|Dear,Princess.|

Dear, Princess | no letter, twitcam | part 6.

11. listopadu 2012 v 9:37 | Dem.
Ááá, no tak jsem to nestihla. :D Je mi to líto, ale teď hned jdu dopsat další díl Trouble a musím si pořádně rozmyslet jestli přidám One Month, protože to co jsem napsala se mi vůbec nelíbí. Mé nápady a psaní jdou do háje. :D :D
Er-forma, Niall:
Křik. Všude samý křik a pláč. Niall byl rozrušený jako nikdy předtím. Podíval se na Liama, který seděl zleva vedle něj. Vyměnily si úsměvy a Niall se znovu podíval do davu. Dívky držely všemožné plakáty nebo prostě křičely. Bylo to neskutečné. Všechny ty dívky tu byly pro něj a pro zbytek kapeli. 'Jsem jen kluk z Mullingaru.' pomyslel si, když viděl transparent s jeho jménem, který držela dívka stojící asi v desáté řadě.
Niall se podíval na další dívku, která právě odcházela od Liama a pokračovala podél stolu dále k Niallovi. Vzal si jedno CD, které mu po stolu poslal Liam, aby ho mohl také podepsat. Dívka blížící se k němu se ještě otočila a v pláči na Liama zavovala: ,,Jsi úžasný." Když se otočila k němu usmál se na ní. Dívce mohlo být tak kolem šestnácti nebo sedmnácti. Niall odendal víčko ze své fixy a s dalším úsměvem položil psací část fixy na cédéčko.
,,Ne, přestaň!" vykřikla rozlobeně.
Niall se na ní podíval a ona si cédéčko se zlobou v očích vzala. Věnoval jí zmatený pohled: ,,Ještě jsem to nepodepsal." řekl. Vypadala, že se skoro bojí říct další větu, ale odhodlala se.
,,Jo, já vím. Já nechci, aby jsi to podepsal."
Vlna ublížení prošla Niallem od uší až k patám. Trochu se mu zatřásly nohy. ,,Ale proč?"
Samolibě se usmála a přitvrdila na hlase: ,,Ty si nezasloužíš být v kapele, Nialle!"
Neměl šanci odpovědět, protože se prostě sebrala a odešla. 'Nezasloužím si být v kapele? Samozřejmě, že ano. Prošel jsem X-Factorem se Zaynem, Liamem, Harrym a Louisem.' pomyslel si. Z přemýšlení ho vyrušilo až to, že se k němu poslalo další cédéčko. Bez mrknutí oka jinam, ho podepsal a posunul ho k rohu stolu. Podepsal to protože, nechtěl slyšet to co před chvílí. Dokonce se bál i na dívku před ním podívat, aby se mu její obličej nevryl do paměti se špatnými vzpomínkami. 'Co jsem kdy udělal špatně? Opravdu neumím zpívat?' přemýšlel.
,,Hmm..děkuju, ale tos fakt nemusel!" slyšel dívčí hlas. S klidem zavřel oči a nepřemýšlel.

Dear, Princess | 'Liam'? Payne | part 5.

26. října 2012 v 11:38 | Dem.
Nechtělo se mi psát, že Niall jde k doktorce a píše u ní dopis takže máte vlastně dva dny v jednom díle. :D Toho Liama tam moc není, tak se omlouvám pokud jste se na něj tolik těšili. :D
Er-forma, Niall:
,,Haló?"
"Hej Ni, jak se máš?"
Niall se snažil, aby jeho povzdech byl zřejmný a nemusel svou náladu říkat. Čekal, že mu kluci zavolají, aby se ho zeptali jak se má a co je popřípadě nového, ale teď? Zrovna dojedl večeři při sledování fotbalu a chystal se jít spát. Také věděl, že když by nezvedl telefon, bylo by to ještě horší. 'Chci prostě spát a ráno jít k doktorce, abych mohl napsat dopis!' pomyslel si a poté se sám zadivil: 'Opravdu to vážně chci?'

Dear, Princess | words vs. wounds | part 4.

13. října 2012 v 11:49 | Dem.
Další díl je na světě. Doufám, že si najdu dnes čas, abych přidala i jiné povídky. ;) Tohle je takové..no, neplánovala jsem, že se hned Nicole dozví, co s Niallem je a Vy také. :D Když by jste to mermomocí nechtěli vědět, tak by to bylo úplně jinak. :D
Er-forma, Nicole:
Přišel další den, ale Nicole si nemohla pomoci. Dala si rychlou ranní sprchu a ani se nenamalovala. Podívala se z okna a byla trošku rozrušená. Venku bylo pod mrakem. Rychle vytáhla ze skříně nějaké džíny, tričko s motivem americké vlajky a černou mikinu s kapucí. Ani se nenasnídala a jakmile byla hotová vyběhla ze svého domu a sedla na kolo. Chtěla vědět jestli jí přišel další dopis. Strávila noc přemýšlením o té osobě. Kdo to může být a jestli to není jen špatný vtip, nějaké její kamarádky. Ale něco jí říkalo, že to tak není a osoba v dopise má problém a ona o této osobě chtěla vědět víc. Stačilo by jí jméno, aby si vyhledala na internetu o jakou celebritu mužského pohlaví jde.

Dear, Princess | What hurts? | part 3.

7. října 2012 v 17:04 | Dem.
Tak je tu další díl, ale jen díky Christ. :D Opravdu jsem unavená a líná a to se musím na zítra ještě učit. :/ Pravopisné chyby prosím omluvte. :D
Drahá/Drahý
Měl bych teď napsat Vaše jméno, že? Nenapíšu, protože je to všechno jen falešné a tím pádem je to úplně jedno. To všechno je jedna velká hloupost! Doktorka řekla, že mám napsat všechny své pocity. Mám pocit, že doktorka brzy zemře. Vypadá na sto let. Možná, že když by umřela nemusel bych k ní už chodit. Nejsem typ člověka, který přejeně někomu smrt, protože nejsem svoují inteligencí tak nízko, ale stejně. Teď ani nevím, co mluvím..tedy píšu. Možná jsem se zbláznil? Myslím, že byste měl/a mít nějaké jméno, protože se cítím opravdu hloupě psát dopis a vlastně nikoho neoslovovat. Něco vymyslím, někdy. Také to vypadá, že budu psát více mnohem více dopisů. Co mám dělat? No, není to hloupé? Bolí mě ruka od psaní, ale není to nic ve srovnání, když hodiny a hodiny musím psát své jméno na titulní stranu alb aspoň tisíckrát. Ano, jsem slavný. Zpívám, jsem bohatý..právě to mě dostalo do této situace. Omlouvám se, více nestihnu napsat. Doktorka říká, že už můžu přestat psát, díky Bohu. Myslím, že toho tedy nechám. Tak až příště..

Dear, Princess | Meet with Nicole | part 2.

1. října 2012 v 16:42 | Dem.
Mám tu druhý díl, který se mi nelíbí. Vadí mi na tom, jak se střídá ich a er forma. :D Ale tenhle příběh je pro mě lepší psát v er formě, tak se nezlobte. :) .. k večeru přidám další díl Trouble. ;)
Ich-forma, Nicole:
Nedávno jsem koupila tento dům. Byl prázdný až na podlahu. Stěny byly bílé, podlaha zaprášená, okna upatlaná a plná prachu. Vše potřebovalo vyčistit, ale bylo to velmi útulné. Byl to jeden z těch domů, které nebyly už aspoň deset let obytné. Dům byl malý, jen jedno patro, ale byl roztomile malý. Každá žena s fantazií sní o tomto domečku.

Dear, Princess | Meet with Dr.Surrean | part 1.

29. září 2012 v 18:18 | Dem.
Plním jeden ze svých slibů a je tu první díl nové povídky s Niallem. :) V další kapitole bude už vystupovat i dívka jejiž jméno je po mé Cheese-girl♥. Začátek je takový nudný a obávám se, že to bude delší dobu. ;) Uvidím, co se s tím dá ještě dělat. :'D
Niall vyšel pár schodů a ocitl se v prázdné hale. Rozhlédl se po světle žluté místnosti v jejímž středu byl dlouhý skleněný stůl a okolo něj už na první pohled nepohodlné židle. Nemohl uvěřit, že se jeho kamarádi na tomhle dohodli. Zayn, Harry, Louis a především Liam. Nikdy to Niall nepřiznával, ale k Liamovi měl nejblíže biť hodně často pokřikoval koho mohl a poroučel. Kluci se k němu chovali, jak k časované bombě, která má vybuchnout. Jenže on takový nebyl, takle nebezpečný. Jen ho cosi trápilo, dusilo, mrzelo a nepřetržitě bolelo.
 
 

Reklama