Září 2013

Secret Desires | now and never | part 12.

29. září 2013 v 12:06 | Dem. |  |Secret Desires.|
Dočetla jsem se, že někomu není úloha Billa v povídce moc jistá. :D Proto jsem se rozhodla napsat krátké body, aby jste všichni byli v obraze. Mohla jsem toho napsat víc, ale to bych předbíhala a odhalila bych něco, co nechci. :D Jen zůstávejte v obrazu, protože jsou tu věci, které víte vy, jako čtenáři, ale postavy v povídce to nevědí anebo jen určitá postava a pak je to i obráceně, postava v povídce něco tají a to zůstane ještě pod pokličkou. :D
1) Bill je otec Grace, ale před dvěma lety poznal Paula +ještě jednu osobu a ta bude odhalena v dalších dílech, a také je to chirurg, který Paula a spol zásobuje sáčkama s krví.
2) Harry zná totožnost Billa (jako chirurga), ale neví, že Grace je jeho dcera ani, kde Bill bydlí.
3) Harry jako jediný ví (samozřejmě ještě Ignác a zbytek upíří rady), že Grace je také upír.
4) Grace o svém otci nic netuší. Nikdy také neviděla Paula.
5) Paul dal slovo Billovi, že se všichni budou od Grace držet dál. Ani Paul neví, jak Grace vypadá a tohle svým klukům neřekl. Ovšem, když bude mluvit s Niallem (o plesu a o Grace), tak mu částečně něco odhalí. Je otázkou času jestli na to Niall přijde konečně sám.
přelom 5. a 6.září 2013
Harry vypráví:
Znovu na tom samém místě jako včerejší noc. Znovu sedím na okraji nemocnice a vedle sebe mám dřevěný kolík. Kluci jsou také na svých místech. Ani se nenamáhám zvedat se. Vím, že ten po kom jdeme se tu neukáže. Tedy doufám, že jí nenapadne vytáhnout paty z domu, když má teď sáčky s krví.

Secret Desires | part of Bill | part 11.

25. září 2013 v 16:45 | Dem.
Měla jsem toho hodně do školy a tak nějak jsem neměla skoro na nic čas. I teď toho mám hodně, ale přemluvila jsem se k tomu, abych přidala další díl. :D Sice to čte málo lidí, ale slíbila jsem vám to. V tomto díle se objasní další důležitá věc. :D Věřím, že už vám to došlo dříve, ale teď je to napsané. :D Nicméně, budete to vědět vy a ne naše postavy. ;) :D
Samozřejmě děkuji těm, kteří to i nadále čtou. :) Teď se pokusím opravdu přidávat dva díly týdně nebo tři.
5.září 2013
Grace vypráví:
V hlavě jsem měla hrozný zmatek. Stále jsem slyšela Harryho hlas, jak mi tvrdí, že to zůstane jen mezi námi, pro mé bezpečí. Slyšela jsem hlas Ignáca, že pokud někdo přijde na to, co jsem, tak mu to musím oznámit a také slyším to, jak mi trvdí, že nikdo jako já už v Bradfordu není. Lhal mi, ale to je teď nepodstatné. Co by se stalo, když bych Niallovi řekla, že jsem jako on? Věřím, že by to nevyžvanil, protože cítím, že ke mně cítí opravdu něco více než obyčejné přátelství, ale jeho pusa se někdy nedá zastavit. Co by se mnou udělal ten Paul o kterém se zmiňoval Harry? Sakra, vždyť já ani nevím kdo to ten Paul je. Nemám ani ponětí, jak vypadá. Nikoho s takovým jménem neznám.

Secret Desires | you don't answer | part 10.

13. září 2013 v 9:42 | Dem.
Nakonec jsem se tedy rozhodla, že povídku začnu znovu přidávat. Je mi jasné a doslova jste to i napsali, že Like a Fire jste měli radši, ale já si opravdu nejsem jistá jestli bych to stíhala. Psát povídku, škola, zájmy, brigáda..kdybych jí nesmazala tak bych jí jistě dokončila, ale nechce se mi všechno psát znovu. :) Snad se spokojíte s tímhle.
5.září 2013
Niall vypráví:
Stáli jsme s klukama před školou a povídali jsme si o tom dalším upírovi, který se zde objevil. Harry řekl, že to byl muž a to bylo jediné, co k danému tématu řekl. Všichni jsme přemýšleli, kdo by to mohl být a, i když nejsem zastánce dalšího lovu, tak i o tom jsme se bavili. Jen Harry mlčel. Což je zvláštní, když byl ještě včera tak zapálený do toho dostat toho upíra. Možná mu srazilo sebevědomí to, že mu unikl.

there is a possibility.

9. září 2013 v 5:54 | Dem. |  [Astronaut]
Zdravím těch pár lidiček, co tento blog ještě navštěvují. Všimla jsem si, že někdo začal číst One Month a Dear, Princess, ale to jsem nechtěla napsat. :D Někdo si možná vzpomene, že jsem se zmínila o tom, že povídky Like a Fire a Secret Desires mám napsané skoro až do konce. Tak už mám jen jednu. :D :/ Já inteligent jsem si před necelým týdnem smazala dvě povídky. Třídila jsem nějak plochu a všechen ten bordel ve školním netbooku a pak se to stalo. :D Jediná dobrá věc je ta, že všechny kapitoly Like a Fire mám na blogu, ale nezaručuji, že se mi bude chtít nějakých deset kapitol psát znovu. :D Proto jsem se rozhodla, jestli zde je ještě vůbec někdo, že bych dokončila Secret Desires, protože tuhle povídku jsem dopsala do úplného konce asi tři dny na to, co jsem s blogováním skončila. :D Když se nad tím zamyslím, tak ta povídka je hrozně zdlouhavá. Bavilo mě jí psát/dopisovat a někdy si to přečtu a říkám si, že bych to mohla ještě přepsat. Ale to vás určitě nezajímá. :D
Více v C.Článku - moc tam toho není :D