevím proč, ale stejně se u toho pána bojím. Zvykla jsem si na něj, vím jaký je, ale právě to, že má jen jeden-dva pohledy vás děsí. Nikdy nevíte jestli si dělá srandu, pokud se nezasměje a to se stává většinou až poté, co pozná, že jste si z něj nadělali do kalhot. Je to šprýmař z kterého mám strach.
,,Ne. Kamarádka Cloe." odvětila jsem. Přimouřil oči a pak se rozesmál. Spadl mi kámen ze srdce.
,,Kamarádka." odfrkl na znamení, že mi to nežere a nikdy nebude, a přepl televizní kanál.

,,Harry." zavolal někdo mé jméno. Inu, takřka vlastní. Ten někdo byla Anne. Šla jsem za ní do ložnice, kde už měla připravený oblek. Čekala jen než se jí zahřeje žehlička.
,,Sedni si na postel." řekla mile. Udělala jsem oč mě žádala. Založila si ruce na prsou a prohlížela si mě.
,,Co je to za kamarádku?"
,,Cloe." odvětila jsem. ,,A to se s ní znáš tak dobře, že jdeš na svatbu jejich rodičů?" její pohled mi naznačoval, že to ze mě klidně bude tahat jak z chlupaté deky a jelikož jsem na to byla připravená od Harryho i od Gemmy, tak jsem to chtěla mít zkrku.
,,Víc než si myslíš. Řeknu to hned, abychom tady nebyli dvě hodiny. Jak jsem vždy mizel okolo třetí z baráku, tak jsem chodil ven. S ní. Posledních čtrnáct dní. Neděj z toho hned drama, dobře? Její rodiče mě také neznají. Budou mít tu čest až na jejich svatbě. To je asi tak vše." za dobře odvedenou práci jsem se simbolicky plácla přes kolena a zvedla jsem se z postele. Anne na mě s údivem koukala. ,,Spal jsi s ní?" zeptala se.
,,Ne." odvětila jsem okamžitě. Je to lež, ale od té doby, co si s Harrym rozumím, tak ne. Anne se opřela o žehlící prkno a s vykulenýma očima na mě koukala. ,,Doufám, že jí taky přivedeš, abychom jí poznali. Protože ta Cloe se mi začíná líbit." protočila jsem oči a odešla. Pravý Harry by udělal úplně to samé. Také jsem to kolikrát použila, když jsem se s nima nechtěla bavit. Další rada od Gemmy.
----------------------------------------
1) Jak dopadne "seznámení" Cloe s jejími rodiči v těle Harryho?

Prostě více otázek mě nenapadá. Už i tahle je pěkně blbá. :D
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Christ Christ | 19. dubna 2013 v 13:35 | Reagovat

Proč se mi vždycky tvůj blog seká, hlavně když čtu některý díl One Month? Je to divné. :DDDD

1)Určitě to bude vtipné a zajímavé a moc se na to těším. :DDDDDDDDD Cloe bude vědět jak na její rodiče takže se jim Harry bude určitě líbit. :DDDD

When you're ready come & get it. *nánanána* :DDDDDDD

2 Isa Isa | Web | 19. dubna 2013 v 20:44 | Reagovat

1. Určitě skvěle. :D

Já už nevím, jak bych ti vyjádřila svojí radost z toho, že čtu tvoje povídky. Prostě je zbožňuju, těžko říct, kterou nejvíc, prostě miluju kluky v tvém podání. :) Těším se na další díl. :)

3 Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz Katt. || iheart-niallhoran.blog.cz | Web | 20. dubna 2013 v 14:05 | Reagovat

1) Snad dobře :'D

To je luxusní!:'33♥ :'D Nemůžu se dočkat příštího dílu, vážně mě hrozně zajímá, jak proběhne ten jejich 'návrat'. :'D

4 nat nat | 20. dubna 2013 v 15:42 | Reagovat

Je to úžasné . A určitě se to nějak zamota to setkání . To bys jinak nebyla ty :D

5 Nickie Nickie | Web | 20. dubna 2013 v 20:19 | Reagovat

1. Skvěle a vtipně. :D
Jenom chci ti říct... nevím jak ostatní, ale mě by se v téhle povídce líbil sad end, jelikož happy nemám moc v lásce, jelikož jsou všude. Happy ends everywhere. :D

6 Christen Christen | Web | 20. dubna 2013 v 22:19 | Reagovat

1) No já to nevidím moc dobře buď se něco stane nebo to dopadne k mému údivu dobře v což, ale moc nevěřím, ale nechám se překvapit..

7 Maky Maky | 23. dubna 2013 v 18:21 | Reagovat

1. mmmmmmmmm setkání dopadne určo skvěle :)

8 Lens. Lens. | E-mail | Web | 24. dubna 2013 v 11:58 | Reagovat

ano :3 mě taky a je to i jednodušší :) aww děkuji :3 snažila jsem se najít fotky po kterým by všem spadla ústa :3 Ano svatá Brre! :3 já jí říkám pořád, že ji miluju :D :3

9 Michelle Michelle | Web | 24. dubna 2013 v 17:43 | Reagovat

Aha tak to jo :))Ale škoda,že nejsi ze Žatce!já už si říkala,že to bude někdo známej koho určitě znám a ono nic :D škoda :)

10 Dia Dia | 24. dubna 2013 v 19:05 | Reagovat

1) Dopadne to snad dobře:)
Jinak úúúžžžasnýýý díííl:**

11 Christen Christen | Web | 27. dubna 2013 v 19:57 | Reagovat

Omlouvám se, že píšu až dnes, ale měla jsem moc učení (jde vidět, že se blíží konec školního roku :D) Jinak Dem. chci se zeptat proč jsi pozastavila povídky KISSABLE a Hot Dog...? Já Kissable čtu a chci vědět jak se to v té povídce bude odehrávat dal.. Ale pokud tě už nebaví nebo tak něco tak to chápu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama