|Dear,Princess.|

Dear, Princess | Dear | part 16 | THE END.

27. února 2013 v 16:25 | Dem.
Původně jsem chtěla přidat jinou povídku, ale rozmyslela jsem si to. :D Takže už dnes mám oficiálně DP z krku! :D Pokud se někomu nebude líbit, jak to skončilo, tak si napište vlastní konec. ;) Děkuji za veškeré komentáře a názory, které jste kdy napsaly.♥ Doufám, že se Vám povídka opravdu líbila a nečetli jste jí z donucení nebo tak nějak. :D Jestli je tu někdo, kdo tuhle povídku četl, ale nikdy po sobě nenechal žádnou stopu, tak půl minuty tě nezabije. :D Hope You like it
Pokud chcete, můžete si představit, že právě Vám se do ruky dostal dopis od Nialla a nějakou záhadou napsal Vaší adresu. ;) :D

Dear, Princess | Jerk | part 15.

24. února 2013 v 14:35 | Dem.
Minulý díl byl opravdu krátký a tenhle měl být ještě kratší, ale nakonec jsem ho protáhla. :D Teď se jen rozhoduji, jak to vše ukončím. Happy end? Nevím. :D Další díl bude asi epilog, jak jsem to vždy chtěla. Musím si to ještě pořádně rozmyslet, jak tohle skončí. :D
Er-forma:
,,Ty jsi fanynka a přinesla jsi mi dopisy nebo tak něco?" zeptal se s širokým úsměvem. Nikdy neviděl, takhle nervózní dívku. Vše by to pak vysvětlovalo. Její nervozitu způsobuje jeho slavná osobnost. Možná by si měl Niall uvědomit, že vždy dělá ukvapené závěry, že?

Dear, Princess | why are you here? | part 14.

20. února 2013 v 10:00 | Dem.
Jak unavující sem něco psát. :D Připomínat konec Vám nemůžu, protože mě slušně posíláte do háje, takže na to kašlu. :D Tenhle díl je,..řekněme, že je napsaný tak trochu divně. :D
Er-forma:
Dívky byly zbytek dne zavřené ve svém hotelovém pokoji. Večeři si nechaly tzv., přinést až pod nos. Sledovaly britské stanice v televizi. Zamilovaly si Top Gear. Nicole byla velmi nervózní a bála se, jak bude Niall reagovat až mu to oznámí. Nemohla si ani připravit žádnou řeč. Chtěla, ale nešlo to. Před spaním se zepsala Kennedy, jestli s ní nepůjde za Niallem. Chtěla po svém boku mít aspoň ji, když ona toho tolik ví. Kennedy se ani vteřinu nerozmýšlela a hned odmítla. ,,Bude lepší, když mu to řekneš sama. Beze mě. Určitě to dopadne dobře." Kennedy si nebyla jistá jestli by Niall Nicole aspoň vyslechl, když by tam vedle ní stála i ona. Stále si vybavovala jeho zkroušený pohled.

Dear, Princess | leaf with the number | part 13.

2. února 2013 v 18:11 | Dem.
Přináším další díl. Vůbec, ale vůbec se mi nechce zveřejňovat ten další díl. :D Musím se na něj ještě jednou podívat a asi ho z poloviny přepíšu. Ne asi, ale určitě. Nelíbí se mi. Nelíbí se mi ani poslední díl. :'D Sice jsem to psala už dřív, ale když to tak vždy čtu, tak bych řekla, že jsem to psala, když mi bylo osm a já prvně seděla za počítačem! :D - neberte mě vážně! Já nevím kolik mi v ten velký okamžik bylo. :D
Ich-forma, Niall:
,,Dále." odvětil jsem na zaklepání.
,,Dobrý den, jste už po jídle?" řekl muž v modrém obleku. Přikývl jsem a podal jsem mu tác s nádobím. Vřele se usmál a odešel. V pokoji pak nastalo to ohrané ticho. Protočil jsem oči v sloup a zničeho nic vyšel na chodu. Pokrčil jsem ramy a procházel jsem se po hotelu. Tohle bylo popvé, co jsem to udělal. Došel jsem až ke společenské místnosti. Bylo tam plno malých dětí, které si hrály a malovaly. Pár lidí se dívalo na televizi. V rohu místnosti se nacházel stůl a u něj seděla nějaká černovláska. Zhluboka jsem se nadechl a malými krůčky došel až k ní. Ve vlasech měla červenou mašli. Tiše jsem si odkašlal, aby ke mě zvedla pohled, protože se dívala z okna.

Dear, Princess | girls are in England | part 12.

29. ledna 2013 v 15:04 | Dem.
Tenhle díl je takový nudný a nezáživný. Kdyby to někoho zajímalo, tak Dem. se Vám do nemocnice nechystá a oficiálně je jí líp, ale není zdravá. :D Když počítám a počítám, tak tahle povídka bude mít ještě čtyři díly. ;) Pomalu najděte kapesníčky a lučte se s touhle ptákovinou. :D
Er-forma:
Nastala neděle. Nicole a Kennedy sedí v letadle. Je osm hodiny ráno.
V Anglii se nic nezměnilo. Niall stále nebere telefony od Liama, Zayna, Louise a Harryho. Když si kluci uvědomili, že Nicole s Kennedy už jsou na cestě, tak se rozjeli do hotelu. Na recepci oznámili, že jdou za Niallem Horanem a bez problémů jim bylo zděleno číslo pokoje, kde Niall přežívá snad své nejhorší dny života.

Dear, Princess | missed call | part 11.

15. ledna 2013 v 14:30 | Dem.
PŘEDNASTAVENO.
Ich-forma, Liam:
,,Zavolám." špitl jsem a otevřel jsem znovu dopis. Opsal jsem si číslo do telefonu a znovu si prohlédl ty čtyři. Louis se Zayne kývl a naznačili ať už volám.
,,Ale Niallovi ani slovo. Něco mě napadlo." stihl jsem říct záludně, ještě než jsem stiskl zelené tlačítko na mém displeji.

Dear, Princess | guys knows it | part 10.

6. ledna 2013 v 11:55 | Dem.
Nerada v téhle povídce skáču z er-formy do ich. :D Ale pokud se tam hodně mluví, což byl případ Liama, tak jsem se s tím nechtěla takovou dobu psát. :D
Er-Forma:
Pošťačka s údivem zírala na dopis, který jí přinesla Nicole. S úsměvem si od ní dopis vzala a předala ho dál, aby se odeslal do Anglie na požadovanou adresu. Na adresu, která patří poště, ale je tam uvedené jméno chlapce. Liam Payne.
Pošťačka v Anglii na to koukala úplně stejně. Nejprve se zalekla, že přišel dopis z Pittsburgu, protože moc dobře věděla o co se jedná. Jen jí nesedělo jméno Liam Payne, když dopisy posílal blonďatý snílek, Niall. Moc dobře si na něj vzpomíná. Vždy kontrolovala až Niall hodí svůj dopis do schránky a pak pro něj utíkala a schovala si ho, aby ho předala Dr.Surrean. Ta si ho poté přečetla a poslala na danou adresu. Překontrolovala ještě jednou adresu a vše sedělo. Bylo to černé na bílém. Dopis potajnu schovala do své kabelky a po její šichtě vzala mobil a zavolala Dr.Surrean.

Dear, Princess | Kennedy is in the game | part 9.

20. prosince 2012 v 9:55 | Dem.
Jsem doma. Mám teplotu už od včerejška, takže jsem se rozhodla přidat další díl DP. :D Prosím, akceptujte chyby nebo překlepy, ale když se potíte jako prase, koukáte na televizi, připadáte si jako feťák kvůli přáskům, tak to moc hezky vypadat nebude. :D
Bylo by slabé slovo říct, že Nicole začínala žít z dopisů. Byla jimi úplně posedlá, četla si dopisy a znovu si je četla. Vnímala každé slovo, každou větu, která byla na listu napsaná. Tolik si přála, aby mohla odpovědět neznámému ze zámoří, ale nešlo to. Nevěděla jak. Jediné, co se z obálky dopisu dozvěděla bylo to, že dopis přišel ze zámoří. Ani on se nepodepsal, nikdy. Byla přesvětčená o tom, že chlapec je z populární skupiny na kterou ovšem ona přišla až před několika dnama. To jí jaksi vnutilo silnější přesvětšení, že ho musí poznat. Bylo jí jedno jestli je potetovaný od hlavy až k patě, jestli se nekoupe, jestli je to čuně, ale chtěla ho poznat. Stoupnout si před něj a říct mu každou jeho větu z dopisu a zakončit to tím, že ona je jeho princezna.

Dear, Princess | game over | part 8.

1. prosince 2012 v 18:35 | Dem.
Nikča vyrobyla nový úvodní obrázek, takže ještě jednou děkuji. :) Chci jen říct, že jsem jí do toto nenutila. :D :D A teď další díl. :)
Niall byl stále naštvaný na Dr.Surrean, že mu vnutila twitcam minulou noc. Proto se snažil co nejpomaleji procházet chodby, než dojde k její ordinaci. Bylo to děsivé, protože s šedivou dlaždicovou podlahou se stýkal každý den, každý den se díval na obrazy a v nich byly černobílé fotografie. Stále nevěděl k čemu tam ty fotky lidí jsou. Napadlo ho, že by se mohl své lékařky zeptat. Všechno ho na téhle budově děsilo. Byl přesvědčený, že je v pořádku. Dopisy mu pomáhají a když je píše, cítí je pohodlně i když sedí v jedné místnosti s ní. Ale když nedrží propisku a papír, cítí se velmi nepohodlně. Byl sám ze sebe zmatený, ale pro rodinu a kluky to vydží.

Dear, Princess | I want to believe | part 7.

24. listopadu 2012 v 9:25 | Dem.
Jenom takové upozornění, když by se v tom někdo zamotal. :D Minulý díl s Niallovím twitcamem byl vlastně v UK večer a v USA ráno. Takže ten dopis, co v tomhle díle Nicole obdrží je jakoby o dva dny zpět. Protože, když měl twitcam, tak dopis nepsal. Snad to chápete a jestli ne, tak můj problém to není. :D Hope you like it! :)
Jakmile se Nicole probudila šla si udělat snídani. Nasypala si pár celozrných vloček do misky a zasila je mlékem. Když měla připravenou snídani sedla si k notebooku a přihlásila se na twitter. Do pusy si dala vrchovatou lžíci své snídaně, že jí to začalo téct po oblečení.
 
 

Reklama