Secret Desires | talk to you later | part 14. 2/2

30. listopadu 2013 v 10:48 | Dem. |  |Secret Desires.|
Tento díl je takový o ničem. ;) Mě to přijde u všech dílů, takže co. :D V tom dalším už by se mohlo něco málo dít a znovu bude něco prozrazeno/vyjasněno. ;)
7. září 2013
Grace vypráví:
"Hele vy dva," vložila svojí hlavu mezi nás Hannah. "Já stále ještě nemám partnera," ostře se podívala na Nialla. Ten se rázem zasmál. "Tak proto s náma jdete na oběd. Hannah ty se nikdy nezměníš," zavrtěl nad ní hlavou a se svojí rukou stále v té mé, se dal do chůze. Tentokrát jsem vůbec neřešila pohledy a rozhovory druhých nad mým a Niallovým jménem. Usmívala jsem se nad domněnkou, že možná až nastane ''promluvíme si o tom později'' budu mít přítele. Prvního.V moment, když jsem spatřila výrazy Louise, Zayna a Liama, mě úsměv přešel. Skoro to vypadá, že ani oni nečekali, že přijdu ruku v ruce s Niallem. Ostatně, to jsem nečekala ani já. Zayn odhodil vaigl od dokouřené cigarety k druhému stolu vedle nich a sjel mě pohledem. Vhodné dodat, že skupinka, které na stole přistál hořící vajgl nebyla zrovna šťastná, ale nikdo z nich si nedovolil nic říct. Liam se dal okamžitě do jídla, když spatřil, že se na něj dívám. A Louis? Ten jen šťouchl do kudrnáče sedícím před ním a tím pádem zády k nám. To už jsme byly všichni tři jen dva kroky od stolu. Niall mě stále držel, ale Harryho reakce byla nečekaná. Otočil se a první, co uviděl byla moje ruka v té Niallové, až poté zvedl pohled výše.

"Harry!" křikla jsem a všichni, co jen mohli se na nás podívali. Niall pustil mojí dlaň.
"Sorry," z mých očí věnoval pohled mokrému fleku, který způsobil.
"Je to jen voda. Neperlivá. Jen voda," mumlal a otočil se.
"V pohodě?" otázal se Niall a také pohlédl na můj hrudník.
"Jo, vždyť je to jen voda. Neperlivá. Jen voda," opakovala jsem Harryho slova. Všichni u stolu se rozesmáli, ale skončilo to v okamžiku, kdy je Harry propálil pohledem. Niall si sedl vedle Harryho, já seděla vedle Nialla a pak byla Hannah. Dále v kruhovém stolu bylo obsazeno; vedle Hannah Liam, Louis, Zayn a Harry. Nezlobím se na Harryho. Zvolila jsem pro dnešek černé tílko, takže ten flek není ani vidět a hned to bude pryč. Jen mě štve, že nevím proč reagoval takhle.
"Kdo to je?" ukázal prstem Liam na kolegyni vedle sebe.
"Jsem Hannah. Nejlepší kamarádka Grace," vychvalovala se. Protočila jsem oči.
"To máš dobrý, ale proč jsi tady? Proč je tu vlastně i Grace?" nejen, že to řekl naštvaně, ale on věnoval i Niallovi naštvaný pohled.
"Harry," hlesl Niall jakoby hledal vhodná slova. "Ne, nic neříkej. Jen ať už se to neopakuje!" vstoupil mu do toho. Věnovala jsem Harrymu překvapený pohled, ale ten bez náznaku jakékoliv emoce sklopil pohled a odšoupl tác se svým obědem.
"Kde máte jídlo?"
"No jo, my nemáme jídlo," vstal Niall.
"Já nechci," odpověděla jsem slovně na Niallův tázací pohled.
"Fajn," pokrčil rameny a odešel.
"Mě se ani nezeptá," zamumlala Hannah.
"Tak Grace," věnoval mi pohled Zayn.
"Ano?"
"Ty a Niall?" pokračoval ve svém blbém tónu. Všimla jsem si, jak se Harry narovnal a věnoval mi pohled. Já si ovšem držela oční kontakt se Zaynem.
"Ne. Jdeme spolu jen na ten ples," objasnila jsem. Sama nevím, jak to mezi mnou a Niallem je. Nevyslovil se a při jeho stydlivosti se to ani nestane.
"Jo z toho měl radost," uchechtl se Louis.
"A tady Hannah má doprovod?" zajímal se zničeho nic Harry. Teď už jsem mu věnovala pohled, ale jeho oči patřily jen černovlásce po mém boku.
"Nemá," mluvila o sobě ve třetí osobě. Nespouštěla jsem z Harryho oči, kam tím směřuje?
"Tak už Hannah má," vykouzlil na obličeji úsměv. Dělalo se mi blbě z mluvení ve třetí osobě, ale více jsem byla v šoku, že jí pozval. Takhle přede všemi, přede mnou.
"Myslíš to vážně?" zdá se, že i Hannah nerozumněla.
"On je vždycky vážný," dovolila jsem si odpověď. Harry mi věnoval pohled se svrštěným obočí.
"Sejdeme se tam," řekl lhostejně, ale díval se na mě. Vím, že mi jeho slova nepatřila a i on to musel vědět, ale díval se na mě.

"O co jsem přišel?" přisedl si Niall a já se probudila z toho, co se právě dělo. Přestala jsem na Harryho zírat.
"O nic zvláštního," mávla jsem rukou.
"Od kdy nejsem zvláštní?" hystericky pípla Hannah.
"Pozval jsem jí na ples," řekl Harry a já jen zavřela oči. Těch pět slov mi znělo v hlavě neustále dokola a dokola. Snad jakoby mi to vadilo, což je teoreticky nemožné.
"Hannah?" otázal se překvapeně Niall. No není jediný překvapený.
"A to je to tak divný?" sykl Harry a já otevřela oči.
"Není," zavrtěl hlavou Niall. Naklonil se, aby viděl na Hannah. "Dočkala jsi se," ta mu poslala jen úšklebek.
"Já budu zase jedinej volnej," povzdechl si Louis.
"Klidně ti svojí partnerku půjčím. Nechci tam jít," nabídl mu Zayn. Povytáhla jsem obočí. Znamená to, že si přehazují holky, jako pytel brambor?
"Promiň, ale tu tvojí fakt nechci," opovrhoval Louis a Zayn jeho úsměv zabil pouhým pohledem. Začíná se mi to všechno vyjasňovat. V jejich pětce mají slovo Harry a Zayn. Zdá se, že Nialla vůbec nerespektují a Louis asi taky nebude číslo jedna a Liam? Skoro nevím, že tu sedí.

Jakmile Niall dojedl, odešla jsem s ním. Nechtěla jsem odejít, protože Harry doslova svlékal Hannah pohledem a i jí nebyl lhostejný. Ty jejich pohledy se mi nelíbily a dělalo se mi z nich špatně. Chtě-nechtě jsem stejně odešla s tichým rozloučením, které patřilo jen Hannah. Louis si mé rozloučení musel vyžádat hlasitým "Ahoj," ale jinak jsem nikomu nic neřekla. Nemám k domu důvod. Nikdo z nich není můj kamarád až na Hannah a Nialla. Pane bože, zazdila jsem právě Harryho? A jen kvůli Hannah? Vždyť on pro mě dělal takřka to, co mi na očích viděl. To není správné vyjádření, ale udělal toho pro mě hodně a navíc lže kvůli mému životu i ostatním. Kromě Zayna se nikdo z nich nezdá, že by mě zabili jen vůli tomu, že jsem také upír a mají na mě spadeno ale, zdáni klame.
"Chtěl jsem mluvit o tamtom," zavedl mě k jednomu stromu na nádvoří.
"Dobře," vypadlo ze mě nesměle. Takhle jsem to nechtěla. Pousmál se a tím pádem i já. Vypadlo mi všechno a všichni ze života. Přestala jsem myslet, díky jeho úsměvu, na Hannah a na Harryho.
"Chvíli mi trvá než se vyžvejknu," sklopil pohled k zemi. Chytla jsem ho jemně za ruku.
"Já vím," zašeptala jsem a to jsem také nechtěla.
Opatrně stiskl mojí ruku a znovu propletl naše prsty. Zahleděl se mi do očí, polkl a s nádechem řekl: "Grace Willsonová, budeš mojí dívka?"
Má reakce přišla okamžitě. Na tváři se mi objevil úsměv, který se proměnil ve smích, když se začal usmívat i Niall. Spadla z něj veškerá stydlivost a troufám si říct, že byl opravdu štastný. Pomalu, ale nápadně se začal přibližovat k mým rtům. Mé tlukoty srdce jakoby odpočítávaly vteřiny do onoho setkání, čímž jsem byla nucena zavřít oči.
*Jak kouzelné.*
Prolítl mi hlavou Harryho hlas. Trhla jsem sebou a rozpletla moje prsty s těmi Niallovými. Hlava mi neskutečně třeštila, jako když to Harry udělal tehdy v tom okně. Niall se na mě díval velmi zaskočeně. Rozhlédla jsem se, kde ten zmetek je. Udělal to schválně o tom nepochybuji.
"Promiň, jestli to bylo moc rychlé," zašeptal Niall s již sklopeným pohledem k zemi.
"Ne, to není tvoje chyba. Já se omlouvám," chytla jsem ho znovu za ruku a jemně jí stiskla.
S Niallovým pohledem přišly i slova. "Možná je na to příliž brzy."
"Ano, možná," těžko se mi to říkalo, ale pravdu jsem mu říct nechtěla. Nevím zda-li by to pochopil a chci se vyvarovat jakékoliv konverzaci na téma Harry Styles.
Bylo příjemné, že i přesto, že jsem ucukla v ten moment, mě Niall stále držel za ruku a tak to bylo dokud jsme nedošli do třídy.

Celou poslední hodinu jsem poslouchala Hannah, jak je šťastná z toho, že jde na ples s Harrym. Měla bych se radovat s ní a věřím, že by tomu i tak bylo, když by mě nepoprskal, nechoval se odměřeně a naštvaně a nepřerušil mojí chvilku s Niallem. Nerozumněla jsem mu. Horší bylo, že nerozumím ani sobě. Jsem na něj naštvaná? Mrzí mě, že jí pozval? Co se to se mnou děje? S ním?

Zbytek dne jsem strávila zavřená ve svém pokoji. V pět hodin už jsem byla připravená do postele. Byla jsem vysprchovaná, připravená do školy, ale nemohla jsem usnout. Měla jsem tak zaneprázděnou mysl, že to prostě nešlo. Kdykoliv, jsem se snažila něco rozumně odůvodnit, zavedlo mě to do slepé uliči kvůli jiné věci. Nebyla jsem dokonce ani tak šťastná z toho, že mám kluka. Samozřejmě, šťastná jsem byla, ale nedokázala jsem myslet na nic jiného než byl Harry. Ten kluk mi pokazil den a nemyslím si, že to jen tak tak skončí.
"Můžu?" ozvalo se s klepáním na dveře. Posadila jsem se, ale stále jsem přes sebe měla deku.
"Jo."
"Ty se chystáš spát?" zarazil se. Pokrčila jsem rameny. "Není mi dobře."
"Zítra je čtvrtek a tak mě napadlo, jestli by jsi si nechtěla koupit nějaké ty šaty na ples," pousmál se.
"Myslíš to vážně? Nevěřím ti," můj otec nikdy neměl ve zvyku měnit nálady, jako Harry. Už zase. Vždy se musí někam připlést.
"Nevím, co to tam do mě včera vjelo. Chci abys na ten ples šla s ním. Tedy nechci, ale budu to respektovat. Je to přeci jen spolužák," mávl ve vzduchu levou rukou. Z toho, co řekl mi došlo, že není zrovna nejnutnější mu říkat, že už to jen spolužák není.
"Správně. Ale já peníze nechci. Vezmu si nějaké šaty po mámě," poslala jsem mu úsměv.
"Nemusíš. Klidně ti na to dám."
"Ne, jak už jsem řekla. Vezmu si něco jejího."
"Dobře, já jdu teď do nemocnice. Přes noc mám operovat jednu ženu, takže je ten pravý čas jít," udělal pár rychlých kroků, zastavil se u mé postele a dal mi pusu do vlasů.
"Fajn. Hodně štěstí," odvětila jsem.
----------------------------------------
Jelikož nemám, co bych napsala, tak jdu rovnou na otázky. :D

1) Bude Harry dělat Grace popřípadě Niallovi zle?
2) Cítí něco Grace k Harrymu?
3) Žárlí Grace na Hannah?
4) Políbí se někdy Grace a Niall?
5) Šťastní, že jsou ti dva tak nějak divně spolu? :D
6) Kdo je pro Harryho? :D

Jsem moc zvědavá, co se týče Niall vs Harry. :'DDDDD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Prostě.já Prostě.já | 30. listopadu 2013 v 13:24 | Reagovat

1) Bude, o tom nepochybuju :D
2) Áno, cítí. Něco. K Harrymu. :D
3) Já ti ani nevím. Asi jo. Určitě jo. No, možná. Já fakt nevím :D
4) To bych byla moc ráda :D
5) Šťastná. Mocinky šťastná :D
6) Víc než kamarádka :D Takže to není moc dobrý :D

2 Isa Isa | Web | 30. listopadu 2013 v 16:29 | Reagovat

:3333 Četla jsem to asi hodinku. Je to strašně perfektní. Těžko říct, komu z nich fandím. Niall je strašně cute a Harold je...no Harold. :D Prostě se mi to líbí.
1. Myslím, že jim bude dělat schválnosti. :D
2. Nepochybně
3. Jop. :D
4. Jo, někde hodně daleko od Harolda. :D
5. Jooo. :333
6. Well...na tohle nedokážu odpovědět. Jsem pro Nialla, ale i pro Harryho. Je to zabijácká kombinace. :D

3 lili lili | 30. listopadu 2013 v 18:03 | Reagovat

1)Určitě :D                            2)Jo, je to nadmíru jasný :33.         3)Určitě ano.                           4)Netušim.Ale aai jo.                  5)NE.Vůbec nejsem šťastná.Ona prostě patří k Harrymu!!! :D.                  6)Jasně že ano!

4 lili lili | 30. listopadu 2013 v 18:05 | Reagovat

Nějak se mi to rozházelo :D Aspoň  vim, že psát komentář na mobilu je na ho*no :D

5 Christen Christen | Web | 1. prosince 2013 v 16:17 | Reagovat

1) Hele ani bych se nedivila :D Takže je tam ta možnost..
2) Já bych řekla, že něco asi jo :D
3) Nejspíš ano..
4) Tak jako mohli by :)
5) Tak určitě :D
6) Já teda ne Harold je všide a já chci, aby byl někdy v nějaké povídce šťastný Niall takže - Sorry Harolde! :P

6 Luss Luss | Web | 1. prosince 2013 v 16:22 | Reagovat

píšu ten komentář po třetí -.-

1) jo, hajzl jeden :D
2) ne, ne, ne :DDD nechci aby joo.. :D
3) bohužel ano -.- :D
4) ano, Ano, ANo, ANO, A.N.O. !! :D
5) jooooooo :33333333
6) never in a million years!!-.- prostě na tohle zapomeň!!:D

se*eš mě s tím.. nikdy není nic tak, jak chci aby to bylo!!:DDDDD
a blog se mnou nespolupracuje -.- jestli se ten komentář neodešle ani potřetí tak ho asi nakopu do patřičných míst!!:D

7 Luss Luss | Web | 7. prosince 2013 v 22:59 | Reagovat

ta povídka mě bavit nepřestane, i když by byla s Harrym ;) :D
baví mě to číst :))a prostě si když tak budu aspoň představovat, že je to jinak :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama