Srpen 2014

Black Hills: Lost Ghost | House no. 11 | part 1.

29. srpna 2014 v 13:21 | Dem. |  |Black Hills: Lost Ghost.|
Bez zbytečných keců okolo přidávám první kapitolu téhle nové, zvláštní povídky. :) Mě to přijde nudné a špatné, jako všechno ostatní, ale budu ráda za váš názor, jakoukoliv kritiku aj. :) Musel by si to někdo tedy přečíst, ale dávám tomu pomalý průběh. :) Přeji hezké čtení. :)
Dům č. 11

show must go on.

26. srpna 2014 v 22:29 | Dem. |  [Astronaut]
Po více než půl roce jsem se rozhodla vrátit. Částečně za to může nostalgie, s kterou jsem bojovala i dříve. Například, když jsem si četla nějaký nový e-mail, tweet nebo i nový komentář zde na blogu, vždy jsem měla pocit, že se chci vrátit. Překonala jsem ho, až do dnes.
Přemýšlela jsem o tom opravdu velmi dlouho a nakonec jsem se rozhodla. :) Za můj návrat může také to, že jsem začala na začátku prázdnin psát novou povídku. Od doby, co jsem odešla jsem jich rozepsala i více, ale tohle je něco, o co se nějak chci podělit. I přes mé osobní tvrzení, že je to blbost, jako ostatní věci, co jsem kdy napsala. Nicméně, stále se to snažím kapitolu po kapitole vylepšovat. Blog mi na jednu stranu i chyběl a tu druhou zase ani tolik ne. Už jsem se rozhodla, tak nevycouvám.
Za pomoc děkuji Nikuši, která mi udělala design a popisky do menu. Ať už tohle čte nebo ne, tak si její práce opravdu vážím. :) Doufám, že udělá i banner k Black Hills: Lost Ghost. :D Tady máte tedy název nové povídky. Netuším, kdy přidám první díl. Nejprve si to musím zde trochu urovnat a zkulturnit.

K nedokončeným povídkám: Ať se to někomu líbí nebo ne, nebudu v nich pokračovat. Většinu jsem stejně pozastavila. Pokračovat budu možná v Slut Like You, ale nic neslibuji (hlavně Nikuši nic neslibuji :D). Ani nevím kolik lidí se na tenhle blog vrátí, kolik z vás si vzpomene, takže je tohle prostě nový start. Přijměte to. :) Beztak to nestálo za nic. :D Po pátrání určitě povídku Hot Dog a jiné najdete, ale do nového seznamu jsem povídky prostě nezařadila. Byly rozepsané nebo pozastavené. Nehledě na to, že plno dílů v nich chybělo a á bych je musela přidávat znovu. Jsem stará a nemám na to nervy. :D

K zůstávajícím povídkám: To asi nikoho nezajímá, ale napíšu to i tak. Loučila jsem se se slovy, že nemám náladu procházet všechny povídky a zjišťovat jaké díly chybí nebo jaké části jsou promazané. Ty dokončené povídky nebyly ve špatném stavu. Trochu divný, když už se mi oná osoba na blog dostala, tak proč ničila jen ty nedokončené? Díky Bohu, alespoň za to. :) :D Dokončené povídky tedy posouvám do dalšho levelu a přikládám jednu novou a možná jednu rozepsanou.

Začne škola: a tím pádem nebudu mít na blog tolik času. Pravděpodobně tu budu jen o víkendy, takže nové kapitoly budou přibývat po týdnu. To se ovšem ještě uvidí. :) Půjdu do třeťáku a už na konci druháku mi bylo jasné, že teď mám teoreticky poslední školní rok a bude to možná ten nejtěžší rok, co se učení týče vůbec. :D Pro někoho prvák pro někoho rok před maturitou, kdy se učíte více a více. :D I učitelé nám tvrdí, že čtvrťák vlastně školní rok není. Už moc mluvím. :D Prostě jsem to chtěla zmínit, aby bylo do budoucna jasno. :)

Upřímně, nevím ani komu to zde píšu. :D Kdo si to přečte bude mít u mě plus, protože je to vlastně o ničem. Ani nečekám nával nových čtenářů nebo těch starých, ale podpora by přišla vhod. :) Vždy tu byl někdo, kdo mě nutil zůstal na blogu a psát dál. Nevěřím v to, že se to bude opakovat (Nikuš, vím o tobě). Jsem hrozná, srším negativitou. :D
Prozatím se loučím. :)


list of fan fictions

26. srpna 2014 v 21:05 | Dem. |  [FanFictions]
ČTI ZDE | Niall je donucen svojí rodinou a převážně kluky z kapely, aby navštěvoval psycholožku Dr.Surrean. Trápí se a nikdo neví proč. Dr.Surrean se mu snaží pomoct formou dopisů, které by neměly mít příjemce. Přeci jen se dostanou do rukou Nicole, která bude každý dopis číst a pozná tak Nialla. Rozhodne se Nicole někdy Niallovi odepsat? Pokud ano, bude naštvaný, že jeho osobní myšlenky, starosti a trápení někdo ví? Později se v příběhu objevují i One Direction osobně. Nicole se začně přátelit s neznámou dívkou Kennedy. Příběh se zamotává, když..

| Dokončená | Max. počet dílů? - 16 |

ČTI ZDE | Olívie je 16-ti letá studentka střední školy v Londýně. Stejně tak jako každá dívka na této škole, tak i Olívie podlehla kouzlu Louise Tomlinsona. Kdysi známého jako 1/5 z One Direction. Louis je už ve středním věku a na této škole učí tělesnou výchovu. Jak zvládnou svojí zamilovanost, tak aby neohrozily život toho druhého? Život nezletilé studentky a život jejího učitele. Stačí jeden víkend na to, aby se bezhlavě zamilovali, ale co když se na jejich vztah přijde? Olívie dostává dopisy od neznámého ctitele, ale těžko říct jestli je to Louis. Její vztah s matkou se během jedné minuty změní. Někdo Louise a Olívii špehuje, kdo? Možná se všechno seběhlo příliš rychle a skončí ještě rychleji. Najdou si tihle dva cestu zpátky k sobě? Těžko říct, když jde o vztah studenty a učitele, ale nic není nemožné.

| Dokončená | Max. počet dílů? - 13 |

ČTI ZDE | Cloe dá na přání své nejlepší kamarádky Paige, aby s ní šla na místní pouť. Tahle pouť se nikdy neobejde bez věštkyň, které beztak lžou. I přes to si Cloe nechá vyložit budoucnost, která se jí nebude líbit. Nic strašidelného, jen nepochopitelného. Možná, že když by Cloe zůstala doma a na žádnou pouť nešla, tak by se nic nestalo. Možná, že když by zamkla vchodové dveře ještě než šla spát, tak by nemusela chodit v noci dolů. Možná, že když by si chlapec jménem Harry nešel ze srandy vyložit budoucnost, tak by se ti dva nikdy nepotkali. Postupem času si budou přeci jen užívat, ale hlavně se pokusí něco zvrátit.

| Dokončená | Max. počet dílů? - 23 |

ČTI ZDE | Charlotte se stěhuje se svými rodiči do nového města. Nemá s tím žádný problém kromě dvou přátel, které zanechala v Londýně. Nové město i dům se jí líbí, ale zůstane to tak, i přes věci, které se zde odehrají? Velmi brzy narazí na nového přítele, netradičního, ale prvního v tomto městě. Poznává i jiného chlapce, který má splnit obtížný úkol a uvnitř sebe si ponechává svá černá tajemství. Lola v tomto příběhu ponese na bedrách hodně věcí. Otázkou je, jestli je dokáže všechny přijmout, rozhodovat se správně a mít čistou hlavu jako dříve. Netradiční kamarád, který má i přes to vše stále city, tajnůstkář s okouzlujícím úsměvem a dívka, která je ochotna pomoci a naslouchat. Dívka, která novým životem (přestěhováním) odemkne kus své rodinné historie/daru/prokletí a ještě bude muset kontrolovat své city, zatímco se bude snažit pomoci.

| Rozepsaná | Max. počet dílů? - nevím |

Louis má před svatbou. Bere si dívku do které se zamiloval, Eleanor. To bylo kdysi, nyní má plnou hlavu Seleny Gomez (vystupuje sama za sebe) s kterou se popré potkal na Kid's Music Awards 2012. Nyní je rok 2013. Od té doby, co se poprvé střetly jejich životy spolu vytvořili harmonický, utajený milenecký vztah. Selena se objeví na svatbě jen jako, dobrá kamarádka Louise a One Direction. Řekne si Louis své 'ano' s Eleanor a nebo se rozhodne jinak?