One Month | two idiots | part 19.

9. května 2013 v 5:42 | Dem. |  |One Month.|
Seznámení s otcem proběhlo lépe než s ženskýma. Toho už jsem objala. Tedy on mě objal sám a já až poté. Cestou do kostela jsem seděla v autě s otcem, dědečkem a svědkem. Na zpáteční cestě už budu sedět v autě s Harrym, ale tam se jelo takhle. Okamžitě jsem věděla s čím se s nima bavit a hlavně jak. Nestyděla jsem se, nebála jsem se že řeknu něco špatně, protože je všechny znám. Chudák Harry až příště sám za sebe půjde k nám. Nebude tak otevřený, ale plachý. Jeho problém.
***


Při obřadu jsem byla v první řadě vedle svého dědy a ostatních důležitějších členů rodiny. Přišlo mi to divné. Poprvé mě vidí a hned mě narvou do toho nejlepšího auta a na to nejlepší místo. Harryho práce, když se tak vychvaloval. Svatby stále nemám ráda, ale tahle proběhla rychle. A i když je nemám ráda, tak jsem myslela, že se rozpláču, když si už po třetí říkali mý rodiče ano. To nemůžu Harrymu (sama sobě) dovolit. Když je zmínka o něm. On jako Cloe stál kousek od mé mámi spolu s dalšími ženami, které šly jako družičky. Myslela jsem, že se mu aspoň zvrkne noha až půjde k oltáři a opravdu jsem mu to přála, ale nic se nestalo.
***
Z kostela se jelo do hotelu Primon. To už jsem seděla v autě s rodiči a Harrym. Auto řídil najatý pán a já s Harrym jsme seděli blíže k němu a rodiče za námi. Je to velké auto, ale není to žádná dodávka. Jen je to šesti místný vůz.
,,Ani nevíš, jak bylo těžké zapamatovat si všechna ta jména. Hlavně těch ženských." zašeptal mi do ucha.
,,Vždy jich tolik není a jména mají hezká." odvětila jsem.
,,Družiček je osm, dalších žen a holek je devatenáct z tvé rodiny a kolegyně nebo sousedky, těch je celkem deset. To je třicet sedm ženských jmen a všechny jsou většinou na písmeno a, r, nebo j." střelil po mě pohed, jak kdybych za to snad mohla já.
,,To bude asi tím, že se dědí naše jména. Já jsem třeba Rhonda a Jade." objasnila jsem mu jestli už náhodou zapomněl na náš rozhovor, když jsme si řekli naše celá jméno. Harry se rozesmál.
,,Rhonda." pípl. Zamračila jsem se. ,,Vzpomněl jsem si. Seš i Davina, že?" znovu se začal smát.
,,Harolde!" křikla jsem.
,,Už jsem ticho." chvíli jsme se dívali jeden druhému do očí než jsme se začali hlasitě smát.
,,Harry, proč křičíš jméno Harold?" ozvala se má máma za námi. Smích mě přešel. Rozhodla jsem se, že jí budu ignorovat. Chvíli jsme byli s Harrym zase ticho, ale pak jsme se rozesmáli.
***
V hotelu jsme dostali pozdní předkrm, oběd a dort. Seděla jsem vedle Harryho, který byl vedle mé mámi. Vedle mě pak seděl zase děda. Vážně mám ty nejlepší místa. Bylo mi trapně, když se na mě všechny ženské a sestřenice dívali. Rose, má stejně stará sestřenice mě svlékala pohledem a i přesto, že mám vedle sebe Cloe, jako mojí dívku se mnou flirtovala. S ní si to ještě vyřídím, až budu zpátky ve svém těle. Na svatbě mi dělat do kluka. Harry vycítil, že nejsem ve své kůži a tak se mě snažil rozptýlit. Většinou byl ovšem nechutný, i když nenápadný. Strčil si kousek jídla do pusy a dělal mlýnek. Myslela jsem, že ho zabiju. Takhle mě ztrapňovat. Kopal do mě pod stolem. Já bych asi dělala něco podobného, ale jelikož jsem prostě s úplně "cizími" lidmi na takové akci, tak jsem se držela zpátky.
Později pracovníci hotelu zhasla světla. V obrovské místnosti, která byla jen naše se najednou ze všedního dne stala noc. Pak se sálem roznesla pomalá hudba a lidé se začali natěšení zvedat od stolu a v párech odcházeli do volného prostoru. Všimla jsem si, jak byla mamka zaskočená. Tohle od táty nečekala. Vlastně to vůbec nečekala. Vyzval jí k tanci a tím se přidali k ostatním lidem. Někdo tancoval ve třech, protože k sobě neměli nikoho jiného a bylo to opravdu vtipné. Jen dva idioti seděli stále u stolu.
,,Ehm-ehm." ozval se Harry. Odpoutala jsem pohled od rodičů, jak tancují a věnovala mu pohled.
,,Co je?" otázala jsem se.
,,Ty seš kluk. Ty mě vyzvi k tanci." řekl sebejistě. K údivu jsem zvedla jedna obočí. ,,To se nestane."
,,To tady budem jako jediný sedět?" zeptal se trochu zaskočeně a smutně.
,,Bože." vzdychla jsem a vstala. Odtáhla jsem židli, klekla jsem si na koleno a nastavila ruku. ,,Smím prosit?"
Harry se rozesmál, ale ve vteřině přestal. Nasadil blažený výraz. Položil svojí ruku na mojí dlaň, jako nějaká princezna. ,,Ovšem, že smíte."
'No ty vo*e.' bylo jediné, co jsem si pomyslela. Slovně jsem neragovala a prostě ho z té židle vytáhla.
Našli jsme si místo k tanci. V tu dobu se změnila píseň. Další ploužák. Nesnáším svatby, ploužáky, lži a Harryho Stylese. Ani jsem nevěděla, jak se ho chytit. Automaticky jsem položila svoje ruce okolo jeho krku, ale on je sundal a položil je na boky.
,,Ošahávám svoje vlastní boky." pronesla jsem. Harry se pousmál a položil ruce okolo krku. Bylo zvláštní být v jiné pozici a ještě k tomu šahat na sebe. Když přežiju líbání, přižuju i tanec. A taky, že ano. Zvykla jsem si, ale jak už to tak bývá, tak jsem hlavu položila na jeho hruď. Respektivě jeho hlavu na moje ňadra. Bylo mi to jedno. Jestli se někdo dívá a říká si, že je to divný, tak ať. Kdybych jim to měla vysvětlit, tak mě okamžitě vezou na psychiatrii.
---------------------------------------
Ano, natahuji to každým soudkem. ;) :D A je to stále nudné a nevýznamné. Ale v příštím díle už přijde něco lepšího. :)
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 9. května 2013 v 19:53 | Reagovat

Jak tak koukám, Harry se pěkně vychvaluje, chci ho vidět, až bude ve svém těle :D
Moc se mi tahle ffka líbí a těším se na pokračování. Doufám, že tohle dobře dopadne a že spolu budou i po tom, co se vrátí do svých těl :)

2 ♥ Lara ♥ Lara | Web | 9. května 2013 v 20:18 | Reagovat

Tenhle díl se mi moc líbil, rozhodně chci další a to co nejdřív :D Ten tanec na konci ♥

3 Isa Isa | Web | 9. května 2013 v 21:28 | Reagovat

Náhodou to byl super díl. :D Sice se těším na to drámo, co se týče proměny, ale tohle bylo fajn. Takovej oddych od všeho. :) :D Těším se na další díl. :)

4 Ketzie Ketzie | Web | 10. května 2013 v 21:03 | Reagovat

Já nechci konec této povídky..Bude to, jako by jste nechali něco nebo někoho, koho/co tolik milujete'3

5 Nickie Nickie | Web | 11. května 2013 v 7:48 | Reagovat

Náhodou, mě se to líbilo :D Jen to natahuj, chci mít co nejvíce dílů :D

6 Christen Christen | Web | 11. května 2013 v 20:11 | Reagovat

Ehm, mě ani nevadíš, že to natahuješ aspoň nás napínáš a ten člověk má pak nutkání ohlídat si to povídku a ty díly :) Ale jsem tedy zvědavá co přijde příště doufám, že už se to někam hne respektive k tomu důležitému :)

PS. Já zapoměla napsat koment k novému vzhledu :D Tak jistě, že je nádherný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama