show must go on.

26. srpna 2014 v 22:29 | Dem. |  [Astronaut]
Po více než půl roce jsem se rozhodla vrátit. Částečně za to může nostalgie, s kterou jsem bojovala i dříve. Například, když jsem si četla nějaký nový e-mail, tweet nebo i nový komentář zde na blogu, vždy jsem měla pocit, že se chci vrátit. Překonala jsem ho, až do dnes.
Přemýšlela jsem o tom opravdu velmi dlouho a nakonec jsem se rozhodla. :) Za můj návrat může také to, že jsem začala na začátku prázdnin psát novou povídku. Od doby, co jsem odešla jsem jich rozepsala i více, ale tohle je něco, o co se nějak chci podělit. I přes mé osobní tvrzení, že je to blbost, jako ostatní věci, co jsem kdy napsala. Nicméně, stále se to snažím kapitolu po kapitole vylepšovat. Blog mi na jednu stranu i chyběl a tu druhou zase ani tolik ne. Už jsem se rozhodla, tak nevycouvám.
Za pomoc děkuji Nikuši, která mi udělala design a popisky do menu. Ať už tohle čte nebo ne, tak si její práce opravdu vážím. :) Doufám, že udělá i banner k Black Hills: Lost Ghost. :D Tady máte tedy název nové povídky. Netuším, kdy přidám první díl. Nejprve si to musím zde trochu urovnat a zkulturnit.

K nedokončeným povídkám: Ať se to někomu líbí nebo ne, nebudu v nich pokračovat. Většinu jsem stejně pozastavila. Pokračovat budu možná v Slut Like You, ale nic neslibuji (hlavně Nikuši nic neslibuji :D). Ani nevím kolik lidí se na tenhle blog vrátí, kolik z vás si vzpomene, takže je tohle prostě nový start. Přijměte to. :) Beztak to nestálo za nic. :D Po pátrání určitě povídku Hot Dog a jiné najdete, ale do nového seznamu jsem povídky prostě nezařadila. Byly rozepsané nebo pozastavené. Nehledě na to, že plno dílů v nich chybělo a á bych je musela přidávat znovu. Jsem stará a nemám na to nervy. :D

K zůstávajícím povídkám: To asi nikoho nezajímá, ale napíšu to i tak. Loučila jsem se se slovy, že nemám náladu procházet všechny povídky a zjišťovat jaké díly chybí nebo jaké části jsou promazané. Ty dokončené povídky nebyly ve špatném stavu. Trochu divný, když už se mi oná osoba na blog dostala, tak proč ničila jen ty nedokončené? Díky Bohu, alespoň za to. :) :D Dokončené povídky tedy posouvám do dalšho levelu a přikládám jednu novou a možná jednu rozepsanou.

Začne škola: a tím pádem nebudu mít na blog tolik času. Pravděpodobně tu budu jen o víkendy, takže nové kapitoly budou přibývat po týdnu. To se ovšem ještě uvidí. :) Půjdu do třeťáku a už na konci druháku mi bylo jasné, že teď mám teoreticky poslední školní rok a bude to možná ten nejtěžší rok, co se učení týče vůbec. :D Pro někoho prvák pro někoho rok před maturitou, kdy se učíte více a více. :D I učitelé nám tvrdí, že čtvrťák vlastně školní rok není. Už moc mluvím. :D Prostě jsem to chtěla zmínit, aby bylo do budoucna jasno. :)

Upřímně, nevím ani komu to zde píšu. :D Kdo si to přečte bude mít u mě plus, protože je to vlastně o ničem. Ani nečekám nával nových čtenářů nebo těch starých, ale podpora by přišla vhod. :) Vždy tu byl někdo, kdo mě nutil zůstal na blogu a psát dál. Nevěřím v to, že se to bude opakovat (Nikuš, vím o tobě). Jsem hrozná, srším negativitou. :D
Prozatím se loučím. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sebastian-vettel-fans sebastian-vettel-fans | Web | 29. srpna 2014 v 12:54 | Reagovat

ahoj máš fantastický blog a my dve sem rozhodne budeme chodiť takže dvoch ,,čtenárov " tu budeš mať vždy a ešte ti veľmi pekne ďakujeme že si sa kukla na náš blog..naozaj je veľmi málo dievčat ktoré kukajú F1 a ešte k tomu fandia aj Sebovi ! =)

2 Ace Ace | Web | 31. srpna 2014 v 0:09 | Reagovat

Omlouvám se, že tady na to reaguju tak pozdě, ale poslední dobou blog šíleně zanedbávám. Zanedbávala jsem ten starý a ten nový jakbysmet. Je mi to líto, ale prostě nějak...ne, že by mě to nebavilo, jen mám vždycky takové atraktivnější věci na práci, než psát ty sáhodlouhé články na blog. Píšu povídky, to ano, ale chci si ti kapitoly napsat do zásoby, abych pak honem rychle nepsala věci, co stojí za starou bačkoru (slušně řečeno).
Jsem strašně nadšená, že ses vrátila, protože mám pocit, že všechny mé oblíbené blogy jsou pozastavené a nebo zpustlé...bohužel podobně, jako ten můj, ale některé i hůře. :D Nicméně jsem ráda, že ses vrátila, ačkoliv neslibuju, že ve čtení a už vůbec ne v komentování, budu stejně aktivní jako předtím. Spíš bude zázrak, když někdy nějaký komentář napíšu, protože poslední dobou jsem i líná ty povídky číst, ale je pravda, že tvoje povídky jsem vždy četla s velikou chutí, tak snad se to po tom půl roce nezměnilo. :D
Blog sis zařídila pěkně, strašně se mi líbí ty obrázky v menu, ale dovol mi, abych se k nim svobodně vyjádřila. :D Snad mě za to nezabiješ. :D Miluju F1. Koukám na ní už od malička, když jsem jezdívala za dědou na prázdniny a prostě jí zbožňuju, ačkoliv poslední roky hodně závodů vynechávám. Vettela nemám ráda, opravdu hodně. Omlouvám se za to. :D Je to jen můj názor, prostě to není můj favorit. A radši svého favorita nebudu jmenovat, buď to tušíš anebo by si na mě byla víc naštvaná, než po té větě s Vettelem. :D Simple Plan jsou super a jsem ráda, že je tu zase vidím. :D Třetí obrázek mě pobavil, protože to je přesně něco, co bych já řekla. :D Ačkoliv toho Raikkonena jsem si tam všimla až později. Green day vyloženě neposlouchám, ale znám některé písničky, které se mi líbí. :) Schumacher je legenda a je strašný, co se mu stalo. Strašně jsem se bála, že se neprobere a mrzí mě, že už ho možná ani neuvidíme na trati, ale hlavně, že to přežil. :) Další obrázek mě nepřekvapil, ale dostal mě popisek pod ním. Jestli totiž ještě umím anglicky a správně jsem to pochopila, tak bydlíš v Londýně? :OOO Nebo si tam byla? Learning history, to chápu. Dřív jsem ho neměla tolik ráda, ale co jsem na střední, tak to dostalo úplně jiný rozměr. HP je klasika, jsem Potterhead už roky. :D Range Rover? OMG. Je to moje druhá volba po Mini Cooperovi (neee, nejsem náročná :D). A co se týče černého humoru, záleží na vtipu. :D
Takže k tomuhle jsem se vyjádřila a teď se musím ještě k něčemu vrátit. Psala si, že jdeš do třeťáku? Já vždycky měla za to, že jsi o rok starší, ale to v tuhle chvíli neodpovídá, protože do třeťáku jdu taky.
Ou a "Vítej zpátky!" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama