|One Month.|

One Month | again & end? | part 23 | THE END

26. května 2013 v 10:17 | Dem.
O tuhle povídku už není delší dobu takový zájem jaký býval, ale co s tím nadělám. Tohle je tedy ten poslední díl. Je zvláštní, že tato povídka končí až v květnu, když jsem jí začala psát v srpnu. :D Nechci mít ke konci povídky nějaký proslov jako například u Dear, Princess. S touto povídku nejsem nějak extra spokojená. Ze začátku mě to bavilo, ale časy se mění. Je to prostě jen další hovadina, která není reálně možná. :D Ovšem jsem ráda za ten konec, protože to mělo skončit od začátku úplně jinak. Harry měl zemřít. :'D Kdo si vzpomene na díly, když byla Cloe s Harryho rodinou na týden na chatě? Asi už nikdo, ale padla zmínka o tom, že když by chtěl Harry zemřít, chtěl by zemřít tam. Hodněkrát jsem tak i naznačovala v jeho myšlenkách nebo jednání, ale nakonec jsem se prostě rozhodla jinak.
Hrozně velká omluva Nickie - ta jediná chtěla trošku jiný konec. :D :)
Děkuji všem, co si tuhle povídku přečetli. Ať už od jejího úplného začátku a nebo jste jí začali číst až po pár měsících.
btw: hlasujte tady pro novou povídku. Jelikož chci splnit, to co jsem začala a slíbila s koncem One Month. Vede povídka s Haroldem a podle mě to tak i zůstane, ale v komentech zjišťuji, že by jste raději byli pro Zayna, takže nevím jak to nakonec udělám.
Er-forma:
O jedenáct měsíců později:
Harry a Cloe od té doby tvoří pár. Cloe občas dělá nepřístupnou, namyšlenou a nesnesitelnou, ale Harry jí už prokoukl. Chovala se tak vždy, když se chtěla hádat. Za to jí potrestal v posteli. Vlastně i ona poznala, že když je taková, tak s ní potom Harry experimentuje a pokaždé se zdá, že to byl ten nejlepší sex vůbec. Shrňme si to, když chce Cloe sex, tak je přesně taková jakou jí Harry nechce.

One Month | You know how that go wrong | part 22.

22. května 2013 v 8:03 | Dem.
Vím, že bych měla přidat Like A Fire, protože tuhle povídku jsem přidala jako poslední (když nepočítám SD), ale rozhodla jsem se, že ráno sem dám tohle a k večeru (možná až večer), přidám LAF. Plus, večer se tu také objeví nový seznam 'sweethearts'. Nicole., už začala pracovat na ikonkách a když už jsem u ikonek - ten kdo si vybral, že na ikonku chce Narryho, vážně? Je hrozně složitý najít nějakou dobrou fotku. :D Po praxi mám "rande" se spolužákem - musí mi vrátit sešit na ekonomii, protože v pondělí hned píšem. Za celou tu dobu, co mám praxi jsem se ještě ani jednou neučila. Musím to dohnat jinak všechny ty testy nezvládnu. :D A teď už dost keců, protože vás to stejně nezajímá. Tohle je předposlední díl, tak doufám, že se vám to bude líbit, ale všimla jsem si, že tuhle povídku už nekomentujete tak jako dříve. Plno lidí už jí možná ani nečte, ale zato jsou tu někteří, kteří jí komentovat začali. :)
,,Harry ona je na tom opravdu vážně."
Otevřel jsem oči a káravým, i když nevhodným pohldem, jsem se na svojí mámu podíval. Hlasitě jsem si oddechl a volnou rukou jsem si setřel slzy.
,,Už jsem myslel.." raději jsem to ani nedořekl.

One Month | She is.. | part 21.

17. května 2013 v 7:03 | Dem.
Vy lidi jste úplně zvláštní. To jsem jediná, kdo má ráda smutné konce? :D Vím jen o jedné holčině, ale tomu zbytku by se nelíbilo, kdybych jednoho nechala umřít. Ups. :D Tolik výhružek k smrti jsem ještě nikdy nedostala. Toto je velmi krátký díl, nejkratší z celé povídky. Možná můj vůbec nejkratší díl. :D Ale i tak doufám, že si to užijete. :)

Harry vypráví:
Jedna snaha otevřít oči, bilo mi do nich světlo. Cítil jsem, jak je mé tělo unavené a slabé.
,,Harry?" zaslechl jsem matčin hlas. 'To je hlas mé mámi? Jak to?' pomyslel jsem si. Poslední co si pamatuji je to, jak jsem líbal sám sebe v autě, které dostalo smyk. 'O to ne!' rychle jsem zamrkal i přes to neúnosné světlo. Okamžitě se mi naskytl pohled na tři úsměvy. Usmívala se máma, Robin i Gemma. Stále jsem mrkal, protože světlo na nemocničním lůžku bylo velmi ostré a zákeřné.

One Month | 18:01 | part 20.

12. května 2013 v 9:35 | Dem.
Říkala jsem, že v dalším díle už přijde něco lepšího. ;) Těch šest komentářů mi stačilo a deset hvězdiček taky. :D
Koukám a Harold zase vede na plné čáře. :D Myslím tím tu anketu, kde si můžete vybrat s kým chcete další povídku. Tedy nejsem si jistá, že bych chtěla psát další s Haroldem. ;) Myslela jsem si, že nápad, co se týče povídky Freedom se vám vůbec nebude líbit, ale potěšili mě i jedinci, kteří by tomuto dali přednost. :)
Z hotelu jsme odjížděli přesně v půl šesté. Ovšem byla zácpa. My se s Harrym ale nestrachovali. Za celý den jsme se o tom nebavili. Já osobně jsem na to ani nepomyslela od té doby, co jsem se dostala k němu. Všechno bylo v naprostém pořádku.

One Month | two idiots | part 19.

9. května 2013 v 5:42 | Dem.
Seznámení s otcem proběhlo lépe než s ženskýma. Toho už jsem objala. Tedy on mě objal sám a já až poté. Cestou do kostela jsem seděla v autě s otcem, dědečkem a svědkem. Na zpáteční cestě už budu sedět v autě s Harrym, ale tam se jelo takhle. Okamžitě jsem věděla s čím se s nima bavit a hlavně jak. Nestyděla jsem se, nebála jsem se že řeknu něco špatně, protože je všechny znám. Chudák Harry až příště sám za sebe půjde k nám. Nebude tak otevřený, ale plachý. Jeho problém.
***

One Month | Oh, he is cute | part 18.

3. května 2013 v 7:44 | Dem.
Tenhle díl je zvláštní, odfláknutý. :D Nic osudového se neodehraje. :)
Nastal onen den. Oblékla jsem se do černého smokingu a bílé košile. Gemma mi vybrala nejprve červenou kravatu, ale znám svojí mámu a ona nesnáší červené kravaty. Takže mám nakonec černou. Jsem nervózní. Z celého tohodle dne. Po dlouhé době uvidím rodiče a počítám s tím, že se při nejlepším rozpláču. To nesmím dopustit, protože jsem tvrďák Harry Styles. Uvidím zbytek rodiny, známé. A hlavně, úplněk. Dnešní úplněk nastane v 18:01. V půl šesté by se měl opouštět hotel a jed k nám domů, kde bude na zahraně připravený menší večírek. Tuny alkoholu. Od hotelu k nám to trvá necelých deset minut, takže by to mělo časově vyjít. Navíc celou dobu budu po poku Harryho, i s ním v autě. Stejně tak jako s mojí mámou a otcem. Pojedem vlastním autem všichni čtyři. Nevím jak to Harry pořádně zařídil, ale vychází to dobře.

One Month | friend | part 17.

19. dubna 2013 v 5:28 | Dem.
Nemám co k tomu napsat. :) Nemůžu se dočkat až bude konec. :D Začala jsem psát novou povídku s Haroldem, ale pravděpodobně jí nezveřejním. Vymyslím něco jiného. ;) To už by měla být taková rozuměnjší a více reálnější povídka. :D Pak mám ještě jednu s Haroldem, kam by se motal i Niall. ;) Vůbec nevím kterou bych měla zveřejnit. :D
Harry vypráví (v těle Cloe):
Každý den jsme se scházeli ve tři hodiny u toho dubu. Bylo nám tam oboum dobře a nejlepší na tom je, že jsme jen mluvili, líbali se a nehádali jsme se. Začali jsme poznávat jeden druhého, tak jak by se mělo. Probrali jsme dětství, budoucnost, zájmy, cestování, hudbu a podobné věci. Čím více jsem toho o ní věděl, tím více jsem se cítil zamilovaný. Možná to vyznívá divně vzhledem k tomu, že vlastně mluvím sám se sebou, ale uvnitř je prostě dívka. Během těch dní jsme si ani jednou neřekli ty dvě slova. Nevím proč, možná to není důležité, když víš že to tak cítíš, ale stále jsem měl v hloby duše obavy o tom, že ona to necítí tak, jak je teď potřebné. Nemůžu jí, ale nutit a tlačit do toho, aby se do mě zamilovala.

One Month | talking, talking | part 16.

11. dubna 2013 v 15:07 | Dem.
Ehm, četli jste jak jsem ke 14.dílu napsala, že povídka nebude mít jen 15.dílů, ale maximálně 17? Dovolte mi, abych se sama zasmála. :D Celkem je jich totiž 23. :D No, nějak jsem se rozepsala no. :D Ale jsem ráda, že už mám konec. :D
Varování: Nudný, mírně dlouhý díl. - snad až na 21. díl budou všechny díly stejně dlouhé.
Harry vypráví (v těle Cloe):
Další den už byl dům zase prázdný. Dokud Evansovi neodjeli, tak jsme sledovali nějaký film v televizi, ale nic z toho nemám. Nejen, že mě to nebavilo, ale byl jsem i duchem nepřítomný. Před spaním jsem se modlil, aby náš den vyšel a Evansovic pochopitelně také, ale v kostech cítím komplikace.

One Month | August 29 | part 15.

6. dubna 2013 v 11:13 | Dem.
Tenhle díl je takový šup šup. :'D Takové malé nepodstatné věci a vás to možná nebude ani bavit číst. Jak co je nepodstatné, ale vám se to tak na první pohled určitě bude zdát. :D :)
Harry vypráví (v těle Cloe):
Trošku jsem se zalekl a příjemně zpanikařil, když mě popadla za triko a vykulenými oči se na mě dívala. Sotva dva centimetry, sotva jedna vteřina od toho, aby se to stalo, ale to by jsme nebyli my, kdyby se opět něco nestalo. Po rtech mi rychle přejelo zajiskření, které pak přeskočilo i na Cloe. Pohotově jsme se od sebe odtáhli.

One Month | pizza | part 14.

30. března 2013 v 9:45 | Dem.
PŘEDNASTAVENO
Nemám moc času se rozepisovat, ale tenhle díl se mi tak nějak nelíbí. :D Uvidíte sami. :D Ještě bych chtěla říct, že povídka nebude mít patnáct dílů, ale asi o něco víc. Nedokážu si představit, že bych konec povídky udělala hned v dalším díle a přitom jim zbívá ještě nějakých 13 dní. :D Samozřejmě nebudu psát každý jejich den postupně a nějak to přeskáču. Možná jich bude sedmnáct, ale více už asi ne. :)
Gemma vypráví:
Cestou domů jsem si vše promýšlela a snažila se to pochopit. Mnohokrát jsem se rozesmála snad přes celou ulici, jak mi to přišlo vtipné. Lidé si mě prohlíželi a vždy se smáli taky, i když nevěděli čemu se směju já. Harryho a Cloe situace mi přijde vtipná, ale zároveň nechci ani pomyslet na to, co by se mohlo stát. Řekněte, jak se má člověk zamilovat do někoho, koho zná jen tak, že je v jeho těle. To to nejde jinak? Zamilovat se. Ten kdo to vymyslel je blbec.
 
 

Reklama