Červen 2013

Like A Fire | The second part of the agreement | part 15.

29. června 2013 v 8:05 | Dem. |  |Like A Fire.|
Narychlo přidávám další díl. Kolem deváté hodiny jedeme celá rodina někam do pryč. Pro bratránka. :D Doufám, že budu mít tedy čas na blog až tady David bude. Od příštího týdne mám také brigádu, ale budu dělat co je v mých silách. :)
Okolo deváté hodiny jsem se měl sejít se Zaynem na hlavním náměstí v Londýně. Jelikož je to jen dvacet minut cesty chůze, nechal jsem auto doma a vydal se po svých. Venku už byla tma, tedy pokud jste neprošli pod lampou nebo vás neosvítila světla projíždějících aut. Celou cestu jsem přemýšlel, jak si vedl s Jenny a jestli na ní něco zkusil. Doufám, že nic nezkoušel a nějak jí neublížil, ale kdyby ano, tak už by mi dala vědět. Byl jsem proto tak nějak klidný, ale žralo mě vlastní svědomí. Nejsem si přesně jist, kam až v tom chce Zayn zajít. Neřekl, že by s ní chtěl chodit, ale že by se s ní rád bavil. Chtěl by její pozornost a nechce, aby si o něm myslela, že je špatný.

Secret Desires | the same voice | part 5.

23. června 2013 v 19:06 | Dem. |  |Secret Desires.|
Takže i od téhle kraviny tu mám další díl. :D Ani nevíte jak jsem šťastná, protože nebudu mít žádnou trojku. :D Já vím, že je vám to všem u hýždí, ale já jsem z toho byla prostě v pátek hrozně happy. :D Tak snad od příštího týdne svojí aktivitu zlepším. :)
2.září 2013
Paul vypráví:
Ještě onen den jsem dorazil do Brightonu, abych radě oznámil, co se stalo. Šel jsem za místním šerifem, první člen rady. Ten zavolal dvoum doktorům, další členi. Poté obvolal, místního automechanika, děkana univerzity, starostu, řidiče autobusu, prezidenta jedné společnosti, kuchaře Italské restaurace a učitele matematiky. Pěkně to vedou. Zachvíli se budou muset přemístit do jiného města nebo na jiná místa, aby to nebylo podezdřelé.

Like A Fire | cafe | part 14.

21. června 2013 v 5:39 | Dem.
Po křesťansky dlouhé době tu máte další díl. Doufám, že víkend bude v klidu a příští týden už nějak přežiju. Také se modlím, aby už nebyla ta hrozná vedra.
Vím, že to sem nepatří, ale když já musim. :D Moje kamarádka často vymýšlí nějaké básničky. Nejsem si jistá jestli zrovna ten červen je její dodatek, ale dostala jsem u toho nehoráznej výbuch. :D
Březen - za kamna vlezem
Duben - ještě tam budem
Květen - topim jak kretén
1. poloina června - na loďce jedem
2. polovina června - dusim se vedrem

Odkašlala jsem si ,,Tak trochu." na tváři se mi vykouzlil sám od sebe úsměv. Co to?
,,Stalo se něco?" zajímal se a tázavě na mě hleděl. Nejprve jsem zavrtěla hlavou, že ne, ale pak jsem začala přikyvovat. Usmál se a nepatrně si olízl rty. Nepřišlo mi to nechutné. Nechutné mi přišlo, jak sexy je on a jeho auto. 'Jenny přestaň!' okřiklo mě moje vlastní já.

only one week.

15. června 2013 v 8:38 | Dem. |  [Astronaut]
Zdravím po devíti dnech. Já vím, že někomu je jedno, jak to tu stojí a někomu zase ne, ale i tak se chci omluvit. :) Zároveň mám v plánu omluvit se i na další týden. Nic tu prostě nebude. Díly mám, od všech povídek, ale nemám čas na to něco přidat. Tento týden byl ve škole opravdu hrozný, ale to horší ještě přijde. Každý den píšem pomalu dva velký testy a nebo mě taky může čekat nečekané zkoušení, když by se nějaký učitel postavil na hlavu a chtěl mi ještě předposlední týden víc znepříjemnit. :D
Mám hroznou radost z toho, že jsem chemii stáhla ze čtyřky na dvojku. Ani jsem nevěděla, že budem psát, ale stalo se. :D Teď už mi vychází nejhůř 2x 2-3, takže jsem na to opravdu zvědavá. Ani přes víkend nic nepřidám, protože po obědě odjíždím na vystoupení a nevím v kolik se vrátím. Pak mám v plánu se jen učit. Určitě přes víkend pošlu Without a Voice, ale to je asi tak vše. Vůbec netuším, jak to má Niky ve škole. Štve mě, že skoro všichni už mají uzavřené známky (maximálně ještě pondělí) a naše škola (snad jak největší kreténi) to prostě musíme mít uzavřený až za deset dní. Takže času dost na to, si ty známky pokazit. :D

Na naše 'sweethearts' nekašlu, jen kašlu na komentáře. Nemám opravdu vůbec žádný čas. Navíc jsem z toho vstávání v 5h unavená a to ani nemluvím o tom, že v 17:00 kolikrát ještě ani nejsem doma zpátky ze školy.
Your Dem.

Secret Desires | stop | part 4.

6. června 2013 v 6:52 | Dem. |  |Secret Desires.|
2.září 2013
Harry vypráví:
,,Aby bylo jasno.." doběhl jsem ke klukům, když skončila škola. Sešli jsme se na tom samém místě, jako ráno. ,,..Já to nebyl!" dodal jsem.
,,Nikdo z nás." řekl Liam. ,,Ale kdo?" otázal se Niall.

I wanted to be a princess and later a serial killer.

3. června 2013 v 15:23 | Dem. |  [Answers]
Jelikož jsem dnes zůstala doma a vidím to ještě hůř, tak jsem se rozhodla, že odpovím na těch pár otázek. :) Doufám, že budou holky spokojené a předem se omlouvám jestli se mé odpovědi někoho dotknou a nebo unudí k smrti. :D Nikoho nenutím to číst. Pokud vás to zajímá, tak prosim, ale žádné nadávání za to, že já tohle a támhle to. :D
Otázky od Yuki:
1) Kdy jsi založila svůj první blog?
• Kvůli tobě jsem se nad tím zamyslela. Vychází mi to na pět a půl let dozadu. Takže mi bylo něco málo přes krásných a nevinných dvanáct. :D :)

2) Na kolika srazech jsi byla?
• Jestli máš na mysli srazy co se týkají One Direction, tak na žádném. :) Ale kdysi, když jsem měla blog o Seleně Gomez, tak jsem se sešla s dvěma dívkami.

Otázky od Haniny: (některé otázky na sebe navazovaly, ale rozdělila jsem je pro přesnost)
3) Chtěla jsi vždy studovat cestovní ruch?
• Ne, nechtěla. Až v osmé třídě jsem nad tím začala uvažovat, protože jsem se s mámou bavila o tom, kam půjdu dál. Věděla, jak hrozně ráda bych cestovala, dívala a dívám se na různé pořady o cizích zemí, stříhala jsem atlasy (:D) a dělala jsem si nástěnku s místama kam chci. Takže tak nějak se to stalo. :) Ale pokud někoho zajímá, co jsem chtěla ještě do té doby dělat, tak jsem chtěla být princezna (cca do 6ti let), zdravotní sestřička (cca do 10let), sériový vrah (cca do 12let) a pak už si to tak nějak nepamatuji. Chtěla jsem studovat žurnalistiku. :)

4) Do jakých zemích by jsi se chtěla jednou podívat?
• Chtěla bych se vrátit do Anglie. Ne kvůli tomu, že tam žijí Oni, ale kvůli tomu, že tu zemi jednoduše miluji. Sice mají v Londýně hrozný bordel, ale toho si skoro ani nevšimnete, když se před vámi tasí budava ze století XXXX. :D Ani mě to netáhne tolik do Londýna, jako do jiných měst nebo kulturních památek této země. Například bych se chtěla podívat do Alnwick Castle, což je rodiště jednoho brýlatého čaroděje. Upřímně, nemám země, kam bych se chtěla podívat, ale jen určitá místa. Například Rio de Janeiro, chci mít fotku jak stojím u Vykupitele (Kristus). Také bych chtěla navštívit Paříž. Ovšem, ne kvůli té vysoké věži, kterou tam mají, ale kvůli Louvre. :D Také mě láká poznat místa z hororů, které byly natočené podle pravdy a je zjistitelné v jakém domě se například pravý příběh odehrál. Nebo USA. Plno lidí by se hnalo do LA či NY. Také bych se tam chtěla podívat, ale když už tak kvůli památkám a ne kvůli předraženým obchodům, kam choděj jenom celebrity, protože normální lidi na to nemaj. :D Takže když do USA, tak za památkama a do národních parků. :)

5) Kde bereš nápady na svoje mrtě dokonalé úžasné povídky?
• Nenazvala bych to takhle. :D Kde beru nápady? Většinou, když si jdu sednout ke hřbitovu. Ale častější je, že se mi něco zdá. Například povídka Like A Fire vznikla z krátkého snu. Prostě se mi zdál začátek a pak se mi ukázal konec. :) Ale nějak horlivě ze sebe nápady nenutím. Že bych si sedla a bušila si do hlavy a přitom říkala ,,Mysli! Mysli!" to opravdu ne. Když to přijde, tak to přijde. :)

6) Momentálně tvoje nejoblíbenější písnička?
• Crazy od Simple Plan. Včera jsem měla depku a tak jsem si dala sluchátka do uší a když začala hrát tahle, tak jsem začala držet slzy. Já vím, vtipné, směšné apod., ale je smutné jak se dnešní mládež, ale i dospělí chovají. Od rána neposlouchám nic jiného. :D

7) Líbí se ti Gentleman od PSY?
• Kdo mě zabije až odpovím? :D Nesnáším tohodle Pejska. Gentleman jsem slyšela až dobrej týden po tom, co měl videoklip premiéru. Nikdy jsem tu písničku neslyšela celou. Mě se takové písně prostě nelíbí. Samozřejmě, když se jede pařit do nějakého klubu, tak většinou nevmínáte na co tancujete pokud vám DJ nepustí Biebera, ale jinak je vám to celkem jedno. Nic proti Justinovi! Ale každý se vždy zasekne, hodí pohled na toho týpka, co tam stojí za tím svým stolem a ani se nehne. :D No to jsem se dostala úplně někam jinam. :D Ale ne, nelíbí se mi Gentleman a ani Gangnam Style (možná tak v podání ViralBrothers). :D
--------------------------------------------------
Máš i ty nějakou otázku? Zajímá tě něco o povídce aj.? Napiš sem.

Like A Fire | mother & daughter | part 13.

3. června 2013 v 11:49 | Dem.
Tentokrát vás nebudu otravovat nějakýma kecama. :D Nemám na to ani náladu. Všude mokro a k tomu všemu jsem ještě nachcípaná. Vůbec z toho nemám radost, protože bude konec školního roku a je poslední šance si zlepšit známky. :)
Jenny vypráví:
Jakmile mě probudily sluneční paprsky, vzpomněla jsem si, co mě dnes čeká. S povzdechem jsem se vyhrabala z vyhřátých, pondělních peřin a namířila jsem si to do koupelny.
***
,,Den volna a já budu se Zaynem." procedila jsem mezi zuby a bouchla dveřmi od koupelny. Otevřela jsem skříň a přemýšlela, co si vezmu na sebe. Jelikož máme dneska to nečekané ředitelské volno, tak jsem si dovolila spát do pravého poledne, ale ještě necelé dvě hodiny a mám schůzku s klukem, kterým pohrdám už od prvního dne, kdy jsem ho poznala.

Info.

2. června 2013 v 6:18 | Dem. |  [Astronaut]
Zdravím všechny. :) Pokusím se to vzít rychle a tak, abych vás neunudila. :D
Jistě si někteří z vás pamatují na to, že jsem vám dala volnost vybrat si následující povídku. Celkem hlasovalo 68 lidí a vyhrála to povídka, kterou můžete vidět na banneru/obrázku. Dostala 33 hlasů, poté byla povídka se Zaynem, která měla 20 hlasů a Louis měl 15. :D Jelikož v komentářích jste byli většinou pro Zayna, tak nevím jak je možné, že to vyhrála tahle. Museli hlasovat asi lidé o kterých ani nevím, že na můj blog chodí. :D Ale proto, protože si nejsem jistá jestli by jí četli ti, kteří hlasovali jinak - rozhodla jsem se, že povídku budu posílat na 1D-FF. :D Také jí nechci zveřejňovat tady, protože jsem jí už opravila. Tím myslím uvozovky a zase to předělávat se mi nechce. :D
Od včerejška je tam první díl. :) Povídku naleznete "zde". Pokud si jí tedy někdo chce přečíst, tak jedině tam. Samozřejmě můžete i tam napsat váš názor, komentář a nebo dát hvězdičku, ale jen z vaší dobré vůle. Ti kteří nemají rádi Selenu a proto hned nad povídkou zanevřou..tak k vám nic nemám. :D Já třeba nemám ráda Taylor. :D
Omlouvám se mé spoluadmince a úžasné Nicole., že jsem si dovolila udělat obrázek od Abbie. Ale vím jak jsi to měla s noťasem. Také jsem si řekla, že by bylo celkem dobré, když bych si ten obrázek nechala udělat od někoho koho mám v sweethearts a stalo se. :D Nicole. ty pro mě budeš vždy number one :) a Abbie mnohokrát děkuji. :)
Your Dem.
______________________________
Info od Nicole.
Chtěla bych se omluvit, že tu vůbec nejsem, ale nějak mě to teď na blog netáhne. Ve škole je stále víc a víc testů a navíc akademie. A počítač mě také zlobí. Tímto se chci omluvit všem, co čekají na banner, že se ho asi nedočkají. Omluvám se ještě jednou.
- Ni.

Secret Desires | first day of school | part 3.

1. června 2013 v 7:09 | Dem.
Je mi líto, že jsem se za celý týden neozvala, ale ve škole toho po nás chtěli víc než je zdrávo. Příští týden se učíme jen v pondělí a zbytek dnů máme projektový týden. Naše třída si bude hrát na manažéry, budeme zakládat firmy. :D Jen doufám, že nebudu muset říkat nic před celou školou, jako vždycky. Ale teď k povídce; vím, že o ní není takový zájem, ale přeci jen jí někdo čte, takže jí tu nechám. Doufám, že ti kteří jí čtou už dávno pochopili, že povídku nebudu psát tak, aby byla nějak smutná apod. Drama se tam vyskytne až ke konci a trochu málo v průběhu, ale hlavně to bude takové odlehčené. :) Nehodlám psát o upírech stylem, že všechno bude smutné. :D
2.září 2013
Harry vypráví:
Stepovali jsme před školou. Já, Zayn, Louis a Liam. Dávno už by jsme byli každý ve své třídě, ale to by jsme porušili tradici. Teď k nám patří i to mrně Niall, takže do školy musíme jít společně, aby jsme všem takhle ukázali, koho se bát. Není to tak, že by každý věděl, kdo a co jsme. Dívky se za námi otáčí a myslí si, že jsme sexuální bozi, mají ale strach k nám přijít. Kluci se s náma nebaví. Tedy, my s nima. Nebratříčkujeme se s jinou ligou, která je pod námi. Každý býval ten nenápadný, nižší liga. Ani se mi nechce věřit, že je v naší partě Niall. Neměl jsem ho zachraňovat, měl jsem ho nechat umřít.