It's here.

8. května 2013 v 13:38 | Dem. |  [Astronaut]
Jelikož se s povídkou One Month blížíme do cíle, tak jsem se rozhodla, že mi můžete pomoct vybrat si mezi dalšíma námětama. Snažila jsem se, aby to bylo aspoň trochu originální, ale v dnešní době je prostě těžké vymyslet něco co tu ještě nebylo a to hlavně, co se týče psaní knih a povídek o One Direction. Ale je to tak. :D Já ať dělám co dělám, tak všechno už tu jednou aspoň 20x bylo. :) Takže se budu snažit, abych udělala povídky originálními, když už děj bude takový, který tu byl. Já osobně jsem tedy ještě nečetla všechno, co mě napadlo, protože to tak hodně nevyhledávám, ale jistě to tu už bylo. Jistě jste už četli o hluché dívce, o princezně na útěku, která si chce užívat a nebo o lásce mezi sourozenci. Ale to předbíhám. :D

Nejprve vyřešme jednu věc: Povídky Hot Dog a KISSABLE jsou nastálo pozastavené. Myslím si, že už nikdy nenapíšu ani čárku (u KISSABLE mám asi ještě další dvě kapitoly). Ale koukněte jak jsou ty povídky psané a jak jsou o ničem. Mnohem více se mi líbí, jak teď píšu Like A Fire. V posledních kapitolách One Month možná také poznáte rozdíl až je budete číst. Takže tyhle dvě povídky sice na blogu zůstanou, ale nebudu jim věnovat pozornost. Omlouvám se těm, kteří zrovna jen jednu z nich četli a teď jim vrážim "dýku do zad" (:'DDD).

Teď další věc: Ať jsem přemýšlela, ať jsem se snažila, jak jsem se snažila, tak jsem nemohla přijít na povídku, kde by zaujmul hlavní roli Niall. Mrzí mě to. Je to tím, že hodně lidem se líbila povídka Dear, Princess. Dostalo se mi dobré kritiky a jsem opravdu ráda, že někteří se nad dějem zamysleli. Ale bojím se, že když bych znovu psala o Niallovi, tak by to nebylo tak dobré. Srovnávali by jste DP s novou povídkou a když by jste to nedělali vy, tak já určitě. :D Takže s Niallem teď povídka na výběr nebude. Třeba mě časem něco napadne.

A teď tedy to hlavní. Napíšu zde krátké informace o jednotlivých povídkách a poté budete moci hlasovat v anketě. Samozřejmě, by bylo hezké kdyby jste napsali i komentář. Proč jste si vybrali zrovna tuhle aj. :)

 • Without A Voice / Bez hlasu
  hl. postavy: Harry Styles a Kelly Wing; Chtěla jsem, aby byl Harry slavný. Zdá se mi, že v tomto případě to bude ještě více zajímavé. Někdo by třeba řekl romantické. Oč jde? Inu, Harry se jeden podvečer vrací z nahrávacího studia, když v tom začne hrozný liják a tak se rozhodne schovat. Vybere si již, zavřenou restauraci, kde mu i tak starší pán poslouží. Podle názvu vám možná došlo a nebo napadlo, že Kelly bude hluchá. Je to tak. Nechci psát nic více, ale Harry se kvůli Kelly naučí znakovou řeč.
  Tento námět mě napadl, když jsem začala číst Romeo a Julie od W.S. Řekla jsem si, že bych také chtěla napsat něco hrozně přeslazeného a jelikož všichni ví, jak Romeo a Julie končí, chtěla jsem dosáhnout něčeho mírně podobného. Nemám toho moc napsaného, ale to bych napravila. Neříkám, že tato povídka skončí špatně, ale určitě bych tam chtěla zamíchat něco, aby se to aspoň trochu podobalo dramatu. Kdo ví, třeba z toho nakonec bude moje první tragédie.

 • Freedom / Svoboda
  hl. postavy: Louis Tomlinson a Mariette Rosaline Hanver; Od téhle povídky mám sice jen jednu kapitolu, ale vím o čem by měla celá být. Marriette R. H. je princezna, která žije v Andoře (Andorra-je to opravdu stát, ale neřídím se tak úplně formou vlády aj.). Je jí osmnáct let a jako každý v dnešním světě, tak i ona chce cestovat. Poznávat jiné kultury a zamilovat se. Její otec jí totiž po celou dobu držel jen v Andoře a jen místní znají její identitu. Mariette je tak trochu praštěná, ale má důstojnost. Jednoho dne přemluví svojí chůvu Chuanettu, aby se s ní vydala tajně do Anglie. Kde narazí na Louise, kterého jsem také nechala slavným. Ona to pochopitelně netuší. Jedinou hudbu, kterou kdy slyšela byly symfonie či vážná hudba. Nejen, že pozná vysnívanou Anglii, ale pozná i jiné věci. Když její otec vyhlásí celosvětové pátrání po své dceři a její chůvě, tak si Mariette přebarvý vlasy. A co ten Louis? Nabídne jim, aby nějakou dobu zůstaly u něj. Jak už to tak bývá, tak se do sebe zamilují. Louis bude podezíravý a překvapený, jak Mariette hovoří a ještě více nechápe Chuanettu po jejím boku. Až zjistí, kdo jsou, tak se úplně změní. Ony se vracejí zpět do Andorry, kde na Mariette čeká budoucí manžel. Třeba přestane být Louis naštvaný a neodstupný až se dozví, že dívka do které se zamiloval se má vdávat. Stihne svatbu? Rozhodne se za ní vůbec vydat?
  Ani nevím, jak mě tahle blbost napadla. V povídce by šlo převážně o vtip. Až u konce by se to pochopitelně změnilo.

 • In The Family / V rodině
  hl. postavy: Zayn Malik a Sophie ?; I tentokrát jsem zanechala dalšího člena slavného. Zaynova maminka se jednoho dne rozhodne, že adoptuje mladou Sophii, které je teprve šestnáct let. Zaynovi to nějak nevadí a těší na se nevlastní sestru, i když se nijak nezajímal o to, jaký život měla a proč skončila v dětském domově. Jenže hned první den se to změní. Nezačne jí nesnášet, ale celá rodina se točí jen okolo Sophie. I přesto jak na ní bude první den zlý, tak se sblíží. Začne se zajímat, co se stalo s její rodinou. Zayn se bude muset věnovat i práci. Bylo u něj zvykem, že když měl pár dní volna, tak zůstával v Londýně a nebo někam vyrazil s přáteli. Teď se ovšem vrací domů. Se Sophii spolu tváví hodiny. Ona je ráda za staršího bratra, tak jako za novou rodinu. Jednu noc se stane, že usnou společně. Poté se to stává zvykem. Kdykoliv se Zayn vrátí domů, tak spí spolu v jedné posteli. Jemné doteky a pusa na čelo. Maximálně to se stane. Zayn jí jednou bere sebou na koncert, kde se Sophie seznámí i s ostatními členy a lidmi okolo One Direction. Hned další den slaví Zayn své dvacáté narozeniny v luxusním klubu v Londýně. Alkohol poteče proudem a možná právě ten má vinu na tom, co se další ráno odehraje mezi Zaynem a Sophii. Zayn se stává špatně zamilovaným a Sophie se před ním stahuje. Stráví spolu ještě někdy noc? Bude to ta noc, jako každá jiná, kde usínali po boku toho druhého? A co když jsou oba zamilovaní, ale postavení v jakém žijí jim to nedovoluje? I přesto, jak ho má Sophie ráda, tak se od něj chce držet co nejdál. Ale Zayn jí stejně bude zachraňovat. Zabrání znásilnění, kouření cigaret a trávi. Nebude se chovat jako starší nevlastní bratr, ale jako chlapec, který je až po uši zamilovaný do své mladší nevlastní sestry. Oba musejí brát na svědomí, že jsou rodina a že je Zayn slavný. Jak to tedy skončí? Odmilují se a nebo se i nadále budou milovat s mírným odstupem a tak aby nikdo nic nepoznal?
  Námět na tuhle povídku mě napadl, když jsem neustále poslouchala píseň od Eda Sheerana - Little Bird. Tak trochu to i vypovídá o tom, co Zayn cítí a co se bude dít. Nemám k této povídce napsanou ani čárku, ale živě jí mám v mysli už nějakou dobu. Nevím, jak by to skončilo a určitě bych do toho zatáhla i žárlivost a plno dalších věcí.

+++
Vybranou povídku bych začala přidávat až skončí One Month. Od příštího týdne mám na čtrnáct dní praxi, takže bych měla hodně času na to, abych něco napsala a zároveň ukončila OM. Podle toho, jak hodně budete novou povídku chtít, tak rychle ukončím OM. ;) Jsem ochotná jí přidávat ob den, protože teď budu mít opravdu hodně času.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Eleanor. Eleanor. | Web | 8. května 2013 v 14:28 | Reagovat
2 Christen Christen | Web | 8. května 2013 v 15:11 | Reagovat

Ehm tak jo můj hlas dávám Zaynovi a nevlastní sestře.. Důvod..? Je to snadné s Harrym jsou tady už 2 povídky a i když mám Julií a Romea ráda tak prostě nemám ráda tragédie ale jako nápad to zní skvěle.. Dále :D Povídky s Louisem jsou tu také dvě, ale námět se mi líbí jenže ne každému může sednout a povídka se Zaynem? Jo ta tady byla jenže si jí pozastavila a ten nápad se mi opravdu líbí, protože má vážně hodně do sebe a je tam zakázaná láska :D Takže mě to téma přitahuje jako 2 magnety :D

A je škoda, že nenpíšeš povídku s Niallem, ale chápu tě a upřimně už vím jak to vypadá, když dáš dohromady Richieho a Niaala (tedy do jedné povídky) :D

PS. Ke komentu vážně? Tak to by jsi si s Richiem rozumněla.. I já je mám ráda a jsem rozhodnuta aspoň jednou v životě navštívit Afriku :) Vím zní to divně, každý by napsal, že chce do USA jenže tam je to stejné jako tady a Afrika je pro mě inspirující světadíl :)

3 ♥ Lara ♥ Lara | Web | 8. května 2013 v 16:03 | Reagovat

Můj hlas dávám Louis a ta princezna :D Líbí se mi to nejvíc :)

4 Andy Andy | Web | 8. května 2013 v 16:38 | Reagovat

Nejvíce se mi líbí poslední fan fiction a to z toho důvodu, že jsem asi lehce úchylná :D a líbí se mi takové lásky mezi nevlastními sourozenci. Navíc, když jsi Hot Dog pozastavila, tak mi tu chybí nějaká se Zaynem. Sice se mi moc líbí i první námět, ale poslední prostě vítězí! :) Náměty jsou originální a moc ti fandím, abys ve psaní pokračovala :)

5 Andy Andy | Web | 8. května 2013 v 16:43 | Reagovat

Díky moc za komentář. S Doms(Nikou) píšem ffky už dlouho ale v poslední době se mi to zdá také divné nějaké... nevím, o ničem. Jo a do Anglie nejedu, ale do Irska - Dublinu :). Naše škola dělá takhle stáže, takže si vlastně nic neplatím a měsíc tam budu bydlet a pracovat. Celkem se bojím, protože jsem nikdy v anglicky mluvící zemi nebyla a taky se bojím zjištění, že jsem v ájině totální trotl :D

6 Andy Andy | Web | 8. května 2013 v 17:03 | Reagovat

Uvidím no, nějak už to dopadne :). Chtěla jsem vycestovat letos o prázdninách někam na brigádu, ale nemám parťáka, tak z toho sešlo, no tak snad mě to Irsko teď neodradí a uskutečním to aspoň příští léto, když už bude po matuře :)

7 Denn Kamze Denn Kamze | Web | 8. května 2013 v 17:34 | Reagovat

Zajímavé povídky :)

8 Nerea Nerea | Web | 8. května 2013 v 18:29 | Reagovat

Holka, upřímně bude fuška napsat jednu takhle obsáhlou povídku a jestli si zvolíme Zayna, tak budeš mít, co dělat, abys to pěkně vystihla, ale držím palce a moc se těším. Mimochodem taky díky za ten komentář, jsem ráda, že si to pár lidí myslí ;) Volila jsem Hazzu ;)

9 Christ Christ | 9. května 2013 v 17:43 | Reagovat

Vrazila si mi kudlu do zad! :DDD Nejvíc mě mrzí asi že ukončíš Hot Dog, nevím proč ale tahle povídka mě bavila. :( Já doufám že se k nim třeba jednoho dne vrátíš. (Tomu nevěřím. :DDDD)

Udělala si to strašně těžké, moc se mi líbí ta povídka s Harrym i Louisem, ale zdá se mi že lepší bude ta s Louisem, protože tam bude hodně humoru a mám takový pocit že i sarkasmu? (dej ho tam! dej ho tam! :DDDD) Takže nakonec jdu dárt hlas pro povídku Freedom. :) To je vše ode mě. :DDDDDDDDD

P.S.: Jestli mi budeš chtít napsat na twitteru, tak mám změněné jméno na @pieceofsherlock. (pochybuju o tom, jsem otravná a určitě o to nestojíš :DDDDDDDD)

10 mrs.FIX mrs.FIX | Web | 9. května 2013 v 18:13 | Reagovat

Právě jsem se zamilovala do vašeho nového designu!! Je naprosto úžasný!!
Bohužel teď není čas, ale o víkendu si to všechno pročtu a rozhodně svůj názor napíšu! Bez něho by jsi přeci nemohla rozhodnout. Já jsem důležitá tečka nebo spíše číslo komentáře - ironie samozřejmě! ;)
Moc děkuji, taky jsem s barvičky spokojená. :)

11 Isa Isa | Web | 9. května 2013 v 21:07 | Reagovat

Bylo to fakt těžký rozhodování, ale nakonec jsem zvolila Zayna, protože mě ten příběh zaujal nejvíc. Pevně doufám, že vyhraje, ale budu ráda za jakoukoliv povídku. :)
Mimochodem, super design. :)

12 Nickie Nickie | Web | 9. května 2013 v 22:21 | Reagovat

Já bych ráda Zayna, jelikož jsi pozastavila Hot Dog... Dem. moje milovaná, za tohle tě podříznu až tě uvidím :D
Máš moc krásný dess :3

13 Luss Luss | Web | 10. května 2013 v 8:56 | Reagovat

Volím Zayna... Podle mě je to asi nejzajímavější a nikdy jsem nic takového necetla.. tak proto;)
Btw. Jo budu tě informovat az bude dalsi díl:)

14 Ter. Ter. | Web | 10. května 2013 v 15:53 | Reagovat

1) Nový design je tak.. aww! :3 Poklona, Nicole. ;)
2) Bylo hodně těžky se rozhodnout, protože se mi všechny ty příběhy neskutečně zamlouvají. Na první se mi líbí už jen to, že tam bude Harry (:DD) a taky to, že by slečna byla hluchá. Ale jak už je tady uvedeno, už jsou tu dvě povídky s Harrym (i když jedna u konce a druhá pozastavená).
Louis a skrývající se princezna se mi taky neskutečně zamlouvá a možná bych jí uvítala asi nejvíc, protože.. povídka s Louisem už je nějakou dobu u konce, že? :D A ten příběh.. vypadá velmi zajímavě. :)
Ale na třetí stranu.. příběh u povídky se Zaynem.. no, hrozně se mi líbilo jeho jednání s jeho sestrou v povídce Hot Dog, a tady by to teoreticky mohlo být trochu odlišné, že? Mám dojem, že Zayn nejspíš vyhraje, no..
Ale volím Louise a doufám, že se prosadí! :D :3

Měla bych si taky konečně najít čas na to, abych dohnala všechno to, co jsem zameškala. O.o Jo, asi bych měla. :D
A taky, Dem, chtěla jsi dát vědět, až bude další díl Have To Go. Je na blogu. ;) :D

15 Hanča Hanča | Web | 21. května 2013 v 10:24 | Reagovat

Já bych tak chtěla mít tvůj mozek, máš úplně neskutečný nápady, jsi normální? :D Nemohla jsem se rozhodnout mezi první a třetí povídkou, ale mám ráda, když lidi trpí a jsou smutní, takže jsem pro 3! :D :)
Děkuju moc za pochvalu fotky, díky, díky.  nejdou to žádný falešnosti, bylo to myšleno vážně! :)
Taky jsem ráda, že jsem zpět, a ano, přijdu s povídkou. :P :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama