One Month | 18:01 | part 20.

12. května 2013 v 9:35 | Dem. |  |One Month.|
Říkala jsem, že v dalším díle už přijde něco lepšího. ;) Těch šest komentářů mi stačilo a deset hvězdiček taky. :D
Koukám a Harold zase vede na plné čáře. :D Myslím tím tu anketu, kde si můžete vybrat s kým chcete další povídku. Tedy nejsem si jistá, že bych chtěla psát další s Haroldem. ;) Myslela jsem si, že nápad, co se týče povídky Freedom se vám vůbec nebude líbit, ale potěšili mě i jedinci, kteří by tomuto dali přednost. :)
Z hotelu jsme odjížděli přesně v půl šesté. Ovšem byla zácpa. My se s Harrym ale nestrachovali. Za celý den jsme se o tom nebavili. Já osobně jsem na to ani nepomyslela od té doby, co jsem se dostala k němu. Všechno bylo v naprostém pořádku.


Propletla jsem s Harrym naše dlaně a on si opřel hlavu o moje rameno. Viděla jsem na cestu před sebou. V autě bylo zřetelně slyšet každé slovo. Rodiče si za námi povídali. Chtěla jsem se otočit a něco jim říct, jak by to Cloe udělala, ale teď jsem Harry. Už jen na chvíli. Oni se totiž zase bavili o práci. To na nich nesnáším. V televizi běží romantický film, oni řeší zisk. Jsme na rodinné věčeři v restauraci, oni řeší výplaty pro zaměstnance. Mají po třetí svatbě na důkaz jejich lásky, oni řeší ekonomickou krizi. Budou spolu umírat a ještě myslet na firmu nebo co?
,,Proč řeší tohle?" zašeptal Harry.
,,Protože tím žijou. Je to hrozný." odvětila jsem také šeptem. Harry zvedl hlavu a zadíval se mi do očí. Pousmála jsem se. Měl takový zaujatý a zamilovaný pohled. Nikdo se na mě takhle ještě nedíval a i když to byly mé oči, co se na mě dívaly, byl to pohled, který jsem ještě nikdy neviděla a sama jsem ho nikomu nevěnovala.
,,Smím?" zašeptal. Připomněl mi tím náš první polibek. Měla jsem zavřené oči a on se zeptal ještě před tím než tak učinil.

,,Sakra!" naší romantickou chvilku přerušil řidič auta. Zrovna jsem Harrymu chtěla odpovědět, jako tenkrát, ale ten plešatej ufoun to prostě pokazil. Harry protočil oči.
,,Stalo se něco?" zeptal se táta.
,,Je mi líto. Máme velké zpoždění a tady je taky zácpa." odvětil.
,,Jak velké zpoždění?" otázal se Harry.
,,Je za pět minut šest. Mohl bych to objet, ale nevím jaká bude silnice tam." řekl.
,,Za pět minut šest." zašeptal s povzdechem Harry. ,,To bude dobrý." stiskla jsem jeho dlaň.
,,Jeďte jinudy. Aspoň vyzkoušíme jinou cestu." přikázala mile moje máma. Řidič kývl a za minutu zatáčel do jiné ulice. Ta byla také ucpaná. Začínala jsem se bát. Co budem s Harrym teď dělat? Předjeli jsme pát aut a poté už byla cesta klidná. Jeli jsme okolo Londýna. Za námi jel zbytek hostů ze svatby. Tuhle cestu znám. Nebude trvat dlouho a vjedeme zase do Londýna, ale po jiné cestě, kde kolony nebývají. Jenže do úplňku to určitě nestihnem. Sledovala jsem Harryho, jak se dívá z okénka na Měsíc.
,,Kolik je hodin?" promluvil do tichého auta.
,,17:58." odpověděl mu řidič.
,,Skvělý." zasyčel ironicky a otočil se čelem ke mně.
,,Dopadne to dobře." špitla jsem doufajíc v to, že mám pravdu. Rodiče se zrovna znovu rozpovídali. Nebyl to příjemný pohled, kterým se na mě Harry díval. Byla už sice tma, ale všechno šlo poznat. Vše bylo zřetelné.
,,Miluješ mě?" zeptal se. Zarazila jsem se nad jeho otázkou. Ne nad tím, že se zeptal, ale nad tím jak. Ptal se se strachem z odpovědi. ,,Samozřejmě." odvětila jsem natož jsem znovu stiskla jeho dlaň. Stisk mi opětovat.
,,Teď už s tím stejně nic neuděláme. Aspoň nikdo neumře. Maximálně zůstaneme v jiném těle." řekla jsem, ale nechtěla jsem to tak. Znělo to jako, kdyby mi bylo jedno, co se stane, ale nebylo. Tolik jsem chtěla být zase dívka. Mít rodinu zpět. Mít Harryho jako přítele.
,,Smím?" zeptal se stejně jako před pár minutami. Pomalu se ke mně začal přibližovat. Skousla jsem si spodní ret a přikývla. ,,Musíš se ještě ptát?" stihla jsem šeptnout to samé, jako před měsícem a pak jsem konečně ucítila ty teplé, skoro až vroucí rty. Bylo mi ukradené, že za námi sedí moji rodiče. Očividně i Harrymu. Můj otec si odkašlal a já se polibku pousmála. Nepřestávali jsme. Když si otec znovu odkašlal, tak jeho drzé a každému ukradené odkašlávání, doplnilo skřípání brzd a ostrý smyk.

Er-forma:
Harry se od Cloe odtrhl velmi rychle. Z ostra. Ten smykl byl tak silný, intenzivní a nečekaný. Žádný křik, ale nebyl slyšet. Zatím. Se zavřenými oči se od sebe odpojily rty, které se ještě před pár vteřinami vášnivě a bez ohledu na lidi, líbaly. Harry v těle Cloe nestihl ani v ztřebat situaci. Jako kdyby rty, které byly jeho ale na měsíc je vlastnila Cloe, byly jeho životem. To co ho drželo na živu a když ostrý smyk zavinil jejich odpojení, Harry prostě nechal už jen zavřené oči. Tělo Cloe se nechalo vést příkazem auta a smyku. Do pár vteřin nastalo ticho. Z ostatních aut začali vylézat lidé, kteří byli na svatbě. Se strachem i se slzami šli k tomu nejdůležitějšímu autu celého dne. Amy, matka Cloe otevřela oči, jakmile začal někdo venku na ulici křičet. Měla potlouklou hlavu, ale byla v pořádku. Pan Evans, byl také v pořádku. Ten oči zavřel jen na chvíli, kdy přišel onen smyk. Nezapomněl držet svojí manželku pevně za ruku. Auto dostalo smyk v ostré zatáčce a skončilo u stromu do kterého silně narazilo. Řidič auta měl menší otřes mozku, takže vůnec nereagoval. Na volání zoufalé matky se neozývala ani Cloe. Dokonce ani Harry, když to zkoušela i na chlapce, kterého dnes poznala. Pan Evans se s těží naklonil do předu, aby se podíval na svojí holčičku. Pomalu si dal ruku před pusu a v očích se mu začaly rojit slzy. Cloe tekla z hlavy krev, v místě kde se nachází spánek. Podíval se pohledem na Harryho, který vypadal v pořádku. Mohl tak vypadat, ale mohl být také mrtví.
----------------------------------------------
Doufám, že se nikdo nezamotal. :D Vím, že je to moc rychlé a vůbec jsem to nějak neprožívala při psaní, ale tak nějak se mi to nechce přepisovat. :)

1) Co bude následovat?
2) Zemře jeden z nich?
3) Prohodili se zpět?
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 12. května 2013 v 9:49 | Reagovat

PRosím prosím, hlavně ať neumírají :/

2 Nickie Nickie | Web | 12. května 2013 v 10:11 | Reagovat

1. Nesmí umřít, nesmí umřít ani jeden. Nesmí, nesmí, nesmí.
2. Říkám... NESMÍ ANI JEDEN! -.-
3. Když to tak říkáš... je nějaká naděje, že by mohli. :D
No fajn, abych pravdu řekla, kdyby jeden z nich umřel, moc by mi to nevadilo. :D Mám ráda sad endy. :D

- Já rozhodně hlasuji pro Zayna, jelikož na Harryho už máš a já bych ráda opravdu Zayna, když Hot Dog nedokončíš :D

3 Annie Annie | 12. května 2013 v 10:13 | Reagovat

Myslím si, že se smekli kvůli tomu prohození a neumřou :)... Jinak - zbožňuju to ;)...

4 Ketzie Ketzie | Web | 12. května 2013 v 11:02 | Reagovat

Říkala jsem si, když jedou v tom autě, určitě se něco stane. A pak ta nehoda, a já že aha.. :D Mohla by ze mě být vědma! Ale určitě je nesmíš zabít, to by bylo hrozný! :(
Moje komentáře si asi před tím neviděla, protože tvoje povídky čtu v noci :D

5 Christen Christen | Web | 12. května 2013 v 17:04 | Reagovat

1) No vím co tam rozhodně nebude a to žádná smet ani nápad! A záleží na tom co chceš s povídkou dělat pokud jí chceš už ukončit tak to sepíšeš tak že všichni budou v pořádku, atd a Chloe zůstane s Harrym a pokud to chceš natáhnout tak tam dáš, že Chloe přišla o paměť a vůbec nebude vědět, kso je Harry..
2) Na to mám jedinou odpověď :) Zapomeň na to! :D
3) No jak jsem to tak četla tedy především odstavec Er-forma tak mám pocit, že ano jen jsem si to představovala, že to proběhne v klidu..

PS. Yes, Malachi je roztomilé dítě :) Zamilovala jsi se? To snad ne :D
PS2. Takže povídka bude mít 22-23 dílů? Upřimně já mám teď taky 2 povídky rozpracované a u povídky SL už budu mít všechny díly napsané už je jen zveřejnit :D a začnu se věnovat novému projektu do kterého jsem nějak nacpala Nialla♥ No je to zvláštní ale mě se to líbí :) A vem si ukončíš One Month a začneš psát nový projekt..Takže tím ani nestrašíš.
PS3. V to doufám :)Co se týče zatím ne a mrs. FIX měla teď otevřené objednávky tak jsem si objednala ne, že bych od Nicol. nechtěla to ne ale teď jsou přijímačky a píší se plno testů a já ji nechci přidělávat práci, když jsem koukala, že teď bude mít co dělat s úvodkami.. To já si počkám spíše na léto, když toho nebude mít tolik a bude více času..

6 Zasněná Zasněná | Web | 12. května 2013 v 17:14 | Reagovat

1. Hlavně ať neumřou, to bych tě asi zabila! :(
2. Vůbec ne!
3. Já si myslím, že jo.

Btw jestli je fakt zabiješ, tak si mě nepřej, to by bylo na nic. :( Nebo je zabij, ale pak nějak oživ. To bych ti odpustila. :D

7 *VikyHoran* *VikyHoran* | 12. května 2013 v 18:46 | Reagovat

Ať nikdo neumře
Na to ani nemysli! :)
Snad ano
A hlasuju pro Zayna :)

8 Isa Isa | Web | 12. května 2013 v 19:23 | Reagovat

1. Vymění se nazpátek. :D
2. Rozhodně ne. A jestli jo, tak seš na mym seznamu. :DDD
3. Pevně doufám.

Ten konec byl strašně luxusně napsaný. Prostě, jak si to přehodila do tý er-formy. Úplně se mi to v hlavě přehrávalo jako nějakej film. Moc se těším na další. :)

9 andrea10adamcova andrea10adamcova | 13. května 2013 v 15:57 | Reagovat

1)Oba otevřou oči a usmějí se na sebe .Třeba ten smyk měl odtrhnout pozornost všech aby se mohli proměnit zpět.
2)Nesmí zemřít prosím nesmí
3)Řekla bych že jooo :) je to super a pořádně zajímavý

10 Christ Christ | 13. května 2013 v 17:57 | Reagovat

1) Tipuju že by se teď neprobudili, ostatní by je odvezli do nemocnice, Cloe by podstoupila nějakou operaci a pak by byli oba už zdraví. :) A myslím že už jsou oba ve svém těle. ;)
2) NESMÍ, je ti to doufám jasný?! :D Myslím že tělo Cloe je asi víc ohrožené ale to se spraví! :D
3) Ano. :)

11 Adu Adu | 13. května 2013 v 19:19 | Reagovat

1) Já nevím, ale doufám, že přežijí.
2) Samozřejmě, že ne...
3) Ano?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama